Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
endorfinkaa

Makijaż permanentny - doświadczenia

Polecane posty

Gość carma258
dzęki za odp. dobry pomysł z tą henną :) pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość carma258
dzęki za odp. dobry pomysł z tą henną :) pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MejMej
Masz krzywe te brwi. Z prawej strony poczatek grubszy niż z lewej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mEwa525
Do pani MOTYL ;) Nie no powiem Ci, że kreseczki nawet ładne. Wydaje mi się, że są nieco grubsze niż widziałam dotychczas, a włąsnie takie chciałabym zrobić w przyszłym tygodniu. A powiedz mi czy one wyglądają jakoś specjalnie sztucznie bez umalowanych rzęs?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po pierwszym razek wyglądały naturalnie -a teraz wszystko mam opuchniete tak więc sama nie wiem ,mam naturalnie czarne rzęsy tak więc nie jest źle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miskad
Hej dziewczyny ja zrbilam sobie brewki w extravaganzie u p.Agaty Świeckiej sa piekne idealnie rowne to prawdziwa profesjonalistka placilam 800 zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sandra z wro
Wykonałam we Wrocławiu makijaż brwi i ust jakieś dwa lata temu u p. Agnieszki z Oławy (nazwiska już nie pamiętam, ale ta Pani pracuje w kilku miastach blisko Wrocławia, dojeżdża również do Kotliny Kłodzkiej), która z rozmowy wstępnej wydawała się specjalistką i tak się polecała. Niestety nie dość, że wycierpiałam się bo jedyne znieczulenie jakie stosuje to był żel, ponadto trwało to okropnie długo, a w dodatku dziś już nie pozostał żaden ślad po tej słabej robocie i zastosowanych pigmentach. Wydałam niemałe pieniądze (1500zl), nacierpiałam się, a kiedy chciałam umówić się na poprawkę, jej telefon okazywał się wyłączony lub go po prostu nie odbierała, mimo wielu prób skontaktowania się z nią. W końcu jakoś wymusiłam na niej poprawkę, ale to był sam stres i jeszcze narażona byłam na jej opryskliwe, obrażone smsy. Strasznie nieprofesjonalne zachowanie. Tak czy siak, makijażu ust nie było już po miesiącu, a brwi przez niecałe dwa lata wyblakły i są w zasadzie dwoma rudymi kreskami. Niezbędny jest zatem ponowny zabieg. Bardzo proszę o informację Pań z Wrocławia o jakimś solidnym gabinecie, gdzie można bezproblemowo zasięgnąć porady, fachowo wykonać permanentny, i żadnych stresów z poprawkami. Dużo mówicie Panie na forum odnośnie Wa-wy i innych miast, a może ktoś ma pozytywne doświadczenia z Wrocławia lub poleca sprawdzone gabinety na stronach internetowych? Dziękuję za wszelkie informacje i pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MejMej
Poszukaj gdzie u Ciebie robią na sprzęcie Tong Time Liner i na orginalnych barwnikach do tego, będziesz miała makijaz na długo. Wiele moich kolezanek robiło w róznych miejscach i tam gdzie robią j.w. tam są zadowolone. Przeczytałam wiele opinii na tym forum, że najważniejsze to dobra ręka osoby wykonującej, nie uważam że to do końca prawda. Jak masz zrobione dobrym barwnikiem to dobrze się trzyma, a jak byle czym to jest jak u Ciebie. Jak z samochodem, kupisz malucha to masz problem, kupisz zachodni samochód, to jeździsz i jeździsz. I nikt mi nie powie, że tak nie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a-kasandra
jak juz polecalam pani Bozena Bartkowiak zajmuje sie makijazem od wielu wielu lat przy ul. Biaskupiej (chyba 2/2) we Wroclawiu. Mam robiony przez nia makijaz i jestem b. zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MejMej
Poszukaj gdzie u Ciebie robią na sprzęcie Tong Time Liner i na orginalnych barwnikach do tego, będziesz miała makijaz na długo. Wiele moich kolezanek robiło w róznych miejscach i tam gdzie robią j.w. tam są zadowolone. Przeczytałam wiele opinii na tym forum, że najważniejsze to dobra ręka osoby wykonującej, nie uważam że to do końca prawda. Jak masz zrobione dobrym barwnikiem to dobrze się trzyma, a jak byle czym to jest jak u Ciebie. Jak z samochodem, kupisz malucha to masz problem, kupisz zachodni samochód, to jeździsz i jeździsz. I nikt mi nie powie, że tak nie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie pisałam ostatnio, bo nie bardzo miałam czas. pigment oczywiście się wyłuszczył bez problemu :) wkleję zdjęcia, krok po kroku jak to wyglądało od początku (bo sama lubię tak oglądać zdjęcia tego typu zabiegów :P ) zaraz po pierwszym zabiegu: http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/925ab4a51bc05366.html po korekcie: http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/ac2f838bdec30bbe.html i teraz po korekcie i wyłuszczeniu się pigmentu: http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/fdd4afd1e7e8c1ec.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/734d6d0d1d67c35c.html niestety, na zdjęciach kreski wyglądają na jeszcze bardziej niewyraźne, nie jest aż tak źle w realu :) kreski są widoczne, wyglądają bardzo delikatnie :) wszystkim się bardzo podobają, ja myślę jeszcze o jakimś lekkim pogrubieniu ich, ale to za jakiś czas, może na jesieni, na razie koncentruje się na innych upiększaniach :) to też taki luźny plan, na razie jestem mega szczęsliwa, że nie muszę rano malować oczu :) :) super sprawa, naprawdę polecam :) zachorowałam też na brwi.. heh :P :) Ania z Akolor jest boska :D i makijaż mimo mojego marudzenia i zmian koncepcji wyszedł super :) polecam oczywiście 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość makeupstyl
Samanta- kreseczki bardzo ładne naturalne i równe:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuję 🌼 to prawda, jestem pod wrażeniem że tak równo wyszły, bo marudziłam podczas zabiegu non stop :P (tuż po okresie jesteśmy wrażliwsze, na przyszłość będę o tym pamiętać :) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sandra z wro
MejMej dziękuję za te informacje, bardzo się przydadzą, będę zwracać teraz na to uwagę i z pewnością poświęcę więcej czasu przy ponownym wyborze. A-kasandra widziałam stronkę, wezmę to studio pod uwagę, chciałabym znaleść kilka ofert i porównać. Dziękuję za sugestie i pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sandra z wro
MejMej dziękuję za bardzo przydatne informacje, teraz będę wiedzieć na co zwrócić uwagę przy dokonaniu kolejnego wyboru. A-kasandra widziałam stronkę tego studio, chciałabym porównać jeszcze kilka ofert. Dziękuję za wszystkie sugestie i pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AgWawa
W październiku zrobiłam brwi i są koszmarnie ciemne. Nie blakną po prostu dramat. Wyglądam staro i koszmarnie. Poczytałam trochę, że jest możliwość usunięcia. Czy ktoś to robił?Czy wiecie coś więcej o tym REjuvi? Generalnie jestem coraz bardziej załamana. Teraz się pudruję, ale idize lato i cały puder będzie spływał :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Robie makijaz permantny wswoim gabinecie na bardzo dobrym sprzecie i świetnymi pigmentami które nie zminija kolru i dobrze sie wchlaniają . Nie boli nic poniewaz pracuje na bardzo mocnych znieczulanich. Makijaz taki jest korekta jakiś niedoskonałosci i jest bardz wygodny , ułatwiajacy zycie . Jak ktos już raz zrobi to juz pózniej ciezko bez niego zyc. tak przynajmniej twierdza moje klientki :) zawsze wracją

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam robie makijaz w soim gabinecie permanetny na bardzo dobrym sprzecie oraz barwnikach które nie zmieniają kolru i bardzo dobrze sie wchłaniają .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzia6665
zrobiłam makijaż ust ponieważ prawie górnej wargi nie miałam a teraz trudno mi się przyzwyczaić mam wielką górną wargę troszkę kosmetyczka zaszalała MAM PYTANIE CZY TYLKO ROBI SIĘ KOLOR CZERWONY BRĄZOWY I BRZOSKWINIOWY ??? TAKIE TYLKO MIAŁA KOLORY DO WYBORU I BARDZO MNIE TO ZDZIWIŁO!!!! JESTEM BRUNETKĄ O ŚREDNIEJ KARNACJI I OCZACH ZIELONKAWYCH ALE WPADAJĄCYCH W NIEBIESKO SZARY ODCIEŃ JAKI POWINNAM MIEĆ KOLOR UST? PROSZĘ DORADŹCIE ZROBIŁA MI CZERWONY A JA NIEZBYT SIĘ CZUJE PONIEWAŻ MOJE POLICZKI CZĘSTO SĄ CZERWONE I BARDZO TEGO NIE LUBIĘ POZDRAWIAM PS; NA RAZIE GOI SIĘ PIERWSZY RAZ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość styglamour
a kiedy robiłas makijaż ? kolorów jest bardzo duzo do wyboru nie tylko czerwienie czy brazy -można rozjasnić usta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość styglamour
kiedy robilas makijaż ? usta mozna rozjaśnić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam!!! Pigmenty do mak.permanentnego sa bardzo roznorodne i kolorow jest wiele, cale mnostwo zarowno do ust, ale i do brwi i kreseczek. W gabinecie powinna byc roznorodnosc kolorow do wyboru, ale nie jest tak zawsze. Nieudane makijaze mozna w niektorych przypadkach uratowac tzw. korektorami i rozjasniaczami, ktore tez powinny byc wsrod duzej gamy kolorystycznej osoby wykonujacej makijaze permanentne. Jeszcze trzeba umiec nimi pracowac:) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×