Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
endorfinkaa

Makijaż permanentny - doświadczenia

Polecane posty

Gość ela 88
Witam Chciałabym się dowiedzieć czegoś o new look w Warszawie. Może któraś z Was robiła tam makijaż permanentny? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ela 88
Witam Chciałabym się dowiedzieć czegoś o new look w Warszawie. Może któraś z Was robiła tam makijaż permanentny? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ela 88
Witam Chciałabym się dowiedzieć czegoś o New Look w Warszawie. Może któraś z Was robiła tam makijaż permanentny? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ela 88
Witam Chciałabym się dowiedzieć czegoś o New Look w Warszawie. Może któraś z Was robiła tam makijaż permanentny? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ela 88
Witam Chciałabym się dowiedzieć czegoś o New Look w Warszawie. Może któraś z Was robiła tam makijaż permanentny? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaxiKing
Ja robiłam u Pani Madzi w Q10 czekałam 10 dni na termin, mam zrobioną całą twarz bardzo subtelnie, ale mam poprawione swoje mankamenty, mogę bez żadnego ale polecić ten gabinet, ale przede wszystkim Panią Madzię. Założyła mi też permanentne rzęsy, mówie wam makijaż i te rzęsy i oko nie do poznania!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość porażkaaaaa
oglądałam wiele zdjec i doszłam do wniosku ze ten trwały makijaż to porażka krzywe nienaturalne krechy obciachowe kolory na ustach chyba najlepiej zrobie jak dam sobie z tym spokój bo bede miała jeszcze jeden problem pt jak usunąć to g..wno z mojej twarzy 23 str komentarzy i w koncu nie wiem gdzie mozna zrobic profesjonalny makijaz O:...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość porażkaaaaa
oglądałam wiele zdjec i doszłam do wniosku ze ten trwały makijaż to porażka krzywe nienaturalne krechy obciachowe kolory na ustach chyba najlepiej zrobie jak dam sobie z tym spokój bo bede miała jeszcze jeden problem pt jak usunąć to g..wno z mojej twarzy 23 str komentarzy i w koncu nie wiem gdzie mozna zrobic profesjonalny makijaz O:...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malwina Opolanka
Mam Pytanie do ASI OPOLANKI Też jestem z Opola i planuję zrobić sobie brwi - pisałaś o pani Beatce - gdzie ona ma gabinet - będę bardzo wdzięczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malwina Opolanka
Mam Pytanie do ASI OPOLANKI Mam również zamiar zrobić sobie brwi - też jestem z Opola. Podaj mi proszę nazwę gabinetu gdzie pracuje pani Beatka Będę bardzo wdzięczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malwina Opolanka
Mam Pytanie do ASI OPOLANKI Mam również zamiar zrobić sobie brwi - też jestem z Opola. Podaj mi proszę nazwę gabinetu gdzie pracuje pani Beatka Będę bardzo wdzięczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a-kasandra
Do Porażka: na tych 23 stronach dowiesz sie o co najmniej 15 dobrych gabinetach, w których można zrobić sobie piękny naturalny makijaż. Jeżeli makijaż jest wykonany profesjonalnie i estetycznie nie powinno być grubych i nierównych krech, właśnie po to podczas zabiegu tyle razy każe się klientce usiąść i porównuje sie obie strony (z linijką nawet jeśli trzeba).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewa Opole
Cześć dziewczyny Rownież przymierzam sie do makijażu brwi, dlatego proszę o małą podpowiedź co do miejsca a dokładnie gabinetu w który bez obaw można poddac sie takiemu zabiegowi (mowa naturalnie o mega profesjonalnej robocie) chodzi mi o miasta Opole i okolice, Wrocław, Katowice. Z góry dziękuje za pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AniaGliwice
Ja do Blondi20015 :) napisz mi proszę o tej pani co wykonuje makijaz koło Forum w Gliwicach tzn prosze o namiary i czy ładnie wykonała makijaż jeśli znasz inne namiary to równiez bardzo porsze o ich podanie pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ASIA OPOLANKA
DO MALWINY Kosmetyczka Beatka Andruszko-Salon OLIMP UL KATOWICKA(Beata jest tam szefową)Nie wiem jak robi brwi, bo nie robiłam -ale oczka mam piękne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aliskaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aliskaaa
witajcie, wczoraj zrobilam sobie makijaz brwi wygladaja bardzo nienaturalnie, sa strasznie ciemne a ja jestem bladynka siostra jak mnie zobaczyla to sie przerazila powiedzcie czy one kiedys zblakna w srode ide do pracy i juz swie boje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luccyre
nie martw sie malenka, ja dzis zrobiłam makijaż permanentny ust i wygladam jak klown, jak oszolom jakiś. Nie matwi mnie kolor, ktory narazie wyglada na megaaa ciemny (mial byc b. jasny) Martwi mnie to ze nie sa rowne, zaglebienie gornej wargi "ucieka" mi w lewa strone i mam je bardziej pod dziurka w nosie niz posrodku. TO MNIE PRZERAZA! mam nadzieje ze jak zbledna, to nie bedzie to sie rzucalo w oczy. moze to opuchlizna? Bede sie z Wami dzieliła rezultatami na bieżaco. Narazie jestem zrozpaczona!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość porażkaaaaaa
jednak miałam racje ze ten trwały make up to porazka o:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luccyre
do Pani powyzej - zobaczymy :) Dzien Drugi: Dzis nadal usta swyglądają koszmarnie, strupki zrobily z nich jakiś niewyraźny grymas, brzegi wyglądaja na nierówne. Aczkolwiek same usta troszkę zbladły i obrzmienie także zanika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mazdula
Ratunku!!!!!!!!!!!!! W czwartek zrobiłam sobie usta , brałam Heviran przez około dwa tygodnie przed zabiegiem , ale przyznaje sie ze czasami ominełam dawke. Usta mi sie juz prawie wygoiły ale jestem załamana bo na połowie górnej i dolnej wargi zrobiła mi sie opryszczka, Nikt mi nie powiedział ze mam smarować zoviraxem i brac dalej heviran - Pan który mi robił usta powiedział zeby kupic maść - gemiderme i smarowac. Boje sie strasznie ze jak zrobi sie stup po opryszczce to zejdzie mi barwnik. Pomocy co mam robic? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beatka2.6
Witam, Po tych waszych pozytywnych postach ja także skorzystałam z usług Aspazji i jestem zachwycona!!Polecam wszystkim:) p.s salon mieści się na strzeszynie greckim przy ul. lukrecjusza 3 w poznaniu. ich strona ich strona internetowa to www.kosmetyka.poznan.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luccyre
Po ilu dniach wystąpiła ta opryszczka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luccyre
do poprzedniej Pani - A brała Pani Heviran? Ja nie brałam, aczkolwiek opryszczka wystąpiła u mnie dwukrotnie w życiu, nie był to stan koszmarny, ale świadczy o tym iż jednak nosicielem jestem. Namiętnie przesmarowuję usta maścią antyopryszkową, mam nadzieję, iż jej uniknę, jestem troszkę przestraszona, ale coż.... klamka zapadła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luccyre
do poprzedniej Pani - A brała Pani Heviran? Ja nie brałam, aczkolwiek opryszczka wystąpiła u mnie dwukrotnie w życiu, nie był to stan koszmarny, ale świadczy o tym iż jednak nosicielem jestem. Namiętnie przesmarowuję usta maścią antyopryszkową, mam nadzieję, iż jej uniknę, jestem troszkę przestraszona, ale coż.... klamka zapadła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luccyre
do poprzedniej Pani - A brała Pani Heviran? Ja nie brałam, aczkolwiek opryszczka wystąpiła u mnie dwukrotnie w życiu, nie był to stan koszmarny, ale świadczy o tym iż jednak nosicielem jestem. Namiętnie przesmarowuję usta maścią antyopryszkową, mam nadzieję, iż jej uniknę, jestem troszkę przestraszona, ale coż.... klamka zapadła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luccyre
Przede wszystkim przepraszam, iż poprzedni post został zamieszczony w trzech egzemlarzach ;) (to nie moja wina) Zgodnie z zapowiedzią podzielę się swoimi doświadczeniami dzień po dniu. Dzień Trzeci - Usta się wyrównały, strupki schodzą już gdzie niegdzie, wygląda na to iż pod spodem mam ślizną kreskę (w sam raz dla miłośniczki naturalnych kolorów) Już się nie boję że po zakończeniu gojenia pozostanie krzywy grymas. Usta wyklęsły i zbladły i już generalnie nie wygląda to źle. Jedynie czego teraz się boję, to opryszczka, unikam wychozenia z domu, kontaktu z ludźmi, dotykania ust. Smaruję usta Herpex'em z dośc duża częstotliwością i mam nadzieję, że uda mi ię uniknąć tej przykrej choroby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cath38
Czy któraś jeszcze robiła sobie makijaż w salonie Aspazja w Poznaniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cath38
Czy któraś jeszcze robiła sobie makijaż w salonie Aspazja w Poznaniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×