Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
endorfinkaa

Makijaż permanentny - doświadczenia

Polecane posty

Gość gość
We Wrocku polecam salon pani Marzeny Kotowskiej. To dobra kosmetyczka, już nawet nie chodzi o to, że ma jakieś certfikaty, ale o to, że po prostu ma dryg do tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edytka 99
Jakby ktoś planował usunięcie to polecam rewelacyjną metodę, całkowicie nową w Polsce. Chodzi o laser PicoSure :) Bezpieczny i bardzo szybki - byłam zdziwiona, że tak szybko udało mi się pozbyć problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edyta LtL
A co takiego rewelacyjnego jest w laserze PicoSure? Bo dane fizyczne tego sprzętu nie są jakieś oszałamiające. Ma słabą moc na tle innych dobrych laserów. Zakres światła daje do myślenia i wiadomo , że usuwa tylko wybrane barwy, a to , że szybciej strzela nie ma znaczenia w usuwaniu koloru. Liczy się energia jaką może wydać laser aby uzyskać dobry wynik. A takie są na terenie Polski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja powiem tak.. jestem jasna blondynka a my czujemy ból znacznie bardziej. Miałam robiony w grudniu mak.p.ust, kontur z wypełn. Zapłaciłam 250 bo z groupon.pl, w Sosnowcu. Do tego wzięłam sobie lampę za 50 która niweluje opryszczka całkowicie. N8estety w grudniu zabieg trwał 10 minut bo nie wytrzymałam mimo znieczulenia, a nałożyła w ch.. kremu aż mi usta mrowialy, a mimo wszystko bolalo, dziś sobie poszłam, ale wcześniej wstąpiła do dentysty obok i dała mi znieczulenie w dziaslo, dzięki czemu nic nie bolalo, usta są lekko opuchnięte, widać wyraźnie górny kontur, że strupkami, ale wygląda bardzo ładnie, już dałam kolejne 200 zł na kolejny zabieg, by usta wyglądały pięknie :) polecam, sosnowiec Estera. Chyba ul dekerta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli chodzi o makijaż permanentny z czystym sumieniem mogę polecić Studio Laser 4 w Toruniu. Pani Ola jest fachowcem w tej dziedzinie. Dziś byłam , miałam robione kreski górne, jestem super zadowolona. Zdecydowanie polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość marzena
Ja polecam panią Małgorzatę Boron z Łodzi. Robiłam kreski górne i dolne. Jestem bardzo zadowolona. Pani Małgosia to fachowiec w tej dziedzinie. Jak mi zejdą na pewno do niej wroce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej dziewczyny Z cala pewnoscia nie polecam szkolenia u Pani Ani w "Akolor".Szkplenie mialam rok temu , teraz jestem po 3 doszkoleniach w innych miejscach i mam porownanie.Po szkoleniu w Akolor myslalam (jak sugerowala mi Pani Ania) ze moze sie do tego nie nadaje :-(.Jak sie okazuje uczyc trzeba umiec.Pani Ania jest fachowcem w tym cp robie ale nie dobra nauczycielka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do gosc..co bylo nie tak na szkoleniu? Dlaczego tyle szkolen dodatkowo musialas duzo pieniedzy wydac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szkolenie trwa 3 dni...czego mozna sie nauczyc?Jak narysowac kontury, wypelnic usta czy zrobic kreski u danej modelki?Rzeczywistosc jest inna...najpierw znajdz barwniki na ktorych mozna pracowac bo jak zauwazylam mnostwo podrob! To tez jest do przejscia...najgorzej jest z osobami na ktorych mozna sie uczyc- ZAZNACZAM-UCZYC!!! Nikt nie jest mistrzem od pierwszego dnia i troche trzeba tego zrobic zanim nauczysz sie jak igla pracuje chociazby.Trudno znalesc takie odwazne i zdolne do poswiecenia twarzy osoby.Ja mam z tym problem.O innych sprawach nawet nie wspomne.Kolorystyka itd..Po co potepiac szkolenie gdzie nauczysz sie podstaw ,a reszta zalezy tylko od ciebie , talentu i odrobiny szczescia.Dzis moge stwierdzic ze na szkoleniu nie nauczylam sie nic ze strony praktycznej, wszystko musze przetestowac i sprobowac sama.Nie widze sensu w polecaniu lub odradzaniu danej osoby lub firmy...3 dni?To jakis zart jest dla mnie.Trzeba by bylo z miesiac gdzies spedzic codziennie wykonujac makijaz.Moim zdaniem 3 dniowe szkolenia to sa fabryki nieudolnych linergistek ktore czesto szpeca ludzi na stale.Makijaz permanentny jest wszedzie do zrobienia i coraz taniej.Stad kupa problemow pan chcacych sie upiekszyc.Nie polecam zadnego 3 dniowego szkolenia.Tak to paznokci mozna sie uczyc -bo odrosna.Tak na marginesie...gdzie jest odpowiedzialnosc tych pan szkolacych w 3 dni?Szkoda ze najbardziej chodzi o kase bo jak juz wezma, 3 dni mija i ...zostajesz sama, bo bardzo czesto nawet ci na pytanie po kursie jedno nie odpowiedza...Zenada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szkolenie trwa 3 dni...czego mozna sie nauczyc?Jak narysowac kontury, wypelnic usta czy zrobic kreski u danej modelki?Rzeczywistosc jest inna...najpierw znajdz barwniki na ktorych mozna pracowac bo jak zauwazylam mnostwo podrob! To tez jest do przejscia...najgorzej jest z osobami na ktorych mozna sie uczyc- ZAZNACZAM-UCZYC!!! Nikt nie jest mistrzem od pierwszego dnia i troche trzeba tego zrobic zanim nauczysz sie jak igla pracuje chociazby.Trudno znalesc takie odwazne i zdolne do poswiecenia twarzy osoby.Ja mam z tym problem.O innych sprawach nawet nie wspomne.Kolorystyka itd..Po co potepiac szkolenie gdzie nauczysz sie podstaw ,a reszta zalezy tylko od ciebie , talentu i odrobiny szczescia.Dzis moge stwierdzic ze na szkoleniu nie nauczylam sie nic ze strony praktycznej, wszystko musze przetestowac i sprobowac sama.Nie widze sensu w polecaniu lub odradzaniu danej osoby lub firmy...3 dni?To jakis zart jest dla mnie.Trzeba by bylo z miesiac gdzies spedzic codziennie wykonujac makijaz.Moim zdaniem 3 dniowe szkolenia to sa fabryki nieudolnych linergistek ktore czesto szpeca ludzi na stale.Makijaz permanentny jest wszedzie do zrobienia i coraz taniej.Stad kupa problemow pan chcacych sie upiekszyc.Nie polecam zadnego 3 dniowego szkolenia.Tak to paznokci mozna sie uczyc -bo odrosna.Tak na marginesie...gdzie jest odpowiedzialnosc tych pan szkolacych w 3 dni?Szkoda ze najbardziej chodzi o kase bo jak juz wezma, 3 dni mija i ...zostajesz sama, bo bardzo czesto nawet ci na pytanie po kursie jedno nie odpowiedza...Zenada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do Acolor i innych linergistek. Chcialbym zrobić brwi i kreski, juz troche sie naczytalam na forum i wywnioskowalam ze najlepsze linergistki polecane sa z long time liner. Rzeczywiscie bardzo ladne makijaze wychodza tylko cena dla mnie nie do przyjecia. Mowiecie ze trzeba zawsze wypytac taka linergistke o jej doswiadczenie i materialy na ktorych pracuje. Widzialam galerie Acolor jest ok i ceny tez bardziej dostepne ale czy to swiadczy ze pracuje na gorszych barwnikach? Na jakich barwnikach robisz brwi Acolor? Czy sa bezpieczne, nie uczula mnie (jestem alergikiem)Doswiadczenie masz duze i wiedze to widac na forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej dziewczyny, widzę, że rozmawiacie o kursach makijażu permanentnego. Ja właśnie też chcę zrobić, jestem z Wrocławia i tutaj słyszałam, że w opowieściach kilku znajomych się przewija kurs z http://www.perfect-glamour.pl tam na stronce możecie poczytać, są różne stopnie i metody. Co myślicie? Warto się zapisać? Obecnie zajmuje się prowadzeniem salonu kosmetycznego i nie mamy jeszcze w naszej ofercie makijażu permanentnego, ponieważ dopiero się rozkręcamy i szkolimy. Jak macie do polecenia jakieś fajne kursy to piszcie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Akolor14
U mnie nie ma 3 dniowego szkolenia;)))). Sa prace na modelkach, duzo pracy. Barwniki rożnych firm, ale wszystkie maja certyfikaty. Nie chce tu wymieniać firm nazw, bo bede posadzona o reklamę. Zapraszam na rozmowę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość h_anna
Międzynarodowy Instytut Makijażu Permanentnego jeszcze mnie nie zawiódł. Robiłam wcześniej szkolenie podstawowe, a ostatnio korekty i kamuflaże. Aleksandra Górecka szkoli bardzo dobrze. Wrócę tam jeszcze na doszkolenie. http://aleksandragorecka.com/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odnoście Purebeau. Ja polecam te barwniki uważam że nie ma lepszych na rynku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A na jakich barwnikach sie uczylas u P. Aleksandry Góreckiej? są bezpieczne? ładnie wychodzą brwi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3 lata temu miałam zrobiony makijaż permanentny i moje doświadczenia nie są tak do końca pozytywne. Raz, że bolało, a dwa efekt nie był taki jak oczekiwałam. Nie mam ochotę na powtórkę z rozrywki. Wolę codziennie sama się malować, a na wielkie wyjścia zakładać np. takie cudeńka http://www.neicha.pl/kategoria/rzesy-strip-lashes-na-pasku/luksusowe-rzesy-505

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja niestety mam złe doswiadczenia z m.p brwi, zrobiłam je jakies pol roku temu bez korekty i po miesiacu od zrobienia zaczełam peelingi itp zeby sie ich pozbyc... sa juz rozowe. czy Kwas TCA mogłby przyspieszyc złuszczanie? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Modelka Koszalin
Nie zgłaszajcie się dziewczyny jako modelki!!! Jak popełniłam ten błąd i teraz żałuję. Byłam modelką w Międzynarodowym Instytucie Makijażu Permanentnego W Koszalinie u Pani Aleksandry Góreckiej. Nie chce mi się nawet o tym mówić.. Oszpeciłam się tylko. Mam blizny po pracy igły. Przed zabiegiem upewniałam się czy jest jakieś ryzyko, ze makijaż się nie uda.Odpowiedź była przecząca i uspakajająca, że czuwa przy mnie mistrzyni i nie ma takiej możliwości. A jednak!!! Wstyd wyjść do ludzi, bo wyglądam fatalnie. Nie wiem jak to usunąć domowymi sposobami. Musze wydać mnóstwo pieniędzy aby chociaż w części sie tego pozbyć. Załamana...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AlicjaOlsztyn
Może da się to jakoś poprawić. Z tego co się orientuję, linergistka u której ja sama robiłam permanentny brwi, a konkretnie pani Żaneta Żywiałkowska http://www.kosmetyka-estetyczna.pl/ już niejednokrotnie poprawiała spartaczoną pracę innych. Sama zafundowałam sobie u niej brwi, robione najnowszą metodą, które wyszły idealnie. Są równiutkie, pigment dobrany bardzo dobrze, nawet nie sądziłam, że całość wyjdzie tak dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Danu gość
Biony usta tydzień temu ze znieczuleniami ale nie dentystycznym i mnie bolało bardzo mocno, Kreski miałam robione we Włoszech i również mnie bolało jedynie brwi nie bolą . Ale to sprawa Indywidualna każdy ma inny próg bólu .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fffka
Dziewuszki, ktore mialyscie robiony kwas hialuronowy i makijaz permanetny - co Waszym zdaniem bardziej boli? Ja robilam kiedys permanetny brwi i troche czulam, tzn - troche to nieprzyjemne. Teraz mysle o korekcie nosa kwasem hialuronowym i zastanawiam sie czy to jest porownywalny bol do makijazu brwi? Czy boli duzo bardziej? Bede wdzieczna za odpowiedz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pamii
hej, dziewczyny jezeli jakas szukasz dobrej kosmetyczki która zna sie na tym i nie zrobi wam krzywdy moge smialo polecic Pania Aneta Nowak z Grodziska Wielkopolskiego salon ma na samym rynku...robiłam w tym roku kreski na powiece oraz usta - perfekcja w wykonaniu za niewielkie pieniadze a co najwazniejsze wszytko perfekt -nie dajcie sobie robic nigdy makijazu z grupona czy cinnych wynalazków bo 100zl-200zł niby taniej a pozniej na laser uciekacie bo panie zle zrobily lepiej popytac posprawdzac 10x i udac sie na zabieg niz zalowac...ja nie załuje i moje kolezaneczanki rowniez na brwi i usta jak widzialy u mnie sobie zrobily..prywatnie moge odp.na inne pytania i wyslac fotki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pilpoela
Nie podoba mi się coś takiego i sama bym tego nie zrobiła. JA jestem trochę konserwatystką w dziedzinie makijażu i dopuszczam tylko tusz do rzęs i szminkę, od wielkiego dzwonu przedłużam rzęsy http://noblelashes.pl/ Ale uważam, że więcej już nie trzeba makijażu na twarzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pilpoela nie myslalas ze moze nie kazdemu Bog dal takie brwi jak Tobie i ma z tym kompleks i sobie zrobil.... jak nie lubisz pernamentnego ok ja nie lubie groszku czy szczawiowej,,,, a znam takich co i nie maluja rzes nawet...ot co:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sama nie byłam do końca przekonana co do takiego makijażu, ale spróbowałam. Mam makijaż permanentny brwi i jestem bardzo zadowolona. Co do kresek na powiekach i ust wolę na razie poczekać. Byłam w Mobilnym Instytucie Urody w Krakowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Swego czasu wykonywałam ten zabieg u http://www.studioangel.pl i mam po nim dobre wspomnienia. Jak ktoś ma ochotę i fundusze na to, to czemu nie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja niedawno poddałam sie temu zabiegowi w gabinecie medycyny estetycznej http://www.keramed.com.pl/ we Wrocławiu i jestem bardzo zadowolona z jego efektów. Mój mąż także ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosia858
Kochane dziewczyny, nie oszczędzajcie na makijażach permanentnych i promocjach, bo to nie wyjdzie na dobre, moja znajoma tak zrobiła i żałuje do tej pory,bo musiała poprawiać. Ja wybrałam www.anetaswatek.pl i jestem super zadowolona! Bardzo miła, profesjonalistka z certyfikatami i sprzętem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×