Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
endorfinkaa

Makijaż permanentny - doświadczenia

Polecane posty

Witam dziewczyny.W Poznaniu jest super kobieta pani architekt ,ktora od lat robi makijaze permanentne roznymi technikami.Robilam u niej wszystko i moje kolezanki rowniez, jest dla mnie artystka Iklasy! Mozna zobaczyc duzo zdjec jej prac na jej stronie www.makijaz-permanentny.com.pl Wiem ,ze wspolpracuje z najlepszymi salonami w calej Polsce ale przyjezdza do domu klientki ze sprzetem równiez.Nawet moja mama skusila sie patrzac na mnie wcodziennie.Zabiiegi są zupelnie niebolesne (dziewczyny pisza straszne rzeczy na forach) wyglada sie od razu świetnie.Żadnych opuchlizn,strupków... Pa,pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny.W Poznaniu jest super kobieta pani architekt ,ktora od lat robi makijaze permanentne roznymi technikami.Robilam u niej wszystko i moje kolezanki rowniez, jest dla mnie artystka Iklasy! Mozna zobaczyc duzo zdjec jej prac na jej stronie www.makijaz-permanentny.com.pl Wiem ,ze wspolpracuje z najlepszymi salonami w calej Polsce ale przyjezdza do domu klientki ze sprzetem równiez.Nawet moja mama skusila sie patrzac na mnie wcodziennie.Zabiiegi są zupelnie niebolesne (dziewczyny pisza straszne rzeczy na forach) wyglada sie od razu świetnie.Żadnych opuchlizn,strupków... Pa,pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny.W Poznaniu jest super kobieta pani architekt ,ktora od lat robi makijaze permanentne roznymi technikami.Robilam u niej wszystko i moje kolezanki rowniez, jest dla mnie artystka Iklasy! Mozna zobaczyc duzo zdjec jej prac na jej stronie www.makijaz-permanentny.com.pl Wiem ,ze wspolpracuje z najlepszymi salonami w calej Polsce ale przyjezdza do domu klientki ze sprzetem równiez.Nawet moja mama skusila sie patrzac na mnie wcodziennie.Zabiiegi są zupelnie niebolesne (dziewczyny pisza straszne rzeczy na forach) wyglada sie od razu świetnie.Żadnych opuchlizn,strupków... Pa,pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Robjana
Zapraszam na makijaż do Legnicy: www.robjana.eu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Robjana
Witam piękne Panie i zapraszam na mikropigmentację do Legnicy: www.makijazpermanentnylegnica.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapraszam miłe Panie na makijaż permanentny do Bydgoszczy WYKONUJEMY POPRAWKI PO ŻLE WYKONANYCH LUB NIE UDANYCH MAKIJAŻACH. :-) Studio Estetyki ul; Dworcowa22 tel 052 3214688 lub kom 513094655. ZAPRASZAMY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapraszam miłe Panie na makijaż permanentny do Bydgoszczy WYKONUJEMY POPRAWKI PO ŻLE WYKONANYCH LUB NIE UDANYCH MAKIJAŻACH. :-) Studio Estetyki ul; Dworcowa22 tel 052 3214688 lub kom 513094655. ZAPRASZAMY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapraszam miłe Panie na makijaż permanentny do Bydgoszczy WYKONUJEMY POPRAWKI PO ŻLE WYKONANYCH LUB NIE UDANYCH MAKIJAŻACH. :-) Studio Estetyki ul; Dworcowa22 tel 052 3214688 lub kom 513094655. ZAPRASZAMY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli chodzi o Poznań to moge wam polecić Pani Magde. Wczesniej przyjmowala na Polance, a teraz przeniosła się do centrum do hotelu nh. Zrobiła mi brwi ta nową metodą piórkową, bardzo naturalnie to wyglada. Takie cienkie włoski namalowane. Zapisalam sie tez w przyszlym tygodniu na usta. Boje sie ze bedzie bolalo, chociaz brwi nie czulam. A no i stupkow nie bylo prawie, wygladalam normalnie nawet zaraz po zabiegu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asia kowalczyk
Jeśli chodzi o Szczecin to mogę polecic Panią Olę, która pracuje w swoim saloniku kosmetycznym PINK.Znajduje się on na ul.Bolesława Śmiałego 32.Robiłam tam usta oraz oczy(kreskę górną i dolną).Nie bolało, było komfortowo,atmosfera relaksacyjna.Pani wie co robi i zna sie na tym, jest doswiadczoną i poważaną kosmetyczka(udziela nawet wywiadów w telewizji;)podaję jej num. jeśli któraś z was dziewczyny byłaby zainteresowana: 519162004 www.pink.szczecin.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość papina
sluchajcie dziewczyny mam pytanie czy makijaz trwaly i permanentny to to samo?? weszlam na stronke szczecinskiego oceanu urody i tam pisza ze robia makijaz trwaly (odnowa jakos po roku). podobno nie utrzymuje sie on tak dlugo w skorze jak permanentny (odnowa co 3 lata) no i ze w permanentnym jest ryzyko ze barwnik zmieni kolor na niebieski czy zielony a w trwalym nie... kurde jak juz tyle kasy mam wydac to wole zeby to sie trzymalo te 2/3 lata a nie tylko rok:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MIJA 123
WITAJCIE DROGIE PANIE PRZECZYTAŁAM WASZE KOMENTARZE I ZADZIWIŁ MNIE FAKT, ŻE PANI ARCHITEKT PROWADZI FORMĘ CHAŁUPNICTWA. TO SZOKUJĄCE, ŻE MAKIJAŻ PERMANENTNY WYKONUJE W DOMACH KLIENTEK TO NIE PROFESJONALNE I ŹLE ŚWIADCZY O TEJ PANI.GDZIE STERYLNOŚĆ I BEZPIECZEŃSTWO ORAZ KOMFORT KLIENTKI? PRZECIEŻ TO METODA INWAZYJNA I POD ŻADNYM POZOREM NIE POWINIEN ZABIEG BYĆ WYKONYWANY W DOMU U KLIENTKI.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naturalnypermanentny
Witam ponownie! Zgadzam się w 100% z Panią. Makijaż permanentny jest zabiegiem, który należy wykonywać w sterylnych warunkach z zachowaniem najwyższego bezpieczeństwa. Klientki jednak nie zdają sobie często sprawy z konieczności tych sterylnych warunków i godzą się na zabieg w domu ze względu na niższą cenę. Szanowne Panie - makijaż permanentny to zabieg z pogranicza medycyny estetycznej - lampy bakteriobójcze, specjalne pojemniki na odpady medyczne, zmywalne sterylne powierzchnie, ochrona aparatury etc. Pozdrawiam i zachęcam do uruchomienia wyobraźni wszystkie Panie, które wykonują zabieg w warunkach domowych. Klientki zaś zachęcam do bacznego obserwowania warunków podczas wykonania zabiegu. Agnieszka Zapała Beauty, Massage&SPA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie sądzę
JAK CZYTAM TE NIEKTÓRE GŁUPOTY TO PO PROSTU - MASAKRA!!! W TAKIM RAZIE TO SUGERUJECIE , ZE JAK JEST ROBIONY MAKIJAŻ W GABINECIE TO NIBY MA BYC SUPER? ZNAM WIELE KOLEŻANEK , KTÓRE MIALY ROBIONE W (PROFESJONANYCH ) GABNIETACH I TRAGEDIA A GDY PANI DOJECHALA DO DOMU I SKASOWAŁA TAKĄ SAMĄ KWOTĘ JAK W GABINECIE A CZASAMI NAWET DROZEJ TO ZROBIŁA PIĘKNY MAKIJAZ- WIEC NIE OPOWIADAJACIE TAKICH GŁUPOT.CIEKAWE SKAD SIĘ TO BIERZE , ZE PANIE WOLĄ MAKIJAŻ MIEĆ W DOMU ....MOZE POPROSTU MAJA OSOBĘ POLECONA PRZEZ ZNAJOMĄ I WIEDZĄ , ZE WYKONA TO LEPIEJ NIZ NIEJEDNA REKLAMUJACA SIE NA SIŁĘ PANI. WYOBRAŹNIA? CZY PANI UWAŻA , ZE MY NIE MAMYWYOBRAŹNI?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość www.makeupstyl.pl
do Papina Makijaż permanentny to makijaż na całe życie a makijaż trwały to makijaż od 2 do 5 lat , który złuszcza sie.Wszyscy mówimy makijaż permanentny mysląc o trwałym (czyli takim do 5 lat) a tak naprawdę makijaż permanentny jest do końca życia jak tatuaż w skórze właściwej.Ale proszę nie myśleć , że jak ktos reklamuje permanentny to znaczy , ze wykonuje taki na całe życie- w Polsce po prostu nazwa "MAKIJAŻ PERMANENTNY" jest odpowiednikiem 2-5 lat czyli trwałego.Proszę zapytac w gabinecie czy pigmentacja odbywa się w naskórku czy głębiej. W niemczech przykładowo niektóre gabinety robią permanentne na całe życie. Wiem trochę to zagmatwane:)) Pozdrawiam i życzę samych udanych makijaży:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość www.makeupstyl.pl
do Bella Pani architekt faktycznie ma bardzo ładną galerie co świadczy o dużych zdolnościach artystycznych ale nikt mi nie powie , ze robiac makijaż trwały nie ma sie strupka czy nawet mikro opuchlizny.Chciałabym zobaczyć makijaż , który się nie wyłuszcza...bo pracujac w naskórku i zagoic bez strupka to nie lada sztuka:)))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naturalnypermanentny
Szanowna Pani, zdanie o wyobraźni było skierowane do Pań lingeristek wykonujących zabieg w warunkach domowych, nie zaś do Klientek. I nie twierdzę, że nie mają wyobraźni, tylko że powinny z niej bardziej korzystać - to nie jest klasyczny zabieg kosmetyczny, tylko zabieg przerywający tkanki i wykonany w nieodpowiednich warunkach może nieść za sobą przykre konsekwencje. Co nie znaczy, że każdy gabinet wykonuje go zgodnie z najwyższymi standardami - stąd niezwykle ważne jest baczne obserwowanie i zasięganie opinii innych. Nigdy nie podważałam również umiejętnosci i kompetencji Pań wykonujących zabieg w domu - to jest zupełnie odrębna sprawa i nie podlega dyskusji. Byłoby niepowaznym twierdzic, ze Panie w salonach wykonują go lepiej. Chodzi jedynie o warunki, które muszą być sterylne i ten temat jest bezdyskusyjny. Pozdrawiam, Agnieszka Zapała BMS p.s. przyłączam się również do ujawnienia metody nie pozostawiającej zadnych sladów naruszenia naskórka po zabiegu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KATARZYNA m-p
Witam Serdecznie! Pisze dość obszerną prace na temat powikłań makijazu. Jeśli któras z Pań spotkała się z jakim kolwiek powikłaniem prosze o kontakt e-mail katarzynka69@gmail.com Serdecznie dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zapraszamy
Forum www.feelbeauty.eu/forum które daje wiedzę każdemu...od medycyny estetycznej przez zabiegi chirurgii plastycznej po dokładnie opracowany dział badan! Zobacz na www.feelbeauty.eu/forum ponad 800tematów ,ponad 6000postów,fotki pozabiegowe ,przejrzyscie ulożone tematy.Każdy temat opracowany z dużo iloscia informacji i fotek.Twój post nigdy nie pozostanie bez odpowiedzi! Modereatorzy w każdym dziale zawsze pomocni! Wchodząc na nasze Forum znajdziesz wszystko co Cie interesuje. Zapraszamy na www.feelbeauty.eu/forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kateryna
Witam. Poszukuję renomowanego salonu aby wykonać makijaż permanentny ale w Elblągu ewentualnie w Trójmieście, czy możecie mi jakiś polecić. Pozdrawiam i dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BBARBIE
Wszystko bylo by fajnie ale chwalona Pani architekt ma na swojej stronie w galeri zdjecia ściągniete z netu. Większość to nie jej prace ale ze strony polskiej firmy szkolącej lingerystki i ze stron zagranicznych. Nie ładnie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BBARBIE
Wszystko bylo by fajnie ale chwalona Pani architekt ma na swojej stronie w galeri zdjecia ściągniete z netu. Większość to nie jej prace ale ze strony polskiej firmy szkolącej lingerystki i ze stron zagranicznych. Nie ładnie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katarzyna m-p
Witam Serdecznie! Pisze dość obszerną prace na temat powikłań makijazu. Nikt jeszcze nie napisał pracy na ten temat. Jeśli któras z Pań spotkała się z jakim kolwiek powikłaniem prosze o kontakt e-mail katarzynka69@gmail.com Serdecznie dziękuję Katarzyna. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katarzyna m-p
Witam Serdecznie! Pisze dość obszerną prace na temat powikłań makijazu. Nikt jeszcze nie napisał pracy na ten temat. Jeśli któras z Pań spotkała się z jakim kolwiek powikłaniem prosze o kontakt e-mail katarzynka69@gmail.com< /a> Serdecznie dziękuję Katarzyna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szanowna Pani Bbarbie! Fatalne oszczerstwo i zawisc! Zdjęc umieszczonych na mojej stronie są zrobione osobiście przeze mnie moim klientkom do ktorych posiadam nr.telefonu. Posiadam równiez zdjęcia do których mam calkowite prawo publikacji z firmy szkoleniowej ,gdzie odbyłam szereg szkoleń i wymieniamy sie zdjęciami prac,ktore są wykorzystywane do usług reklamowych.Prosze zatem sprawdzic moje certyfikaty i porownac je z centrami szkolen linergistek gdzie widziala Pani te zdjęcia. Ze wzgędu na dużą konkurencje ludzie wypisują takie oszczerstwa jak rowniez ze makijazu permanentnego nie mozna wykonac w domu. Makijaze wykonuje w 5 gabinetach na terenie Polski i u klientek w domu woząc z sobą łózko przenosne 13kg.Stosowany sprzet jest jednorazowy i sterylny,wykonywany w rekawiczkach.Zabieg niczym sie nie różni od tego w gabinecie. Odpowiadam na wszystkie pytania: ic76@tlen.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Robjana
Pani Izo-Arch. szkoda Pani nerwów i energii. 90% pań piszących na tym forum nie ma pojęcia o mikropigmentacji a te najbardziej zakompleksione wypisują właśnie takie bzdury. Pozdrawiam cieplutko i życzę dalej udanych zabiegów tak pięknych i sterylnych jak do tej pory. życzliwa linergistka z dolnego śląska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość www.makeupstyl.pl
Witamy Pani Izo:) Jak widać konkurencja działa:) co oczywiście nie zmienia faktu , ze i tak ma Pani bardzo ładną galerie a tego nikt nie odbierze:) Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skandal w domu...? Do dzisiaj kobiety rodzą w domu!!! Moze pani Mija123 ma tak brudno,ze sie obawia... Uwazam ze jest to swietna możliwość dla osób ktore nie lubią stać w korkach lub nie mogą wychodzic z domu a i stres mniejszy! Prestiż wypasionego gabitetu i cala otoczka tego "luksusu"to dodatkowo 30-50 % ceny. GDZIE MACIE MNIEJ GRONKOWACA I ZÓŁTACZKI W PRZYCHODNIACH,GABINETACH CZY W WŁASNYM DOMU??? Chałupnictwo,hand made..??? - coraz bardziej w cenie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość havana24
Witam wszystkich. Chciałam zapytać, czy ktoś usuwał już makijaż ust. Ja niestety 4 lata temu zrobiłam największe głupstwo w swoim życiu, a mianowicie dałam sobie zrobić usta w warunkach domowych, przez panią pochodzącą z Filipin. Miała tylko trzy barwniki, więc wymieszała je tak, aby uzyskać najbardziej optymalny dla mnie kolor. Dodam, że jestem bardzo jasną blondynką... Już bym nawet przeżyła ten kolor, ale głupia pozwoliłam na to, żeby pani wyjechała poza kontur moich ust no i teraz mam...pomiędzy moimi ustami a namalowanym konturem mam przerwę, której nie da się w żaden sposób wypełnić. Po kilku miesiącach postanowiłam bowiem to poprawić w gabinecie kosmetycznym, miałam dwie poprawki i barwnik nie chciał się przyjąć, no i ta przerwa została... Od tamtej pory zużyłam kilogramy kredek i pomadek, wiecznie poprawiając makijaż gdzieś na uboczu, za każdym razem gdy coś zjem, zaraz lecę do toalety się "podmalować", bo bez tego wyglądam fatalnie... Już mam dosyć... Najgorsze, że nie wiem czy to był tylko makijaż trwały, czy permanentny. Jak pomyślę, że mam tak mieć do końca życia, to mi się odechciewa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość www.makeupstyl.pl
Witaj, wyglada na to , ze masz zrobiony makijaż permanentny.Mam klientkę , która niestety ma to samo juz ponad 8 lat fioletowy kontur i pół centymetra dziurę wokoł ust , co kilka miesięcy dobijam jej kolor czerwony miedzy usta a kontur i jest ok. Dziwi mnie to , ze u Ciebie nie wchodzi barwnik. Moze powinnaś spróbować u kogos kto pracuje na dobrej klasy barwnikach.Moze musisz mieć głębiej wbity bawrnik , zeby po wyluszczeniu był widoczny?Napisz skad jesteś moze będe w stanie Ci kogos polecieć.Jeśli chodzi o usuwanie to bedzie problem .Uważam , ze lepiej je skamuflować niz zaczac usuwać bo mogą pozostać blizny ( raczej prawdopodobne). ps. mozesz przeslać zdjecie na moj email zobaczę jak to wyglada i moze bedę mogła bardziej wtedy doradzic. Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×