Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
endorfinkaa

Makijaż permanentny - doświadczenia

Polecane posty

Gość sassssaaa
Hej dziewczyny! Możecie mi polecić jakieś dobre salony urody w Warszawie? Zastanawiam się właśnie nad makijażem trwałym - usta i kreski, ale chciałabym wiedzieć, gdzie najlepiej je zrobić, żebym była zadowolona z efektu i nie żałowała, że wyglądam jak jakiś klaun ;) z góry wielkie dzięki za odpowiedź!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, jestem 4 dni po zrobieniu kresek na powiekach górnych.Robiłam w Warszawie w salonie Tais.Jestem bardzo zadowolona,zero bólu,miło i bardzo sympatycznie.Za 3 tygodnie korekta i zdecydowałam się na kontur ust. Polecam wszystkim serdecznie salon Tais.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sassssaaa
Pamirko, a ile kosztowały kreski górne w tym salonie? Robisz sobie też dolne? A może zechcesz zamieścić zdjęcia swoich oczek z tymi nowymi nabytkami na nich? :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do końca czerwca w salonie Tais jest promocja na makijaż permanentny. Za kreski zapłaciłam 300zł a za usta zapłace 500zł.Ceny promocyjne-jak dla mnie normalne rynkowe. Zdjęcia zamieszczę jak tylko zrobię:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sassssaaa
Usta to pewnie taka cena za sam kontur? 300zł za górną kreskę to jednak tanio, bo zazwyczaj jest po 450. Szkoda, że do końca czerwca tylko, bo ja planuję ten zabieg dopiero na jesieni, gdyż chcę od razu zrobić sobie mikrodermabrazję, a cera w lato jest bardziej narażona i zagrożona, czego chcę uniknąć ;) A jaki efekt oczu i ust chcesz osiągnąć? Bo ja bym bardzo chciała coś dość naturalnego. O ile na ozy zgodzę się na mocniejsze kreski, o tyle usta, to obrys plus wypełnienie, ale naprawdę delikatne! Nic ekstrawaganckiego, taki naturalny look :) Czekam na zdjęcia z niecierpliwością! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczy chciałabym kreskę widoczną.Jak na razie mam tylko linie rzęs a przy korekcie wychodzimy na powiekę. Usta miałam robione kontur z cieniowaniem 2 lata temu w innym salonie i niestety prawie nic nie widać:/ więc teraz chce sam kontur ale taki delikatny-naturalny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sassssaaa
no właśnie co do kresek, to mogę mieć nawet coś mocniejszego na górnej powiece, ale nie aż tak przesadnie, natomiast na dolnej to tak delikatnie, tylko żeby oczy były wyraźniejsze. Usta jak najbardziej w sposób naturalny podkreślone :) Dawaj zdjęcia :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rachcik
Do Kicia22!!!! proszę podaj namiar na ten gabinet w gdańsku, jestem z trójmiasta, chętnie bym się dowiedziała czegoś więcej, aha - czy mozesz mi wysłać jakieś zdjątko twojego makijażu? będę bardzo wdzięczna :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Siuksiu
Od wielu miesięcy myslę o kreskach górnych i dolnych. Zdecydowałam się na same górne w salonie kosmetycznym. Pani nałozyła mi maść, która miała tak znieczulić oczy, że nic miałam nie czuć. Po 20 minutach zaczęła zabieg, to była masakra. Jakby mi nożem rznęła po oczach. Wytrzymałam może 2 minuty, to były najdłuzsze dwie minuty w moim życiu. Zrezygnowałąm po tych 2 minutach i nie chcę więcej. Czy można takie kreski zrobić bezboleśnie??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość makeupstyl
jasne , że można oko zrobić bez bólu- ja pracuję na kroplach do oczu po zakropieniu oczu dajemy maść na 20 minut i nie czujesz nic masz znieczulona gałkę oczną na 100% - kilka dni temu robilam zagęszczenie rzęs Pani doktor hirurg dziecięcy i Pani była w szoku , ze nic nie czuła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja leżałam ze znieczuleniem 40minut na oczach,mega relax-muzyczka,spokój i miła atmosfera.Też się bałam że oczy będą bardzo bolały a tu takie zaskoczenie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do martinka80 z ciekawości napisałam maila do tego salonu co niby poszukują modelek na kurs makijażu permanentnego. Dostałam odpowiedź że nie szukają teraz modelek bo nie mają szkoleń w chwili obecnej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gasolina84
wczoraj zrobiłam sobie cieniowanie moich usteczek, za kika dni jak tylko się wyłuszczą wkleję foteczki wczoraj były bardzo spuchnięte, wyglądałam jak Murzynka po ostrzykiwaniu kwasem, ale przykładanie lodu trochę pomogło dziś już w miarę wyglądam ok ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Robjana
Witam wszystkie piękne Kobietki. Chciałabym Serdecznie Zaprosić Panie z okolic Legnicy (Lubin, Jawor, Bolesławiec, Złotoryja, itp.), które chciałyby poprawić naturę poprzez mikropigmentację do siebie. Wykonuję makijaż permanentny u męża w Gabinecie Stomatologicznym w Legnicy. Jest także możliwość wykonania makijażu w Salonie Kosmetycznym w Waszym mieście. Dojazd GRATIS. Zapraszam na stronę www.robjana.eu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wałbrzysznka
do Robjana-napisałaś,że jest także możliwość wykonania makijażu w Salonie Kosmetycznym w Waszym mieście. Dojazd GRATIS.W jakim salonie? Czy może w domu? Do Wałbrzycha tez dojazd gratis?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Robjana
Droga Wałbrzyszanko, do Wałbrzycha także dojazd gratis, lecz koszt zabiegu musiałby być min. 700zł. Jeśli chodzi o gabinet możesz sama wybrać - napisz, a ja zadzwonię i nas umówię. Domowe wizyty nie wchodzą w grę. Makijaż Permanentny to mimo wszystko zabieg i musi być spełnione minimum sterylności. Jeśli masz jeszcze jakieś pytania dzwoń. Serdecznie Pozdrawiam tel. 602413912

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam!! Duzo slychac o bolacym makijazu szczegolnie oczu. Jest nas kilka, ktore mamy doskonale znieczulacze specjalne do oka i inne do ust, to faktycznie dziala. Moje klientki mowia, ze to laskocze( robienie kreski). Komfort pracy jest tez wazny i dla mnie, wiec trzeba zainwestowac w super znieczulacze, ktore obkurczaja naczynia krwionosne. Emla nie jest juz znieczulaczem wystarczajacym, wiec faktycznie pytajcie Panie w gabinetach jakie sa srodki do znieczulen, a bedziecie spokojniejsze. W dzisiejszych czasach bezboleny makijaz permanentny jest mozliwy!!! :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwa_74
KICIA 22 bardzo dziękuję za odpowiedź. Ta ambasada urody dosyć mocno promuje się więc myslałam, że tam robią te makijaże dobrze. Jak możesz to podaj namiary na ten salon w Gdańsku. Jeśli wiedziałabyś jeszcze o jakiś salonach w Opolu lub okolicy (np Wrocław, Gliwice), które są godne polecenia byłabym bardzo wdzięczna...no i oczywiście nazwy tych, które odradzasz. Jak na razie zbieram informacje, bo boję się iść ...niestety jakoś w ogóle nie potrafię znaleźć opini o salonach w Opolu. Mam prośbę do dziewczyn , które są już po zabiegu jeśli dysponujecie fotkami to bardzo proszę prześlijcie mi na maila pozdrawiam Witam ponownie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka ,poprawilam kreski ,te sa lepsze o wile niz te wykonywane rok temu ,chce jeszcze brwi,tyle ze ja je mam(jestem brunetka) ale chcialabym takie szersze dluzsze o idealnym ksztalcie-labedzie ramie czy jak to sie tam mowi..,pani doradzila mi mimo wszystko ta starsza metode nie piorkowa,ale nie wiem czy to nie bedzie takie przerysowane,sztuczne-moze ktos mi cos poradzi tutaj:)? pierwsze kreski robilam u bardzo zanej pani w londynie(gazety te sprawy)przeplacilam,efekt mizerny-nie zrobila mi krzywdy ale tez ja sama mialam problem zeby cokolwiek zauwazyc na swej twarzy,teraz pani robila mi to troche tak na kolanie:)a wyszlo o wiele lepiej,takze nie zawsze to co drozsze jest lepsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jedni mowwi ze te idealne brwi po piorkowej -wloskowej metodzie to przerobione zdjecia i niemozliwe,ze kontroli nad maszyna nie da sie na tyle osiagnac zebyby byl idealny luk dudzy co innego i badz to madry i pisz wiersze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak narysowala mi kredka tzn.dorysowala mi brwi ta pani od pern.to bardzo mi sie podobala,wiem ze teraz modne sa takie przerysowane brwi,nie cienkie niteczki ale juz sama nie wiem .troche sie boje,bo to przeciez nie zmyjemy.. raz sie zyje,potem sie straszy ,sek zeby nie staraszyc juz tutaj;):)P:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Robjana
nigdy nie będą przerysowane jeśli odpowiednio dobierzemy kolor. Makijaż Permanentny to przede wszystkim makijaż naturalny a nie makijaż widoczny. Pamiętajmy także, że kolor blednie do 50% i nigdy nie będziemy wyglądać tak jak bezpośrednio po zabiegu. Natomiast korektę najlepiej zrobić po 2-3 tygodniach, najlepiej po 3. tygodniach. Wcześniej to za szybko, ponieważ z doświadczenia wiem (bo sama sobie robiłam usta z cieniowaniem), że moje usta zmieniały zabarwienie z mniej lub bardziej intensywnego i odwrotnie do trzech tygodni. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze jedno pytanko mi sie zaswiecilo...:)po cichu mam nadzieje na pomoc pani z Acolor;) bo chce robic botox w czolo i nie wiem czy lepiej najpierw zrobic botoks czy makijaz,na moj rozum lepiej makijaz,choc moja pani od makijazu powiedziala ze to bez znaczenia pewnie dlatego ze to dzialamy tylko na cienkiej warswie naskorka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość makeupstyl
jeśli masz ciemne brwi geste to lepiej zrobic brwi pelny kolor bo wlosków i tak nie będzie widać - metoda włsokowa sprawdza sie przy bardzo rzadkich brewkach lub braku brewek:) jeśli chodzi o botoks to nie ma znaczenia co będzie zronione pierwsze:) zycze samych udanych makijazy!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiosenna kotka
iwa_74 Moge ci poleci salon w Gliwicach(WILCZE GARDŁO) http://www.ikf.gliwice.pl/babor,makijaz_permanentny.html Robilam w styczniu bri,a w maju usteczka u pani Magdy,która przyjeżdza tam 1 lub 2 w miesacu.Jestem bardzo zadowolona,jak równiez moja siostra.Bardzo czyto,miła i profesjonalna obsługa,naprawde godna polecenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ptarycja
Witam serdecznie;) zapisalam sie na piatek na dolna kreske oka...dodam ze nie mam gornej. Stwierdzilam ze tak bedzie nalepiej bo gorne i tak maluje- lubie i robie mocny makijaz.Chcialabym aby dolna kreska byla widoczna...nie tylko jako zageszczenie rzes (tak jak mowilam mocno podkreslam oczy). czy ma ktos tylko dolna kreske? czy mozna robic przy wewn czesci oka waska a przy zewn gruba kreske? a po zmyciu makijazu nie bedzie ona dziwnie wygladala?? na dzien dzisiejszy wolalabym mocniejsza;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cosmetics Grup
Prowadzimy od prawie 20 lat (najdłużej na rynku polskim) szkolenia z zakresu makijażu permanentnego. Poszukujemy chętnych Pań jako modelek podczas szkoleń. Gorąco zapraszamy wszystkie chętne osoby na wykonanie makijazu (brwi, kreski, usta) z terenu Śląska lub Warszawy do naszych instytutów szkoleniowych. Wykonujemy makijaż profesjonalnie i pod nadzorem długoletnich szkoleniowców. Kontakt telefoniczny: 694 289 838

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×