Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
endorfinkaa

Makijaż permanentny - doświadczenia

Polecane posty

Dziewczyny, jeżeli macie problem z makijażem permanentnym lub tatuażem, zapraszam do naszego studia w Sosnowcu. Pracujemy najnowszą metodą Rejuvi, która bez problemu rozprawi się z czarnymi brwiami czy ustami klauna. Usuwamy również tatuaże oraz poprawiamy usuwanie laserowe. Terapia laserowa powoli odchodzi do lamusa, jest destrukcyjna dla skóry, droga i słabo skuteczna. Sprawdźcie jak niskie są ceny Rejuvi http://makijaz-permanentny.info/oferta.html Pozdrawiam Uszy do góry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Mam pytanie do lingeristek z długoletnim stażem ... jakie barwniki polecacie? Jak to w końcu jest z tymi pigmentami zawierającymi tlenki żelaza??? Niektóre z firm szczycą się tym, że w ich barwnikach nie ma tlenków żelaza. Ja pracuję na Bioevolution, uważam, że są to bardzo dobre barwniki i na Biotouch - na czerniach, kolorów jeszcze nie używałam, bo nie wiem jak się zachowują ... Cenowo są dużo tańsze i trochę boję się eksperymentować na klientkach. Czy barwniki Long Time Liner są do kupienia przez osoby pracujące na innym sprzęcie?? Teraz chcę wprowadzić metodę piórkową, jakie są Wasze opinie? Wygląda naturalnie, a jak długo się utrzymuje?? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marietta23
Ja ma bardzo dobre doświadczenia ,ale to zasługa tego ze trafiłam do naprawde dobrego gabinetu -Afrodyta w Blue City.Zrobiłam sobie kontur ust.Efekt jest bardzo dobry i jak zejdzie ponownie pojde zrobic to samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MonikazTorunia
Ja robiłam brwi i usta u faceta!!! Arek Michalczyszyn w Toruniu. Wiem, że babeczki nawet z innych miast do niego przyjeżdżają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość m1m2m3
Wczoraj wybrałam się do Instytutu Urody New Look w Wawie do P. Wioli- na kreskę górną dekoracyjną. Z czystym sumieniem POLECAM. Bardzo profesjonalna i miła kobietka, dużo mi doradziła, omówiła cały zabieg itp. Jestem bardzo zadowolona:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ruda Wiewiora
Południe Polski? Szukam dobrego namiaru na profesjonalnego wykonawce makijażu permanentnego na poludniu Polski - najlepiej okolice miedzy Krakowem a Rzeszowem. Czy któraś z dziewczyn ma jakieś doświadczenia z tych okolic? Najwazniejsze są dla mnie oczy - podkreślenie rzęs, nad ustami się jeszcze zastanawiam. Zależy mi tez na profesjonalnym doborze makijażu - nie chce wyglądać jak gwiazda pop lat 90 ;)... interesuje mnie wyglad naturalny, ale nieco wyraźniejszy mniź obecnie ;)... no a przedewszystkim, żeby było bezpiecznie i profesjonalnie... będe ogromnie wdzieczna za podpowiedzi - najlepiej z osobistych doświadczeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gregor1302
Serdecznie Zapraszam chętnych na Szkolenie z zakresu Makijazu permanentnego z Ewelina Bugajską - Bevelin ze Szczecina Szkolenie odbedzie sie w dniach 15,16,17,18 Listopada 2010 Szkolenie odbędzie sie na Śląsku w Salonie Yasmin Al. Jana Pawła II 19 43-100 Tychy Program przedstawia sie tak w skrócie: "1 dnia zawsze przez 1-2 godzinki jest teoria takie ogólne przedstawienie wykonywania technik makijażu permanentnego, wskazania, przeciwwskazania do zabiegu, cechy makijażu permanentnego, analiza kolorystyczna, nauka o barwnikach i sposobie ich dobierania do klientki, korekta nieudanych makijaży, następnie przechodzimy do pracy na skorkach i wtedy tłumaczę w jaki sposób wprowadzamy pigment jakie sa techniki wprowadzania jak narysować idealny kształt brwi, następnie przechodzimy od razu na klientki i wtedy zaczynamy tworzyc ,idealne linie,, kazda kursantka po ukończonym szkoleniu otrzyma skrypt do szkolenia ..... na 4 dzien pod koniec jest egzamin teoretyczny i w 4 dniu kazda kursantka wykona makijaz brwi lub ust bez mojego instruktarzu na zakonczenie szkolenia." Cena Szkolenia: 2500 1 osoba 2200 jesli znajda sie dwie osoby cena zawiera prace na materiałach firmy certyfikat, skrypty do ceny wliczone sa koszty dojazdu oraz noclegu Pani Eweliny Istnieje mozliwosc zrealizowania dodatkowo warsztatów szkoleniowych z wybranych metod dla osób juz pracujacych Na szkolenie sa tylko dwa miejsca takze prosze sie szybciutko decydowac Prosze o informacje na priv lub kontakt@yasmin.com.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miałam ten sam problem
do "pokrzywdzonej" i do "dopokrzywdzonej" W marcu 2008 roku zrobiłam usta w Sharleyu. Były piękne. Byłam szczęśliwa. Aż całe dwa miesiące. W maju zaczęły mi usta pierzchnąć i puchnąć. Po kolejnym miesiącu, w czerwcu już był dramat. Opuchnięte, czerwoje, bolące potwornie. Wokół ust czerwona obwódka. Wygladałam fatalnie. Bólu nie jestem w stanie opisać. Nie mogłam jeśc kanapek jeśli nie odkroiłam skórki - na ustach miałam kontur i cieniowanie więc nawet skórka chleba drazniła usta i powodowała ból. W lipcu zgłosiłam sięe do Sharleya a p. Bogulak stwierdziła że nie wie o co mi chodzi - usta rzeczywiście są trochę spierzchnięte ale poza tym wyglądają normalnie. Trwało to ok półtora roku a przeszło jak Dr. Ambroziak stwierdził że to uczulenie na czerwony barwnik i dał maść protopik. To pomogło. No i oczywiście to że barwnik złuszczył sie w 90 % w ciągu pierwszego roku. Usta musiałam smarować tłustą pomadką co mniej więcej pół godziny. Inaczej pekały. Nie umiem zamieszczać zdjęć, ale ten wątek jest wart nauczenia się tego. Spróbuje zamieścić komplet - usta naturalne, usta chore i tak jak teraz wyglądają. Pełne blizn i odbarwień. Żeby upewnić się że diagnoza dr. Ambroziaka była słuszna w marcu tego roku poprosiłam moja koleżanke linerystkę, która ratowała mi brwi po makijarzu zrobionym ok 15 lat temu, żeby zrobiła mi czerwona kropę na uchu. I po 5 dniach kropa zaczęła "się obierać" - spuchła i bolała. Teraz juz się wyłuszczyła w dużym stopniu więc boli mniej, ale wciąż. Długo szukałam miejsca gdzie mogłabym ostrzec kobiety chcące zrobić makijaż ust - zróbcie najpier próbę na ciele w odsłoniętym miejscu i wyposazonym w tłuszcz - jak np. płatek ucha. I poczekajcie 2-3 miesiące - jezli jest lato. Dr. Ambroziak mówił mi że żelazo będące składniekiem czerwonych barwników w połaczeniu z ludzkim tłuszczem może uczulić. I on zna kilka takich przypadków.Wielka szkoda tylko że włascicielka Sharleya która współpracuje z Doktorem nie skierowała mnie do niego rok wcześniej. Zaoszczędziłabym bólu i może uratowałabym usta od blizn. Natomiast mam prośbę do linerystek. Jesli jakaś wasza klienka jest alergiczką to róbcie jej próbę- tak jak opisałam powyżej. Warto zapłacić jakieś pieniądze za jednorazową igłę niz mieć potem problem taki jak miałam ja i być może moje przedmówczynie. Natomiast radę jaką mogę dać "pokrzywdzonej" i "dopokrzywdzonej" to udajcie się do dobrego dermatologa- byc może również macie alergię i odpowiednie lekarstwo wam pomoże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eliza_kos
Jestem ciekawa ile kosztuje taki makijąz permanentnyw gabinecie Afrodyta.Któras z Was wspominała ,ze miała tam wykonywany taki makijaz ? Jestem zainteresowana,bo juz wcześciej dużo dobrego czytałam o tym gabinecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Linel
Jesteś osobą bezrobotną ? Zostań stylistką makijażu permanentnego nie płacąc za kurs ? Specjalnie dla osób, które mają problemy w odnalezieniu się na rynku pracy podjęliśmy kroki w celu stworzenia instytucji szkolącej i pomagającej w zdobyciu zawodu, dającego bardzo duże możliwości wysokich zarobków i rozwoju w najszybciej rozwijającej się gałęzi usług kosmetycznych. Osoby bezrobotne mogą starać się o pełną refundację kosztów kursów stylisty makijażu permanentnego w naszej akademii. Aby podjąć się szkolenia stylisty wystarczy posiadać dyplom ukończenia szkoły średniej o dowolnym profilu. Nie wymagane jest wykształcenie o profilu kosmetycznym. Aby strać się o pełny zwrot kosztów szkolenia należy posiadać status osoby bezrobotnej zarejestrowanej w Urzędzie Pracy. Należy udać się do swojego Urzędu Pracy do działu szkoleń. Urzędnik powinien przedstawić Państwu całą procedurę związaną z refundacją kosztów kursów w ramach szkoleń indywidualnych. Do Państwa należy jedynie złożenie prawidłowego wniosku o refundację kursu, w którym nalezy wskazać naszą jednostkę szkoleniową. Większość pozostałych formalności dotyczących umowy pomiędzy szkołą a Urzędem Pracy należy już do nas. O zwrot kosztów szkolenia mogą się ubiegać osoby bezrobotne zarejestrowane w Urzędach Pracy w całej Polsce. Przed wizytą w Urzędzie Pracy, w którym jesteście Państwo zarejestrowani zalecamy przeczytanie informacji odnośnie szkoleń na urzędowej stronie internetowej. www.linel.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
interesuje mnie tego typu makijaz,chcialbym zrobic brwi ponieaz wogole ich nie widac i usta porawic kontury poniewaz sa troszke nie rowne ,ale za to bardzo duze takze efekt musi byc bardzo naturalny,chcialabym trafic w profesjonalne rece ,jesli ktos zna dobrego lekarza lub salon wykonujacy tego typu makjaz w Krakowie bardzo prosze o odpowiedz!POZDRAWIAM!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odnośnie alergii na pigmenty. Dziewczyny. Bardzo dobrze, że poruszacie takie tematy jak reakcje alergiczne po wykonaniu makijażu permanentnego. Może to zmotywuje osoby wykonujące zabiegi do większej dbałości o ważne aspekty zdrowotne poza efektami wizualnymi. Zawsze przed wykonaniem makijażu permanentnego czy biotatuażu powinien być przeprowadzony wywiad pod kątem stanu zdrowia, przebytych chorób, przyjmowanych leków, itp. Istnieje sporo przeciwwskazań do wykonania takiego zabiegu. To jest podstawa. Pozatym, jeżeli ktoś jest alergikiem bezwzględnie należy wykonać próbę uczuleniową! Pamiętajcie o tym same, jeżeli osoba wykonyjąca zabiegi nie zaproponuje wam tego, (tu powinna się zapalić czerwona lampka) upomnijcie się same. Kosztuje to 50 zł, a naprawdę może zapobiec komplikacjom, takim jak opisują dziewczyny na forum. Usuwanie pigmentu ze skóry jest zawsze procesem trudniejszym niż jego wprowadzenie. Niewiele osób w Polsce potrafi to robić profesjonalnie, a pozatym wogóle nie da się usunąć pigmentu z obszaru czerwieni wargowej, czy powiek. Bądźcie więc ostrożne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość warszawianka2
no cóż - ja miałam wywiad zrobiony. I mówiłam o tym że jestem alergiczką i to na bardzo wiele rzeczy. Bez echa. Mało - dostalam do pielęgnacji ziołową maśc po której wysypały mi straszne krosty. Ja w tej chwili przestrzegam wszytkich przed Sharleyem. Ich zachowanie było nieprofesjinalne, zarówno jeśli chodzi o przygotowanie do permanentnego (brak propozycji przeprowadzenia próby alergicznej) jak i póżniej gdy już był problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do Sharleya, to zgadzam się, są nieprofesjonalni i jadą na renomie sprzed kilkunastu lat, a świat poszedł już do przodu. Co do uczuleń- słuchajcie, każdy pigment uczula, bo złożony jest z rozpuszczalnych w wodzie chemikaliów, a większość używanych w salonach barwników pochodzi z Chin i USA, a tam nie ma zasad co do produkcji tego rodzaju produktu, inaczej wygląda sprawa w Europie. Z tego, co wiem, jest na polskim rynku system do wykonyw. MP BioEvolution. Sami tworzą, potwierdzone certyfikatami EU pigmenty, maja urządzenia wyposażone w jednorazowe kartridże, więc nie mam mowy o złapaniu alergii czy bardziej ekstremalnych HIV, żółtaczki etc Zerknijcie na www.bioevolution.eu, to naprawde jedyny taki system na rynku, wszystkie inne są o kant dpotłuc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
System, którym dysponuje BioEvolution jest naprawdę najlepszy, tu się zgadzam, co do jednorazowych modułów higienicznych i bardzo wysokiej jakości pigmentów testowanych farmaceutycznie. Ale nie zgodzę się, że to jedyny taki na rynku produkt, bo ja pracuję dokładnie na takim samym urządzeniu tylko o innej nazwie handlowej, ale technologia jest ta sama, od tego samego producenta. Urządzenie szwajcarskie Swiss Color to faktycznie najwyższa półka. Pigmenty również, zresztą cena mówi sama za siebie. Ta sama objętość pigmentu Swiss Color kosztuje 3 razy tyle jak pigmenty chińskie czy te ze stanów. Ta cena przekłada się oczywiście na cenę zabiegu, ale i na Wasze zdrowie i bezpieczeństwo. Wiele innych systemów opartych jest na nieco przestarzałej sterylizacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość warszawianka 2
Podajcie, proszę namiary. Ja już jestem umówiona z acolor na próbę czy jej barwniki mnie nie uczulą. ale jak nie wyjdzie z jej barwnikami to do Was się zgłoszę. Jestem zdecydowana poprawić te moje usta bo teraz wygladają dużo gorzej niż przed permamentnym. Tylko oczywiście chcę najpierw zrobić próbę. I może będę miała szczęście i znajdę taki barwnik który mnie nie uczuli :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nasza firma zlokalizowana jest w Sosnowcu, www.makijaz-permanentny.info, tel 606 613 494. Jeżeli jest to dla Pani za daleko, proszę poszukać salonu, który pracuje na komponentach Swiss Color bliżej miejsca zamieszkania. Można również zadzwonić do dystrybutora (Beauty Projekt) i zapytać o najbliższą lokalizację salonu Swiss Color.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DO ''WARSZAWIANKA 2'' Droga "warszawianko 2", w nawiązaniu do Twej wypowiedzi, w Stolicy polecę Ci salony, które znajdziesz na liście: www.bioevolution.eu/map/1/lang-pl/. W rzie problemów z wczytaniem strony, napisz, proszę do mnie na fibra@vp.pl. Do ''ZARA BEAUTY LINE'' Droga Pani, nie słyszałam o Swiss Color, ale chętnie o nim poczytam - prześle mi Pani namiary na fachowe inf. na ten temat? Może być nawet na mój mail: fibra@vp.pl. Serdecznie pozdrawiam i czekam na odpis:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Proszę, oto namiary na stronę dystrybytora na Polskę firmy Beauty Projekt www.beautyprojekt.pl oraz na szwajcarską stronę Swiss Color www.swiss-color.ch Pozdrawiam Zofia Nowak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuje, ZARA. Już wcześniej byłam na www Beauty Line, ale nie ma tam az tylu inf, co na BioEvolution, natomiast na oryginalnej www SWISS C także brak szerszych inf., Także ja obstaję na BioEvolution:) Jakoś tak bardziej dla ludzi jest tam opisane wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dystrybutor nazywa się Beauty Projekt nie Beauty Line. I znowu się zgodzę. Jakość technologii jest taka sama, strona internetowa to tylko miły dodatek. Najważniejsze, że pracuje Pani oferując swoim klientkom najwyższą jakość. Tak trzymać! Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pisałam już, że robiłam z mamą makijaż permanentny w Siedlcach u pani Ani (www.instytutestetyki.pl) i byłyśmy bardzo zadowolone. Ostatnio zrobiłam tam sobie jeszcze brwi metodą włoskową. Wyszły super naturalnie, w kolorze szaro- brązowym. Pani Ania skorygowała mi też troche asymetrie jaką mialam. Brwi prawie nie bolały - mialam uczucie jakby mi ktoś jeździł czymś tępym po skórze, ale trudno to nazwac bólem. Tak więc ze wszystkich miejsc najbardziej bolące były dla mnie oczy - ale dla mojej mamy nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SALON URODY EFEKT
ZAPRASZAMY SALONU URODY EFEKT w Gorzowie Wlkp. Pomożemy Tobie zadbać o urodę! Przyjdź i przekonaj się.. NOWOŚĆ! TYLKO U NAS W SALONIE WYKONUJEMY MAKIJAŻ PERMANENTNY!!! -w skrócie O MAKIJAŻU PERMANENTNYM Makijaż permanentny to makijaż trwały i bezpieczny. Jest to wywodząca się z Chin metoda polegająca na precyzyjnym wprowadzeniu, nie przekraczając granicy naskórka barwnika pochodzenia roślinnego. Barwnik aplikowany jest tylko do górnych warstw skóry, co wyklucza pękanie naczynek i krwawienie. Dzisiaj zabieg ten wykonywany jest przy pomocy aparatu igłowego. Głównym celem nie jest stworzenie całego makijażu, ale poprawienie wyglądu twarzy poprzez podkreślenie oczu, brwi lub ust. Codziennie wygląda świeżo, nigdy się nie rozmazuje, nie wymaga poświęcania mu czasu i utrzymuje się do 5 lat. Makijaż permanentny jest zabiegiem bezpiecznym, wykonywanym wyłącznie przez osoby posiadające specjalne uprawnienia. FACHOWE DORADZTWO DYPLOMOWANEJ KOSMETYCZKI ORAZ MIŁA ATMOSFERA.. ZAPRASZAMY! ul. J. Matejki 52/1 (na skarpie, przy kzyzowce ul. Matejki oraz Marcinkowskiego) Kontakt- KOSMETYCZKA: 784 760 654 (mozna umawiac się telefonicznie o kazdej porze dnia)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SALON URODY EFEKT
Zapraszam na makijaż do Salonu Urody Efekt w Gorzowie-kontakt 784760654

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jak zdobyć te wymagane uprawnienia? Tzn rozumiem, że trzeba zrobić kurs i szkolenie i to wystarczy? Wiecie coś na temat centrum szkoleniowego New Look z Warszawy (http://www.permanentny.com/szkolenia/)? Interesuje mnie ich oferta więc chciałabym zebrać jak najwięcej informacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość benia12
cześć mam zrobiony makijaż permanentny kreski powieki górnej, nie jestem do końca zadowolona, ponieważ na jednej z powiek wykruszył mi się barwnik. byłam już na korekcie i po dwóch dniach znowu się trochę wykruszyło i jest biała plama. kosmetolog powiedziała, że mam taką budowę oka i nic się nie da zrobić już, czy może którejś z Was też się tak zrobiło. nie wiem czy mam iść jeszcze raz zrobić korektę czy dać sobie spokój.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DO BENI. Ciekawa jestem bardziej konkretnego uzasadnienia tego, że pigment nie osadził się prawidłowo na powiece. Budowa oka w sensie gałki ocznej ma tu niewiele wspólnego. Zawsze w takich sytuacjach dobrze jest dopytać konkretnie o co chodzi z tą budową. Wtedy można podyskutować. Narazie takie stwierdzenie jest zbyt ogólne. Dobrze jest zapytać ile zabiegów kresek wykonała już dana linergistka. Wogóle dobrze jest zadawać dużo pytań, one nigdy nie są głupie, nie bójcie się tego. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piękne, radosne zdjęcie na pamiątkę dla Przyszłej Mamy. Wykonam Tobie 5 bezpłatnych zdjęć. Teraz i jeśli zechcesz również po urodzeniu Twojego małego Skarbeczka. Fotografuję od dawna. Nie jestem młokosem - mam córkę 31 letnią. Sesja jest bezpłatna - pozowanie za zdjęcia. Fotki opracuję komputerowo posiadanym najnowszym programem do edycji firmy ADOBE. Wyretuszuję bezpłatnie. Poprawię wygląd, dodam ładną opaleniznę. Wybielam zęby. Oszczędzisz 330 złotych zapłaty dla tych, co robią takie zdjęcia za pieniądze. Chętnie też zrobię fotki według pomysłu przyszłej Mamy. Poprawiam też stare fotografie. Dojadę bezpłatnie na terenie Szczecina i bliskiej okolicy. Na imię mam Jerzy. Jako zapłaty oczekuję herbaty i pączka! Dla zainteresowanych prześlę miniatury zdjęć. Udzielę informacji, e-mail: rezolutek@onet.eu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×