Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość cacharelll

Mamy siedzące w domu z dziecmi

Polecane posty

Czesc Dziewczyny!Witam tym razem z Polski.Jestesmy tu od kilku dni.Mala za zadne skarby nie chciala isc do mojej mamy i ciagle na mnie wisiala.Nawet do kibelka musialam ja brac ze soba.Ale od wczoraj sie przemogla i powoli moge odpoczywac.Wyszla nawet dzisiaj z babcia na spacer beze mnie. Asmana! Wydaje mi sie,ze widzialam cie z twoimi corciami 2 pazdziernika ok.15 jak przechodzilas Wilczynskiego na przejsciu w strone telekomunikacji.Mialam ochote podejsc ,ale bylam akurat w samochodzie. Pozostale kobietki co porabiacie?Nie mam czasu czytac waszych wypowiedzi,ale postaram sie zagladac tu czesciej,jak babcia zajmie sie Weronisia.Pozdrowionka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJ :) Byłam z Ola u laryngologa i mamy skierowanie do szpitala na zabieg usunięcia guzka języka. To taka krosteczka która pojawia się i znika(od 2 lat pozostałość po ospie) ale krzeń siedzi i trzeba go przebadać. Odnośnie płci dziecka to przy pierwszym nie chcieliśmy wiedzieć, a przy bliźniakach to wiedzieliśmy tylko że będzie parka chłopcy lub dziewczynki i lekarz jakoś nie móg powiedzieć bo zawsze coś zasłaniałao ( mówił, że i tak tyle musi się napocić żeby wszystko sprawdzić ). Życze miłej nocki (kwiat)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieńdobry!!! Cypryjskie Słoneczko Brylka ale się porobiło,co? Będzie dobrze:) Dziewczyny pobudka!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! I nie olewać topiku:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gumijagoda. Toż to sadyzm o tej porze wołać na pobudkę:-) Ja wprawdzie mam ranne ptaszki, do tego mąż wstaje o szóstej, więc o tej porze nie śpię. Ale mam wyrozumiałość dla innych:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja Ala już uśpiona na poranną drzemkę, a ja rozpisywać się nie będę, bo drugie śniadanko zrobić sobie muszę (pora antybiotyku się zbliża), a i chałupę ogarnąć trzeba korzystając z drzemki Ali. Tak więc tylko... miłego dnia!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Na chwilke pamiętam o Was, ale Iza mnie dobija może nie |Ona ale jej krzyk ciągły. Cypryjskie słoneczko to nie byłam ja, ale zapraszam na kawe do siebie:):) Pozdrawiam wszystkie i dzieciaczki trzymajcie się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć.Słonko świeci,humorek dopisuje.Dzisiaj mąż ma imieniny,więc szukałam jakiejś fajnej kartki,aby mu wysłać.Teraz objadam się jabkami,zjadłam już 3.Dziennie zjadam 1,5 kg.Przynajmniej nie podjadam słodkiego.Wczoraj mama zapytała mnie jak damy na imię dziecku a Kuba na to -siostrzyczka będzie mieć na imię Julcia.Ja zaczełam się śmiać.Zadzwoniłam do męża i powiedziałam mu o tym.Na początku mówił,żę się jeszcze zastanowimy a ja,że i tak go przegłosowaliśmy,bo mnie też się to imię podoba.I tak postanowione.Jeżeli urodzi się dziewczynka to będzie Julia.Rozsadza mnie energia dzisiaj.Cały czas podsipiewuję sobie,muszę was tym moim humorkiem zarazić.Będę kończyć,bo muszę szykować obiad.Mam dzisiaj ochotę na pieczone ziemniaki i właśnie je będę robić.Miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc moje drogie🖐️ Trochę was zaniedbałam,ale jak dziecko chore to tak jest że na nic nie ma czasu,na dodatek jak mój Paweł musi siedziec w domu to chce bym z nim się bawiła a jak nie to sto pytań do ...i tak w kółko.dobrze,że poszliśmy z nim do lekarki,bo okazało się,że cos mu siedzi w lewym oskrzelu,dostał antybiotyk i syropek i siedzimy conajmniej do wtorku w domu murem,ja nie wiem jak on to wytrzyma,biedactwo. czytam co u was tak jednym okiem;)marteczka życzę powodzenia z tymi lampami,oby pomogło,moja tesciowa ma osteoporozę,czasem bolą ją ramiona i też chodziła na jakieś naświetlania i trochę pomogło. ja mam paniczny strach przed panią od pasty;) Luiza dużo zdrówka:)jeśli chodzi o imię to ja miałam sto pomysłów na minutę a że ciężko mi się zdecydować-to miesiąc przed porodem mój mąż powiedział,że chce Pawełka i tak zostało i fajnie jest:) dziewczyny pozdrawiam was słonecznie ale wietrzyście,dużo zdrowia.pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj zazdroszczę Wam tego słoneczka. U mnie pada, zimno i nieprzyjemnie:-( Prawdziwa jesień, tyle, że nie ta złota:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zielna to ja ci posyłam trochę tego mojego słońca:)taki wiatr,że na pewno dojdzie:D a tak wogóle to mój Paweł ani myśli się zdrzemnąć tylko cały czas na obrotach.przydałoby mi się trochę tej jego energii.dziś jak obierałam ziemniaki i jeden był popsuty\'\'chory\'\'to się mnie zapytał czy trzeba z nim jechać do szpitala?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam o poranku, Iza nie śpi już dawno, mnie znowu głowa boli z tego zmęczenia, ale bsorbująca jest, Natalia była inna. Ciemno jeszcze za oknem a ja kawke sobie zrobię, bo inaczej nie przeżyję dnia, Natalia wyjechała wczoraj wróci w niedziele, mąż w pracy a ja znowu sama z niunią. Pozdrawiam Was i dzieciaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w pochmurny dzionek:( Asmana moje dzieci też bardzo się od siebie różną ,Jak Julcia była malutka to mogłam wiele rzeczy zrobić ,a Bartoszek to taki maminsynek. A obowiązków dwarazy więcej:( Rzyczę ci wytrwałości. Zielna dzisiaj miałam litośc nad wami i nie robiłam pobudki;) niestety moje dzieciaczki nie mają wyczucia ,że dzisiaj sobota i nie było leżenia:) Dziewczyny mimo wszystko miłego dnia:D Odkurzacz mi się zepsuł:( Szlag by to....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc kobietki widzę,że i dziś muszę wam przesłać trochę tego mojego słoneczka,nie jest za ciepło ale zawsze coś taki promyk daje:) A to na dobry humor: 10przykazań dla żony: 1.jam jest twój mąż,który cię wywiódł z domu niewoli panieńskiej,zgryzot i cierpień. 2.nie wymawiaj imienia swego Męża ordynarnie,lecz mów zawsze pieszczotliwie. 3.czcij ojca i matkę jego,albowiem oni obdarzyli cie twym ukochanym mężem. 4.nie zabijaj w mężu twoim miłości do ciebie. 5.nie żądaj szpilek,futer,ani innych rzeczy,które obciążyłyby kieszeń twego mężą. 6.niw uwódź mężów cudzych,choćby byli lepsi od twego. 7.nie kradnij pieniędzy z kieszeni męża swego,gdy w dobrym humorze wraca późną porą. 8.nie mów fałszywego świadectwa,jakoby twój mąż chodził po restauracjach,pił wódkę,grał w karty,choćby to prawda była. 9.nie zdradzaj męża swego. 10.nie żądaj więcej niż raz na dobę,gdyż są kobiety,które mężów jeszcze nie mają. no i to zapewne wymyślił jakiś facet,ciekawe czy są gdzieś przykazania dla męża:D miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a Wy gdzie się podziewacie, co robicie??? Dzień upłynął w wielkim krzyku, teraz jest cisza od godziny Iza śpi, ja odpoczywam a zwłaszcza moje uszy. Pogoda paskudna mimo to byłyśmy na długim spacerku a jutro dzień lenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZesc :) Pogoda dzuisiaj dopisała i calutki dzień robiliśmy z mężem porządki w ogrodzie. Dzieciaki bardzo nam pomagały, cały czas kłuciły się kto będzie siedział na drabinie a potem gotowały zupę jabłkową w wannie (stara wanna na wode do podlewania) . Asmana życze Ci żeby twoje uszy odpoczywały jak najdłużej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! A my dzis wybraliśmy sie do Kazimierza..było super a dzień minął nawet nie wiem kiedy...zaraz się kładę bo pewnie znowu mnie czeka długa noc..mały coś nie chce spać..pewnie trochę przez zęby a trochę przez pełnie...z tą pełnią pewnie ma po mnie.. Dobranoc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:):):) Zapowiada się piękna pogoda na niedzielę. Po rosołku idziemy na spacerek bo na popołudnie zapowiedzieli nam się goście,ale na szczęście mili goście:) Acha Luiza chciałam nawiązać jeszcze do imienia dla twojej córeczki Julia to bardzo ładne imię;) My mieliśmy kilka propozycji dla naszego synka i bardzo chciałam ,żeby był Seweryn ale nie wiedzieliśmy jak to zdrabniać no i najważniejsze to Julcia nie potrafiła tego wypowiedzieć. Za to Bartuś przyszło jej bez trudu i tak zastało,a pozatym jak już zobaczyłam mojego synkato stwierdziłam ,że to imię idealnie do niego pasuje. Tak samo było z Julką jak się urodziła to powiedziałam ,że to taka mała Jula i nie było innej opcji. Dziewczyny życzę miłej niedzieli:D Mamo Zuzi hop hop:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Potrzebuję pilnie na dziś sprawdzonego przepisu na sałatkę z zielonych pomidorów na zimę....będę bardzo wdzięczna bo uwielbiam i mam 10kg zielonych pomidorów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×