Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
endorfinkaa

Makijaż permanentny - doświadczenia

Polecane posty

Gość Czerwonobrewa
Ja polecam salon La Beute w Warszawie,to renomowana klinika,mają wysokie ceny , ale w tej chwili , z racji karnawału mają tam świetną promocję, chyba wszystko za około połowę ceny i wiem,że teraz współpracuje z nimi linergistka,która uratowała moje brwi. Wiem tez,że robi rekonstrukcję sutka, poprawia kształt sutka, kreski na wewnętrznej stronie powieki i takie różne dziwne rzeczy. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eksentia25
a ja polecam Studio Fryzur i Urody na ul.Wrzeciono w Warszawie. Tez mają tam od niedawna bardzo dobrą linergistkę, która jest plastykiem z wykształcenia. Fantastycznie zrobiła mi brwi i usta. Bardzo dużo można się od niej dowiedziec i nawet uczy jak zrobić sobie makijaz prawidłowo. Mam bardzo głeboko osadzone oczy i źle sie malowałam. przed zrobieniem makijażu , pokazała mi jak się mam malowac, zupełnie za darmo.Po tygodniu sama d mnie dzwoniła ,czy wszystko się dobrze goi. To miłe gdy ktoś wykonuje swój zawód z pasją. Takich ludzi trzeba szukać, bo oni istnieją :).Pozdrawiam Was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuje jeszcze raz miłym linegristkomza wszystkie rady I POZDRAWIAM SERDECZNIE!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilia77
Ja robiłam usta z wypełnieniem i kreski w studio ARTLINE na ulicy Floriańskiej w krakowie i jestem b.zadowolona, trafiłam akurat na ciekawa promocje , cały zabieg odbył sie w super warunkach. Polecam dziewczynom Z KRAKOWA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilia77
hehe nawet mnie nie bolało powiemm wam dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilia77
aha zostało mi wszystko super i usta mam prawiejak malowane heh:P oczywiscie naturalny efekcik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilia77
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zgracja13
Witam serdecznie w "kafeterii"po raz pierwszy.Makijaz permanentny to moja pasja,wykonuje go od lat a przede wszystkim ucze.Makijaz ten to nie tylko kreski ,kontury czy wypelnianie ,to caly proces fantastycznych zabiegow zarowno upiekszajacych (podkreslajacych naturalna urode) jak rowniez koreky naszych niedoskonalosci naturalnych lub nabytych (blizny ,przebarwienia skory,"malowanie" areoli dla pacjetek po zabiegach "augmentation"(powiekszaniu piersi) czy po usunieciu piersi zagrozonych rakiem. W jednym z pewnoscia zgadzam sie ze wszystkimi, aby miec dobrze wykonany zabieg czy tez nauczyc sie dobrze "rzemiosla",powinnismy udac sie do najlepszych!Nie zawsze jest to jednak latwe, bo tak np. co nam laikom powie; Iron Oxides, Herbal czy lakes? -to rodzaje pigmentow, a ktory z nich najlepszy lub ktory uzywac beda na nas ? niewiadomo. W tym wypadku ufamy i wierzymy w edukacje tych ktorzy beda nas prowadzic. Co do pigmentow sa juz bardzo dobre, nie zmieniaja kolorow,"bledna" z latami w zaleznosci jak dbamy o nasza skore. Mieszanie i dobieranie kolorow to fantastyczna zabawa, nie wyobrazam sobie aby ktoras z moich uczennic tego nie wiedziala, oczywiscie jak ze wszystkim kazdy potrzebuje okreslony czas dla siebie.U mnie sztuczne skory biora uczennice do domu aby tam pocwiczyc,poniewaz na zajeciach wykonujemy zabiegi na modelkach juz w pierszy dzien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zgracja13
Witam serdecznie po raz pierwszy w"kafeterii" makijaz permanentny to moja pasja.Wykonuje go od lat jak rowniez ucze.Makijaz ten to nie tylko kreski ,kontury czy wypelananie,to fantastyczne zabiegi upiekszajace ,podkreslajace nasza naturalna urode jak rowniez korektujace nasze niedoskonalosci - naturalne i nabyte (np.blizny, "malowanie"areoli po zabiegach augmentation-powiekszanie piersi czy tez po zabiegach zwiazanych z rakiem. W jednym zgadzam sie ze wszystkmi aby miec dobrze wykonany zabieg lub dobrze nauczyc sie "fachu" powinnismy zglosic sie do najlepszych.Nie zawsze jest to latwe,bo co nam laikom mowi;Iron oxide,Herbal czy tez Lakes? To rodzaje pigmentow-ktore beda na nas uzywane? Niewiadomo.Przeciez nie zadajemy takich pytan fachowcom. Jakosc pigmentow w tej chwili jest bardzo dobra,nie zmieniaja kolorow, z biegiem lat zmieniaja odcien, a to zalezy przede wszystkim jak pielegnujemy nasza skore. Mieszanie i dobieranie kolorow to fantastyczna zabawa ,nie wyobrazam sobie aby moje uczennice tego nieznaly, zabiegi na modelkach wykonujemy juz na pierwszych zajeciach a sztuczne skory biora do domu .Ustawienie igiel,znieczulanie to podstawowe rzeczy,moglabym pisac i pisac na ten temat.Przykro mi z powodu tych wszystkich nieciekawych doswiadczen.Ja z moimi uczennicami jestem w stalym kontakcie, zawsze sluze rada, odpowiadam na pytania (zazwyczaj mamy ich duzo wiecej po ukonczeniu kursu) i wspolnie rozwiazujemy problemy przy stawianiu pierwszych krokow. Doradzam przy zakupie sprzetu ,a produkty ograniczam do podstawowych, ( mozna dokupic swieze) ,jestem daleka od "wciskania kitu" na sile. Jezeli moglabym sluzyc rada lub odpowiedziec na pytania zwiazane z makijazem ,serdecznie zapraszam i prosze nie zrazajcie sie , makijaz permanentny to swietna sprawa zarowno w noszeniu iak i wykonywaniu.! Pozdrawiam zgracja13

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam nową Panią na kafeterii. Ja mam jedno pytanie. Pisze Pani o makijażu permanentnym "nauczyć się dobrze rzemiosła". Czy właśnie tak traktuje Pani tą dziedzinę oraz czy metodyka Pani szkoleń nastawiona jest na naukę rzemiosła? I czy każdy może nauczyć się tego rzemiosła? Makijaż permanentny to moja wielka pasja. Ja jednak uważam, że to dziedzina sztuki, do pracy w której trzeba mieć pewne predyspozycje. Chętnie poznam odmienne stanowisko. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zgracja13
Oczywiscie do kazdej dziedziny potrzebne sa odpowiednie predyspozycje a wiec i tutaj nie moze byc inaczej, jednak ASP nie jest wymagana, natomiast konkretna i zetelna wiedza-tak! Uwielbiam swoj zawod!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moni$ka
czesc dziewczyny. mam zamiar zrobi oczy i usta. mozecie polecic jakas dobra kosmetyczke w Białymstoku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a Kraków??
Podpowiedzcie mi Drogie, gdzie w Krakowie można wykonać doskonały makijaż permanentny? Czy ktoś ma jakieś doswiadczenia na Floriańskiej w salonie Artlines?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do zgracja13. Oczywiście, że nie mówimy tutaj, żeby każda linergistka była po ASP. ASP nie jest wymagane jak Pani słusznie stwierdziła, ale co jest wymagane jeżeli chodzi o stronę artystyczną? Jakie kryteria Pani przyjmuje dobierając kandydatki i szkoląc je? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zgracja13
Do Zara, po pierwsze przy wstepnej rozmowie staram sie zebrac jak najwiecej informacji o danej osobie (oczywiscie dotyczacych tylko i wylacznie tematu).Jezeli osoba ta wybiera kariere po raz pierwszy w jej zyciu ,chce wiedziec dlaczego? Jezeli jest juz zwiazana w jaki kolwiek sposob z "kosmetologia" i chce podniesc swoje kwalifikacje lub zmienic nieco kierunek to zazwyczaj dokladnie wie czego chce. Po drugie staram sie przelamac w nich obawy strachu i niepewnosci. "Chcialabym ale sie boje" lub "boje sie wyrzadzic komus krzywde". Na cwiczeniach praktycznych same juz wiedza czy to jest dla nich czy nie.Nienamawiam za wszelka cene,po przeprowadzonej rozmowie decyzja nalezy do.Oczywiscie po ukonczeniu kursu jestem z nimi w stalym kontakcie. Pozdrwaiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rubka007
Na jakich barwnikach i sprzęcie pani pracuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EdyśkaR.
witam! znacie jakis dobry salon w Warszawie co robi makijaz permanentny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do Edyśka R. polecam Ci gabinet akolor, w którym Pani Ania wykonuje bezboleśnie permanentny. Ja robiłam tydzień temu brwi i kreski, gdyż na styczeń są super promocje. Wejdź sobie na stronę akolor i poczytaj o Pani Ani i jej usługach. Jestem okropną panikarą a podczas zabiegu okazało się ,że faktycznie to nic nie boli. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a Kraków??
Bardzo Was proszę o jakieś namiary na profesjonalistę w kwestii permanente w Krakowie. Chcę zrobić całą twarz, ale zupełnie nie wiem na kogo się zdać, komu zaufać spośród tylu ofert... Będę wdzięczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do ZARA...
Czy mogę prosić o Twój mail? chce zadać kilka pytań odnośnie makijażu permanentnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do Zgracja13. Niestety nie odpowiedziała mi Pani na pytanie o artystyczny aspekt szkoleń i doboru kandydatek. Rozumiem, że nie jest to dla Pani takie istotne. Dziękuję i pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zgracja13
Rybka007, Pracuje na pigmentach "Permanent Choices" i "Premier Pigments" a sprzet to "Nouveau Contour", "Tsen Pen","Majestic" a takze uzywam "recznych,jednorazowych dlugopisow"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do ZARY
Dzięki za kontakt. Skontaktuję się z Tobą po weekendzie w sprawie makijażu perm. (teraz wyjeżdżam). Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a_wiesienka
Ja mialam robione kreski ponad 2 lata temu u Pani Małgosi na Pomorskiej w Krakowie. Pierwsze poszła moja mama z polecenia.Faktycznie pieknie jej zrrobila. Moja mama miala wszystko zrobione brwi, usta, i kreski. Na poczatku sie wahałam ale jak zbaczylam efekt na mojej mamie to sie zdecydowałam :) Jutro ide z moją przyjaciólka na kreski. Moge podac numer jezeli checsz mieć kogos poleconego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny. Zapraszam na makijaż permanentny w Poznaniu. Mogę też dojechać jeśli będą 4 osoby chętne do wykonania makijażu. Wiosenna promocja do 35% rabatu...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny. Zapraszam na makijaż permanentny w Poznaniu. Mogę też dojechać jeśli będą 4 osoby chętne do wykonania makijażu. Wiosenna promocja do 35% rabatu...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hohahu
a ile bierze ta Pani w Krakowie ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a_wisienka
Moja mama robiła wszystko wiec juz nie pamietam ale zrobiła jej fajna cene bo zawsze daje jak sie robi u niej wiecej. Musiałabys zadzwonic do niej do gabinetu 126310485 albo na komorke 509890324 Ja sie kierowałam czy jest sprawdzona. moja mama mniała bardzo duza asymetrie sie okzazało w oczach a wyszlo super. Ja płaciłam za bardzo grube kreski góra i dół chyba 700zł z korekta i konsultacja i jeszcze pozniezniej w nagrode dostalam maske na twarz i dekold, a pozniej masaz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×