Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
endorfinkaa

Makijaż permanentny - doświadczenia

Polecane posty

Gość klaudia_s
ja umowilam sie na makijaz permanentny gorna powieka i usta, oprawa z wycieniowanie, bylam przekonana, ze zabieg korekty wykonuje sie po tygodniu... Okazalo sie jednak, ze na efekt bede musiala poczekac dluzej i ewentualna korekte wykonuje sie po okolo trzech tyg. Mieszkam za granica i jade do Polski tylko na tydzien, moje pytanie jest Czy polecalybyscie mi wykonanie tego zabiegu jesli nie bede mogla miec korekty?(!)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klaudia_s
ja umowilam sie na makijaz permanentny gorna powieka i usta, oprawa z wycieniowanie, bylam przekonana, ze zabieg korekty wykonuje sie po tygodniu... Okazalo sie jednak, ze na efekt bede musiala poczekac dluzej i ewentualna korekte wykonuje sie po okolo trzech tyg. Mieszkam za granica i jade do Polski tylko na tydzien, moje pytanie jest Czy polecalybyscie mi wykonanie tego zabiegu jesli nie bede mogla miec korekty?(!)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klaudia_s
ja umowilam sie na makijaz permanentny gorna powieka i usta, oprawa z wycieniowanie, bylam przekonana, ze zabieg korekty wykonuje sie po tygodniu... Okazalo sie jednak, ze na efekt bede musiala poczekac dluzej i ewentualna korekte wykonuje sie po okolo trzech tyg. Mieszkam za granica i jade do Polski tylko na tydzien, moje pytanie jest Czy polecalybyscie mi wykonanie tego zabiegu jesli nie bede mogla miec korekty?(!)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kryniaola
korekte sie robi minimum po 3 tygodniach,jesli ja zrobisz po np. 2 miesiacach to nic sie nie stanie, a jest ona po to by utrwalic barwnik . jesli nie zrobisz jej wogóle to pewnie po roku makijaz zacznie bardzo blednąć.pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luccyre
A mnie Pani powiedziała że można zrobić korektę minimum po miesiącu, do pół roku ... Mo makijaż dzień czwarty i piąty ... Dostałam opryszczkę! To czego się obawiałam najbardziej. Jeśli zostanie mi ślad to mam nadzieje iż będzie do zatuszowania podczas korekty (moj makijaz na szczescie jest baaardzo jasny, wiec nie bedzie rzucalo sie w oczy. W kazdym razie od dwoch dni walcze z opryszczka, ktora dnia dzisiajszego zdaje sie byc wieksza. Zalamka. Narazie nie "wylala sie" poza kontur, nawet nie siegla konturu, ale boje sie, ze zniweczy moj makijaz. Coz, mowi sie trudno :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luccyre
Dzien Siodmy... Opryszczka zniknela juz, nie pozostawila sladu, jeszcze skora jest troszke zaczerwieniona w miejscu gdzie powstala. Moj makijaz jest dosc jasny, bede prosila o dwa tony ciemniejszy podczas korekty (nooo, moze o ton) No i jedno jest pewne, bede brala Heviran, zeby juz nie przechodzic tego koszmaru :) Usta mi sie podobaja, jednakze po miesiacu maja jeszcze bardziej zjasniec :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Chciałabym zrobić sobie makijaż trwały oka tzn. górną i dolną kreskę, ale mam obawy po przeczytaniu waszych wypowiedzi. Może ktoś zna jakiś gabinet godny polecenia w Gliwicach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Chciałabym zrobić sobie makijaż trwały oka tzn. górną i dolną kreskę, ale mam obawy po przeczytaniu waszych wypowiedzi. Może ktoś zna jakiś gabinet godny polecenia w Gliwicach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Chciałabym zrobić sobie makijaż trwały oka, ale mam obawy po przeczytaniu waszych wypowiedzi, może mógłby mi ktoś polecić jakiś dobry, wypróbowany salon w Gliwicach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klaudia 21021
Hej dziewczyny, mam pytanko, otóż bardzo chciałabym zrobić sobie trwały makijaż brwi metodą włoską, czy któraś może robiła już tą metoda?Jeśli tak to będe bardzo wdzięczna za podzielenie sie ze mną swoimi doświadczeniami na temat tej metody.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klaudia 21021
Dziewczyny czy któraś korzystała badz slyszała o usługach new look w Warszawie, dokładniej chodzi mi o makijaż permanentny brwi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moze chodzi ci o metode
WŁOSKOWĄ ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moze chodzi ci o metode
WŁOSKOWĄ ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moze chodzi ci o metode
WŁOSKOWĄ ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiek88
gdzie w łodzi mozna zrobic taki makijaż? robiła ktoras z was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klaudia 21021
Oj o taką własnie metodę mi chodziło...metodę włoskową...zjadłam literki :) ja chciałabym swoje brwi przyciemnić jedynie...A powiedzcie mi jak jest z ich baldnięciem po latach?Nie robią się jakies przebarwienie, palmy, nierówne bladnięcie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość drobne pytanko
Witam wszystkich, mam pytanie co do makijazu permanentnego brwi. Otóż chciałbym się dowiedzieć jaki polecacie gabinet w Poznaniu, gdzie świetnie wykonaliby mi taki makijaz? W sumie nie jest dla mnie najważniejsza cena ale sam zabieg, żeby był wykonany profesjonalnie. Powiedzcie mi jeszcze jak to wygląda, ten cały zabieg? I czy to prawda że po jakimś okresie np. kilku lat może taki makijaz nierównomiernie schodzic lub odbarwiac się na czerwono czy zielono? Taki słyszałam niektóre opinie ale nie wiem czy były wiarygodne. Jeśli mógłby mi ktoś odpowiedzieć na te pytania, zwłaszcza dziewczyny, które już przesżły taki zabieg brwi to byłabym bardzo wdzięczna za pomoc i porade. Męczy mnie wykonanie tego zabiegu od bardzo dawna cały czas mam dylemat i się wacham, proszę Was bardzo o porade.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość drobne pytanko
a gdzie można zrobić taki makijaz brwi w Poznaniu??macie jakieś doświadczenia?jestem właśnie z poznania czytałam w internecie o kiklku gabinetach ale nie znam nikogo kto by zrobił sobie taki makijaz wiec nie mam jak porownac gabinetów. Będe bardzo wdzieczna za pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość drobne pytanko
a gdzie można zrobić taki makijaz brwi w Poznaniu??macie jakieś doświadczenia?jestem właśnie z poznania czytałam w internecie o kiklku gabinetach ale nie znam nikogo kto by zrobił sobie taki makijaz wiec nie mam jak porownac gabinetów. Będe bardzo wdzieczna za pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Komputronik
Wykonałam makijaż permanentny brwi, oczu i ust dokładnie miesiąc temu, moja twarz bardzo się zmieniła, przede wszystkim fakt że wcześniej miałam bardzo rzadkie brwi lub kiedy kosmetyczki zrobiły mi henne koszmarnie grubą było jakoś sztucznie. Wybrałam gabinet polecany na tym forum Q10, makijaż wykonała mi pani Magdalena i jestem na prawdę pod wrażeniem kształtu moich brwi sa poprostu perfekcyjne! Nikt wcześniej nie narysował mi takich brwi. Kosmetyczki zawsze robiły mi za wielkie, za mocne , zawsze nie tak jak chciałam. A tutaj powiedziałam co chcę i pani Magdalena narysowała mi o wiele lepiej niż to określiłam.Usta też mam bardzo ładne a oczy mam jakby wykropkowane między rzęsami tak że są wyrażniejsze ale nie ma narysowanej kreski jak eyelinerem. Jestem bardzo zadowolona z ogólnego efektu, wszyscy mówią mi że wyglądam inaczej, dopatrują się zmian ale tak na prawdę nie wiedzą że zrobiłam makijaż,..........a mój mąż przeżywa drugą miłość!! Komfort poranków też miło mnie zaskoczył, polecam makijaż szczególnie tym którzy tak ja cierpią na brak brwi, henna to nie to samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość W jakiej cenie
maja tam makijaz`brwi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taniec z gwiazdami
Ja za swoje brewki zapłaciłam 900 pln , ale w Krakowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lenka.aa
Jestem 4dzień po zrobieniu kresek dolnych. Wcześniej nakładałam dość intensywny makijaż czarną kredką. Efekt po zabiegu - kreski delikatniejsze, nie mogę się jeszcze przyzwyczaić. Sam zabieg - BÓL OKROPNY!!!! NIE PRZYPUSZCZAŁAM, ŻE TAK BĘDZIE BOLAŁO! Póki co smaruję cały czas maścią, strupki powoli odpadają, kreska blednie, boję się, że wyrzuciłam kasę w błoto i znów będę musiała wrócić do kredki. Muszę odczekać i iść na korektę. Jaki będzie ofekt końcowo-końcowy? Sama jestem ciekawa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Linergistka
Witajcie... Wykonuje makijaż permanentny i dawno temu miala robione kreski na gorze i dole mnie osobiscie nie bolały nic i oko do tej pory wydląda super...Natomist teraz zrobilam sobie brwii i tez jestem bardzo zadowolona..Brwii jednak bola naj mniej Lecz mialam klientke ktora prawie zasneła mi przy kreskach...:) Jeśli któras z Was jest zainteresowana wykonaniem sobie makijazu zapraszam Nie ma czego sie bac..Napewno nie jest to mile jak sen lecz nie jest to ból lecz dziwny dyskomfort...Lecz czego nie robi się dla Siebie oraz swojego lepszego wyglądu i samopoczucia.Jeśli macie pytanka piszcie na maila bądź proszę o kontakt telefoniczny..pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Linergistka
Witajcie... Wykonuje makijaż permanentny i dawno temu miala robione kreski na gorze i dole mnie osobiscie nie bolały nic i oko do tej pory wydląda super...Natomist teraz zrobilam sobie brwii i tez jestem bardzo zadowolona..Brwii jednak bola naj mniej Lecz mialam klientke ktora prawie zasneła mi przy kreskach...:) Jeśli któras z Was jest zainteresowana wykonaniem sobie makijazu zapraszam Nie ma czego sie bac..Napewno nie jest to mile jak sen lecz nie jest to ból lecz dziwny dyskomfort...Lecz czego nie robi się dla Siebie oraz swojego lepszego wyglądu i samopoczucia.Jeśli macie pytanka piszcie na maila bądź proszę o kontakt telefoniczny..694-883-499pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hallo kobietki mam pytanko
Zrobilam sobie makijaz brwi sa sliczne ale nie w tym rzecz zostalo mi jeszcze zrobic korekte i juz sie zapisalam a okazalo sie ze jestem w ciazy. Hurrra. Kiedy bede mogla zrobic ta korekte podkreslam ze w ciazy sie raczej nie zdecyduje bo nie chce ryzykowac, jak to jest przy karmieniu??? dzieki za odpowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kryniaola
musisz niestety [poczekac do porodu i cały okres karmienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak myslalam chociaz
wyczytalam ze nie ma pzreciwskazan od 6 miesiaca ciazy , na co ja i tak sie nie zdecyduje bo nawet stres zwiazany z tym.... a znowu pisali tam ze po dwoch miesiacach karmienia tez mozna zrobic makijaz... Hhmmm niewiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia07704
Witam wszystkich. Chciałabym zrobić sobie makijaż permanentny a dokładnie kreski dolne i górne. Proszę o informację gdzie warto udać się w Szczecinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Linergistka
Witajcie Ciąza generalnie jest przeciwskazaniem ale mam kilka osob które robily sobie zabieg podczas ciąży natomiast nic nie szkodzi jeśli zrobisz korektę po ciąży...Oczywiscie jesli teraz masz chociaz jakis zarys kreski bo tak to przez okres roku moze poprostu sie wyplukać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×