Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość cacharelll

Mamy siedzące w domu z dziecmi

Polecane posty

Cześć dziewczyny Margaret wszystkiego najlepszego A my mieliśmy znowu problem padła karta graficzna i dopiero dzisiaj wszystko naprawione. Gumijagoda moja Ola też 17.10 straciła swoje pierwsze zęby (wyrwane bo nowe są juz duże) . pozdrowionka jutro napiszę więcej dobrej nocki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien Doobry dziewczyny!!! ale sie za wami stęskniłam!! mam nadzieje ze nie zapomniałyscie całkieem o mnie?? :-)( komp jak zwykle nawalał, a pozatym zagoniona jestem i wieczorem padam z nóg wiec mam ogroomne zaległosci w czytaniu. no i poogooda taka piękna, ze jak tylko zdazam uporac sie za wszystkim to odfrazu pędzimy na pole..mam nadzieje ze przyjmiecie mnie z powrotem do swojego grona , mimo nieregularnej obecnosci... :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coś ostatnio nie mam czasu pisać ale czytam regularnie Margarett 100 lat :D i wszystkiego naj naj Dzieci moje zdrowe ale za to moje plecy nie :(( jak inwalidka sie poruszam, a ta moja córcia tylko na rękach by chciała (8,5 kilo żywej wagi hehe) na dodatek sie od dawna nie wyspałam i jeszcze mam konflikt z mamą także z nią nie rozmawiam.Wesoło mam :((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kala23
Brylka to już pierwsze mleczaki już?? Mój Kuba ma całą zastawe jeszcze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :D Pamiętam o was dziewczyny,ale zaglądajcie częściej:) Zielna a ty co? Dochodzisz do siebie jeszcze po weselu;) U mnie całkiem możliwa pogoda,lecą piękne korowe liście z drzew,taką jesień to ja lubię:) A Juci pani dalej chora ,więc chyba ja też znowu w tym tygodniu zrobię jej wolne. przynajmniej nie będziemy musiały wstawać tak wcześnie. Ale z drugiej strony jak nie prowadzam Julki do przedszkola to nie mogę się wyrobić z wyjściem do miasta,bo zanim wstaniemy potem kawa..... chyba wiecie jak to jest. Pozdrawiam wszystkie mamuśki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
😭 😭 😭 Chciałam Wam tylko powiedzieć, że żyję, ale mam totalnego doła. Odezwę się, jak będzie mi lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wczoraj moj mezus tez kapal mlodsza corcie , bo ja poszlam ze starsza na pokaz sztucznych ogni,wiki widziala go po raz pierwszy,a jaka byla szczesliwa...........................Milo widziec takia radosc na twarzy swojego dziecka..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Was dziewczyny :) witam Magde (oj, skad ja to znam???? maz za granica a Ty w domku z dzieckiemk... :( )Napisz cos wiecej!!!! Ja os soboty rano jade na procnach bol glowy. Ja nie wiem dziewczyny czy to mozliwe zebym migrene miala??? (ups sorry, ze mnie leb napier...lal???) ;)Nic nie pomagalo, nawet tabletki, ani oklady, ani kawa... Plus z tego ze lezalam jak kloda, a mezus szalal w kuchni z garami, zrobil rosolek, kurczaczka, zajal sie Zuzia... A ja lezalam i wylam z bolu :-0 Nie wiedzialam ze glowa moze tak bolec. Inna sprawa ze mamy tutaj paskudny niz i pada i pada wiec moze to stad :( albo dlatego ze zmienilam srodek antykoncepcyjny i od tygodnia nie biore pigulek tylko Nuvaring (taki pierscionek dopochwowy ktory siedzi tam 3 tygodnie a potem tydzien przerwy). Calkiem fajna rzecz, tylko mam nadzieje ze to nie przez to mialam ten bol glowy. Dzis mnie tez cmi, ale da sie juz zyc. Margaret, nie dostalam od Ciebie maila, ale juz Ci pisze : te suplementy nazywaja sie VISION INTERNATIONAL PEOPLE GROUP. Wystarczy ze wpiszesz w wyszukiwarke ta nazwe to znajdziesz ich strone internetowa a tam kontakt z dystrybutorami :) Ja zuzi nadal je daje i poki co sam katarek i pokaslywanie... :) A przy okazji, ja tez mam 26 :) Asmana, ciesze sie ze z twoim tatem juz lepiej :) Zuziu30, czyzby znowu @ ??? Przepraszam ze nie odwoluje sie do wszystkich postow, ale czytam Was regularnie :) Monia, milo Cie znowu widziec :D napisz jak tam Twoi chlopcy :) Calusy dla wszystkich 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a odnosnie kąpieli to ja swoje dzieci łącznie kąpałam z 10 razy bo to zawsze tatusiowe zajęcie :D a ja potem ubieram

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sygulka79
Witam wszystki mamy serdecznie,miło że ktoś pomyślał o nas .Jestem mamą 7 letniej Olci i 2 i pół rocznego Igorka (urwiska).Całe dnie spędzam czas z dziećmi w domku lub na spacerze .Poza tym jeszcze czas zajmuje mi gotowanie sprzątanie i takie tam inne obowiązki "kury domowej". Muszę Wam powiedzieć że ostatnio sen z powiek spędza mi jąkanie się mojego syna , wszystko zacęło się z dnia na dzień nie jest aż tak strasznie ale czasem jak się zatnie to szok .Jeżeli któraś z was wie coś na ten temat to proszę dajcie znać .A tymczasem do poklikania pozdrawiam i całuski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Pisałam już, że ide z Ola na usunięcie guzka języka ( dostałam skierowanie od laryngologa) dzwonię żeby się umówić a oni żebym przyjechała z dzieckiem bo chcą obejrzeć, więc jade zobaczyli i mówią proszę zadzwonić to panią wpiszemy. Normalnie szlag mnie trafił mówię im, że jestem to dlaczego mnie nie wpiszą a oni zgłoszenia przyjmują tylko telefonicznie. zuzia 30 dla Ciebie 🌻 🌻 🌻 sygulka może zgłoś się z Igorem do logopedy Gumijagoda odnośnie tych koszulek . U nas na wsi jest tki zwyczaj że obchodzimy wioskowy dzień kobiet spotyka sie ok 30 kobitek i zawsze trzeba się za coś przebrac :) (temat przebrania narzucony odgórnie) i kupiłam taki fartuszek jak trzeba było się przebrac za kobiętę lekkich obyczajów, mamy zawsze niezłuy ubaw na takiej imprezce. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJO WSZYSTKIM...... Jestem mamą dwóch urwisów: OSKAREK 01.06.2004r. MAKSIU 09.08.2004r. BRYLKA mnie by też trafił... Wyobrażcie sobie,że mój młodszy jeszcze nie śpi, a ja rano muszę wstać o 6, bo jedziemy na bilans. Moj mąż za granicą, jutro w nocy wraca. Ajakby tego mało to babcia ostatnio lewą nogą wstaje. Pracy mam tyle, że nie wiem za co się brać. Szykuje mi się remont kuchni. Dałam mężowi czas do końca października, ale kiedy się zbierze to może na Boże Narodzenie zdąży... Mam dość idę spać.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej! Nie mam ostatnio czasu usiąść przy kompie:( Kamilek dziś znowu płakał rano w przedszkolu ...😭...ale pani dyrektor która mnie dziś znowu zaczepiła powiedziała,że płacze już coraz mniej.... Ech nie lubię tych płaczliwych poranków:( Pozdrawiam wszystkie mamy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dzis w domku ale zuzia w przedszkjolu bo mam mnostwo nauki, wiec zaraz sie biore do roboty.... U nas leje, leje, leje.... oszalec mozna :( Witam nowe mamusie :) Milo ze nas coraz wiecej :D A jesli chodzi o jakanie to ja radze poczekac miesiac-dwa, bo bardzo czesto dzieci okolo 3 roku zycia przechodza tak zwane jakanie fizjologiczne, ktore nie jest czyms zlym i samo przechodzi... Znam nawet osobiscie synka sasiadki, i on doslownie z dnia na dzien zaczal sie strasznie jakac, tak ze slowa nie mogl wypowiedziec, strasznie sie bidulek meczyl, i przeszlo mu po 2 miesiacach. Moja Zuzia tez miala okres jakania okolo 2,5 roku zycia, tylko mniej intensywny ale trwal kolo 4 miesiecy. Zuziu30, te chlopy to czasami tylko \"glowa o beton\", maja fochy gorzej niz dzieci :( Marteczka 🖐️ Wszystkim kobietkom 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej wszystkim moja corcia dzis od 7 nie spi :(( to jedza mala hehe Kawka a daty urodzin to na pewno dobrze wpisałas??? Dzis mam zamiar isc zlozyc podanie o prace zobaczymy co z tego wyjdzie.papa milego dnia kobietki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Córka tak strasznie marudzi od kilku dni że juz wariuję-zęby lada dzień chyba wyjdą bogryzie co popadnie nawet brata. u mnie dziś pochmurno :(( ma ktoś słoneczko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Ja mam przepiękne słoneczko, ale tylko za oknem, bo w duszy nadal pada :( Pozdrawiam nowe mamy i \"stare\" też. Miłego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny.Po dłuższej nieobecności już jestem. Margaret wszystkiego najlepszego-życzenia spóżnione,ale szczere. Witam nowe mamy. A my już zdrowi.Wczoraj byłam z Kubą u lekarza-kontrola i pani doktor powiedziała,że jest chora.Do przedszkola ma iść dopiero w poniedziałek,jeszcze ten tydzień kazała go przetrzymać w domu.Cieszę się,że przeszliśmy chorubsko bez antybiotyku.W piątek Kaba obraził się na nas i kazał sobie zadzwonić do babci.Powiedział jej,że ma nas dość i będzie u niej spać.Więc weekend z mężem odpoczywaliśmy.Wkońcu się wyspałam.Co do pomocy naszych mężów to nie narzekam.Teraz mało co robię,jedynie gotuję,ale gary,prasowanie,sprzątanie wykonuje mąż.I za to go kocham.Robi to sam z własnej woli.Dziś u nas pochmurno,ale parno,jakby miało padać.Kończę,bo muszę iść na zakupy.Miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze raz dzięki za życzenia😘 Mamo-Zuzi 🌻-y za informację. Gumijagoda ja wybieram -fartuszek lady biała bielizna, teoretycznie bo praktycznie to do garów się nie nada... Ale muj gdyby z takim jeleniem chodził na wierzchu no niewiem;) Kawka no jak z tymi datami urodzin pociech? Sygulka79 kala23 Zuzia30 przepraszam, że zapytam ale czy decyzja o 2 potomku jest waszą wspulną? Usunełam wczoraj ząbka, z następnym ide 02.11. to już sprawa dla chirurga...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam z synusiem przy cycu?:) U mnie skiśnięta pogoda,a wczoraj jeszce było tak ładnie:( Marteczka❤️ Mamo Zuzi❤️ Kala:D Zuzia30👄 Luiza Margarett🌻:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×