Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość cacharelll

Mamy siedzące w domu z dziecmi

Polecane posty

rysia-krysia- znam tę potrawke, modna ostanio jest:) no u nas impreza andrzejkowa, że hej, ale u sąsiadów, tych z maleńką córeczka:( jeny, mam nadzieje, ze tej małej w domu nie ma, bo naprwde jest głosno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Usypiałam maleńkiego 2h...ale w końcu poległ:)Za to Kamilek padł dziś jak kawka.. A do tego pękła jakaś rura i woda leje nam się do garażu....czekamy na fachowca żeby ocenił czy to nasza dziąłka czy miasta ...w razie czego będziemy dzwonić na pogoowie wodociągowe..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I ja witam w poranek grudniowy. Moja Natulka ma dzisiaj imieniny , i znowu kaszle jak gruźlik. Jejku Mikołaj za pasem a ja jeszcze nic nie kupiłam :(:( Jak po zabawach Andrzejkowych??? Teraz rozumiem dlaczego Gumijagota tutaj zawitała tak wcześnie balowała z mężem a dla Niego szczere życzenia od asmanki spóźnione, ale szczere.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w grudniu (?????) :) Wreszcie po tygodniu mgieł świeci mi dziś w okienko przepiękne słoneczko :) Asmana, 😘 dla Natalki wszystkiego najlepszego 🌻 A Gumijagoda, to chyba odsypia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć piękne kobiety! również serdeczne życzenia, i te spóźnione i nie. Moje dziecko skończyło pół roczku! Nie moge w to uwierzyc, myślalam, że będzie noworodkiem trochę dłużej;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
luiza ja ogladalam ten film na faktach autentycznych co dzieci po podaniu tej potrojnej szczepionki przeciw odrze śwince i różyczce miały objawy autystyczne, tylko niektore przypadki ale były, dlatego mam obawy co do takich szczepionek kilku w jednym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
viki, widziałam ten film! a najgorsze, że firma farmaceutyczna nadal czuje się bezkarna. Marcelkowi podawano 3 razy szczepionkę skojarzona, teraz będę bardziej ostrożna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć. Viki ja też oglądałam ten film,ale co do tej szczepionki odra itd.nie bałam się i na pewno zaszczepię drugie dziecko.Bardziej bałam się tych do picia.U nas zdarzały się przypadki zachorowań.Teraz wiem ,że one są już dawane jako zastrzyk. U nas piękna pogoda.Mężuś siedzi w domu i trochę sie wkurzam.Dlaczego?Niby odkurzył,teraz niby myje gary,ale wykonuje 50 innych czynności w tym czasie,Kuba prosi go o zabawę,bo za rzadko go widział.A on oznajmia,że musi jechać do Krakowa coś załatwić.To coś to prezent dla Kuby na mikołaja.Może to zrobić w poniedziałek po pracy,ale on nie.Jak się okazało obiecał kolegom z byłej pracy,że ich odwiedzi.Normalnie mnie wcieło.Ja chora chcę sie wykurować,mam szanse wyleżeć chorubsko a on na spotkanie z kolegami.Kuba w ryk,bo on chce się bawić z tatą.Dom wariatów.Będę kończyć,bo chcę chociaż zupę zrobić.Jeżeli ją zrobię bo nadal mój chłop myje gary.Miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zeby nie było niedomówień:) bezsennośc mnie poprostu naszła :) Od rana mam trochę zwariowany dzien ,dlatego dopiero teraz mam chwikę. Najpierw 🌻🌻🌻ki na Natalki.... Julcia była dzisiaj na wycieczce z grupą w zakładzie pracy swojego tatusia,na początku był mały problem bo się wystraszyła ogromnego budynku ,ale potem tatuś ją wziął pod swoją opiekę i była bardzo dumna, że mogła wejśc tam gdzie pozostali nie mieli wstępu:) Marteczka miłego pobytu u mamusi,może trochę zajmie się wnukami to się zrelaksujesz. Zuziu❤️ Ferka,Viki Zielna,Luiza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka!!!!!!!!! luiza ale ten film byl właśnie o tej szczepionce co ty piszesz, trzy w jednym, odra , swinka i różyczka , po niej właśnie dzieci chorowaly i to nie byla do picia tylko ze strzykawki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Viki ma rację. I jak bym miała drugie dziecko to chyba będę szczepić na te choroby pojedynczo; wprawdzie to będzie koszt ok. 150 zł, ale bardzo się przestraszyłam tych szczepionek skojarzonych. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Idę dzisiaj z moimi dzieć mi do kina na tupot małaych stóp ciekawe jak to będzie bo z trójką dzieci jeszcze nie byłam chodziliśmy ale pojedyńczo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój mąz poszedł własnie z Natalią do kina na bajke Wpuszczony w kanał - chyba dobrze zapamiętałam ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A my właśnie wróciłyśmy ze spacerku. Pogoda przepiękna :) Jak dla mnie zamawiam taką na całą zimę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asmana dobra jest ta bajka,tez na nia pojde z wiki,jej sie tak spodobalo ze chce jeszcze,a ja tez chetnie zobacze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×