Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
endorfinkaa

Makijaż permanentny - doświadczenia

Polecane posty

aha, i ja nie jestem blondynką, mam ciemnobrazowe wlosy , i ciemnas oprawe oczu, ktore sa niebieskie, no ale usta sa blade i dosc waskie niestety:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szuszka
Nigdy nie miałam makijażu permanentnego , za bardzo bałam się bólu i opuchlizny. Jednak jak czytam wasze posty to wychodzi na to,że nie jest to bardzo nieprzyjemny zabieg:) Trochę się orientowałam w tematyce i wydaje mi się,ze odpowiednim miejscem na zrobienie makijażu permanentnego jest Instytut urody New Look, przynajmniej tak wynika z opinii , które można przeczytać. Konturu ust na pewno bym sobie nie zrobiła ale juz na przykład kreskę na górnej powiece na pewno tak:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja2010

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja2010
Bardzo chce zrobic sobie makijaz brwi i dolne kreski. Zalezy mi, aby bylo to zrobione profesjonalnie i wyszło bardzo naturalnie, wiec pewnie metoda piorkowa, a kreseczka delikatna i cienka. Jestem starszną pedantką, brwi maluje sobie sama i kształt musi byc dokaldnie taki jak mi sie podoba i jaki sama sobie maluję. Czy mozecie polecic mi osobę, ktora naprawde jest specem w tym i pracuje na dobrym, sterylnym sprzecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milenuszka
Ja mysle ze warto jednak odwiedzic gabinet medycyny estetycznej.Tutaj jednak masz swiadomosc ze wszstko jest wykonywane w sterylnych warunkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny Czy ktoras z Was zna metode szwedo do robienia brwi? Bo ja bym wlasnie te metode chciala czy wiecie kto to robi w Warszawie? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mazda81E
Eee, bzdura. W Polsce też są dobrzy linergiści. W Warszawie jest centrum szkoleniowe New Look gdzie bardzo profesjonalnie szkolą. Można się uczyć na ich sprzęcie albo zakupić na miejscu. Ma bardzo dobra opinię to miejsce i wystawia certyfikaty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elmaelma
Witam, dziewczyny a czym smarować trzeba powieki po zabiegu makijażu permanentnego kresek górnych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, ja jutro idę na makijaż na kreski górne ale ja idę jako modelka w związku z tym płacę tylko za Igły ok 50 zł będą testować na mnie jakąś nową metodę że 2 cienkie kreski jedna czarna a druga jakoś w kolorze soczewki ocznej ponoć nie ma dużej różnicy między tonami- ma to podkreślić kolor oka..zobaczymy bo dokładnie nie wiem jak to wygląda jutro mi wszystko powiedzą. Jak mi się nie spodoba to ucieknę... boję się bo 1 szy raz robię no ale trzymajcie za mnie kciuki, jutro wam napiszę co i jak ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJ już jestem po.. troszkę bolało ale do wytrzymania tak jakby mnie ktoś ciągnął za rzęsy. skusiłam się na podwójną kreskę jedna na dole na górnej powiece jest czarna a druga wyzej jest perłowa ale nie widać bardzo ma podkreślić tą czarną kreskę - ale jest subtelna i wg mnie ok. Mam jeszcze troche opuchlizne ale jestem ok godzine po zabiegu. Tj mowilam jestem modelką tam i zapłaciłam 50 zł za same igły. juz sie umowilam na korekte po 28 dniach tez jako modelka..czad co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie powiem, żeby zrobienie sobie kresek na oczach i konturu ust zrobiło ze mnie boginię :) ale na pewno czuję się lepiej, mam wyraźniejsze oczy (jestem blondynką o jasnej karnacji, prawie nie mam rzęs i brwi), więc spojrzenie teraz mam dużo wyraźniejsze. Usta są zrobione bardzo deliktanie, nie wyglądają jak pojechane kontórówką dwa tony ciemniejszą od barwy moich ust. Robiłam u Turczyńskiej w Sulęcinie, chciałabym zrobić jeszcze brwi i wypełnienie ust - bardzo fajnie wygląda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znam turczyńską, robiłam u niej kontur i wypełnienie ust. Bardzo ładnie mam zrobione, szczególnie jak patrzę na inne koleżanki, które mają za mocno, za ciemnym kolorem, za grube kreski, wygląda to nienaturalnie u nich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sybcia
witam , jestem załamana... mój makijaz permanentny jest kompletnie zle zrobiony .konkretnie brwi - jestem po drugiej korekcie ( mam miec trzecią bo znów kolor "nie chwycił") . Kolor odpadł wraz ze strupkami ( smarowałam , jak kazała kosmetyczka maścią Tribiotyk ..., niestety kolor dosłownie odpadł , zostałam bez brwi ..., po drugiej korekcie mam blizny - wgłobienia w skórze i kolor z ciemno-brazowego stał się fioletowo-granatowy .....) Umówiona jestem z kosmetyczka , ktora mi makijaż robiła , na 1 sierpnia na ponowną poprawkę , jednak zdecydowałam,ze sie jej nie poddam , bo całkiem przeciez nie oszpecę twarzy.... Co mam robic? przeciez te blizny zostana mi do konca zycia ..., a ten kolor? poradzcie mi prosze , bo zwariuje....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewcia84
Bardzo proszę o informację jakimi barwnikami wykonuja makijaż dr Turczyńska? Firmy Long Time Liner, czy jakieś inne? Ile u niej plus minus kosztują brwi i usta? Długo się czeka na wizytę? Bardzo dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sybcia to niestety w 80 % moze byc wina barwnika bądz barwnik został wprowadzony zbyt powierzchniowo.A blizny tez sa do zniwelowania :) także spokojnie. Mogłabys mi podesłac zdjęcia swoich brwi to postaram sie pomoc :) moj adres : bevelin444@hotmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do Pati: Słyszałam, że dobre, profesjonalne szkolenia w tym zakresie przeprowadzane są w Centrum Urody New Look w Warszawie. Zresztą, jak się czyta o tych cenach, to aż się chce zakręcić w tym biznesie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klaruśka6
Najlepiej jest po prostu uderzyc od razu do sprawdzonego gabinetu.Jak któras z Was chce to chętnie podam namiary na taki właśnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gregor1302
Witam serdecznie! Informuję o aktualnej promocji na barwniki BioTouch: Brown 125 zł Chocolate Brown 125 zł Light Brown 125 zł Dark Red 125 zł Oferta ważna do wyczerpania zapasów! Zamówienia można składać: biotouch@o2.pl 509 957 162 663 707 457 Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masafi
Chciałabym zrobić makijaż permanentny ust,ale nie wiem kto zrobi to profesjonalnie.Proszę o konkretne namiar w woj.lubuskim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masafi
Czy to jest sprawdzony salon,bo nie chciałabym ryzykować,tymbardziej,że miałam już robione usta i rezultat żaden poza blizną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mycor
makijaż permanentny jest na wiele lat, więc trzeba pamiętać aby zrobić to u dobrej kosmetyczki i nie żałować pieniędzy, bo inacze pożałujecie, że w ogóle zdecydowałyście... Najlepsze gabinety to te pracujące na Long Time Liner. Wystarczy wejść na strone Long Time Liner.pl i sprawdzic czy w Twoim mieście st taki salon. Wiem co piszę , przeszłam to już kilka arzy i mam porównanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ruci
Witam, zrobiłam własnie kreseczki na powiekach górnych , tylko takie delikatne zagęszczające rzęsy , wyszły pięknie naturalnie takie o jakich marzyłam, polecam panią Agnieszkę Mróz pracuje na najlepszych firmach na Long Time Liner, Purebeau ,Polecam.Podaje namiary: www.kosmetyczka.info

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam problem-4 lata temu robiłam usta i niestety poza blizną na górnej wardze nic nie wyszło,teraz wiem,że to wina złego sprzętu i braku doświadczenia osoby która to robiła(i mojej głupoty,bo zdecydowałam się na taki zabieg)Dzisiaj odwiedziłam dwa salony w mojej okolicy w celu skonsultowania czy można coś z tym zrobić.Pani Hołowczyc z Z.Góry twierdzi,że można to popawić i będzie dużo lepiej,a pani w Świebodzinie( salon Liera )nie za bardzo jest zdecydowana,ponieważ uważa,że blizna może być jeszcze bardziej widoczna.Niestety nie wiem co w tej sytuacji zrobić,żeby jeszcze bardziej się nie oszpecić.Pomocy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szuszka
To fakt- osoba, która wykonuje tego typu makijaż powinna mieć wysokie kwalifikacje( sprawdziłaś czy ma przed zrobieniem makijażu?). Okazuje się bowiem,ze kurów jest całkiem sporo ale nie po wszystkich ma odpowiednie umiejętności. Ja oddałabym się w tylko w ręce osoby, która ma solidną wiedzę i skończyła jakiś prestiżowy kurs na przykład taki w Centrum Szkolenia new Look

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chciałabym ostrzec dziewczyny,które chcą zrobić makijaż permanentny w żarach,unikajcie szerokim łukiem "Salon" obok PKS'u!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wczoraj zrobiłam usta z cieniowaniem oraz kreski (dola i górna).. usta bolały, oczy też, ale wszystko do wytrzymania.. najmniej bolały mnie wewnętrzne kąciki podczas robienia kreski górnej.. jeśli chodzi o usta, bardziej bolała warga górna (im bliżej nosa tym gorzej).. wszystko w znieczuleniu maścią.. opuchlizna ust była niesamowita :D byłam taaaaaaaaaka ponętna :P opuchlizna oczu - jak po płaczu.. usta i oczy dochodzą do siebie.. bolesny był tylko zabieg, po zabiegu żadnego bólu właściwie nie odczuwałam.. robiłam w bielsku - białej, o rezultatach poinformuje gdy już strupki zejdą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kari19
Do dee79 Możesz napisać gdzie w bielsku robiłaś,bo też przymierzam się do zrobieni ust.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość musztarda78
Ile taki makijaż kosztuje w Warszawie ? I może mozecie poleic sprawdozne miejsce w którym można wykonac kontur ust ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×