Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
endorfinkaa

Makijaż permanentny - doświadczenia

Polecane posty

Gość gość
Na zabiegi odmładzające skórę twarzy od jakiegoś czasu jeżdżę do gabinetu przy Staromiejskiej. Efekty są i co najważniejsze skóra robi się naturalnie uniesiona a nie jakoś sztucznie rozciągnięta. Na facebooku jest ich wizytówka – www.facebook.com/fashiononbeauty .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość221
Polecam gabinet kosmetyczny beautyconect.pl/ Bardzo wysoka jakość usług i super fachowcy. Przyjdź i przekonaj się sama https://beautyconect.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Makijaż permamentny która robiła sobie moja koleżanka jest zadowolona z efektów która zrobiła sobie na twarzy co i ja również polecam - gabinetu kosmetycznego beautyconect.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koleżanka juz ma teraz bardzo dobre rozeznanie gdzie zrobiła sobie makijaż permamentny oczu i brwi co jest zachwycona efektami co polecam zainteresowanym - gabinetu kosmetycznego beautyconect.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koleżanka zrobiła sobie makijaż permamentny oczu gdzie jest zadowolona i bardzo jej sie podoba wykonanie w gabinecie gdzie jest miła obsługa co polecam zainteresowanym - gabinetu kosmetycznego beautyconect.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja od 2015 roku robiłam sobie już 2 razy makijaż permanentny w Warszawie uczestnicząc w programie badania trwałośc***igmentów. Mały wydatek a rezultat perfekcyjny i trwały. Zobaczcie same - modelka.vg1.pl, albo na stronie mikropigmentacja.vgh.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość221
Polecam gabinet kosmetyczny beautyconect.pl/ Robiłam sobie tuta makijaż permanentny oczu i jestem zadowolona z wyników bo wygląda bardzo naturalnie . Wejdź i przekonaj się sama https://beautyconect.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo zadowolona jest moja siostra która robiła sobie makijaż permamentny a właściwie z powiekami żeby jej nie opadały i zabieg był bardzo zadowalający czym jest zachwycona co polecam również - gabinetu kosmetycznego beautyconect.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aleszy
Jeśli masz wątpliwości i szukasz profesjonalnego gabinetu polecam gabinet kosmetyczny beautyconect.pl. Profesjonalizm, estetyka wykonania i indywidualne podejście do klientki. Wspaniałe doświadczenia i świetne efekty tylko tutaj!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasi1987
Nie ma czego się bać. Sama byłam na początku trochę przerażona ale było ok. Sam zabieg nie boli, znieczula się skórę maścią Emla. Robiłam kreski na powiekach u Pana Krzysztofa z Vici Clinic w Krakowie, dostałam 20% rabatu i korektę w cenie. Generalnie bardzo fajna sprawa te kreski :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo jest zadowolona moja koleżanka która robiła sobie makijaż oczu i brwi w gabinecie i bardzo jej sie podoba co chętnie poleca wszystkim zainteresowanym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość seweryneczek
Koleżanka juz ma teraz bardzo dobre rozeznanie gdzie zrobiła sobie makijaż permamentny oczu i brwi co jest zachwycona efektami co polecam zainteresowanym - gabinetu kosmetycznego beautyconect.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koleżanka juz ma teraz bardzo dobre rozeznanie gdzie zrobiła sobie makijaż permamentny oczu i brwi co jest zachwycona efektami co polecam zainteresowanym - gabinetu kosmetycznego beautyconect.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wspaniały makijaż permamentny zrobiła sobie w gabinecie oczu i brwi z czego jest zachwycoana moja koleżanka co chętnie poleca wszystkim zainteresowanym - gabinetu kosmetycznego beautyconect.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Makijaż permamentny wykonała sobie moja koleżanka brwi i oczu co jest bardzo zadowolona co polecam wszystkim zainteresowanym - gabinetu kosmetycznego beautyconect.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kafurka
Miałam przyjemność robić makijaż permanenty u http://www.beautyconect.pl. Jestem zachwycona efektami i obsługą. Wykonanie profesjonalne, o nic się nie trzeba martwić, a sam makijaż trzyma się naprawdę długo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość221
Ja robiłam w gabinecie kosmetycznym  beautyconect.pl/. Są tam wykwalifikowane kosmetyczki. Używają bardzo dobre tusze do makijażu. Więcej informacji na ttps://beautyconect.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo dobre wspomnienia ma moja koleżanka która robiła sobie makijaż permamentny brwi i oczu z czego jest zachwycona co polecam wszystkim zainteresowanym - gabinetu kosmetycznego beautyconect.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aleksszy
Najlepsze doświadczenia z gabinetem kosmetycznym beautyconect.pl. Polecam jak najbardziej! Profesjonalizm i indywidualne podejście do klienta. Wszystko na najwyższym poziomie. Miła atmosfera i chce się wracac! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo ładnie ; szybko i profesjonalnie robiła sobie moja koleżanka makjaż permamentny ocz i brwi co jest zadowolona z zabiegu co polecamy wszystkim zainteresowanym - gabinetu kosmetycznego beautyconect.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martella1989
Hej dziewczyny Niedawno zaczelam swoja przygode z makijazem permanentnym Mam do Was pytanie Jakich igiel uzywacie robiac oko? 1rl, 3 rl jesli gruby eyeliner Mam problem z wypracowaniem koncowki Czasem wyglada to tak jakby pigment wogole sie nie przyjmowal na koncowce gdy zaczynam od zageszczenia rzes Czy ma to zwiazek z tym ze powieka juz podpuchnieta i nie chce pigmentu Gdy zaczynam od koncowki to tez musze sie narobic zeby pojawila sie ... Pracuje na pigmentach pure biotouch Moge prosic o Wasze zlote rady na ladna kreseczke. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiwka54
Koleżanki z Krakowa polecały mi bardzo makijaż permanentny, ponieważ moje brwi były prawie niewidoczne. Zdecydowałam się i za ich opinię poszłam do SCM estetic. Byłam niesamowicie zadowolona. Wykonano mi metodę microblading. Efekt jest bardzo naturalny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cymbałkaa
ja miałąm taki sam problem jak Ty,miałąm brzydkie, jasne i nieróne brwi no i codziennie musiałam je malować i codziennie wyglądały inaczej, w końcu się zdenerwowaąłm i zrobiłam makijaż permanentny brwi w salonie Magic Visage w Śródmieściu, efekt jest super, żałuję że tak długo zwlekałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hala123
Polecam gabinet kosmetyczny beautyconect.pl/. Robią świetnie makijaż permanentny lub usuwają też makijaż permanentny jak ktoś źle zrobi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość seweryneczek
Bardzo dobry i profesjonalny gabinet gdzie robiła sobie moja koleżanka makijaż permamentny oczu ; brwi co jest bardzo zadowolona a obsługa bardzo miła co polecam wszystkim zainteresowanym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×