Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość cacharelll

Mamy siedzące w domu z dziecmi

Polecane posty

Hej dziewczyny :) a coz tu tak pusciutko??? Topik nam podupada :( U mnie jest mama wiec nie mam za bardzo czasu na duze pisanie a poza tym moj byly maz znow mnie zaczal dreczyc, wiec jakos niezawesolo mi jest :( No ale mama przyjechala we wlasciwym momencie wiec ma mnie kto na duchu podnosic :D Buziaki dla Was wszystkich 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamo Zuzi❤️ dobrze ,że mama jest z tobą. Zaskoczyłaś mnie pisząc o byłym mężu.Jak to się wszystko plącze w życiu. Dopóki ja tu jestem topik nie upadnie!!!!!!!!!!! Pozostałe dziewczyny do raportu:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz Gumijagoda, mnie najbardziej dziwi to, jak bardzo mozna nienawidzic kogos, kogo sie kiedys tak bardzo kochalo :-o A my ciagle walczymy o widzenia z Zuzia, bo on chce zebym co miesiac jezdzila do polski zeby mogla tate widywac (tate o ktorym w ogole nie wspomina i mowi do mojego obecnego meza tato). Mozesz sobie wyobrazic takie comiesieczne wyjazdy: a co wtedy z przedszkolem, moimi studiami, no i kto niby by mial ponosic koszty takich wyjazdow? To idiota jest po prostu i uwielbia zatruwac mi zycie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kobiety! O czym Wy mówicie??? Ten topik nie ma prawa upaść!!!! Już ja się o to postaram, niech no tylko wymienią mi ten chory modem 😠 W tej chwili nadal korzystam z komputerka siostry ( 😘 ) Przede wszystkim życzę wszystkim chorowitkom dużoooooo zdrówka! U nas też jakiś wirus panuje, na szczęście tylko katarek męczy mnie i męża. Margaret, fajnie,że Ola juz zaczyna mówić zdaniami, ja już nie mogę się doczekać, kiedy moja Paulinka zacznie ze mną prowadzić takie \"długie\" rozmowy ;) Któraś z Was \"płakała\", że za kilka dni koniec lata, a ja dziś przeczytałam w gazecie długofalową prognozę meteorologiczną i dowiedziałam się, że na Boże Narodzenie ma być aż 10 stopni C. Tak więc czeka nas długa i słoneczna jesień. Trzymajcie się ciepło i do zobaczenia 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuziu 30 ja będe trwać na posterunku topiku i niecierpliwie czekam na twoj powrót❤️smutno by mi było gdyby upadł:( Mamo Zuzi tak się zastanawiam jak to właśnie możliwe kochać kogoś a potem nienawidzić,nie wyobrażam sobie co musiałoby się wydarzyć bym znienawidziła mojego męża. Mam nadzieję,że jakoś ci się to wszystko poukłada. mam do ciebie pytanie ale wolałabym zadać ci je prywatnie,jeżeli mogę? Szkoda,że jesteś tak daleko bo zaprosiłabym cię na kawę:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gumijagoda, bardzo prosze pisz na adres: cassie25@interia.pl . Wiesz, ja tez bym z Toba chetnie kawke wypila :) Ja rowniez mam nadzieje ze wszystko mi sie fajnie pouklada. Mam bardzo dobra adwokatke, taka cieta na chlopow :P Ja naprawde nie mam nic przeciwko kontaktom Zuzi z jej biologicznym ojcem, ale na jakichs normalnych warunkach. Z mama jest mi jak w niebie. Dzis zrobila obiadek, a ja sobie spokojnie poprasowalam. Zuzia szczesliwa :) Zyc nie umierac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć mamuśki! u nas pogoda paskudna się zrobiła,a ja pitraszę sosik mężowi,bo zadzwonił i mi mówi,że jak wróci z pracy to zjadłby taki z kaszką....w sumie zrobił mi smaka i się zdecydowałam:) Mamo Zuzi fajnie ,że masz mamę koło siebie,życzę Ci zeby reszta się jakos ułożyła:) Gumijagoda-masz rację,czasem lepiej zostawić coś bez komentarza,w końcu każdy ma swoje życie i za nie odpowiada a inny jak sobie pościele tak się wyśpi.P.Bóg każdemu dał rozum. a moja siostra właśnie urodziła,jesteśmy jednak od kilku lat na ścieżce wojennej,więc nawet nie wiem co ma.nie będę się tu rozpisywać bo to smutny temat a nic nie wskazuje by było inaczej ,zresztą po tym co zaszło ja nie chcę mieć z nią do czynienia i tyle,co nie oznacza że źle jej życzę,ja tam nikomu źle nie życzę. zmykam bo paweł marudzi,że za długo pisikuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry Wieczor! Dzisiaj zaczelam pakowanie walizek,jestem taka podekscytowana,ze na niczym nie moge sie skupic.Zabralam rano mala na zakupy do Benettona,bo tu ciagle lato ,a ona nic cieplego nie ma.Kupilysmy sliczne ciuszki-dla dziewczynek to raj na ziemi,dla chlopcow ubranka sa ciut brzydsze. Gumijagoda-jak Julka radzi sobie w przedszkolu?Tak sobie czasami mysle,ze ja bym sobie nie poradzila z takim dzieckiem.Jestem cholernie nerwowa i nawet na Wikusie zdarza mi sie pokrzyczec(chociaz przeciez nie rozumie).Musisz miec wiele cierpliwosci i sily,na pewno nie raz jest ci ciezko.Jak to sie dzieje ,ze pomimo tylu problemow z twoich wypowiedzi az tchnie optymizmem? Mamo Zuzi-zycze Ci powodzenia i powiem ,ze rozumiem Cie jak malo kto.Wprawdzie nie rozwiodlam sie,ale mam meza obcokrajowca i dziecko urodzone poza Polska,wiec w razie czego(odpukac)to mialabym problemy z wywiezieniem malej,a wrecz byloby to niemozliwe.Jestem fatalistka,bo w mojej rodzinie ostatnio jeden rozwod za drugim(lacznie z moimi rodzicami). Zuziu 30-szybkiej naprawy laczy zycze! Asmana-a co u Ciebie? Pozostale dziewczyny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cypryjskie Słoneczko przedewszystkim miłego pobytu w kraju:D,nawet nie zdawałam sobie sprawy ,że moje wypowiedzi brzmią jakoś optymistycZNIE,jestem osobą bardzo pogodną i staram się aby moje problemy nie odbijały się na reszcie społeczeństwa:) Jestem jednak strasznym nerwusem i nieraz powtarzam ,że taka Julka powinna się trafić komuś cierpliwszemu bo ja bardzo często na nią krzyczę niemogąc się z nią porozumieć. dobrze ,że mnie nie widzicie w akcji:( Najgorsze,że zdaję sobie sprawę,że robie źle i nadal powtarzam swoje błędy:( Dopóki człowiek nie musi się zmierzyć z takim problemem nie potrafi sobie wyobrazić ,że da rade,ale życie weryfikuje to wszystko.............a w zerówce teraz Julcia idzie własnym programem i jest raczej z boku. Mamo Zuzi napiszę do ciebie wieczorem ,bo muszę mieć spokój ,nie lubię jak mi się mąż kręci i zagląda przez ramię, pozatym w ciszy łatwiej ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Mamo Zuzi nawet nie chce mysleć co czujesz , bo chyba wszystko co jest możliwe. Ciesz się pobytem mamy tak długo jak możesz. Dzisiaj Twój ulubiony wieczór serialowy, więc sie odpręż. Cypryjske słoneczko, zdaje sobie sprawe co czujesz aż czuje tą adrenalinke:):) w sprawie przyjazdu do rodzinnego mista. Co do rowodu Oczywiście nie życzę Ci tego a kysz . Poza tym u mnie dobrze dziewczynki zdrowe mnie wirus juz opuścił , sprzedalismy samochód a jutro jedziemy kupić i trzymajcie kciuki aby sie udało. Marteczka gdzie zaginęłas??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A cholera byłam wczoraj u ginekologa i radził mi odstawić, bo to częste krwawienie nie jest dobre a ja nie wytrzymam dłużej sama ze soba. - Wkładka podobno powoduje częste infekcje a że ja jestem podatna, więc odpada. - prezerwatywa nie znoszę nic innego narazie nie mogę , więc hulaj( nie wiem czy dobrze napisane:)) dusza . Zrezygnuje z tych tabletek. 3 dzieci nawet miło:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki dziewczyny za slowa pocieszenia , kochane jestescie 🌻 🌻 🌻. Ja mam taki charakter ze caly czas sie pocieszam, ale czasami nachodza mnie czarne mysli... Moze ja jestem nienormalna, ale czy WY jako mamy oddalibyscie wasze dziecko na kilka dni w rece osoby nieodpowiedzialnej, leczacej sie psychiatrycznej (stany lekowe, niechwilejnosc emocjonalna) mieszkajacej z rodzina w ktorej byly czeste notowania policji powodowane agresja, oraz dochodzenie w sprawie molestowania psychicznego???? Nigdy na to nie pozwole!!!!!!! Zuzanka jest strasznie wraliwa osobka, kocham ja strasznie, ponad wszystko na swiecie i predzej uciekne w swiat niz pozwole na kontakt jej z ojcem bez mojego nadzoru. Przy mnie to co innego... no i nie w jego domu... Rozumiecie mnie, prawda????? Nie chce abyscie mnie obwinialy ze za wszelka cene chce wymazac z jej glowki jej biologicznego ojca.... chce tylko ja chronic przed patologia. Gumijagodka, czekam z niecierpliwoscia na mailika :) Asmana, mam nadzieje ze jutro wybierzecie sliczne autko :) No i ze czujesz sie lepiej :) Cypryjskie sloneczko, mam nadzieje ze Ciebie ominie to rodzinne fatum i ze nigdy nie bedziesz postawiona w sytuacji o jakiej pisalas. A Twoja corcia ma podwojne obywatelstwo czy tylko greckie? Zazdroszcze ci tych ciuszkow Benettona, w Szwecji w ogole nie jest popularna, choc w Polsce sa sklepy, ale ceny nie na polska kieszen... Zyzce Ci cudownego pobytu w Polsce :) Bardzo Ci zazdroszcze :) Ewka, a z Ciebie to chyba cudowna gospodyni :) Bardzo bym chciala miec Twoj charakter jesli chodzi o gotowanie :) A ja dzis maraton serialowy :) teraz rzucam okiem jednym na \"M jak milosc\" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko wkładka, prezerwatywa i cerazette. Jezu MAmo Zuzi jeżeli Ty przeżywałas taki horror to podziwiam, że to wszystko zniosłaś. Wcale nie jestes nienormalna, ale jak każda mama będzie rekami i nogami broziła swoje dziecko przed złem. Nie sądzę, że jakiś sąd przyzna mu prawa do widywań skoro jest w takim stanie emocjonalnym i żyje w takim środowisku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Hey wszystkim Mam 4-miesieczną córcię i synka który 29 września kończy 3 latka. Ostatnio zaczełam zastanawiać się czy iść do pracy. Dziś się strasznie wkurzyłam bo babka w sklepie powiedziała że z moim synkiem jest coś nie tak ( chyba z nią) że chyba jest nadpobudliwy itp On jest poprostu żywiołowy a te durne baby chyba nigdy dzieci nie miały!!!Byłam z nim u psychologa i rozwija się prawidłowo tak samo stwierdziła neurolog dziecięca( bo mało mówi i nas tam wysłała foniatra)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kala witamy moja córcia 30 wrzesnia kończy 4 i też mam 4 miesięczną córcie. Starsza jest nadpobudliwa to wiem, i mnie to marwi, bo mam porównanie z moja siostra. Jest ta choroba ADHD i moja siostra własnie (to ma czy choruje) i moja córcia zachowuje się tak samo. Zastanawiam się nad póściem do specjalistów, ale się boję. Ona nie potrafi usiąść przy stole na 3 minuty, je stojąc na głowie, robiąc fikołki, jak ide na spacer z wózkiem jest chora jak ma mnie wziąć za rękę jak przechodzimy przez ulice. Tak to biegnie odwracając głowe nie patrzy poprostu szatan. Nie da sie tego opisać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamo Zuzi-no niestety,moja mala ma tylko obywatelstwo greckie,ale mam zamiar wyrobic tez polskie.Ja jej nie moge zabrac nawet do babci bez pisemnej zgody mego meza(takie przepisy),a w przypadku rozwodu sad grecki zawsze zostawi dziecko w Grecji,chocby miano je rozdzielic z matka...Oczywiscie nie zycze sobie rozwodu i poki co na szczescie mi nie grozi,ale jakas obawa zawsze jest. A te ciuszki sa naprawde super i porownywalne cenowo do innych dzieciecych sklepow,dobra jakosc,wiec jakies inne dzieciaczki jeszcze pochodza!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
mój Kuba ma czasem napady \"głupoty\" ale czasem jak sie zajmie np. samochodem to jest cisza nawet na godzinę, najgorzej jak idziemy na spacer to wtedy szaleje i wtedy jak ktoś przyjdzie, ale psycholog stwierdziła że jest oki przy niej ani nie krzyczał ani piszczał szok złote dziecko :D a właśnie na dworzu wogóle się nie słucha i robi co chce( przy mnie tak tylko, przy mężu jest spoko- zawsze mam taki meksyk jak mój mąż pojedzie do pracy bo robi w delegacji i potem przez 3 dni dochodzę do normy z synem i tak co tydzień)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marteczka nic się niepochwaliłaś jak mineła imprezka urodzinowa synusia?? Mamo-zuzi same superlatywy wypisywałaś ostatnio i wszyscy się cieszymy twoim szczęściem, a jak masz dobrego adwokata to niech się zajmie twoim byłym, niepozwól zakłucić twojego szczęścia. Cypryjskie słoneczko POLSKA czeka E.w.k.a. zadzwonie do ciebie jutro z zamówieniem na dobrą pieczeń i do tego surówkę z kapustki pekińskiej:D Mi o wele bardziej smakuje jak mi ktoś ugotuje, mimo że samej nieźle mi to wychodzi:P gumijagoda Asmana ja nie biore tabs anty, po urodzeniu Oli zrobiłam się oziębła w swerze sexu , wogule mnie to nie interesuje ciekawe jak muj z tym wytrzyma , a zresztą jesteśmy zmęczeni i relacje między nami nie są takie jak powinny być...:( Witaj kala405 , ach te trzylatki , dzieciaki teraz inaczej się wychowuje i jak ktoś jest wychowany w teorii że; \"dzieci i ryby głosu niemają\" to nie może zrozómieć zachowania naszych subiektywnych pociech.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Asmanka co ja sie mialam z tym chlopem to glowa boli :( jestem bardzo dumna z siebie ze mialam odwage od niego odejsc, zlozyc pozew i dac sobie szanse na lepsze zycie. To najlepsze co moglam zrobic dla zuzi i dla siebie... Bede walczyc do utraty tchu. A Wasze wsparcie jest dla mnie ogromnie wazne , dziekuje :) Bede was na bierzaco informowac. Witaj Kala 🖐️ Dziewczyny, watpie zeby wasze dzieci mialy ADHD, choc u Ciebie Asmanka jest obciazenie genetyczne, wiec szanse sa wieksze. Dorosli zbyt czesto przyczepiaja dzieciom takie etykietki. Asmana, czy Twoja corka potrafi potrafi pokolorowac obrazek kolorowanki albo obejrzec krotka bajke? Jesli tak to nie ma ADHD. Znam te dzieci dobrze, bo z nimi pracowalam w polsce :) fakt, sa strasznie absorbujace.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Nasze matki i babki to mówią że dzieci to kiedyś inne były hehehehe mój mąż to z tego co mówi tesciowa to super dzieciak był :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gumijagoda, juz przeczytalam :) odpowiem jak tylko poloze mezusia i mame spac ;) Z przyjemnoscia ci wszystko napisze, bo jestem cieta na eksow z wiadomych powodow :P 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Mój dlatego tak ciągle krzyczy i się denerwuje bo nie potrafi powiedzieć pozatym w domu czesto klótnie były teraz na szczescie sie uspokoiło Asmana a swojemu bobaskowi wprowadzasz już nowe jedzonko bo moja zasmakowała w jabłuszku i kaszka tez nawet jej pasuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ja po porodzie też nie mam ochoty na sex mój to sie wkurza troche na to mam zamiar iść do lekarza żeby zrobił badania hormonów bo może to przez to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj Kala:) Mamo Zuzi ale chyba męża i mame osobno położyśz;)przed chwilą przeleciał mi przed oczami głupi temat na erotycznym czy ktoś spał ze swoją teściową. sorki za te głupoty ,chyba się nie naraziłam za bardzo? Margarett

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gumijagoda, odpisalam :) I nie drecz sie, mamy podobne poczucie humoru hehehe :P dobranoc dziewczynki 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×