Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

atrida

Dwudziestoparoletnie mamusie-jesteście tu? Zapraszam do rozmowy...

Polecane posty

Kasika ja sie czuje niy lepiej.. zaczełam już czuć chyba ruchy ... takie delikatne... u mnie to 15 tydz i 3 dzień.. czekam na wyniki przeciwciał żeby sprawdzić czy rosną czy nie... bo dalej u mnie z tym konfliktem nic nie wiadomo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Donn i jak wyniki? Znasz już płeć? Ja narazie 23.t.c i 5 na plusie kg.Brzuch duży:P F-ka jak tam Domi z nocnikiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny! Donn daj znac jak wyniki? Kasika u nas z nocniczkiem świetnie:) Domi już woła sama:)i nawet jesli ma pampersa kiedy budzi sie rano ściaga go i leci na nocnik:)Oczywiście zdarza jej sie nie zdąrzyć na nocnik i opsikać jakies miejsce w domku;),ale i tak jest postep...a jak u Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gorzej niż u Was:( W ciepłe letnie dni, na dworze jest super. Chętnie zrobi siusiu na trawkę, ale w zimne, gdy siedzimy w domu chce pampersa, bo inaczej w całym domu miałabym kałuże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) u mnie z tymi wynikami to normalnie jakies jaja są.. więc napisze tylko że przeciwciała teraz mam miano 2... niedawno było 1 więc niestety rosną..... no ale trzeba mieć nadzieje.. z nocnikiem u nas lipa.. pomału Aure odzwyczjam.. ale jak narazie sika w majtki.. jak jest bez pampersa...:) ja sie czuje jako tako raz lepiej raz gorzej.. teraz jest u mnie mama.. wiec z Auruśką na spacerki biega..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Donn wyczytałam, że bedziesz miałasynka, super, też bedziecie mieć parkę:) U nas nocnikowe postępy:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny!!:) Kasika to świetnie,ze sa postepy.Zobaczysz,że niedługo bedzie bez pampersa;) My już niebawem zapomnimy całkowicie o pampersach,bo w sumie zakładam jej tylko na noc i to dlatego ze ostatnio gdy zostawiłam ja na noc bez pampersa-posikała sie w nocy. Pozdrowienia dla WAs mamuśki😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
F-ka ale ci super:) Ale mam nadzieję, że przed urodzeniem Karolinki uda nam sie pozbyć pampersów. Idzie coraz lepiej, choć nie obywa sie bez wpadek. Powioli zaczynam cos kupowac dla małej i dla dziewczynek są poprostu cudne te ubranka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Kasika,wybraliscie imie-Karolinka:) Bardzo ładne:) Ubranka dla dziewczynek sa sliczne-jest w czym wybierac:) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny!! Kasika,Donn jak sie czujecie mamuśki?Pewnie maleństwa w brzuszku dają WAm popalić;)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laseczki:) u mnie wszystko w miare dobrze... tylko pobijam rekordy wizyt u lekarza... :) wyniki mam w miare, jakieś leukocyty w moczu sie przyplątały tylko... przeciwciała w 21 tyg wynosiły 4 więc nie jest źle.. ale ze względu na konflikt byłam na echu serduszka maleństwa... wszystko super wysprawdzane i wszystko naszczęście ok.. mały kopie jak szalony... Auruśka rośnie i łobuzuje :D buziole dla was dziewczynki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Co tam u Was kochane? Ja rosnę już 13 kilo na plusie, mała zdrowa i duża, zaczęłam 8 miesiąc. Kacpi super sika na nocnik, choc to mam z głowy. Przesypia tez slicznie noce, budzi sie tylko na siku. Całusy dla Was i dzieciakówkiss]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Donn dzięki za zdjęcia super wyglądasz:) Zreszta obie swietnie wyglądacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasika a ja dzisiaj 7 miesiąc zaczynam pewnie już z 9 kilo mam na plusie.. a poprzednio przez całą ciąże przytyłam tylko 10... teraz czarno widze... Auruśka sika nareszcie na nocnik.. tylko na noc zakładamy pampersa.. ja sie kiepskawo czuje... co sie rusze to brzuch mi zaraz twardnieje i boli... Kasika jaki rozmiar kombinezona kupujesz dla maluszka??? ja mam na 68.. mam nadzieje że nie będzie strasznie za wielki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Donn nie martw się kochana już niedługo (przynajmniej ja sie tak pocieszam:) Dzis troche posprzatałam i kręgosłup mnie strasznie boli. Ja dzis zaczynam 34 t.c. Kombinezon kupiłam 62 i powiem Ci, że jest jakis duży, mała chyba sie w nim utopi:) Napisz mi jak myslisz ubrać dziecko na wyjscie ze szpitala, bo Kacpiego wybierałam w upalny maj i teraz nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasika ja też kurcze nie wiem.. Aur odbierałam na początku sierpnia... myśle że normalnie założe body śpiochy na to mam taki polarkowy dresik cieplutki i kombinezon... kombinezon mam taki a la śpiworek.. myśle że łatwiej bedzie włóżyć... a i czape jakąś i koc... no już sama nie wiem... zalezy jak zimno będzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Donn widzę, że tak samo myślimy. Ja mam podobna koncepcje.:) U nas zimno, a to dopiero połowa września. F-ka co u Was?? Doon a jak Aurorka reaguje na brzuszek i przygotowania??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Narazie sie bardzo cieszy... przytula brzuszek całuje.. mówi że tam jest braciszek :D... i pokazuje mu zdjęcia.. no ale zobaczymy jak będzie jak sie mały urodzi.. a jak u was??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak samo, ale jak się pytam, czy mała będzie z nim spała w pokoju, to mówi, że Kajojina, bedzie spać u babci:D Chwila prawdy nadejdzie po porodzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasika :D no właśnie.. ja jak mówie że ubranko damy dzidziusiowi to też Aura nie za bardzo... wszystkie malutkie rzeczy przymierza.. ostatnio sie wcisneła w dresik na 3 mieś :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas też tak jest:) Zakłada malutkie ubranka, a jak widzi, że nic z tego to mówi, że będą dla misia:) Wczoraj wstawiliśmy łóżeczko dla małej i oczywiście pół ghodziny tłumaczyłam mu, że to jesat dla małej i żeby w nim nie spał. Ale udało się:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasika to widze że u was przygotowania w pełni..ja jeszcze ubanek po Aurze nie przywiozłam od teściów.. (u nas nie ma gdzie trzymać).. i sie zastanawiam kidy zacząć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No powiem Ci, że większośc mam już gotową, ale jeszcze trochę rzeczy zostało do zrobienia. To juz koniec 8 miesiąca, więc czas najwyższy:) Zresztą za tydzień wracam na uczelnie, więc co mogę to robię teraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Dzis obiadek u teściowej:) I upiekła placka ze śliwkami, MNIAM!! Ja po wizycie, usg mi nie robił, mam mieć na nastepnej wizycie za dwa tyg. Wtedy też zważymy dzidka i jeśli bedzie duża to cc, a jeśli nie to sn 😭 Boje się..... Szyjke mam długą, ale juz miekką i rozwarcie na 1 palec. Kazał sie oszczędzać i wytrzymac jeszcze 2 tygodnie. Seksu zero:P Chyba w tym tygodniu spakuje torbę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny:) Jak miło czytać o Waszych przygotowaniach ... TRoche Wam zazdroszcze,ale ja też zaczynam poważnie mysleć o naszym kolejnym maleństwie:) Ja więcej pracuje,a z Domi już pannica;) Rzadko bywam na necie,ale postaram sie wpadać częściej:) na kafeterie. Mamuśki życze Wam łatwych rozwiązań;) Trzymam kciuki!! Kasika ja rodziłam naturalnie i nie jest tak źle jak pisza i mówią ... Każda kobieta przechodzi ten poród indywidualnie i nie ma co nabierać sobie do głowy za dużo... Moge Ci dać rade od siebie...poćwić oddychanie przeponą...prawidłowe oddychanie -dużo pomaga i uspokaja przy porodzie naturalnym. BUziaki dziewczyny i niebawem zajrze ponownie... Wklejam link do strony, warto poczytać... http://babyonline.pl/ciaza_i_porod_przed_porodem_artykul,4954.html 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sprawdzałam ten link do strony i coś nie wchodzi strona wiec podaje adres strony głównej http://babyonline.pl Trzeba wejść w ciąża i poród-przed porodem-no i w lekcje oddychania.Warto poczytać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki F-ka zaraz sobie poczytam:) A Ty kochana odzywaj się i pisz co u Was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Dziewczyny jak się czujecie? Kasika Ty niebawem masz termin...?! Donn Ty troszke poźniej? Buziaki😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny :) a u mnie tak sobie... przeciwciała mi bardzo skoczyły ostatnio .. z miana 2 do 64... niedobrze jest od 32...dostałam skierowanie do szpitala .. nie zostawili mnie narazie zbadali zrobili ktg i usg z przpływami żeby sprawdzić czy z małym wszstko dobrze.... narazie podobno nie jest źle... jestem pod opieką poradni patologi ciązy.. mam robić badania i będziemy patrzeć co sie będzie działo... Kasika>> dobrze że już wiesz o cc... mi narazie nikt nie mówi nic napewno... podobno jak minie 2 lata od ostatniej cc .. a przyczyny dla którym była zrobiona nie są trwałe to sobie można rodzić naruralnie... a przynajmniej próbować.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×