Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
endorfinkaa

Makijaż permanentny - doświadczenia

Polecane posty

Gość anett987
Robiłam we wrześniu, brwi są wygojone i po poprawce. Jak mówiłam, są krzywe ewidentnie i nie są to moje fanaberie. Niektóre włoski są grube, wygląda to wszystko źle. Pani wrzuca fotki udanych makijaży i jak widzisz na zdjęciach jest tylko jedna brew, więc nie widać czy druga jest zrobiona symetrycznie, powinno się wrzucać zdjęcie brwi zrobione z frontu. Na forum wizaż, jest też kolejna użytkowniczka która się skarży ze Blanka jej źle zrobiła. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anett987
Brwi mam tylko zagęszczone, bo pani blanka nie umiała mi zaproponowac fajnego kształtu a pierwszy ktory mi narysowała był kompletnie nie pasujący (łuk zbyt wyjechany do zewnątrz).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po miesiącu od zabiegu w jednym miejscu zmył, zszedł nie wiem jak to odpowiednio nazwać pigment. Czy to wina mojej skóry czy Pani która wykonywała ten zabieg? brwi są ładnie zrobione ale dalej tam gdzie nie miałam włosków nie mam pigmentu :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piggii
ja miałam robiony makijaż w Klinice Miracki i świetnie się trzyma...nie wiem od czego to zależy, od miejsca w którym sie robi? od pigmentu? od skóry?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
miałam robiony na brwiach, nie wiem jaki był pigment ale za pierwszym razem też mi zeszło, potem po dwóch tygodniach miałam poprawkę i znowu po kilku dniach mi zeszło w tym samym miejscu, czy to może być wina mojej skóry?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja miałam robiony makijaż permanentny brwi metodą microblading. Jestem bardzo zadowolona, bo brwi wyglądają naturalnie, kolorystycznie idealnie dobrane do mojej cery i wygladają znacznie lepiej niż moje naturalne kiedy jeszcze rosły. Polecam salon Beauty Premium w Poznaniu - 100% zadowolnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwiaana
Ale dziwnie że w tym samym miejscu, może miałaś tam bliznę ? Ja nie miałam takich problemów. Każda skóra jest inna. Miesiąc temu miałam drugą wizytę na brwi i kreski w Krakowie. Salon Odrodzenie miałam polecony i jeszcze poszukałam opinii :) Jestem bardzo zadowolona bo brwi są bardzo naturalne a kreski delikatnie podkreślają linie oczu. Najbardziej zależało mi abym wiedziała co sie dzieje w trakcie zabiegu wiec Pani wykonująca wszystko mi pokazywała w trakcie zabiegu. Dla mnie było to ważne ponieważ naczytałam się o miejscach gdzie się widziało dopiero po zabiegu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na tej stronie: http://www.galeria11.hpu.pl znajdziecie kontakt do jednej z najlepszych linergistek w Warszawie. Gabinet ten upodobała sobie polonia kanaryjska, bo u nas taniej i lepiej, ale te panie przyjeżdżają zazwyczaj w lecie, tak więc może uda Wam się zapisać na jakiś termin. A że w tym gabinecie znają się na rzeczy, to terminy zabiegów ustalane są w zależności od periodów i owulacji klientki, w trosce o to, aby zabieg był bezbolesny i trwały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Firma SZWEDO GROUP poszukuje modelki na makijaż permanentny brwi, polegający na całkowitej rekonstrukcji łuków brwiowych. Pokaz odbędzie się w Warszawie 26 lutego 2016. Modelka powinna: - być zdrowa -być z Warszawy lub okolic - mieć całkowity brak lub znaczne ubytki włosków na brwiach. Chętne panie proszę o przesłanie swojej fotografii na adres:szwedo@szwedogroup.eu i kontakt 604 107 995. Zabieg gratis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
18.01. miałam robione brewki , troszkę szczypało ,choć 20 minut miałam na brwiach jakieś gaziki ,żeby znieczulić trochę skórę - ale da się wytrzymać :) , dziś przychodzi koleżanka z innego biura i pyta czy się zakochałam ,bo tak inaczej ,promienniej wyglądam , pracuję z samymi facetami i oni w ogóle niczego nie zauważyli :) ,prócz jednego gościa , którego żona też makijaż permanentny miała ,więc był zorientowany , inni pewnie myśleli ,że mocniej brwi pomalowałam , ale tak to jest - niektórzy faceci nie zauważajają takich drobiazgów , tylko jakoś "całość " widzą ,dlatego mnie pytali czy włosy obcięłam :) czy pofarbowałam ,jakaś zmianę widzieli jednak i bardzo mnie to cieszy ,że ładniejsza im się wydaję :) Nie miałam żadnej opuchlizny , choć dwie panie przede mną w salonie od razu trochę miały , w czasie gojenia - u mnie akurat ok 5 dni trochę łaskotały mnie brwi , smarowałam je kremem ,który otrzymałam w salonie z wit.E i po kłopocie , bardzo mi sie moje nowe brewki podobają i zamierzam oczy też zrobić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mariettaetta
No i super, u mnie było podobnie, jak sobie zrtobiłam brwi permanentne. Jak poszłam do pracy to wszytscy mi mówili, że "ooo ale ładnie wyglądasz", jakoś tak inaczej :) Mówiłam co zrobiłam/zmieniłam :D koleżanki z pracy juz tez się zastanawiają czy nie zrobić :) Mogę wam polecić Panią Beatę, która wykonywała mi zabieg :D w salonie Strefa Piękna, jest profesjonalistką :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ars Beauty
Makijaż permanentny, profesjonalny zabieg w mocno promocyjnej cenie! Z okazji targów kosmetyczny BEAUTY FORUM, które odbędą się 5/6 marca w Warszawie, Ars Beauty przygotowało dla Pań nie lada okazje. Za jedyne 350 zł będziecie miały drogie Panie możliwość nabycia profesjonalnego makijażu permanentnego, wykonanego przez, jedne z najlepszych i najbardziej doświadczonych linergistek w Polsce. W cenie 350 zł do wyboru jest: - makijaż permanentny brwi, cieniowanie lub metoda włoskowa - makijaż permanentny kresek oczu - makijaż permanentny ust, wraz z wypełnieniem - odświeżenie starego makijażu permanentnego Promocyjna cena obowiązuje wyłącznie w dniach trwania targów, 5/6 marzec. Do mikropigmentacji wykorzystywane będą markowe, w pełni bezpieczne i profesjonalne pigmenty, specjalistyczne środki znieczulające oraz sterylne akcesoria. Zabiegi wykonywane będą na targach, na specjalnie przygotowanym do tego stanowisku, z zachowaniem jak największej sterylności i warunków higienicznych. Ze względu na duże zainteresowanie konieczna jest rezerwacja którą można dokonać, dzwoniąc pod numer (22) 468-84-88, 887-888-008 lub mailowo sklep@ars-beauty.pl Z powodu rezygnacji klientek z zabiegu bez wcześniejszego poinformowania nas, konieczne jest wcześniejsze wpłacenie zaliczki w wysokości 100 zł. Serdecznie Zapraszamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Doorotka
ja chodzę od paru lat do strefy piękna w gliwicach przy andersena. pani Beata jest świetnym fachowcem. z makijażu zawsze byłam i nadal jestem zadowolona. cenię sobie naturalny wygląd i tego oczekuję po profesjonalnym gabinecie kosmetycznym:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniczka1234
Makijaż permanentny ust u mnie wykonywała w Extravaganzie Pani Agata Świecka. Odczucia z czasu w trakcie i po są dla mnie maksymalnie zadowalające. Pani Agata jest niezwykłą osobą, pełną ciepła, której powinno się zaufać. Zabieg delikatnie przeprowadzony. Domowa atmosfera, przecudna muzyka w tle. Bardzo polecam oraz nie żałuję wyboru:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BiałaMysz
Ja zrobiłam sobie brwi u pani Beaty w Strefie Piękna. Kilka postów wyżej ktoś już wspomniał o tym salonie. Jak najbardziej polecam. Zresztą, na stronie internetowej można zobaczyć efekty jej pracy. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lucz
Niedawno zrobiłam sobie makijaż permanentny oczu, ust i brwi. Jako, że kiedy zastanawiałam się nad nim w internecie na forach nie przeczytałam nic wartego uwagi, dlatego teraz już po wszystkim chciałam dać rady tym co dopiero do takiego zabiegu się szykują. Ogólnie jestem zadowolona, ale jest parę rzeczy które gdybym mogła, zmieniłabym. Usta. Po pierwsze, nie radze wychodzić poza kontur swoich własnych ust. ewentualnie milimetr albo 2. Mnie pani powiększyła usta (ok 3 mm), dopełniając je. szczególnie górną wargę. Okazuje się że inaczej wygląda barwnik na skórze a inaczej na czerwieni warg, różnica nie jest znaczna, ale widoczna po dłuższym przyglądaniu się. Niepotrzebnie, po to robię taki makijaż żeby podkreślić subtelnie urodę a nie żeby wszyscy zastanawiali się że coś jest tu nie tak. Do oczu się nie przyczepię bo jestem zadowolona. Brwi- tu też radze żeby osoby z własnymi ciemnymi brwiami nie poszerzały brwi na siłę. wystarczy jedynie przyciemnić własne. Ja mam brwi poszerzone i pociemnione i z daleka wygląda to świetnie. ale już z bliska da się zauważyć, że prawa brew naturalna(czyli moje włoski)jest cieńsza a barwnik jest na gołej skórze. Nie jest to takie rażące ale znów, na pewno nikt nie da sie nabrać że to jest naturalne, po prostu rysunek na skórze. Chciałabym jeszcze powiedzieć, żeby nikt się nie bał zgłaszać reklamacji swojej kosmetyczce. Jeżeli wydaje ci się że barwnik jest źle rozłożony, albo się wyłuszczył trzeba to zgłosić i wymagać żeby to zostało naprawione oczywiście bezpłatnie. Bywa różnie, każdy ma inna skórę i jedna korekta to czasami za mało, ja miałam je 3 albo 4 a na oczy nawet więcej i jeśli nadal coś jest nie tak to umawiam sie na kolejną wizytę( tak bujam sie już kilka miesięcy), bo jeśli płace tyle pieniędzy to chce żeby to było zrobione dobrze. I chce byc z tego zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć wszystkim, doświadczenia w kwestii makijażu permanentnego widziałam wiele złego, zwłaszcza u koleżanek, które bez researchu poleciały na pierwszy lepszy możliwy termin u pierwszej lepszej możliwej kosmetyczki. U jednej widziałam nawet łzy :( Dlatego aby uniknąć takich sytuacji w waszym przypadku, moje kochane informuję was o salonie, który gwarantuje jakość, zadowolenie i efekt końcowy jakiego się właśnie oczekuje. Jest to Twoja Uroda w Zielonej Górze. Tak - tam właśnie robiłam swój makijaż i serio żadne inne miejsce na podobnym poziomie nie przychodzi do głowy, ze względu jak wyżej wspomniałam wykonanie, jakość no i... obsługa! Jest przecudowna, zawsze odpowiadają na pytanie, przypominają mi SMSem, że jestem umówiona i czy pojawię się na spotkanie. Cieszy, kiedy jest się obsługiwany w tak profesjonalny sposób ;) Oczywiście Twoja Uroda nie specjalizuje się tylko w makijażach, dla chętnych (na pewno będą ;)) rzucam wam link, zerknijcie, bo naprawdę są fajne zabiegi nie tylko kosmetyczne, ale też relaksacyjne. Pozdrawiam dziewczyny z salonu !! Dla was: http://www.twojauroda.zgora.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzka9991
Ja nigdy nie miałam robionego makijażu permanentnego ale strasznie mnie kusi. Zastanawiam się nad wizytą w http://instytut-urody.com/makijaz_permanentny.html Słyszałam, że wykonują profesjonalny makijaż ust, brwi i oczu. Ja chciałabym na początek zrobić same brwi a później zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wizażystka żądna wiedzy
Cześć dziewczyny zajmuję się wizażem i zastanawiam się nad skorzystaniem ze szkolenia w zakresie usług permanentnego makijażu. Wiele dobrego Słyszałam o Katarzynie Kubiak. Co myślicie o takim szkoleniu ? https://www.facebook.com/Szkolenia-Makija%C5%BC-Permanentny-KK-professional-420004681433743/app/208195102528120/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć :)) Strasznie długo zabierałam się do tego zabiegu ale w końcu się zdecydowałam i nie żałuje. Byłam u Pani Kasi w Beauty Club w Poznaniu. Stosują najnowsze techniki jeżeli chodzi o makijaż, co więcej wszystko zostało ze mną dokładnie omówione. Zrobiłam sobie też brwi metodą microblanding i jestem pod wrażeniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O matko, nic nie mówcie, tak się bałam pójść na ten zabieg, że to się w głowie nie mieści. Z tydzień czasu namawiała mnie kumpela, żebym się nie panikowała, bo to kwestia dobrego salonu z odpowiednim doświadczeniem. Żeby było śmieszniej namawiała mnie MartaZG :D W końcu jej się udało i przyznam, że faktycznie niepotrzebnie panikowałam (zwłaszcza jak usłyszałam, że bywają małe opuchlizny po zabiegu), jestem mega szczęśliwa ze względu na efekt jak i na sam fakt, że znalazłam dla siebie salon z mega profesjonalnym personelem ;) Marta, ucz się, ucz, bo jutro koło z macro :D Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam na szczęście same dobre. Najbardziej bałam się tego że zostanie dobrany zły pigment ale wyszło tak jak chciałam. Moja znajoma z pracy miała źle zrobiony i musiała usuwać - nie chciałabym być w jej sytuacji widząc jakie nerwy przechodziła. A robiłam w Perfect Glamour we Wrocławiu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Super sprawa. Polecam Monika Grzelak She Spa . Dyplomowana kosmetyczka-wizażystka trener i szkolenioweic majkijażu permantnego i bio-tatuazu z międzynardowym certyfikatem trenerskim główny trener i szkoleniowiec bioevolution. Prowadzi szkolenia trenerskie, podstawowe .. Jest profesjonalistką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MariuszMM
Cześć dziewczyny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patka7919
Jako że wykonuje makijaż permanentny od wielu lat , widziałam wiele nie udanych prac, wiele z Was przychodzi do mnie aby poprawić to co ktoś inny zepsuł . . masakra!! Nie oszczędzajcie na tym, bo ktoś Was może oszpecić na lata. Tak samo Wy moje drogie kosmetyczki, doszkalajcie się i nie oszczędzajcie na produktach. Miała okazje być na Targach Warszawskich i udało mi się znaleźć firmę Medical Line, jakaś nowość na rynku . Wiadomo jak to jest z tymi 'nowościami' . Super było to że wykonywali makijaże za darmo na swoich produktach i odrazu było widać jakość pigmentów. Wydałam u nich chyba z 300 zł ha ha . Kupiłam też kilka past do microblading, byłam w szoku bo tak fajne mi się nie pracowało chyba nigdy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żeby makijaże permanentne były ładnie wykonane linergistka musi przejść odpowiedni kurs makijażu permanentnego, na przykład tutaj mają nowoczesne kursy http://www.biotekpolska.pl/szkolenia/ Odświeżenie wiedzy i umiejętności to podstawa w tym zawodzie. Wciąż pojawiają się nowości, więc warto być na czasie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem pierwszy raz na tym forum i potrzebuje POMYŁKA! !!!! W środę miałam robiony makijaż permanentny brwi. Kształt super na razie są ciemne, tak jakbym miała narysowana kreskę, ale to podobnie minie. Problem mam z opuchlizna. O Miałam smarować bebantenem i tak robiłam. Wczoraj wieczorem zaczęły puchnać i ropieć. Kosmetyczka kazała mi kupić tribiotic posmarować i rano miało przejść. NIE PRZESZŁO dziś mam mega opuchnięte, na brwiach mam żółtą zaschniętą ciecz, opuchlizna opada na powieki. Nie mam pojęcia co robić, smarować tribiotic, a może to uczulenie na niego. Może któraś z was miała taki przypadek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie polecam Pani Alicji Modrzyk z Poznania . Kiepska specjalistka marny fachowiec jeżeli chodzi o permanent .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika Z
Polecam Pania Agate Woźniak- dzis robilam makijaz brwi i ust i jest super, pelen profesjonalizm, wie co robi, tlumaczy wszystko dokladnie, a poza tym jest mila i ciepla osoba. Ceny tez sa bardzo dostepne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×