Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
endorfinkaa

Makijaż permanentny - doświadczenia

Polecane posty

i zrobiłam!! naprawdę nic nie bolało, trzymałam na początku maść 15 min a potem moglam już leżeć i miejscami coś czułam, ale bólem tego nazwać nie mogę. Brewki metoda włoskową, wyglądają naprawdę bardzo ładnie. Mój naturalny kolor brwi to taki ciemny blond, mysi, więc zrobiłyśmy taki jasny grafit i wygląda ok, a jeszcze zblednie 30%. Chciałam tą metodą ale gęsto, a nie takie trzy włoski na krzyż namalowane, wygladają jak zagęszczone naturalne brwi. Zdjęcia dołącze jak tylko odbiore kabel od telefonu, bo robiłam komórką. Już teraz wiem że zdecyduję się na kreskę zagęszczającą górne rzęsy. Rada dla dziewczyn: decydujcie się póki nie ma słońca i nie trzeba wystawiać buzi do słońca. Kosmetyczka sama doradziła tą metode, która teraz jest już częściej stosowana niż malowanie całego łuku brwiowego. Jeśli ktoś chce szczegóły gabinetu w Krakowie i samego zabiegu niech pisze, chętnie odpowiem. Naprawde bardzo się bałam, nie przypuszczałam że będę tak zadowolona. Za 2 tygodnie poprawka. Pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i zrobiłam!! naprawdę nic nie bolało, trzymałam na początku maść 15 min a potem moglam już leżeć i miejscami coś czułam, ale bólem tego nazwać nie mogę. Brewki metoda włoskową, wyglądają naprawdę bardzo ładnie. Mój naturalny kolor brwi to taki ciemny blond, mysi, więc zrobiłyśmy taki jasny grafit i wygląda ok, a jeszcze zblednie 30%. Chciałam tą metodą ale gęsto, a nie takie trzy włoski na krzyż namalowane, wygladają jak zagęszczone naturalne brwi. Zdjęcia dołącze jak tylko odbiore kabel od telefonu, bo robiłam komórką. Już teraz wiem że zdecyduję się na kreskę zagęszczającą górne rzęsy. Rada dla dziewczyn: decydujcie się póki nie ma słońca i nie trzeba wystawiać buzi do słońca. Kosmetyczka sama doradziła tą metode, która teraz jest już częściej stosowana niż malowanie całego łuku brwiowego. Jeśli ktoś chce szczegóły gabinetu w Krakowie i samego zabiegu niech pisze, chętnie odpowiem. Naprawde bardzo się bałam, nie przypuszczałam że będę tak zadowolona. Za 2 tygodnie poprawka. Pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lidia_
Witam wszystkich. Mam takie pytanie. Czy jeżeli zrobię kontur ust i cieniowanie tym samym barwnikiem to czy mimo wszystko da się to zrobić tak, żeby sam kontur był ciemniejszy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, korzystając chyba z zasady gdzie dwóch się bije tam trzeci korzysta :) zrobiłam interesujący mnie makijaż permanenty u Pani Ani w Akolor. nie mam na celu robić tutaj reklamy jej usług, bo wydaje mi się to być w jej przypadku zbędnym, natomiast warto sprostować pewne zarzuty i to mam na celu. makijaż wykonywany jest w bardzo przyjemnych warunkach, gabinet jest dokładnie taki, jaki być powinien (sterylnie ale nie szpitalnie czy zimne techno), pani Ania, wbrew temu co piszecie to osoba przemiła, cierpliwie i wyczerpująco wszystko tłumacząca.. naprawdę nie wiem o co się do niej przyczepiacie.. musicie jej wszystkie nie znać i snujecie jakieś domysły chyba.. makijaż faktycznie (kreski górne i dolne) bezbolesny - pod sam koniec przy dolnej kresce w jednym oku zaczęło mnie lekko boleć, raczej bym to określiła jako nieprzyjemne odczucie a nie ból (podobnie miałam przy robioeniu tatuażu, skóra po jakimś czasie działania na niej igłą się podrażnia i dlatego mocniej odczuwamy). generalnie znieczulenie działa, jakbym tyle nie gadała podczas makijażu to pewnie spokojnie bym zasnęła :) zdjęcie z dnia dzisiejszego, z lekką opuchlizną która pojawiła się po nocy (jak barwnik się wyłuszczy wstawię kolejne zdjęcie). na korekcie pogrubimy trochę zwenętrzne kąciki (ja początkowo chciałam tylko dolną kreskę i niecałą, takie 2/3, jednak zdecydowałam się na takie kreski i bardzo się cieszę, że tak się stało) http://img134.imageshack.us/img134/139/perm001.jpg pozdrawiam i polecam właśnie Panią Anię. nie musicie mi zarzucać że robię na siłę reklamę etc. ja tu zbyt długo na kafe siedzę i zbyt wiele już przeróżnych zabiegów na sobie przetestowałam i potem polecałam innym lub nie, żeby mnie przyrównywać do pomarańczowych naganiaczek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Odradzam Akolor
S_A_M_A_N_T_A: Od dawna czytam różne fora o makijażu permanentnym i opinie o Akolor nie są zbyt pochlebne. Nie dziwię się, że pani Ania starała się Tobie zrobić kreski jak najlepiej, skoro wiedziała, że ją opiszesz. Niemniej jednak ja naczytałam się różnych skrajnych opinii i sama bym nie zaryzykowała wybrać się do tej pani. Poza tym jej wcześniejsze wypowiedzi typu 'idź do garów' też nie powodują wzbudzenia zaufania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzisz. to jest dla mnie dziwne.. NIE ZNASZ jej (przynajmniej tak piszesz), a odradzasz.. dla mnie to jest własnie podejrzane i zlewam takie sztucznie nabijane opinie - już nie raz bardzo dobrze na tym wychodziłam i teraz to się tylko potwierdziło (przykładowo tu na kafe dziewczyna poleciła mi babeczkę od depilacji laserowej, która za dajmy na to bikini głębokie bierze 200zł,a wszędzie indziej 450 wzwyż. na różnych forach szukałam opinii - wszyscy mi pisali ze to musi być droga usługa, że nie może być wykonywane porządnie za tak niską cenę etc. jednak zaryzykowałam, pojechałam 150kg do niej, nie poparzyła mnie, nie zrobiła mi krzywdy, włoski wypadały tak jak miały, gabinet bardzo ok - jednym słowem można akurat taką usługę wykonywać za taką cenę. do czego zmierzam - szukajcie w sieci INFORMACJI a w drugiej kolejności opini). zyczę oczywiście wszystkim znalezienia idealnej osoby do zrobienia wymarzonego makijażu - wiem jak ważne jest dotrzeć do takiej osoby która nam odpowiada, no i zadowolenia z efektu :) ja jestem typem klienta który raz zadowolony wraca wiernie - ze wszystkim tak mam, z dentystą, z solarium etc.. (potem wiadomo płacz jak się dana osoba wyprowadzi czy coś ;) ) i na pewno BĘDĘ pisać pozytywnie o Ani bo jestem z makijażu który mi zrobiła bardzo zadowolona. proste :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Powijka
Byłam na rozmowie wstepnej o ustach. Dowiedziałąm sie bardzop duzo. Przekaże Wam wszystko. Ja jestem zdecydowana na makijaz ust, myśle, że dobrze trafiłam ( kolezanka ma ładne usta). Wazne jest doswiadczenie osoby wykonujacej, na pewno, wazne jest na jakim sprzęcie jest to wykonywane, najlepszy jest Lon Time Liner, a najwazniejsze sa barwniki, orginalne do tego sprzętu, ładne kolory i długo sie utrzymują. Moja kolezanka robiłą 2 lata temu i nadal ma piekny kolor. Nie ryzykowałąbym na innym sprzęcie i innymi barwnikami, bo inna moja kolezanka po roku ma tylko wspomnienie po makijażu robionym innymi barwnikami, na dodatek z zebami na konturze - nierówno. Jak zrobie to napiszę. pozrdawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Powijka
Byłam na rozmowie wstepnej o ustach. Dowiedziałąm sie bardzop duzo. Przekaże Wam wszystko. Ja jestem zdecydowana na makijaz ust, myśle, że dobrze trafiłam ( kolezanka ma ładne usta). Wazne jest doswiadczenie osoby wykonujacej, na pewno, wazne jest na jakim sprzęcie jest to wykonywane, najlepszy jest Lon Time Liner, a najwazniejsze sa barwniki, orginalne do tego sprzętu, ładne kolory i długo sie utrzymują. Moja kolezanka robiłą 2 lata temu i nadal ma piekny kolor. Nie ryzykowałąbym na innym sprzęcie i innymi barwnikami, bo inna moja kolezanka po roku ma tylko wspomnienie po makijażu robionym innymi barwnikami, na dodatek z zebami na konturze - nierówno. Jak zrobie to napiszę. pozrdawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do kasienka 25 ja robilam makijaz permanentny brwi w Toruniu. Jak juz wczwsniej pisalam jestem ogromnie zadowolona z rezultatu. Nie spodziewalam sie ze tak zmnienia moja twarz, oczywiscie na lepsza.Podaje tutaj stronke na ktorej p. Iwonka Marciniak robi brwi, naprawde zna sie na rzeczy.Bardzo polecam ten salon, sama zreszta ide robic usta i kreseczki. po pierwsz wejsc na YOU TUBE i wpisac w wyszukiwarke Long time liner conture make up- brwi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do kasienka 25 ja robilam makijaz permanentny brwi w Toruniu. Jak juz wczwsniej pisalam jestem ogromnie zadowolona z rezultatu. Nie spodziewalam sie ze tak zmnienia moja twarz, oczywiscie na lepsza.Podaje tutaj stronke na ktorej p. Iwonka Marciniak robi brwi, naprawde zna sie na rzeczy.Bardzo polecam ten salon, sama zreszta ide robic usta i kreseczki. po pierwsz wejsc na YOU TUBE i wpisac w wyszukiwarke Long time liner conture make up- brwi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kolekcjonerka Makijaży
Ja tez jestem juz po makijażu permanentnym Permvisage całej twarzy. Deliberowałam nad nim od pół roku. Jestem osoba bardzo wymagająca i perfekcyjną, mój makijaż musi być idealny. byłam najpierw wypytać o wszystko u linergistki w Katowicach, ale nie do końca byłam zadowolona ponieważ pani sprawiała łaskę odpowiadając na moje pytania, poza tym cały czas asekurowała sie korektą, że jakby co to się poprawi, tu się skoryguje i jakoś będzie, a to mnie nie zadowala. Następnie udałam się do Studia Q10 do Pani Magdaleny i zacząłam wypytywać od nowa i tutaj moja koncepcja została trochę zmodyfikowana, niestety nie mogłam wykonać równej kreski na oku tylko cieniowanie, makijaz najpierw jaśniejszy ewentualnie przy korekcie wzmocniony przez wzgląd na moje obawy. No ale teraz jestem już po, wszystko jest równe i idealne, na miejscu dostałam Heviran i znieczulenie. Mój mąż mówi że mam ładnie podkreślona urodę , a ja doceniam fakt że mogę pospać trochę dłużej, bo makijaż mam już gotowy. Jedynym mankamentem dlamnie był okres oczekiwania na wygojenie się ust. Trzy dni wolnego sa niezbędne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość caarina
DO " Kolekcjonerka Makijaży " . WITAJ - CZY MOZESZ PODAC WIECEJ INFORMACJI O SALONIE , W KTORYM ROBILAS MAKIJAZ I CZY MASZ MOZE ZDJECIA ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość caarina
DO " Kolekcjonerka Makijaży " . WITAJ - CZY MOZESZ PODAC WIECEJ INFORMACJI O SALONIE , W KTORYM ROBILAS MAKIJAZ I CZY MASZ MOZE ZDJECIA ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość caarina
WITAJ " Kolekcjonerko Makijaży " CZY MOZESZ PODAC ADRES TEGO SALONU I \ LUB STRONE WWW ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość caarina
WITAJ " Kolekcjonerko Makijaży " CZY MOZESZ PODAC ADRES TEGO SALONU I \ LUB STRONE WWW ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta-obra
Witajcie makijaż permanentny to super sprawa ja robilam sobie w warszawie u Pani ktora wiele skorygowala w nojej urodzi mialam nie równe usta i okropne brwii teraz jest super niedługo bede robila u niej kreski Super laska doskonale dobiera kolor i to jest w niej fajne ze jest szczera do bolu jak cos komu nie pasuje i tak nie zrobi mimo ze bardzo tego chcemy ale to na szczescie lepiej dla mnie bo chcialam sobie dobrac i kolor i inny ksztalt brwi na szczescie pani Ania mi pomogla Super polecam ja ale nie bede tu wypisywala do niej kontaktu jesli jest ktos zainteresowany prosze o info na maila.i wcale to tak nie boli usta moze troszke sa b.wrazliwe ale czego sie nie robi dla poprawy urody:) pozdrawiam i robcie sobie makijaze poniewaz jest to super wygodna sprawa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta-obra
Witajcie makijaż permanentny to super sprawa ja robilam sobie w warszawie u Pani ktora wiele skorygowala w nojej urodzi mialam nie równe usta i okropne brwii teraz jest super niedługo bede robila u niej kreski Super laska doskonale dobiera kolor i to jest w niej fajne ze jest szczera do bolu jak cos komu nie pasuje i tak nie zrobi mimo ze bardzo tego chcemy ale to na szczescie lepiej dla mnie bo chcialam sobie dobrac i kolor i inny ksztalt brwi na szczescie pani Ania mi pomogla Super polecam ja ale nie bede tu wypisywala do niej kontaktu jesli jest ktos zainteresowany prosze o info na maila.i wcale to tak nie boli usta moze troszke sa b.wrazliwe ale czego sie nie robi dla poprawy urody:) pozdrawiam i robcie sobie makijaze poniewaz jest to super wygodna sprawa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta-obra
Witajcie makijaż permanentny to super sprawa ja robilam sobie w warszawie u Pani ktora wiele skorygowala w nojej urodzi mialam nie równe usta i okropne brwii teraz jest super niedługo bede robila u niej kreski Super laska doskonale dobiera kolor i to jest w niej fajne ze jest szczera do bolu jak cos komu nie pasuje i tak nie zrobi mimo ze bardzo tego chcemy ale to na szczescie lepiej dla mnie bo chcialam sobie dobrac i kolor i inny ksztalt brwi na szczescie pani Ania mi pomogla Super polecam ja ale nie bede tu wypisywala do niej kontaktu jesli jest ktos zainteresowany prosze o info na maila.i wcale to tak nie boli usta moze troszke sa b.wrazliwe ale czego sie nie robi dla poprawy urody:) pozdrawiam i robcie sobie makijaze poniewaz jest to super wygodna sprawa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Panie.. zrobilam sobie makijarz per..... wlanie u AKOLOR!!!!!!! kobieta robi makijarz bezbolesny pzryklada sie do tego z czystym sumieniem moge ja polecic wlasnie pomimo tego iz naczytalam sie o niej roznych dziwnych rzezcy ale gdy pisalam z zapytaniem nie oszczedzala na odpowiedziach..... skorzystalam mam zrobione rewelacyjnie usta jak i oczta.... jestem zadowolona.... w rzeczy samej jak ktos nie korzystal a naogladal sie badz naczytal bzdur lepiej nie oceniac bo nikt prawa do tego nie ma.... z mojej strony spawdzone i polecane.... pozdrawiam olga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beatalasz
makijaż moje drogie panie osobiście mam zrobiony na brwiach , powiekach , i kreskach dolnych super efekt moja cioteczka zrobila sobie permanent ust , tez jest zadowolona polecam w wawie salon http://www.studiokleopatra.pl/index.php?section=5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beatalasz
makijaż moje drogie panie osobiście mam zrobiony na brwiach , powiekach , i kreskach dolnych super efekt moja cioteczka zrobila sobie permanent ust , tez jest zadowolona polecam w wawie salon http://www.studiokleopatra.pl/index.php?section=5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Akolor - śmiechu warte
Miłe Panie, czego dowiemy się po kliknięciu w użytkownika ochtonda? "Użytkownik: ochtonda (ilość postów: 1)" JEDEN post - oczywiście wychwalający Akolor !!! Pani Aniu, chce się Pani tworzyć nowe konta e-mail, żeby zachwalać swoje "umiejętności" jako rzekoma klientka? Cóż...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Akolor - śmiechu warte
Miłe Panie, czego dowiemy się po kliknięciu w użytkownika ochtonda? "Użytkownik: ochtonda (ilość postów: 1)" JEDEN post - oczywiście wychwalający Akolor !!! Pani Aniu, chce się Pani tworzyć nowe konta e-mail, żeby zachwalać swoje "umiejętności" jako rzekoma klientka? Cóż...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Akolor - śmiechu warte
Miłe Panie, czego dowiemy się po kliknięciu w użytkownika ochtonda? "Użytkownik: ochtonda (ilość postów: 1)" JEDEN post - oczywiście wychwalający Akolor !!! Pani Aniu, chce się Pani tworzyć nowe konta e-mail, żeby zachwalać swoje "umiejętności" jako rzekoma klientka? Cóż...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Akolor - śmiechu warte
Miłe Panie, czego dowiemy się po kliknięciu w użytkownika ochtonda? "Użytkownik: ochtonda (ilość postów: 1)" JEDEN post - oczywiście wychwalający Akolor !!! Pani Aniu, chce się Pani tworzyć nowe konta e-mail, żeby zachwalać swoje "umiejętności" jako rzekoma klientka? Cóż...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Droga Pani, ktora nie ujawnia swojego nika, nie mam czasu na glupotki, prowadze rowniez szkolenia z makijazu permanentnego, ktore pochlaniaja wiele czasu, wiec siedzenie przed komputerem jest \"zlodziejem czasu\". Teraz jest ostry czas na imprezy kosmetyczne, targi za targami, i biore w nich czynny udzial, wiec prosze zastanowic sie zanim zacznie Pani pisac na publicznym forum jakies wlasne domysly, niczym nie uzasadnione. szkoda czasu i Pan, ktore maja to czytac. Wiosna idzie, wiec prosze wiecej usmiechu. :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Droga Pani, ktora nie ujawnia swojego nika, nie mam czasu na glupotki, prowadze rowniez szkolenia z makijazu permanentnego, ktore pochlaniaja wiele czasu, wiec siedzenie przed komputerem jest "zlodziejem czasu". Teraz jest ostry czas na imprezy kosmetyczne, targi za targami, i biore w nich czynny udzial, wiec prosze zastanowic sie zanim zacznie Pani pisac na publicznym forum jakies wlasne domysly, niczym nie uzasadnione. szkoda czasu i Pan, ktore maja to czytac. Wiosna idzie, wiec prosze wiecej usmiechu. :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pani ukrywajaca sie, bez nazwy, imienia itp. Czego mozemy dowiedziec sie o PANI???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kubdekfjb
możecie napisać coś na temat trwałego makijażu twarzy tak aby cera była jednolita żeby nie trzebbyło używać podkładów i tego wszystkiego..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×