Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

atrida

Dwudziestoparoletnie mamusie-jesteście tu? Zapraszam do rozmowy...

Polecane posty

🖐️ U nas troszke sniegu spadło i zimno:( Na poprawe nastroju upieke dzisiaj jakieś ciacho:) Zapraszam:) Miłego Dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas też zimnica straszna ... ale już po spacerze jesteśmy mała usypia a ja ide jakiś obiadek sobie zmontować :).. f-ka>> a co to za ciacho???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My przed spacerkiem:) Upieke kruche ciacho z bananami:) 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak jeszcze zostało, to ja poproszę kawałek tego ciacha:) Przyjechała do nas na ferie 7letnia Ola i Kacpi jest nią zachwycony, chodzi za nią krok w krok:) Miłego dnia kobitki:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Kasika moja Domi też uwielbia dzieci:) I jesli juz jakieś dopadnie to ciężko ją odciągnąć;) Ciacho oczywiście się znajdzie:) My już byłyśmy na spacerku,a teraz Domi smacznie śpi:) Pogoda piękna:) Trzeba korzystać bo za moment moze się zmienić;) Dużo słoneczka:)pozdrawiam😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
F-ka dobrze, że przesyłasz dużo słoneczka, bo u nas zimno, szaro i ponuro, ale na spacer i tak idziemy,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasika>> u nas narazie lipa... a jak u ciebie??? fka >> co to za ciasto bananowe daj przepis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny:) U nas pogoda piękna:) Donn oto przepis: To ciacho można robić z jabłkami,brzoskwiniami z dzemem też pycha:) Ja natomiast uwielbiam banany i dlatego też częściej pieke z nimi. ciasto 1margaryna 2szklanki maki 1szklanka cukru 2jajka łyżka cukru waniliowego łyżka proszku do pieczenia 2-3-banany (dojrzałe) blaszka 28x22 Mieszamy składniki make,cukier,cuker waniliowy proszek do pieczenia,jajka,margaryne rozpuszczamy i dodajemy.Wyrabiamy ciasto i wkładamy do lodówki na 30minut.Następnie wykładamy na blaszke(smarujemy margaryną i posypujemy bułką) zostawiamy kawałek ciasta na kruszonke,którą położymy na warstwe bananów.Ciasto+banany+kruszonka i do piekarnika na 30min130stopni. MOżna posypać cukrem pudrem:) MIłego Dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Kasika uda się nastepnym razem:) U nas słonecznie:) Miłego słonecznego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Auruśka nam sie rozchorowała.. Całą noc miala ponad 39st i spadało tylko na chwile ...rano byliśmy u lekarza... i to jakaś infekcja wirusowa... dał antybiotyk niby osłonowo... ale przecież jeśli to wirus to ontybiotyk i tak nic nie da... narazie nie daje....w przychodni porażka... umawiaja ludzi na godzine a potem sie okazuje że jak sobie kto przyjdzie i kolejke zajmie tak ma... my mieliśmy na 10 czyli pierwsi i tak weszliśmy.... ku ogólnemu niezadowoleniu... ale trudno... postanowilismy przenieść Auruśke do prywatnej przychodni... bo tej mam już poprostu dość.... fka upiekłam pacek .. super jest:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny!! Donn,duzo zdrówka Aurorce🌼Oby szybciutko nabrała sił i wróciła do zdrowia:) Jeśli chodzi o przychodnie i przyjmowanie pacjentów to u nas jest podobnie-niestety! Szczerze to też się zastanawiałam nad przychodnia prywatną,bo wtedy wiesz ze sie naprawde troszczą o Twoje dziecko.Miałam pzygody ze swoją przychodnia i wiem co czujesz Donn... Kasika co u Was...?? 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Donn jak się czuje Aurorka? Kasika podtrzymuje pytanie;) co u Was?? 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
f-ka z Aurusią dużo lepiej... ale ja sie zaraziłam i umieram lekko....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ To dobrze że Auroka już lepiej sie czuje:) Teraz mama musi odchorować:( Dużó zdrówka:) U na słoneczko mocno świeci:) Za pare minut wybieramy się na spacerek... Pozdawiam i miłego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Przepraszam, że nic nie piszę, ale mam sesję i czasu brak. W poniedziałej wreszcie siąde i poczytam, całuje😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej!!! U nas wiosennie:) Wybieramy się na sparerek:) Miłego Dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Ja też niezdrowa, wyrzyna mi sie ząb \"mądrośći\";P Czyli ósemka. Cholernie mnie bolało, ten piernik nie chciał się przebić i dostałam zapalenie. Teraz jestem na antybiotyku, ale nadal czuje całe dziąsła, w związku z tym antybiotykiem znowu w tym miesiącu się nie staramu. Kacpoi tez chory, dostał antybiotyk ZNOWU, chyba zmienie lekarza, bo choć ten pediatra miły, ale ja juz się na te antybiotyki patrzeć nie mogę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny!! U nas słoneczko świeci wiec mozemy wybrać się na spacerek:) Kasika współczuje, wiem ze zęby mądrości przy wyrzynaniu dają popalić!!! Kacperkowi szybkiego powrotu do zdrowia:) MIłego Dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczynki :-) pamietacie mnie?? Pisalam z Wami, ale dosyc dawno, nie mam ostatnio czasu na kafe... Wrocilam na studia, wiec szkola, dom i tak w kolko. Co ja tu czytam... Czyzbyscie staraly sie o rodzenstwo dla swoich dzieciątek??:) Fajnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
F-kas dzięki już lepiej, a co u Was? Donn- nic się nie odzywasz, co słychać? Ania witam:) Pamiętamy:D Co słychować??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Kasika to bardzo dobrze że u Was lepiej:) My duzo czasu spedzamy na podwórku:) Właśnie za kilka minut wybieramy się na spacerek:)Dzięi temu że Domi poszaleje chetniej kładzie się na popołudniowa drzemke:) Troszke pogoda nam sie popsuła,ale nie pada:) Donn jak u Was ze zdrówkiem? Ania:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa na forum 25
Witam. Jestem nowa no forum.Mam 25 lat i dwuch chlopcow. Natanek 2 latka i Alanek 9 miesiecy.Mieszkamy w Anglii.Z mila checia przylaczylabym sie do waszych pogadaek Pozdrawiam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nowa na forum:)witaj:) Zapraszamy na nasze pogaduchy... My z miskiem przy okazji walentynek wybieramy się do klubu potanczyc;)A Wy dziewczyny macie jakies plany... 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Witaj nowa:) F-ka jak ja ci zazdroszcze tych spacerów, my ciągle w domu, oby szybko wyzdoriał. Sama nie wiem co będziemy robić na walentynki, zobaczymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Wróciłyśmy ze spacerku:) Pogoda taka sobie,bo chłodnawo tylko 2stopnie,ale i tak staramy się wychodzić,byle nie padało. Kasika wiem co oznacza siedzenie w domu, dlatego szybko wracajcie do zdrowia:) 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny:) Ania >> no jasne że pamiętamy co tam u was?? nowa witaj :) ja sie nie odzywam bo jakoś nastroju nie mam .. ale może mi sie poprawi ..byle do wiosny:) buziaki dla was 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa na forum
My liczymy ze chlopcy beda smacznie spac i wieczor bedzie caly dla nas, szykuje romantyczna kolacje . Alan zabkuje wiec mam male obwy co do jego snu. Zycze udanych walentynek ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×