Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
endorfinkaa

Makijaż permanentny - doświadczenia

Polecane posty

Gość Marika_01
załamanaAla - a dlaczego chcesz usunąć makijaż permanentny? co się z nim stało? Pamiętam, ze niedawno czytałam, że zabieg neutralizujący można wykonać w Centrum Biotek (to jest chyba na Białym Kamieniu w Warszawie). Mogą tam też potem poprawić makijaż, ale to już pewnie musiałabyś się tam zgłosić, żeby zobaczyli jak to wygląda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paullla P
Jak ktoś chce usunąć szybko i bezpiecznie to w klinice Beautymed w Warszawie jest teraz taki laser Picosure. Z tego, co mi wiadomo to JEDYNE MIEJSCE W POLSCE, gdzie go mają. Bardzo polecam, bo to podobno jedna z najlepszych metod na świecie! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia233
joaska(na)gazeta.pl Już w sumie mam barwniki i jestem bardzo, bardzo zadowolona ale jestem ciekawa o co dokładnie chodzi :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emilia78
Poszukuję dobrej kosmetyczki do brwi - makijaż permanentny - woj. dolnośląskie, lubuskie - kto ma dobre doświadczenia i jest zadowolony z efektu??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Baza Modelek – pacjentek na szkolenia medycyny estetycznej dla lekarzy prowadzi nabór na wiosenny panel. Szkolenia prowadzone są wyłącznie przez uznanych lekarzy. Wszystkie zarejestrowane modelki/e w okresie półrocznego panelu mają zagwarantowane uczestnictwo w co najmniej jednym szkoleniu medycyny estetycznej, podczas którego będą poddane bezpłatnym zabiegom. Rejestracja modelek/i trwa do 15 lutego 2015r Ze względu na bardzo duże zainteresowanie naborem do Bazy Modelek oraz limitem miejsc organizator zastrzega sobie możliwość skrócenia okresu naboru Preferowany wiek modelek od 35 do 65 roku życia. http://bazamodelek.com/formularz-kontaktowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Drogie Panie! Czy ktoras z Was uzywala mini pigmentow Pure Biotouch? Jakies opinie? Jestem poczatkujaca w metodzie piorkowej, jakie kolory barwnikow sa podstawowymi/ niezbedne?? Bardzo bede wdzieczna za pomoc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZadowolonaZmakijażu
Ja, po długich dłuuuugich poszukianiach miejsca, skorzystałam z promocji w Studio Artline na drugi zabieg minus 40% i zrobiłam sobie kontur ust i brwi. Efekt przerósł moje oczekiwania, brwi metodą cieniowaną wyglądają bardzo naturalnie i delikatnie natomiast kontur jest widoczny ale też dosyć delikatny. Polecam to miejsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna Maria 89
Paullla P - ten PicoSure naprawdę jest bardzo bezpieczny i szybki. Byłam na testach w Beautymedzie (lekarze testowali ten sprzęt ) i miałam zabieg za darmo. Pozbyłam się tego paskudztwa i bardzo mi ulżyło <3 dzięki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja również skorzystałam z "promocji" czego teraz żałuję. Poczatkowo byłam nawet zadowolona, ale kiedy widziałam inne babeczki, które miały perfekcyjnie wykonany makijaż permanentny brwi, to było mi zwyczajnie wstyd. Nie wiedziałam gdzie łeb wsadzić. Kontury mam widoczne, jedna brew jest ciemniejsza od drugiej, jedna jest wyżej druga niżej, są za krótkie, zbyt ostre u nasady nosa, a jedna wpada w niebieski!!! ;( Myślałam że z czasem to się unormuje, ale nie.... :( I tak skończyło się szukanie oszczędności;( Byłam u innej "specjalistki" ktora za 4 stówy chciała mi nałożyć ciemniejszy barwnik aby wszystko zatuszowac, ale zabieg musiałabym dość czesto powtarzać, bo ten poprzedni "makijaż", a raczej tatuaż prześwitywałby co pewien czas. Znalazłam inną, która posłuży się rejuvi, aby wszystko rozcieniowac, nałożyć nowy pigment i zrobić ladny kształt. Trochę sobie za to zawołała, ale trudno. Muszę zdobyć kasę, bo nie chcę tak wyglądać:( Tu już zapytałam o kwalifikacje, oglądnęłam jej prace, zapytałam o barwniki- używa swiss color. Dziewczyny ostrzegam przed nieuczciwymi pseudo- linegistkami ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja robiłam kreski i brwi w ząbkach u dziewczyny z polecenia , kiedyś robiła mojej znajomej mamie z Pragi. Jestem zadowolona ma dziewczyna wiedzę o tym , ból to niebyl w niektórych miejscach nawet mnie spieszyło jak by mnie ktoś gilgotal hihi... Oczy wyglądają super . Długo sie z tym nosilam bo niewidzialna jak będzie to wyglądało na moich oczach ale sie udało i trafiłam na dziewczynę która zrobiła mi to dobrze polecam , jak ktoś będzie chciał namiar to piszcie pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny nigdyyyy nie oszczędzajcie na makijażu permanentnynym naprawdę nie wart, promocje są super ale przy Hybrydzia która zdejmujemy bądź makijażu kolorowym który zmyjey , niestety makijaz permanentny jest na lata a co najgorsze te nieudane utrzymują sie zazwyczaj dłużej :( Ja wykonuje makijaz od lat i wiem jak czasem trudno pomoc klientce w złe zrobionym makijażu, czasem nawet nie da sie tego poprawić :( Jak macie jakieś pytania odpowiem na nie z miła chcecie. Pigmenty dobre to pigmenty swiss oraz z long tima. Niepodlegających Purebaeu niesty wybarwiaja sie na pomarańczy róż zieleń niebieski i czerwień. Cena robi swoje niestety. A makijaz ma poprawiać nam urodę a nie ja szpecici.pzdr i przemysł zanim wykonała makijaz byle gdzie i uważajcie na grupowy,grupery.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dorota_dakota
załamanaAla - potwierdzam słowa Mariki - Biotek to bardzo dobre miejsce, w ktorym mogą Ci pomóc. Szczęśliwie nie małam takich przygód, ale byłam tam na makijażu permanentnym kreski na powiece i zabieg wykonywany był super profesjonalnie, widać, ze wiedzą, co robią. Zabieg i korekta były już jakiś czas temu, a z makijażem nie mam żadnych problemów, wygląda super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy barwnik Purebeau jest dobry? W Salonie Odrodzenie go uzywaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny a czy któraś miała robioną taką korektę nieudanego makijażu permanentnego przy użyciu rejuvi? Ciężko mi sobie to wyobrazić. W jednym zabiegu usuwanie starego pigmentu i zastąpienie go nowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pure nie polecam odnawiają sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny, czy jest tu ktoras po Long Time Liner Wawa? zastanawiam sie nad szkoleniem I stopnia. cena konkretna wiec mialabym kilka pytan :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_Lena
A nie lepiej zrobić zagęszczanie rzęs? Znalazłam taki temat na forum i pojechałam do takiej babki, która się tym zajmuje. Na alei krakowskiej w szkole Select jest instruktorka, która robi zagęszczanie rzęs i brwi. Efekt jest rewelacyjny i szybko odwracalny. Ja nie lubię dużej ingerencji w ciało. Polecam - Pani Patrycja Zielińska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edyta LtL
W Wawie szkolenie LTL robiła LIERA z nią się skontaktuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nishkka
ZałamanaAla - ja usuwałam swój tatuaż na wyspie urody extravaganza w stolicy, polecam ci bo jestem zadowolona, po prostu udało się go całego usunąć no i nie mam żadnych blizn czy sladów jak czasem się czyta że zostają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cześka1
Czy ktoś usuwał także makijaż powiek górnych? To ryzykowna sprawa, impuls usuwający barwnik mógłby uszkodzić oko. Do tego typu zabiegów potrzebne są specjalne nakładki na oczy, znieczulenie oka i kooperacja z lekarzem okulistą. Brzmi groźnie. Chciałabym usunąć, ale się boje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Drogie doświadczone Linergistki, możecie polecić mi jakiś dobry pigment kamuflujący? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co chcesz kamuflowac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edyta LtL
Pytanie co chcesz z górnych powiek usunąć. Czy kreskę czy wylew po zabiegu. Nasadki tytanowe na oko są po to aby nie uszkodzić gałki ocznej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwiaLat
Z miłą obsługą i profesjonalnym podejściem spotkałam się w Pracowni Makijażu Permanentnego u pana Patryka Walęgi. Jednak co jak co, ale mężczyzna wie lepiej jak wydobyć z kobiecej twarzy naturalną urodę. Zwłaszcza, że pan Patryk jest artystą plastykiem, wizażystą, więc wie na czym powinien polegać dobry makijaż. Cenowo myślę, że jak na warszawskie stawki nie jest źle, cały cennik jest dostępny online na www.pigmentacja.pl . Możesz sobie porównać. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosccc
cześć Jeżeli zastanawiacie się gdzie w czestochowie wykonać makijaz pernamentny brwi to polecam studio urody kamyk pani Kamila wykonuje brwi metoda cieniowania i krękoma ja robiłam metoda cienia chciałam mieć naturalny efekt a nie od rysowane kreski bo tak dużo młodych kobiet ma i efekt rewelacyjny Delikatnie kolor dobrany idealnie tez naturalnie a brwi kształt jest przepiękny jeżeli i cena atrakcyjna ..nie jesteście pewne jaki salon wybrać to z polecam z czystym sumieniem .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agata Szymańska
co do wypowiedzi ATRIM-otóż ta Pani była modelką na własne życzenie na "szkoleniu"i wyraziła zgodę na to że ktoś się będzie na niej uczył...z tym że chciała zrobić to w tajemnicy przed mężem a potem sie okazało i myślę że było to celowe działanie ,zarówno ona jak i mąż pracują w Policji i chcą sobie zarobic dodatkowe pienoiądze :( w każdym razie została poinformowana o wszystkim co i jak zwiazane z makijażem permanentnym,zostało z nią wszystko uzgodnione,chciała powiększyć usta makijażem,miała zrobiony rysunek który zaakceptowała ale miała tez szansę zrezygnować z zabiegu poniewaz w trakcie okazało się a co zataiła,to to ze jest chora i przyjmuje leki:( zdecydowanie miała odradzane robienie ust np.na korzyśc kresek bo usta natychmiast zaczęły puchnąć i krwawić ale uparła się prawie płacząc że bardzo chce usta więc gdy zabieg powiększania czyli szerszego obrysu wargi górnejzostała kontynuowany dostała lusterko żeby to obserwowac i wtedy się przestraszyła że to dziwnie /dla niej/wygląda ale skoro usta puchły bo naczynia się bardzo rozszerzały to normalne że w trakcie makijaz wyglada inaczej...niz po i po wyłuszczeniu... w każdym razie wpadła w panikę bo sądziła że ten makijaż będzie wyglądał bardzo naturalnie tak że mąż tego nie zauważy-dobre co?I niestety nie pozwoliła dokończyć tego makijażu więc miała zrobiony częściowo! I jak tu dobrze wyglądac skoro połowa ust była niedkończona?!! Dla mnie to osoba nierównoważona psychicznie,dręczona przez męża policjanta ... Ja zrobiłam wszystko co mogłoby jej pomóc ,za każdym razem sie widziałysmy i nawet mnie przepraszała ale teraz powtarzam dla mnie to OSOBA CHORA PSYCHICZNIE! JAK JESZCZE RAZ NAPISZE COS NA MÓJ TEMAT TO PODAM JEJ NAZWISKO ŻEBY NIKT WIĘCEJ JEJ NIE PRZYJMOWAŁA NA JAKIEKOLWIEK ZABIEGI RA ZPŁACZE ZA CHWILE PRZEPRASZA ŻE MĄŻ JEJ TAK KAZAŁ -CHAMSTWO TOTALNE a ja jej pomagałam łącznie z tym że znalazłam salon usuwania makijażu niestety nie z mojej winy ,ja nie dostałam nawet wynagrodzenia -zrzekłam sie go za zrobione szkolenie a miało ono być wypłacone tej kobiecie na pierwszy zabieg laserowy więc niech skarży firmę ja nic nie zrobiłam złego Ale druga sprawa to to że firma szkoleniowa Proactive w której odradzam robienie czegokolwkiek-to lipa totalna!sprzęt najtańszy i kiepski,brud,brak możliwości sterylizacji Sanepid bierze chyba łapówki...bo to niemożliwe żeby aż tak przymykać oczy na to wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×