Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
endorfinkaa

Makijaż permanentny - doświadczenia

Polecane posty

Gość KICIA DO BOĆKA
Jak na laika to aż za dużo Pani wie na temat urządzeń do makijażu np. o uderzeniech , systemach igieł. Sądzę, że poleca Pani się sama czyli gabinet, który najbardziej Pani zachwala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jutka89
zrobiłam sobie wczoraj makijaz permanentny brwi i jak na razie to kilka razy płakałam... brwi sa strasznie czarne i strasznie grube... czy tak juz zostanie???? RATUNKU!!! wygladam co najmniej dziwnie:|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bociek
Do "Kicia do Boćka" Proszę Panią wcale nie uważam się za znawcę. Przez ostatnie tygodnie nie robię nic innego tylko staram się uzyskać jakieś informację dotyczące tego czym się kierować wybierając salon lub osobę wykonującą makijaż. Być może dla Pani zmiana wyglądu to błahostka jednak ja podchodzę do tego bardzo poważnie i staram się jak najbardziej profesjonalnie by później nikt mi ciemnoty w oczy nie wciskał (a takie rzeczy się ostatnio zdarzały) i po to by się nie przerazić swoim wyglądem po zrobieniu takiego makijażu. Proszę więc nie krytykować ludzi jeśli Pani nie ma nic ciekawego w tym temacie do powiedzenia. Co się dotyczy zachwalania jakiegoś salonu to sądzę iż powinna Pani przeczytać wszystkie posty w tym temacie i zobaczyć iż nie ja zachwalam ten Salon a osoby które tam już taki makijaż sobie zrobiły. Ja pragnę tylko uzyskać informacje. Pani natomiast wydaje mi się być osobą która ślepo wierzy kosmetyczne, linergistce lub innej osobie nie dbając o to czym i jak jest wykonywany taki zabieg. W takim razie życzę powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kryniaola
do bocka sprzet moze byc wieloigłowy bo tu chodzi nie o sprzet ale o igły, w starszych typach sprzetu igły były 1, 3 i 5 iglowe a w lepszych moga byc nawet 9 iglowe. im wiecej igieł tym mniejszy obrzek i szybszy zabieg., ale nie w kazdej sytuacji mozna uzyc np.9 tylko 4 płaska albo 3 wszystko zalezy od rodzaju zabiegu.czym wiecej aparat ma mozliwosci doboru igieł tym linergistce jest lepiej pracowac. ale oczywiscie sa panie które na starszym sprzecie i na igle 3 wykonuja swietne makijaze . to jest tak jak z umiejetnoscia jazdy samochodem-- to ze ktos ma mercedesa nie oznacza ze dobrze jezdzi -mozna jezdzic maluchem i sobie swietnie radzic. ja pracuje na barwnikach holenderskich ,i za nie odpowiadam a co do innych nie znam, na pewno nie polecam chińskich bo sie odbarwiaja. ja mam do wgladu dla klientki atesty barwników moze zawsze sprawdzic np. date przydatności. wazne jst zobaczenie prac wczesniejszych tej pani u której sie wykonuje zabieg bo to one sa najlepsza reklama. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość winieczka
zrobiłam sobie makijaż perm. ust tydzien temu i .... nic... aktualnie skora złuszzyła sie - są b. niewidoczne kreseczki, które mozzna zobaczyc jedynie przy duzym świetle.. załamka, mam nadzieje ze korekta cos tu pomoze, w koncu 800 zł na ulicy nie leży :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KOREKTA
PO TO JEST KOREKTA, CZASEM ZA PIERWSZYM RAZEM BARWNIK NIE "WCHODZI" W SKÓRĘ. RADZĘ PRZED KOREktą zrobić kilka razy piling zwykłym kupionym w sklepie pilingiem enzymatycznym, nałożyć na usta na kilka minut i zmyć, a wieczorem "myć" szczoteczką miekką jak do zębów usta. Miałam podobny problem, Pani, która mi wykonywała makijaż ust, po pierwszym razie tak mi doradziła i przy korekcie juz lepiej barwnik "wchodził", co prawda, żeby wszystko było ładnie, byłam trzeci raz, oczywiście bez kosztów dodatkowych dla mnie. Podobno chodzi o to, że skóra jest sucha i trudniej wchodzi barwnik. Spróbuj, może u Ciebie odniesie też taki efekt jak u mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KOREKTA
PO TO JEST KOREKTA, CZASEM ZA PIERWSZYM RAZEM BARWNIK NIE "WCHODZI" W SKÓRĘ. RADZĘ PRZED KOREktą zrobić kilka razy piling zwykłym kupionym w sklepie pilingiem enzymatycznym, nałożyć na usta na kilka minut i zmyć, a wieczorem "myć" szczoteczką miekką jak do zębów usta. Miałam podobny problem, Pani, która mi wykonywała makijaż ust, po pierwszym razie tak mi doradziła i przy korekcie juz lepiej barwnik "wchodził", co prawda, żeby wszystko było ładnie, byłam trzeci raz, oczywiście bez kosztów dodatkowych dla mnie. Podobno chodzi o to, że skóra jest sucha i trudniej wchodzi barwnik. Spróbuj, może u Ciebie odniesie też taki efekt jak u mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KOREKTA
po to właśnie jest korekta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KOREKTA
po to właśnie jest korekta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gajusia
gdzie w Krakowie mozna zrobic makijaz pernamentny??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kryniaola
zapraszam do mnie ew. tel.607 100 633

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asienka1983
Do aaaaaaaaahhhhhhhhhhhhhhh Gabinet znajduje sie NA MuRAWiE 9 pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prostowniczka
PPIKSI zdjecie z efektem po zabiegu sie nie wyswietla ale z tego co czytam to efekt swietny. mozesz dodac jeszcze raz swoje foto? a jesli nie to i tak powiedziec gdzie robilas brwi. bardzo prosze!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prostowniczka
PPIKSI zdjecie z efektem po zabiegu sie nie wyswietla ale z tego co czytam to efekt swietny. mozesz dodac jeszcze raz swoje foto? a jesli nie to i tak powiedziec gdzie robilas brwi. bardzo prosze!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sharley taki dobry
czy ktos moze powiedziec cos o sharleyu? mialam tam robione usta rok temu i teraz umowiłam sie na poprawke no ale chce sobie jeszcze brwi i kreski zrobic a jak porownuje ceny to w innych miejscach jest duuzo taniej, wiec jak moze troche grosza w kieszeni zostac to czemu by nie zrobic gdzie indziej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akolor
witam!!! niech sie Panie wypowiedza o slynnym sharleyu. Moja klientka miala podana cene inna podczas zapisu, a przy zabiegu zaplacic musiala wiece, bo ceny sie zmienily. Nie moge wypowiadac sie o konkurencji, ale sa tu Panie, ktore maja zdanie uksztaltowane. Pozdrawiam i wszystkiego dobrego na Nowy ROK!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madzia_11
Witam wszystkich! Moja koleżanka robiła sobie brwi w Sharley i nie była za bardzo zadowolona - jak na mój gust to zbyt ciemne (już po wygojeniu) i krzywe... Ja też miałam do nich iść ale zrezygnowałam i poszłam do pani w Konstancinie, która tylko tym się zajmuje i jestem baaardzo zadowolona, brwi mają super kolor i kształt. Nareszcie nic nie muszę z nimi robić! ;D Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EveTheBlueOne
Powiem Wam drogie panie, że dość rozbierzne są opinie zwłaszcza jeśli chodzi o kreski. Jedną nie bolało wcale, druga miała jakieś maści, a jeszcze inna miała jakieś strupy. Czy to jest kwestia sprzętu, czy czułości skóry pacjenta? Prosiłabym trakże o namiary w Radomiu, ew. w okolicach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EveTheBlueOne
Jeszcze jedna istotna sprawa, zwracam się do koleżanek wykonujących makijaż permanentny. Otóż o co pytać w ramach robienia kresek na górnej i dolnej powiece? M.in. z forum wiem już że o otwarcie igły musi się odbyć przy nas. Osobiście zapytałabym jaki barwnik zostaje użyty. Iloigłowy jest aparat i ile uderzeń wykonuje na minute. O konieczność znieczulenia. O trwałość barwnika, jego ewentualne odbarwianie się. O pielęgnację, jaka przedłuża trwałosć makijażu. O ewentualne zdjecia poprzedniczek. I oczywiście o próg cenowy, którego powinniśmy się wystrzegać. (ostatnio dostałam propozycję wykonania kresek na górze i na dole za 500zł, w zakładzie gdzie robi się tatuaże, kolczykuje, tipsuje itp. i jak mnie zapewniał facet wykonujacy te tatuaże, że makijaż wykonują naprawdę dobrze, bo czasami poprawiają po innych) Bardzo Was proszę, drogie panie o odpowiedź na moje pytana. Pobawmy się w zakład kosmetyczny! ;) Ja przychodzę i pytam, a Panie odpowiadają...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katarzyna T.
Witam, ja robiłam na początku grudnia parmanentny oczu w salonie 15-115 i efekt bardzo mi się podoba. Poleciła mi ten salon znajoma, która robiła u nich usta pół roku temu i wszystko ładnie się trzyma. Na ich plus przemawia fakt, że robią tych zabiegów dość dużo - tuż po mnie kolejna klientka robiła brwi, a jak płaciłam, inna zapisywała się też na ten zabieg. Link na ich stronę http://15-115.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwia.K
Madzia_11, wnioskuję, że robiłaś brewki u pani Emilii w studiu Bellamila...? Ja robiłam tam oczy w zeszłym tygodniu. Jeszcze się goją ale jest ok :) Polecam to miejsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwia.K
Madzia_11, wnioskuję, że robiłaś brewki u pani Emilii w studiu Bellamila...? Ja robiłam tam oczy w zeszłym tygodniu. Jeszcze się goją ale jest ok :) Polecam to miejsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwia.K
Madzia_11, wnioskuję, że robiłaś brewki u pani Emilii w studiu Bellamila...? Ja robiłam tam oczy w zeszłym tygodniu. Jeszcze się goją ale jest ok :) Polecam to miejsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwia.K
Madzia_11, wnioskuję, że robiłaś brewki u pani Emilii w studiu Bellamila...? Ja robiłam tam oczy w zeszłym tygodniu. Jeszcze się goją ale jest ok :) Polecam to miejsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość linergistka
Witajcie Kobietki Jeśli macie pytanka na temat makijazu a ktorych nie ma na stronie www.permanentny.info zadajcie pytania zawsze postaram się Wam pomóc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość linergistka
Witajcie Kobietaki Jeśli macie jakies dodatkowe pytanka, a odpowiedzi na nie nie ma na stronie www.permanenty.info Pytajcie...Zawsze postaram się pomóc pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość linergistka
Do EveTheBlueOne cena zq górne i dolne kreski 500 zł jest oki jest to dobra cena przy wykonaniu 2 zabiegów Resztę można znalesc na stronie www.permanentny.info

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość godesska
Witam, Piszę, bo jestem troszkę zmartwiona. Wczoraj robiłam korektę ust (kontur+wypełnienie). Ze względu na to, że moja górna warga jest nieco mniejsza chciałam ją delikatnie powiększyć. Jednak po zabiegu, jak zobaczyłam efekt końcowy to się "lekko" załamałam.. Usta są napompowane i wyglądają nienaturalnie. Pocieszam się faktem, że na razie są też dość mocno opuchnięte i pokryte strupami i liczę na to, że jak się zagoją- będą wyglądały naturalniej. Jednak mam pytanie? Czy ewentualnie można zatuszować to troszkę jakoś, rozjaśnić- wypłukać czymś ten barwnik?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×