Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
endorfinkaa

Makijaż permanentny - doświadczenia

Polecane posty

Gość Ania1105
Mieszkam w Gliwicach, szukałam jakiegoś gabinetu, ktory wykonuje makijaż permanentny i widziałam, ze wiele kobiet polecało salon Strefa Piękna, wiec w koncu sie zdecydowałam i zapisałam na zabieg makijazu brwi. Bałam się bólu i efektu również, ale okazało się, że nie potrzebnie. Pani Beata wykonała kawał dobrej roboty, bardzo jestem zadowolona z zabiegu, efekt naturalny i bardzo mi sie podoba ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Makijaż permanentny to rewelacyjna sprawa, ja mogę polecić Kodpiękna w Łodzi. Minimum bólu maksimum szczęścia po zobaczeniu efektów! :D zostawiam linka na ich facebooka, gdyby ktoś potrzebował: https://www.facebook.com/kodpiekna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grymałka
ja robiłam w warszawie na mokotowie w magic visage, trochę się bałąm efektu bo to nigdy nic nie wiadomo, ale zupełnie niepotrzebnie bo brewki wyszły super, jeszcze tylko poprawka za jakiś czas i mogę zapomnieć o ich codziennym malowaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 23joleczka
miałam robiony i efekt ok ale nie rewelacja.Zabieg trwa około 2 godziny i polega na : leżeniu 20 minut z maścią znieczulającą na powiekach, następnie jest rysowanie jakby igiełkami coś jak do tatuażu i szczerze mimo znieczulenia boli jak cholera bo okolice oczu to delikatna skórka i powieki miałam czerwone i opuchnięte oczy mi łzaiły ale to kwestia kilku dni.Także bolesny zabieg i po dwóch tygodniach jest korekta czyli więcej pigmentu i poprawka.Zabieg utrzyma się na około 2 lata.Polecam mimo bólu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elicja1
Dziewczyny, mam problem. W końcu udało mi się odłożyć kasę na brwi permanentne. Długo szukałam, oglądałam galerię, w końcu wybrałam. Zdjęcia po zabiegu i korekcie pani miała śliczne. Bolało jak diabli, oczywiście po zabiegu było za ciemne, ale w zasadzie od następnego dnia coraz jaśniejsze..Jak szłam na korektę po miesiącu to w zasadzie był tylko cień makijażu. Korekta zrobiona 9 maja i na dzień dzisiejszy tak samo - prawie już śladu nie ma. Jestem umówiona we wtorek, ale zaczynam się zastanawiać jak to możliwe,że wszystko znika. Konsultowałam z inną kosmetyczką, wysyłałam jej zdjęcie, powiedziała,że zabieg wybitnie zrobiony źle i nie dziwi jej efekt, ale nie chciała powiedzieć co jest zrobione nie tak. Mam obawy,że pójdę trzeci raz, kosmetyczka jest cierpliwa, bardzo sympatyczna, ale może ona naprawdę nie potrafi dobrze tego zrobić "na stałe" Mam tłustą cerę, rozszerzone pory, ta babka u której konsultowałam powiedziała,że w moim przypadku powinno się inaczej podejść do sprawy, ale efekt końcowy powinien być tak samo zadowalający.. no i nie wiem jak mam z tą moją kosmetyczką rozmawiać. Przecież to bez sensu: mój ból, jej czas, praca - gdzie leży błąd. Co zrobić,żeby było lepiej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
uppp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z polecenie koleżanki poszłam na makijaż permanentny brwi do salonu www.brwi.com.pl. Jestem bardzo zadowolona z efektu, jest naturalny, stosują metodę piórkową. Naprawdę mogę polecić ten salon

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam bardzo dobre doświadczenia :) zrobiłam go sobie w Strefie Kobiet w Łodzi i jestem zadowolona!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ala83
W Częstochowie polecam salon MAD Studio, robiłam sobie tam brwi microblendingu z polecenia koleżanki. Brwi wyszły super, bardzo dokładnie i profesjonalnie zrobione. Dziewczyny wybierajcie tylko sprawdzone salony tam gdzie mają zdjęcia swoich prac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miałam wiele wątpliwości, ale trafiłam do gabinetu www.twojezacisze.pl w Poznaniu, gdzie zrobili mi naprawdę świetny makijaż dokładnie taki, jak sobie wymarzyłam. Zdecydowanie nie żałuję i jestem zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W przypadku takich zabiegów jak majkijaż permanentny to ja bym polecała wcześniej znieczulić skórę taką maścią jak Swiss Medical (stąd kupowałam - www.zenn.pl ) chociażby. Ona jest dość mocna, ma sporo lidokainy w przeciwieństwie do takiego Emla gdzie ja osobiście w ogóle tego efektu znieczulenia nie czuję. Wystarczy nałożyć jakoś 30 minut przed, zmyć i można działać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćMoniśkaaaaaaaa
Wyjaśnię na wstepie, ze nie należę do osób korzystającyh z mocno ingerencyjnych "poprawiaczy urody". Na makijaż (obydwie kreski) namówiła mnie koleżnka, która jest uzależniona od takich zabiegów. Bardzo się bałam i chciałm zrezygnować. Ale jestem baaaardzo zadowolona. Trzeba jednak iśc nie do byle jakiej kosmetyczki, ale takiej z dużym doświadczeniem i najlepiej jak ktoś poleci, a jeszcze lepiej jak widzisz wynik pracy (ja widziłam u koleżanki). Od razu mwię, ze I zabieg nie jest raczej bolesny (troszkę niemiły), ale II gi był bardzo nieprzyjemny i mnie bolało. Niemniej naprawdę zdecydowanie milej oglądam siebie w lusterku, zwłaszcza kiedy jestem w domu i nie mam kakijażu takiego robionego. Wiecie,.... wczesniej wyglądałam taka jakas blada, bez wyrazu, a teraz to oko jest fajne, wyraziste. Jeśli moge coś poradzić, to radze, żeby nie robić kresek na całym oku, żeby nie sprawiało oka zamkniętego. No i chyba odrobinę szersze kreski (także na dole) wyglądają lepiej (takie bardzo cienkie kreski wyglądają szcztucznie i nie powiekszają oka. Moje kreski powiększają oko. . Ps Wszystkim moim znajomym podoba się efekt. Ps 2, mam 46 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja osobiście robiłam makijaż permanentny u Pani Anety Polewiak w Gabinet Princesse we Wrocławiu. Bardzo dobrze wykonany, aż się zdziwiłam że aż tak dokładnie się da. Podaję numer telefonu dla zainteresowanych: 666996888.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie również od dłuższego czasu kusiło aby zrobić sobie makijaż permanentny, szczególnie oczu. Tym bardziej, że niestety miałam rzadkie brwi i zawsze musiałam je odpowiednio podmalować, co jak widomo trwa. W końcu odważyłam się i skorzystałam z usług http://makijazpermanentny.szczecin.pl/. Efekt końcowy jest bardzo zadowalający. Widać rękę fachowca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cookiemonster
Skusiłam się ostatnio na kontury ust i w tym celu wybralam usługi HairXtend. Zapłaciłam niedużo ,a moje usta wyglądają teraz przeslicznie :) Potrzebują teraz modelek ,na których mają wykonywać taki makijaż więc warto się zgłosić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Potwierdzam. Robiłam makijaż prmanentny ust u Pani Anety Polewiak w Gabinecie Princesse i jestem bardzo zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tarane
Po wielu nieudanych próbach, dopiero tutaj http://www.studioessenza.pl/ zrobili mi odpowiedni makijaż permanentny. Dlatego gorąco polecam to studio :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elczka
ja mam zamiar zrobić makijaż permanentny w Klinice Miracki - któraś z Was tam robiła? w sumie to widziałam ta klinike w tv i profesjonalnie to wszystko wygląda....a na takie upały taki makijaż to chyba w sam raz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam Gabinet Princesse we Wrocławiu, Pani Aneta Polewiak. Bardzo ładnie i dokładnie. Robię u Niej i jestem bardzo zadowolona. 666996888.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daria778
W tym miejscu http://www.innaklinika.pl/makijaz-permanentny/ znajdują się ciekawe informacje na temat makijażu permanentnego. Warto się z nimi zapoznać. Prawdą jest, że takie rozwiązanie jest niezwykle praktyczne. Warto jednak skorzystać z usług doświadczonej osoby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Również korzystałam z usług Gabinetu Princesse u Pani Anety Polewiak. Jestem bardzo zadowolona, idealne wykonanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bluedays
ja robiłam sobie makijaż pernamentny w Magic Visage na Mokotowie. Jestem bardzo zadowlona z efektu, poza tym zabieg był bezbolesny a brwi wyglądają bardzo naturalnie więc jestem mega zadowlona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zinka45
bluedays ja też tam robiłam :) Brewki :) Super salon, cena ok. A efekt wow żadnych poprawek i to prawda ze w zasadzie w ogóle nie bolało. Panie też takie normalne miłe dziewczyny :) Jak Ci się utrzymuje efekt? Kiedy robiłas ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Także wykonywałam makijaż permanentny u Pani Anety Polewiak. Bardzo dobrze wykonany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie polecam Blanki Pawłowskiej ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bluedays
zinka45 ja robiłam brewki w magic visage jakiś miesiąc temu, póki co nie muszę iść na poprawkę, zobaczę jak barwnik będzie się utrzymywał. ale naprawdę jestem bardzo zadowlona z efektu, dzięki zrobionym brewkon moja twarz wygląda dużo lepiej, poza tym nie jestem narażona na efekt innego kształtu brwi, któe musiałąm codziennie malować i codziennie wyglądały inaczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jyhrta
Ja jestem bardzo zadowolona z tej usługi, wykonywałam ją w http://makijazpermanentny.warszawa.pl/kontakt znają się tam naprawdę na rzeczy. Wyglądam o niebo lepiej, wpłynęło to niewątpliwie pozytywnie na mój wygląd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×