Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość cacharelll

Mamy siedzące w domu z dziecmi

Polecane posty

BRYLKA mowisz ze po tym syropie katar szybko przechodzi???????????Wyprobuje go jak dziewczynki beda mialy katar a juz sie zbliza taka pora co sprzyja katarkom..........Dziewczyny narazie zdrowe.Waszym dzieciaczkom duzo zdrowka.!!!!!! A to moje słońca. http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/d799902ad9d5e68c.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/68852b75c5a605e7.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/26b6f948caa9e388.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/7c30a48904e057bc.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/ab9b81160f94ad6b.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie to nie-ide spać;) Viki ale ekstra wyglądają twoje dziewczynki:D Zapraszam na bobasy,też się pochwalę najnowszymi zdjęciami,a co:) Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny🌻 Viki2-oj chłopcy będą się mieli za kim oglądać:) a ja może w końcu wyjdę dziś na polko jak będzie ciepło,bo już z Pawełkiem w porządku.:)a szykują mi się porządki ogrodowe takie na zimę i robota nie zając czeka,czeka:D Gumijagoda jak tam ?bo gołąbki poleciały tylko czy złapałaś?:) miłego dnia-dużo słońca❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewka, patrz w górę, bo gołębie zwykle wracają do domu:-) Żebyś jakimś w głowę nie dostała:-D Zdjęć jeszcze nie oglądałam, bo w biegu usiadłam do kompa. Właśnie uśpiłam Alę i pora się wreszcie zająć sobą:-) Z tym lataniem po lekarzach to chyba wykrakałam. Nie dość, że wczoraj nie miał mi kto odebrać Gosi z przedszkola i wyszłam z Alą na dwór, choć nadal mokro kaszle i ma straszny katar, to dziś Gośka miała rano nieciekawy kaszel:-( Wysłałam ją wprawdzie do przedszkola, ale boję się, czy nie zaczyna się jak w zeszłym roku. Dwa tygodnie niewinnego suchego kaszelku i katarku, po czym gruźliczy kaszel i antybiotyk:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć.Pogoda ładna a ja nie mrawa.Pół nocy nie przespanej przez ten cholerny katar.Dzisiaj przejdę kurację babci-czosnek mały kroję na pół i wkładam do nosa na 15 min.powinno pomóc.Kuba zaczyna kaszleć.Katar spływa mu do gardła a dałam mu mukolinę,więc wszystko odkaszluję,ale do przedszkola poszedł.Jutro idę do ginekologa,więc pójdę do jego lekarki o przepisanie mu tabletek na katar.Są rewelacyjne.Z kim nie rozmawiam to każdy chory.Ta pogoda jest zdradliwa.A jeszcze koleżanki syn zachorował na ospę.Dostał ją przez kuzyna.Kuba się z nimi bawił,więc czekam.Albo dostanie,albo go ominie.Dzisiaj robię łazanki,bo na nic nie mam ochoty.Zdjęcia oglądłam,są super.Miłego dnia i duuuużżooo zdrowia.Niech te chorubska nas omijają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie mamusie! Wczoraj dzwonilam do męża i stwierdziłam, że jeszcze nie jestem gotowa wracać, więc posiedzę u mamy jeszcze z tydzień. Ale za bardzo tęsknię za Wami, więc wyslałam corcię z mamą na spacer i zajrzalam do kafejki. Niestety koleżanka jeszcze nie ma internetu, więc mam ograniczony kontakt. Jeszcze poczytam trochę co u Was i znikam. Pozdrawiam wszystkie. Do zobaczenia za jakiś czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuziu30 wypoczywaj ile trzeba tylko,że niestety trzeba będzie kiedyś wrócić:( (nie chodzi mi o topik) Zielna a co u ciebie? Mamo Zuzi a może zrób córci chwilowe wakacje dopóki babcia jest u was niech się nią nacieszy. Dziewczyny hop hop

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny :) Ja tylko na chwile, bo jednym okiem ogladam mecz, nasi wygrywaja 2:0, to nieprawdopodobne!!!!!!!! Gumijagoda, boje sie ze po takich wakacjach byla by schiza zupelna, wiec chodzi na 5 godzin (9-14). Dzis bylo lepiej :) Ale jakas taka zasmarkana sie wieczorem zrobila i czolko miala cieplejsze. Dalam Lipomal , Calcium i syrop na kaszel, mam nadzieje ze pomoze, a jak nie to ja zostawie do konca w domu zeby sie podkurowala do poniedzialku. A co dac na bol gardla? Ewka, golabki zboczyly z trasy i trafily pod toporek mojej mamy :P Byly bardzo smaczne, dzieki ;) Ja musze sie uczyc wiec uciekam :) Sciskam Was bardzo mocno 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to się porobiło z tymi gołębiami:)wiecie mój teść hodował na działce ale teraz jak chory to zrezygnował i chciał komuś da c ale nikt nie chciał więc wypuścił 40 km.dalej a te łobuzy wróciły:D Mamo Zuzi ja też daję lipomal-dobre to a na gardło to miałam ostatnio Tantum verde w aerozolu dla Pawełka. dobrej nocki wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Ja dziś walczyłam z ubraniami letnimi czyli chowałam je a wyciągałam te ciepłe-zimowe...oprócz tego prasowałam no i oczywiście byliśmy z Damiankiem na tych moich lampach...ale nogi mnie już nie bolą:D Dobrej nocki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nieeee!!! O tej porze to chyba nie za wcześnie wołać na pobudkę. A więc, poooobudkaaaaaaa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Z tą szczepionką uodparniającą dla Gosi, to niech se ją w d... wsadzą. Kupa kasy do śmieci. Gośka od wczoraj ma straszny kaszel. Całą noc przekaszlała, a teraz dałam jej już dwie dawki syropu na kasze (Rubital i Difergan), a ona kaszle nadal bez przerwy. Nie puściłam jej dzisiaj do przedszkola:-( Ledwo Ala zaczęła wychodzić z choroby, a już następna. Czuję, że do wiosny z chałupy nie wyjdę😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeju zielna nie tak głosno my tu jeszcze śpimy:):) ?Ja pije juz od rodziców wczoraj przyjechaliśmy po 8 godzinach podróży. Natalia znowu zapalenie ucha, katar , kaszel, Iza kaszel kichanie, ja gardło i katar ech te choróbska.. coś ostatnio spokojnie u nas na tym topicu, ale wczoraj wypuszczałyście gołabki a ja je uwielbiam a nie dofrunął ani jeden. Marteczka ja już dawno \"zamieniłam\" ciuchy a strasznie tego nie lubię robić. Mama zuzi jak nauka ?? Gumijagoda a Ty gdzie sie podziewasz, że nas nie budzisz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asmana, a Ty wolisz być budzona przez Gumijagodę? Ona zwykle robi nam pobudkę dużo wcześniej niż ja. To co się tak domagasz? :-) A o co chodzi z tym piciem u rodziców?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello! Mi dziś humorek dopisuje od samego rana mimo że wylał mi się cały kubek \"pysia\" do wózka..:o Idę zrobic sobie coś do jedzonka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahah miałam napisać, pisze a nie pije:):):) Nie domagam sie kochana , ale jestem zaskoczona, że ranny ptaszek jeszcze śpi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zebyście jeszcze pożałowały tych pobudek rano:) Dziewczyny ale plaga chorób:( muszę odpukać w niemalowane bo u mnie narazie spokój. Teraz czas na ciepłą kawusię:) Córcia w przedszkolu będzie dzisiaj robić jeża z masy solnej a mój kochany synuś śpi,aż dziwne bo zazwyczaj zasypiał około 11.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj rano nie zdążyłam odpalić kompa:) Marteczka jak Kamilek po miesiącu przedszkola,czy zauważasz jakieś zmiany ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kobiety! Dziś korzystam z uprzejmości sąsiadki i trochę nas podniosę. Przede wszystkim życzę dużo zdrówka wszystkim chorującym, szczególnie duzo sił dla zielnej 🌻 Pozdrowienia dla mojej \"siostry\". 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny.Ja rano Kubę szybko do przedszkola,bo na 9 rano miałam lekarza.Z maleństwem wszystko dobrze.Ma ułożenie miednicowe,dlatego mam większy brzuch i częściej odczuwam bóle kręgosłupa.Przytyłam już 6 kilo.Kupiłam sobie wkońcu biustonosz,bo te co mam już mnie cisną.Katarek przechodzi czyli kuracja babci działa.Gorzej z Kubą,byłam dzisiaj w przychodni a lekarka ma wolne ,będzie dopiero w poniedziałek.Chciałam tylko receptę na lek,ale inny lekarz nie chciał mi wypisać.Muszę iść jak będzie Kuby lekarka.Miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc :) U nas dzis swieci piekne sloneczko, a jak spacerowalam ulica ze szkoly wsrod drzew i lisci, to tak mi sie zatesknilo za Polska i moim ukochanym Parkiem Zdrojowym, ehhh... Ale poza tymi malymi tesknotkami wszystko ok, choc coraz czesciej mysle o tym ze mama juz odjezdza we wtorek i bede znowu zdana sama na siebie. Dzisiaj zuzie zatrzymalam w domu, bo miala stan podgoraczkowy wieczorem i w nocy, rano lepiej troche ale poki jest mama to ja przez te kilka dni przetrzymam w domu i dolecze zeby pozniej mi numerow nie wywijala ;) Ja dzis chyba sie wezme za ubrania... najwyzszy czas na remanent w szafach. Ale to akurat lubie :) Dzis mnie w ogole energia rozwala wiec lepiej pojde juz i ja wlasciwie wykorzystam :P Trzymajcie sie cieplutko 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hop ja tylko się przywitać,bo nie mam siły oj mam ja urwanie głowy,niedługo będę bez niej;)Paweł już zdrowy i nie może się nacieszyć podwórkiem i nie da mu się wytłumaczyć,żeby tak nie biegał strasznie:)łobuz jeden.jestem tak zmęczona że oczy mi się same zamykają.na dodatek przeczytałam tylko tą stronę bo mi komputer nie chce cofnąć złośliwiec jeden😠 miłego wieczorku,ja niestety bez męża bo musiał iść do pracy,czasem zazdroszczę tym żonkom ,co to mają męża każdą nockę w domu;) pa pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamo Zuzi, Gumijagoda, coś mi umknęło, czy jakimś szyfrem rozmawiacie? Po ciężkim dniu z coraz bardziej chorą Gosią:-( i marudną (chyba ząbki) Alą.... dobranoc! Uffff!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:DNo to jak ? Budzić was czy nie?;) Przypominam,że dzisiaj PIąTEK-TRZYNASTEGO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! mimo to miłego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ja za dwie godziny mam wizyte u pediatry z Izą strasznie kaszle mam nadziję, że to nic poważnego. Nawet udało mi sie szybko załatwić lekarza, bo jestem już u rodziców i były problemy a bo to nie z tego miasta a bo to tamto i sramto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×