Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
endorfinkaa

Makijaż permanentny - doświadczenia

Polecane posty

Gość Zapraszamy
Serdecznie zapraszamy na Forum www.feelbeauty.eu/forum o operacjach plastycznych. 900 dokładnie opisanych tematów .7000 postów. Nie piszemy o bzdurach tylko o konkretnych rzeczach. Kiedyś Ty szukałeś informacji teraz Ty pomóż innym i opisz swoją historię i podziel się swoim doświadczeniem. Denerwowałeś się nie mogąc w gąszczu rozmów dotrzeć do interesującej Cię wiedzy...teraz na www.feelbeauty.eu/forum masz wszystko w przejrzyście ułożonych tematach. Chesz porozmawiać o wszystkim i niczym? Znajdziesz dział dla siebie! Dla 2000 użytkownika cenna nagroda!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kryniaola
No niestety mnie także oburza takie zaniżanie cen, musimy płacic niebagatelne ceny za szkolenia i sprzęt a wykonując makijaże za taką cenę po prostu nie szanujemy naszej pracy, jest to nieuczciwa konkurencja.Nie ważne że wykonuje Pani zabiegi w domu( nie mam nic przeciwko- sama jak jadę do Wiednia to pakuję sprzęt i tam robie po domach), ale żeby zaniżać o 50 % ceny ??? Trzeba się cenić, nie wątpię w Pani umiejętności, ale z psychologii wiem ,że jak klientka usłyszy wyższą cenę podświadomie wierzy że usługa jest bardziej profesjonalna.Jak będzie sie Pani czuć jak w końcu otworzy Pani swój gabinet ,a za rogiem jakaś panienka po kursie kosmetycznym bedzie robić zabiegi za pół ceny??? nie będzie to Pani oburzało, że Pani straciła min. 2 lata na naukę a inna za niewielką kasę jaka włożyła w kształcenie odbiera Pani klientkę. Tak sobie popisałam bo wiem że i tak nic nie wskóram-ale cóż zawsze to jakaś ulga. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kryniaola zgadzam się w zupełności. Trochę się szanować prosimy!!!!!!!!!!!!!!!! No chyba że cena idzie w parze z jakością usług . :-) Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość www.makeupstyl.pl
Witam:) powiem tak...to tak jak z tymi paznokciami za 20dychy:( Moja żadna klientka nie zrobilaby makijazu w tej cenie. Smutna rzeczywistośc Panie Linergistki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny ,czy robila ktoras z was makijaz u pani architekt z poznania ,bardzo prosze o opinie ,bo jestem bardzo zainteresowana!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ma super zdjecia w swojej galerii,tylko czy w realu jej prace rowniez sa takie super ??!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość www.makeupstyl.pl
do kanary, nie masz sie czego bać - galeria jest na prawdę bardzo dobra- idź umow sie na konsultację , porozmawiaj nich pokaze rysunek wstepny i wtedy będzie wszystko jasne:) Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Makeupstyl mam pytanko.. widziałam twoją galerię i jest piękna!!! gdzie robilaś szkolenie i na jakim sprzęcie bo wygląda to wszystko perfect!!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość www.makeupstyl.pl
hmm..szkolenie robilam w firmie z Warszawy (bekibek) przez kilka lat rózne doszkolenia w inncyh firmach a teraz pracuje na Long Time linerze. Milo mi , ze sie podoba:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no pięknie pracujesz... ja mam mały problem bo byłam na kilku szkoleniach i... mam w głowie mętlik...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a makeupstyl pracujesz pionowo igłą czy pod kątem? bo ile szkoleń tyle sposobów i teraz nie wiem kto ma racje???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość www.makeupstyl.pl
forum jest do innych celow niz ustne szkolenia:) napisz na moj email

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapraszam na makijaż permanentny kresek na powiekach górnych i dolnych jak również brwi metodą piórkową (imitacja włosków). Usługę wykonuję w Salonie w centrum Gliwic. W razie jakichkolwiek pytań proszę o kontakt tel. 512-441-590. pozdrawiam Beata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chcę poinformować że przez dwa tygodnie od 17.02 jestem w Londynie-będę tam wykonywać makijaże. Bardzo przepraszam moje klientki za to że nie będę dostępna pod telefonem.W razie pytań proszę o kontakt na E-mail. Pozdrawiam. Kamila Skrzypczak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chcę poinformować że przez dwa tygodnie od 17.02 jestem w Londynie-będę tam wykonywać makijaże. Bardzo przepraszam moje klientki za to że nie będę dostępna pod telefonem.W razie pytań proszę o kontakt na E-mail. Pozdrawiam. Kamila Skrzypczak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dostałam propozycję bycia modelką na szkoleniu w Clarenie, mam mieć zrobiony makijaż permanentny brwi. Płacę tylko za igłę, makijaż wykonuje kursantka pod okiem swojej instruktorki, po paru tyg. przychodzę na korektę. Brzmi to zachęcająco, bo ciężko mi uzbierać te 800 zł na brwi, a tu jest okazja za darmo. Tylko czy warto ryzykować? Równie dobrze mogę iść do jakiegoś salonu gdzie mi za 800 zł zrobią tragedię, a tu pod okiem instruktorki z Clareny... Łatwo po uzgodnionym "szkicu" na brwiach popsuć to później igłą? Jest duże prawdopodobieństwo, że z uzgodnionego narysowanego wzoru zrobi mi coś innego? Bardzo proszę o opinię doświadczone w tej dziedzinie dziewczyny! Iść czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciężko powiedzieć. Osobiście nigdy bym się na to nie zdecydowała bo jakby nie patrzeć makijaż robiony jest igłą i zawsze można coś popsuć. Od jakiegoś czasu jestem stałą bywalczynią wystaw Expo w Warszawie. Na stoisku Supernova co wystawę można zrobić sobie makijaż permanentny Long Time Liner Conture Make up za połowę ceny z okazji targów. Właściwie to za 3/4 bo po 2 tyg od zabiegu trzeba wrócić na poprawkę. Za usta zapłaciłam 500zł a na poprawce 250zl ale wydaje mi się, że efekt końcowy był tego wart. i wcale nie bolało bo czymś mnie znieczulili. Następna wystawa w weekend 20-21.02. Szczerze polecam i sama się wybieram

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciężko powiedzieć. Osobiście nigdy bym się na to nie zdecydowała bo jakby nie patrzeć makijaż robiony jest igłą i zawsze można coś popsuć. Od jakiegoś czasu jestem stałą bywalczynią wystaw Expo w Warszawie. Na stoisku Supernova co wystawę można zrobić sobie makijaż permanentny Long Time Liner Conture Make up za połowę ceny z okazji targów. Właściwie to za 3/4 bo po 2 tyg od zabiegu trzeba wrócić na poprawkę. Za usta zapłaciłam 500zł a na poprawce 250zl ale wydaje mi się, że efekt końcowy był tego wart. i wcale nie bolało bo czymś mnie znieczulili. Następna wystawa w weekend 20-21.02. Szczerze polecam i sama się wybieram

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agucha101
czy na makijażu trwałym ust zostają jakieś blizny, przebarwienia, odbarwienia po opryszczce?Mam do niej skłonności a myślę o zrobieniu sobie ust i mam wątpliwości....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kryniaola
Niestety tak-po opryszczce może się inaczej przyjąć barwnik(bo jest to blizna więc skóra inaczej przyjmuje)- u mnie w tym miejscu na konturze mam 0,5 cm ciemniejszy barwnik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość selkie
Witam. Czy któraś z Pań może polecić sprawdzoną osobę robiąca permanentny (szczegolnie brwi ) z okolic Katowic????? Panie makijażystki, znacie swoje środowisko, więc może kogoś wskażecie? Czytam forum i jestem bardzo zainteresowana tym makijażem, niestety nie da rady podróżować ok 300km do Warszawy do renomowanego tu na forum salonu:) Dzięki z góry za podpowiedzi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość selkie
Chciałabym zrobić sobie brwi, jednak ta metodą włoskową, wg. mnie wygląda naturalnie i korzystniej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, Chcę poinformować że przez dwa tygodnie od 17.02 jestem w Londynie-będę tam wykonywać makijaże. Bardzo przepraszam moje klientki za to że nie będę dostępna pod telefonem.W razie pytań proszę o kontakt na E-mail. Pozdrawiam. Kamilla Skrzypczak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zapraszamy
Serdecznie zapraszamy na Forum www.feelbeauty.eu/forum o operacjach plastycznych. 900 dokładnie opisanych tematów .7000 postów. Nie piszemy o bzdurach tylko o konkretnych rzeczach. Kiedyś Ty szukałeś informacji teraz Ty pomóż innym i opisz swoją historię i podziel się swoim doświadczeniem. Denerwowałeś się nie mogąc w gąszczu rozmów dotrzeć do interesującej Cię wiedzy...teraz na www.feelbeauty.eu/forum masz wszystko w przejrzyście ułożonych tematach. Chesz porozmawiać o wszystkim i niczym? Znajdziesz dział dla siebie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem z Poznania i robiłam makijaz u pani Izy (architekt).Osobiscie jestem bardzo zadowolona.Kolezankom sie podoba i zbierają kase bo sie naprawde opłaca.Na swojej twarzy nie wolno oszczedzac szczegolnie w makijazu na kilka lat... Pani Iza wykonuje makijaze w renomowanych gabinetach w Poznaniu Tips2 na Żeromskiego i w Szeptach w City Parku.Do mnie przyjechała do domu za co nic nie płaciłam tylko miałam jeszcze taniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kryniaola
do selkie- jeśli nie daleko Kraków to zapraszam do mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie podoba mi sie
pani beauty.. usta na pani stronie sa oszkliwe , krzywe i nigdy nie dalabym sobie czegos takiego zrobic o reszcie nie mówiąc:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do http://beauty-des..... To chyba jakaś pomyłka. Jak można robić coś tak okropnego! Wszystkie usta z galerii są krzywe, asymetryczne, z dziwnym konturem. I pomyśleć, że takie coś w ogóle ma miejsce. Drogie Panie sprawdzajcie w czyje ręce się oddajecie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×