Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
endorfinkaa

Makijaż permanentny - doświadczenia

Polecane posty

Gość Portal feelbeauty.eu
Serdecznie zapraszamy na www.feelbeauty.eu ,gdzie znajdziecie wszystko co dotyczy medycyny estetycznej i chirurgii plastycznej !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juz jutro
Witam Wybieram się jutro na makijaż permanentny brwi w Legnicy, strasznie się boję,że to będzie bolało. Miałam już "przymiarkę", to będzie ten włoskowy czy piórkowy, nie pamiętam, ale strasznie mi się podobają takie gęste brewki. No i czy po tym zabiegu naprawdę nie będę opuchnięta? Jutro zamieszczę swoje zdjęcie jeżeli nie będę straszyć. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Trochę wystraszyły mnie opisane przez Was negatywne doświadczenia ja właśnie przygotowuje się do makijażu permanentnego ust jestem po konsultacjach i mam przez tydzień brać jakiś środek na opryszczkę, żeby nie wystąpiły przebarwienia. Czy ktoś z Was robił taki makijaż w Warszawie w salonie La Madame? Mają promocje na listopad usta za 600zł i się skusiłam. Trzymajcie kciuki żeby wszystko było ok!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patulaka
witam seredcznie Czy ktoras z Pan wykonujacych makijaz permanentny moglaby mi pomoc.. bylam na zabiegu przyciemniania brwi-metoda cienia. ksztalt wyszedl przepiekny ale kolor (grafitowy) uwazam ze jest dla mnie za ciemny.. czy jest szansa na rozjasnienie koloru na zabiegu dopigmentowania? czy lepiej juz nic nie robic? bardzo dziekuje za odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiście, że jest możliwość rozjaśnienia przy drugim zabiegu, ale... Osoba wykonująca musiałaby wiedzieć czym to zrobić, żeby nie wyszedł niebieski lub zielony. Pozatym nieprawidłowe rozjaśnianie może nawet po latach pokazać kolor różowy. To jest już wyższa szkoła jazdy. Jeżeli nie przeszkadza to bardzo to radzę zostawić, chyba, że ufamy swojej linergistce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sindy
chcę zrobić makijaż permamentny brwi ale nie wiem gdzie się wybrać czy do Poznania czy do gniezna czy ktoś tam może robił w tych miejscowościach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juz jutro
Jestem już po zabiegu. Mimo obaw nie było tak źle. Teraz brewki są bardzo ciemne, ale w efekcie mają być jaśniejsze. Cieszę się, że zdecydowałam się na permanentny. Polecam wszystkim - ale nie u osób z przypadku, bo to co przeczytałam na tym forum naprawdę może zniechęcić. Pozdrawiam To zdjęcie moich brewek: [URL=http://www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=4e01945d84f7758d]http://images49.fotosik.pl/371/4e01945d84f7758dm.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mogę polecić makijaż permanentny .. fajna sprawa szczególnie dla ust :)) zrobiłam - trzyma się dobrze już prawie 5 rok ;-) trochę bolała .. ale generalnie jestem nadwrażliwa ... teraz planuję powtórzyć ... polecam Instytut dr Macieja Rogali (ostatnio byl w Pytaniu na śniadanie..) - Miejską Farmę Piekności www.mfp24.pl jest też storna na facebook - tam można też złapać się na konkurs - i właśnie dowiedziałam się że niebawem ma być nagroda makijaż permanentny ust .. więc startuję .. może się uda .. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kryniaola
do juz jutro piękne te brewki, ciekawa jestem efektu złuszczenia.. wklej fotki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do juz jutro
pokaż zdjęcia przed i napisz gdzie robiłaś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juz jutro
Ja robiłam w Legnicy. Zdjęcia face2face nie mam fajnego, moze przy korekcie poproszę o wysłanie tego sprzed zabiegu. Mam coś takiego - nie patrzcie prosze na PS ;) Zależało mi na dosyć ciemnych brwiach, bo i tak zazwyczaj mam ciemny brąz, ale te są narazie ciut za ciemne. Zobaczymy z czasem. to zdjecie przed: [URL=http://www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=3370df8523ffd6d6]http://images49.fotosik.pl/374/3370df8523ffd6d6m.jpeg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juz jutro
Mogę wysłać na prv zdjęcie przed i ewentualnie namiar, ale robiłam w Legnicy, więc pewnie dla większości za daleko..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patulaka
ZARA BEAUTY LINE: bardzo dziekuje za odpowiedz:) mysle ze zostawie ten kolor bo z czasem i tak sie wybarwi na prawde zle nie jest..mysle tylko czy robic dopigmentowanie..ale to juz do oceny zostawie mojej lingeristce:) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agucha101
Makijaż permanentny to nie żarty...Mam zrobione brwi kilka lat temu, jak tylko pojawił się ten makijaż i obecnie robiłam korektę koloru i kształtu, kreska na górnej powiece też już widnieje jakiś czas i jest ok, a obecnie jestem w tracie robienia ust-jest to niezła przeprawa-trzeba kilka korekt żeby efekt osiągnąć taki jak chcemy..Dla mnie sam zabieg nie jest straszny ale okres gojenia tak-usta dochodzę w miarę do siebie po 2 tyg.Po pierwszym razie nie obeszło się bez opryszczki pomimo że heviran brałam:(. trzeba też z rozsądkiem dobrać sobie pigment bo jest to kolor na kilka lat..Polecam w Zielonej Górze studio Manila Body Piercing...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agucha101
to co czytam na tej stronie, to w wielu wypowiedziach jest dużo prawdy...makijażem trwałym można naprawdę pogorszyć sobie naturalną urodę niż ją poprawić..., więc moje drogie Panie ostrożnie z tym upiększaniem...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka. Ta laperla ma dosyć wysokie ceny ! tak jak zresztą większość Moim dwóm koleżankom robiła www.i-glamour.pl dojeżdza do domu na terenie śląską i ma dużo taniej . Dziewczyny są bardzo zadowolone i z jakości i z ceny. W tym tyg. jestem z nią umówiona na usta Zobaczymy : ) opowiem jaki efekt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka. Ta laperla ma dosyć wysokie ceny ! tak jak zresztą większość Moim dwóm koleżankom robiła www.i-glamour.pl dojeżdza do domu na terenie śląską i ma dużo taniej . Dziewczyny są bardzo zadowolone i z jakości i z ceny. W tym tyg. jestem z nią umówiona na usta Zobaczymy : ) opowiem jaki efekt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka. Ta laperla ma dosyć wysokie ceny ! tak jak zresztą większość Moim dwóm koleżankom robiła www.i-glamour.pl dojeżdza do domu na terenie śląską i ma dużo taniej . Dziewczyny są bardzo zadowolone i z jakości i z ceny. W tym tyg. jestem z nią umówiona na usta Zobaczymy : ) opowiem jaki efekt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka. Ta laperla ma dosyć wysokie ceny ! Moim dwóm koleżankom robiła www.i-glamour.pl dojeżdza do domu na terenie śląską i ma dużo taniej . Dziewczyny są bardzo zadowolone i z jakości i z ceny. W tym tyg. jestem z nią umówiona na usta Zobaczymy : ) opowiem jaki efekt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka. Ta laperla ma dosyć wysokie ceny ! Moim dwóm koleżankom robiła www.i-glamour.pl dojeżdza do domu na terenie śląską i ma dużo taniej . Dziewczyny są bardzo zadowolone i z jakości i z ceny. W tym tyg. jestem z nią umówiona na usta Zobaczymy : ) opowiem jaki efekt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja sama mam makijaż permanentny i jestem strasznie z niego zadowolona, a teraz zastanawiam się nad szkoleniem z tego zakresu. Tzn chodziło mi to pogłowie już od dawna ale teraz mam odłożone na to fundusze i zaczęłam bardziej się interesować tematem. Czy któraś z Was ma doświadczenia z nimi: http://permanentny.com/ ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nadal się zastanawiam nad zrobieniem makijażu. Przeraża mnie ten ból w trakcie zabiegu. Wiem, że w Instytucie Urody New Look makijaż robi się przy znieczuleniu miejscowym, mam nadzieję, że to skutecznie zniweluje ból. A do tego wiele osób polecało mi linergistkę tam pracującą, także będzie trzeba w końcu się odważyć i tam pójść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DO PANIC przy makijażu perm zawsze otrzymujemy znieczulenie miejscowe - na skórę nakładana jest specjalna maść. Czy będzie bolało - zależy od Pani wrażliwości na ból:) Czy skórka jest bardziej lub mniej unaczyniona etc. Najwazniejsze, ze nie bedzie to bol zęba!:))) powodzenia! m

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agucha101
....zawsze przy robieniu makijażu towarzyszy ból...brwi i kreskę miałam robione bez znieczulenia, usta znieczulone maścią, ale nie da się wyeliminować ból...Więc trzeba przemyśleć czy się wytrwa, jak znosimy kłocie i czy się nie boimy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ol
Cześć dziewczyny! Wczoraj zrobiłam sobie brwi long time linerem. Zależało mi na naturalnym efekcie zagęszczenia brwi. Lingeristkinadały mi kształt i poszerzyły dosyć znacznie naturalny kontur. Efekt - katastrofa!!!!!!!!!!! Wyglądam,jak ciasteczkowy potwór. Mam brwi na cała twarz! A najgorszy jest ten kolor - zbyt ciemny jak dla mnie. Jestem ruda, a brwi mam ciemno brązowe. Lingeristki powiedziały, że po kilku dniach to zjaśnieje. Ile czasu to może zając???? Błagam, powiedzcie, czy też tak miałyście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ol
podbijam, odpowiedzcie, proszę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×