Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość cacharelll

Mamy siedzące w domu z dziecmi

Polecane posty

Czesc dziewczynki, Przepraszam ze nie pisze czesto ale pogoda tak piekna ze w ogole nie siedzimy w domu :) Trzeba korzystac z ostatnich dni lata :) Czytam jednak Wasze posty na bierzaco. Asmana, Marteczka, Gumijagodka, Zuzia30, Zielna, Viki, Margaret, Ewka,Mamka (gdzie jestes?????), Cypryjskie sloneczko, Kala, Luiza, Ewka Wlkp.... 🌻 🌻🌻 🌻🌻 jesli o kims zapomnialam, to dodatkowa ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z maluśkim na razie wszystko ok.Czyżbym była nadopiekuńczą matką??? W takim razie zabieram synków i i dziemy na urodziny do szwagierki a co!;) A wielka kuupa dalej straszy:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na dzisiaj koniec z robotą,pomimo czekającej kupy prasowania-przecież to nie zając nie ucieknie;)a jutro kolejne pranie więc będzie już wielka KUUUPA. Mamusia do mnie przyjedzie ale prasować nie będzie:) Zagonie ją do czegoś innego.:D Dziewczyny czy wy też tak macie czasami jak ja,stawiam męża przed faktem dokonanym w jakiejś sprawie ,a on na to ''NIC MI NIE MóWIłAś PRęDZEJ'' a ja nato : ''MóWIłAM CI TYLKO TY TAK MNIE SłUCHASZ'' ? i zazwyczaj wychodzi na moje;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marteczka77 u mnie tez wielka kupa prania za ktora nie chce mi sie zabrac,dzisiaj mialam prasowac ale przyjechala rodzinka,tzn. brat z zona i coreczka i drugi brat z zona i coreczka i nici z prasowania, a tu kupa rosnie i rosnie......................................................................... Ja tez zawsze tak przekabace meza ze wyjdzie na moje.......to przewaznie ja zawsze mam racje.....ide spac bo mi sie oczy kleja.Dobranoc!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na imprezce było super dopóki nie przyszedł mój szwagier ze szwagierką z którymi nie rozmawiamy....ale to długa i niefajna historia..ale krótko \"zabawiliśmy\"po ich przyjściu bo mały zaczął zasypiać więc CHCĄC-niechcąć musiałam pójść do domu:P Chłopcy śpią,kupa prasowania lezy sobie nadal..przecież nie zwieje:P A ja idę strzelę sobie relaksującą kąpiel i wskoczę na chwilkę na kurniczek a co:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gumijabgoda
witam w pierwszy dzień jesieni:) Mamusia moja się rozchorowała i nie wiem czy wogóle przyjedzie. od razu mi jakoś smutno się zrobiło:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Witam w piękny jesienny dzionek, mąż wrócił z delegacji więc mam troszkę wolnego :p Marteczka urodziłaś podobnie jak ja :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
kurcze preferencji zmienic nie moge :/ a jak robicie tego kwiatka i serduszko ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zielna wracaj szybko do formy🌻 W czwartek wizyta u alergologa z dziewczynami, potem obfite zakupy w aptece:( Piątek mycie okien, pranie firan i zasłon (tyle tego było że jeździł automat i frania ) - no i nabawiłam się przekrwienia krtani i zapalenia stawu żuchwy ała😭 Mamo- zuzi jakbyś mogła to napisz mi nazwe tych witaminek co brałaś, jak moje dziciaki nie mogą to ja sobie zafunduje taką kurację witaminową. Moja Izka jest całkiem innym dzieciakiem w przedszkolu (aniołek) niż w dzomciu (też aniołek tylko z rogami):D Nasmażyłam kotlecików i niedam rady jeść :( pozostał mi jogurcik i bułeczka rozmoczona w mleky:P Założyli nam okna do domku ale jeszcze niewidziałam:( Dzionek piękny, szkoda tylko że dla niektórych bolesny😭 Dla wszystkich😘 🌻 😘 🌻 😘 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Moje chłopaki poszli na mecz :p ale cisza hehehe wreszcie kuba sie wykrzyczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka:D Margarett to może od gadania ci sie tak porobiło;) życzę ci szybkiego powrotu do zdrowia Marteczka ja już mam posprzątane a teraz biorę się za prasowanie:D rano zrobię sałatkę i goście mogą przychodzić:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! U nas goście byli wczoraj i zakończyliśmy sezon grilowy;) A dziś również przepiękna pogoda za oknem więc zabieramy dzięciaki i idziemy do parku-moze będą jakieś przedstawienia dla dzieci...a po drodze może zaliczymy wesołe miasteczko:) Miłej niedzieli!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mogłam wczoraj usnąć tak bolało, zażyłam tabletkę przeciwzapalną, przeciw bólową i maść o tym samym działaniu. Przed 7.00 moje pociechy na nogach, rozumiem w poniedziałek( do przedszkola) ale w niedziele?:D Mąż dziś zmywa gary, kotlety podgrzeje w mikrofali, sałatka jest, to tylko ziemniaka do gara i obiad gotowy:D Hop Hop jesteście tam??? (\"`-\'\'-/\").___..--\'\'\"`-._ `6_ 6 ) `-. ( ).`-.__.`) (_Y_.)\' ._ ) `._ `. ``-..-\' `--\'_..-_/ /--\'_.\' ,\' :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kobiety :) Nareszcie wymienili nam modem!!!! Będę tu teraz zaglądać regularnie, ale może od jutra. Teraz muszę ustąpić mężowi, bo przez tą awarię ma trochę zaległości w pracy, potem muszę poczytać co tam u Was, a dziś po południu jeszcze imprezka (o szczegółach później). Tak więc do zobaczenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ja dziś fatalnie sie czuję od rana i mąż przejął obowiązki Ogladałyście program \'\'super niania\'\' na TVN ??? Co o tym sądzicie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Kobietki kochane mam problem- chce zmienic preferencje i pojawia mi się takie coś: Nastapil blad w czasie wykonywania zadania. Nie określono identyfikatora użytkownika. I co ja mam biedulka zrobić 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×