Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość cacharelll

Mamy siedzące w domu z dziecmi

Polecane posty

Ależ prosze Zuziu bierz póki jest żubrówka z sokiem jabłkowym ... Sama niestety :( jezuu, ale się staczam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To trzymaj się mocno, to się nie stoczysz ;) Chyba, że mieszkasz na górce ;) Żubrówka może być...też od niedawna mam powód do picia. Mąż mi oznajmił, że w święta może iść do pracy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuziu oj bidulo, niestety ta dzisiesza rzeczywistość, nic tylko praca a gdzie wartości takie jak rodzina?? echhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze ćwiarteczke i trzy piwka a ja własnie rycze, bo miał mąz przyjechac ja przyszykowałam łoże siebie a on napisał, że nie wie kiedy będzie. Tak już od tygodnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj dzieci z Julki grupy ubierały choinkę przed Domem Kultury i był też Mikołaj który rozdawał cukierki:) Całkiem fajnie dzieciaki się bawiły. A potem poszłam ze swoją ferajną na zakupy do sklepu mięsnego,akurat była degustacja wędlin i moja Julka była głowną ich \"klientką\":) Aż się kobity śmiały :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza-fajnie,że z nami jesteś🌻 Kurcze ja dziś padam z nóg po całym tygodniu i pędzę do łóżka bo w weekend też siedzę sama....więc miłego wieczorku dziewczyny i dobranoc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mama_Zuzi jestem juz ogolnie prawie dwa lata na obczyznie,,rok w Londynie i rok tutaj,,, Zuzia30 heheh,,no ja tez 76 rocznik,,ale jeszcze sobie nie dodaje latek ;) narazie bede sie upierac ze mam 30,,po 8 maja powiem ze 31 :( niestety :( ;) No ja tez pilam se winko z mezusiem,,ale maly terrorysta chyba wyczul mamuske ze sie dobrze bawi,,i juz mi popsul wieczor,,przebudzil sie ,,,i zachcialo mu sie bawic :/ wiec jak narazie uklada klocki z tata ,,, Na razie nie pamietam o co mnie jeszcze pytalyscie,,zaraz poczytam,,i dopisze ;) heh,,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wiec to jeszcze raz ja :)) Mama_Zuzi,,,co do przedszkola,,to oczywiscie sa takie opcje,,ale jest kilka na \" nie\" ,,przede wszystkim jest to cholernie drogie tutaj,,najtansze przedszkole ok, 500 funtow,,wiec musialabym miec dobra prace zeby mi sie oplacalo go dac tam i tyle placic,,Druga sprawa,,dziecko musi samo umiec sie zalatwiac i samo jesc,,,jeszcze ma z tym problemy,,,a po trzecie mj angielski,,,Z taka znajomoscia jezyka nie dostane bardzo dobrze platnej pracy,,musze sie uczyc,uczyc i jeszcze raz uczyc,, W sumie nie jest az tak tragicznie,,ale mam za malo kontaktu z ludzmi,nie praktykuje jezyka,,tego co sie naucze. Myslalam o rejestrowanej opiekunce,mozna sobie taka zalatwic i mozna za nia dostac 80 % od panstwa zwrotu,ale nie kwalifikujemy sie,,,niestety :( A tak jeszcze na marginesie,,to zaczelismy sie starac o siastrzyczke dla Alexa ;) bo w sumie juz czas ,,latka leca,,,no i nie wiem czy szukac pracy,zeby zaraz isc na macierzynskie,,,a powiem Wam,,ze tutaj nie jest tak prosto isc na chorobowe w ciazy,,:( Ale sie zas rozpisalam ;) Martusia777 witaj,,mo tez Cie milo powitac ;) OK,,koncze,,pewnie zajrze jutro,,,buziaczki!! Kolorowych!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asmana,,u mnie jest godzina do tylu ;) wiec jeszcze mu chwilke daruje,,tak do 22,00 i nyny :)) Nie ma ,ze boli,,hehe,,:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem bardzo stanowczka z Iza jak narzie broblemu nie ma , a z Natalia sobie wybracowałam od maleńskiego - wiadomo, że nie trzymam sie sztywno zasad, ale mam przynajmniej wieczory spokojne i moge czkać w ciszy na mężą kórego nadal nie ma a mi sie flaszka kończy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asmana ty terrorystko !! heheh,,Nie no,,tak normalnie to maly idzie spac dziennie ok,20;30 ale dzis troszke sobie pospal po poludniu,,wiec byl wyspany ;) Ale juz spi,,wiec ja lapie se za te niedokonczone winko,,heh,, Do jutra,,buziaczki!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej:D Ja znowu wyspana bo mój kochany synek drugą noc z rzędu przespał całą do 7rano!!!!! Miłego dnia życzę wszystkim moim koleżankom:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka! Gj-moje gratulację...ciekawe kiedy ja się doczekam przespanej całej nocki;) Ja jak już pisałam-cały weekend z małymi...mąż własnie pojechał..:( Asmana,Zuziu30-może się uda w te Święta...trzymam kciuki.. My na szczęście w ty roku spędzamy razem ale różnie to bywało.. Iza-moje chłopaczki mają tylko jedną babcie i niestety tez nie na miejscu...tylko 200km więc widujemy się średnio 1 raz w m-cu...też mi brakuje jakiejkolwiek pomocy na codzień...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kobitki :) Ja dziś kolnejną noc w plecy bo moja córcia o 1:40 sie obudziła i wcale nie chciało jej sie spowrotem zasnąć, tak normalnie to bym spała dalej a mąż by ją lulał ale dzisiaj musiał iść do pracy więc to zaszczytne zajecie należało do mnie :( nie wytrzymałam długo i uspiłam ja w wózku ;) i dzięki temu spała dłużej. Teraz popijam kawkę może któraś sie dołączy?? Oliwci katarek już przechodził a za to Kuba obudził się dziś zasmarkany 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gumijagoda, dzięki za kawkę :) Widzisz jednak moje \"proroctwa\" sie nie sprawdziły i gratuluję przespanej nocki... U mnie znów dziś tragedia, mała obudziła się po 2 i prawie do 5 wyła 😠 Jestem niby stanowcza (terrorystka, jak Wy to mówicie), ale dziś w nocy miałam ochotę wziąść ją do siebie przytulić i ululać..i tak bym pewnie zrobiła, ale mąż przypomniał mi, ile się musiałam wcześniej namęczyć i mam tego nie psuć... A co do usypiania, to moja już ok.20-20.30 zasypia i wstaje tak ok.7.30 (zazwyczaj z jedną pobudką ok.5)...Choć mąż twierdzi, że za wcześnie ją kładę i dlatego budzi mi się w nocy :( Już sama nie wiem....Fakt u nas czasem jest w nocy strasznie gorąco, więc nie dziwię się, że mała budzi się na piciu.... Izunia, więc jednak jesteśmy rówieśniczki :) Bo tak to wszystkie tu młodsze od nas ;) I my też \"myśllimy\" (tzn. bardziej ja :( ) o rodzeństwie dla córci :) Asmana, mam nadzieję, że nie masz dziś za dużego kaca.... ;) Marteczka 🖐️ Kala 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×