Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
endorfinkaa

Makijaż permanentny - doświadczenia

Polecane posty

Gość graffffa
Cześć :) Czy brał ktoś kurs makijażu permanentnego w Shespa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natal00
Witam, ja robiłam usta kontur z cieniowaniem i jestem bardzo zadowolona, wyszły pięknie tak jak chciałam teraz nie musze używac juz szminek, mam lekko powiekszone idealne, polecam p.Agnieszkę Mróz robiłam w salonie w warszawie-wesołej . Kate Ch.Wnuk Salon Urody, ul. Godebskiego 2 http://www.katechwnuk.pl/ pracuje pani na Long-Time Liner, i nic nie bolało miałam swietne znieczulenie.Polecam Panią jezeli chca mieć pieknie zrobione makijaże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam problem - robiłam już kreski na dolnej powiece 4 razy - na prawym oku moja kreska wygląda mniej wyraziście niż na lewym o jakieś 30-40 % , kosmetyczka twierdzi, że pęka mi naczynko i dlatego barwnik nie chce się przyjąć, dodam, że na górnej wyszły bardzo fajnie. Już na usta nie wiem czy się zdecyduję ( dziś rozmawiałam z inną kosmetyczką i powiedziała , że ma klientkę, której robi usta i też nie chce się przyjąć u niej barwnik na ok 1 cm ust - I TAK CHODZIĆ ?, dlaczego tak to wychodzi ? - dodam, że te usta babka robi metodą Long Time Liner ) Co można zrobić z tą moją kreską ? Czy robić do skutku czy już tak mi zostanie ? Proszę o odpowiedź - dzięki z góry i pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 456654
miesiąc temu zrobilsm kreskę górną, ale z pierwotnego efektu pozostało niewiele. Za kilka dni robię korektę. Napiszcie czy korekta moze dać pożądany efekt? Czy Wy też zawsze robiłyscie korektę czy raczej za pierwszym razem kreska jest juz odpowiednia? Po pierwszym zabiegu nie jestem zadowolona, zobaczę co da korekta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiście, że efekt powinien być lepszy - u mnie za pierwszym razem dolnej kreski po wyłuszczeniu w ogóle nie było widać, miałam 4 razy już robione, jest lepiej, ale tak jak pisałam wyżej - prawa mniej wyrazista.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 456654
u mnie natomiast jedna odrobinkę dłuższa od drugiej, jakieś 1-2mm, ale to już widać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NataliaGliwice
Cześc dziewczyny Chciałabym zrobić sobie także makijaż razem z mamą. Jestem z gliwic czy mogłybyscie mi doradzić jakiś pożądny salon? Bo o przeczytaniu niektórych opini zaczęłam się zastanawiać czy warto no i trochę się bać. Mój nr gg 5591049

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesli miałby z Was ktoś namiary na b.dobry salon makijażu dolnyśląsk...Wrocław,Legnica bądź też J.góra byłabym wdzięczna Mam zamiar zrobić usta i brwi...i cały czas się waham bo nie mogę trafić na odpowiedni gabinet który wykonuje to perfekcyjnie. Wolałabym zapłacić więcej ale być zadowoloną . Z góry dziękuję i pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kya
Chcesz wiedzieć co się dzieje na forach medycznych http://www.feelbeauty.eu/news/show/id/22 i jak nierzetelną wiedzę tam zdobywasz ? Przeczytaj i pomyśl czy warto brać za pewnik coś co pochodzi od ludzi zza ekranu komputera... ZBULWERSUJE CIĘ TA INFORMACJA http://www.feelbeauty.eu/news/show/id/22 , ale może ochłońcie z euforii, że znaleźliście się wśród tylu doradzających, bo po jakimś czasie okażę się że trafiliście fatalnie. Wydacie niesamowitą ilość pieniędzy, będziecie nosić efekty swoich wyborów czasem do końca życia. Nie obwiniajcie wtedy lekarzy czy pseudo koleżanki z forum tylko miejcie pretensje do siebie, że pozwoliliście ingerować obcym ludziom w wasze wybory a czasem mieszać sobie w głowie osobom niekompetentnym http://www.feelbeauty.eu/news/show/id/22

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zazuzi
Witam panie,chciałabym się podzielić moimi spostrzeżeniami jakie przeżyłam po ostatnio wykonanym MP komletu tj.usta i oprawa oczu. Jestem poznanianką i długo szukałam dobrej linergistki,a z racji tego,że chciałam komplet więc bałam się bardzo ryzykować.Obczytywałam się na forach,konsultowałam w kilku znanych i dobrych gabinetach w Poznaniu a jednak wątpliwości miałam i bałam się.Przypadek sprawił,że trafiłam do szpitala,poznałam tam super pigułę,polubiłyśmy się i jak typowe babeczki ponarzekałyśmy sobie,opowiedziałam jej,że chcę zrobić sobie MP i czasem zbiegi okoliczności są cudowne.Po krótce-poleciła mi swoją koleżankę panią Małgosię,laska była pielęgniarką więc dlatego się znają,skończyła studia kometologiczne i pigmentuje.Wrażenia; super, skromna i ciepła osoba, dokładny wywiad, wytłumaczenie co i jak, od razu byłam zdecydowana, bo nie namawiała mnie jakby chciała zgolic mnie na kasę, nawet wyperswadowała mi pełną oprawę oczu i sensownie. Ust nie chciała mi robic od razu, bo wytłumaczyła mi, że nie jestem przygotowana, powiedziała jak się przygotować i wróciłam do niej na usta. Słuchajcie hitem chyba największym jest to, że laska może ostrzykiwać znieczuleniem stomatologicznym, bo ma uprawnienia, piguła jak nie patrzeć. Czułam się bezpiecznie i zaufałam, wszystko przed zabiegiem mi wytłumaczyła, higienę i dbałość po zabiegu, wszystko sterylnie, sprzęt profesjonalny, nawet strzykawka taka stomatologiczna. Przed przystapieniem do zabiegu robi wywiad, zapisuje wszystko w karcie klienta i tam musiałam sie podpisać, przed zabiegiem na usta podaje heviran-swój,nawet pokazała mi,żebym nie bała się że nie wiadomo co zazywam. Polecam ja. Pracuje w Luboniu, to jest pod Poznaniem w Centrum Pajo, ma mały ale przytulny i schludny gabinet na 1 pietrze tego centrum. Moje dwie koleżanki też u niej robiły brwi i sa zadowolone. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelina lubon
Czesc, jeśli zazuzi pisze o tej samej pani Malgosi z Pajo, to dodam tylko, ze ja wywabialam u niej, a wlasciwie korygowalam kreske na gornej powiece , bo mialam tam za daleko wyjechana kreske i szpecilo to makijaz. Teraz po 2 korekcie jest si, wybieram sie wlasnie do niej na brwi. hejka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja słyszałam, że przy ustach nie powinno się robić znieczulenia stomatologicznego bo mogą spuchnąć i tracą swój kształt - nie rozumiem już tego :( pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny, kiedyś robiłam górne kreski a afrodycie w Warszawie, dawno to było, ale nie mogę złego słowa powiedzieć. Teraz chcę zrobić brwi, ale to już chyba wyższa szkoła jazdy, większe koszty i jak ktoś zchrzani, to już gorsza sprawa. Podobno dobrze robią w sharley na Jana Pawła w Warszawie, ale na własne oczy nie widziałam. Poza tym tam jest chyba drogo, 900zł - metodą cieniowania, 1200zł - metodą włoskową. Czym się różnią te metody, która lepsza??? No i czy polecacie kogoś, kto na pewno nie zchrzani sprawy??? Mowa o Wawie i okolicach (mogę dojechać, byle mieć pewność).. Dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zazuzi
Jeśli chodzi o usta, to nie zupełnie sie zgodzę z tym znieczuleniem stomatologicznyn, ponieważ ja miałam wcześniej zdezynfekowane i narysowany kontur,jak zaakceptowałam krztałt, to dopiero było podane znieczulenie, a usta puchną swoją drogą stopniowo w trakcie wykonywanego zabiegu więc wszystko uważam zależy od dobrze narysowanego konturu. Zresztą ja nie pozwoliłabym sobie wykonywać makijażu na lata na zasadzie "a jakoś to wyjdzie".Pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W wielkopolsce a konkretnie w Poznaniu to tylko p.Izabela Cytrowska.Jestem zachwycona wraz z kolezankam i wiem,ze dziewczyny sobie chwalą i cenia usługi tej pani.Warto zobaczyc jej prace na stronie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sycia87
Witam, mam pytanie odnośnie makijażu permanentnego ust:) Czy jeśli chodzi o barwniki to jest możliwość zrobienia ust np : w kolorach vanille, nude itp. chodzi mi ogólnie o naturalne kolory:>?? Mam usta bardzo blade i do tego duże jak Jessica Alba(oczywiście naturalnie duże) nie chciałabym mieć ciemnego koloru ust bo wtedy bym wyglądała jak klaun .Czy któraś z Pan robiła sobie już taki kolor:>Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MarianneWroclaw
Odsprzedam za 200 zł voucher na makijaż permanentny do Salonu SPA Sylwii Dykier we Wrocławiu na makijaż górnej lud dolnej kreski oczu, mam dwa vouchery, więc można od razu zrobić kompletny makijaż oczu po okazyjnej cenie. Voucher należy wykorzystać do 18.11.2010, kontakt luczniczka@op.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MarianneWroclaw
Odsprzedam za 200 zł voucher na makijaż permanentny do Salonu SPA Sylwii Dykier we Wrocławiu na makijaż górnej lud dolnej kreski oczu, mam dwa vouchery, więc można od razu zrobić kompletny makijaż oczu po okazyjnej cenie. Voucher należy wykorzystać do 18.11.2010, kontakt luczniczka@op.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LolaKarola007
Zdecydowanie polecam makijaż permanentny. Mam zrobiony kontur ust z cieniowaniem. Cały zabieg jest dość bolesny jednak wart jest poświęcenia. Polecam Ginger Mini SPA ul. Gęsia 8 naprzeciw Galerii Kazimierz http://www.gotoginger.com.pl Poniżej podaję przykład makijażu pemanentnego brzwi, uzyskanego dzięki zastosowaniu metody piórkowej: http://www.facebook.com/home.php?#!/photo.php?pid=25605&fbid=103634639698439&id=100001557105131

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kya
Chcesz wiedzieć co się dzieje na forach medycznych http://www.feelbeauty.eu/news/show/id/22 i jak nierzetelną wiedzę tam zdobywasz ? Przeczytaj i pomyśl czy warto brać za pewnik coś co pochodzi od ludzi zza ekranu komputera... ZBULWERSUJE CIĘ TA INFORMACJA http://www.feelbeauty.eu/news/show/id/22 , ale może ochłońcie z euforii, że znaleźliście się wśród tylu doradzających, bo po jakimś czasie okażę się że trafiliście fatalnie. Wydacie niesamowitą ilość pieniędzy, będziecie nosić efekty swoich wyborów czasem do końca życia. Nie obwiniajcie wtedy lekarzy czy pseudo koleżanki z forum tylko miejcie pretensje do siebie, że pozwoliliście ingerować obcym ludziom w wasze wybory a czasem mieszać sobie w głowie osobom niekompetentnym http://www.feelbeauty.eu/news/show/id/22

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Ja robiłam Kreseczki i brwi 1,5 roku temu jestem bardzo zadowolona właśnie zastanawiam się nad ustami... kusi mnie :), i chyba zrobię sobie u tej samej Pani widziałam u Koleżanki , której robiła ta sama Kobitka są super Malinkowe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marilenkagaba
Mam zrobione brwi ( z korektą ksztaltu), oczy - góra i dół (kolor brąz - kreski) i usta z wypelnieniem - bardzo delikatnie. Boli - ale WARTO ! Rewelacje - wogole sie nie maluję :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam zrobione brwi kreski i usta z cieniwoaniem super wygladam szcegolnie rano porzebudzeniu .Robilam w Salonie Katarzyna Opole Dzierzona 10 a .Zobaczylam najpierw jak ma szefowa zrobione ona jest dobra wizytowka salonu .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorka2486
Witam!!! Mama pytanie do kobiet, które robiły sobie makijaż pernamentyny w Kielcach. Bardzo proszę o opinię i kto wykonuje ten makijaż. A czy po pernamentnym makijażu oczu zostają blizny? Z góry dziękuj za odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie ja tez zrobiłam sobie makijaz pernamentny i jestem barrdzzoooo zadowolona miałam robiona całe oczy i kontór ust.Zabieg nie nalezy do przyjemnych ale spodziewałam się tego,warto było bo rano wstaje i lepiej wyglądam :)) Robiłam w centrum w salonie 15-115 u Pani Justyny Hubert-polecam !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Moja mama niedawno zrobiła sobie makijaż permanentny oczu. Tylko górnych powiek. Mówiła, że bolało i opuchlizna zeszła jej już po trzech dniach. Teraz świetnie wygląda w każdej sytuacji, szczególnie latem fajnie mieć taki niezmywalny delikatny makijaż, żeby dobrze prezentować się na plaży :) Dlatego też sama zastanawiam się nad kreskami :) Podobno bardzo precyzyjny makijaż permanentny oferuje Instytut Urody New Look. Jak coś, to tutaj macie ich adres: http://instytut-urody.com/ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×