Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość cacharelll

Mamy siedzące w domu z dziecmi

Polecane posty

Witam w nowym roczku kochane kobietki dla was i waszych dzieciaczków 🌻 😘 😍 duuużo zdrówka, szczęścia, wytrwałości i ...... co tylko chcecie Moje dzieciaczki w nocy słodko spały i nic nie było w stanie je obudzic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w Nowym roku!! ja musze sie przyznac ze niedawno wróciłam z sylwestra , bo bylismy w lokalu ze znajomymi i bawilismy sie do 7ej rano! potem pojechalismy sie przespac do znajomych, bo do domu troche daleko, a mężus nie był w stanie:-) w sumie to spałam tylko dwie godzinny, ale warto było, bo w sumie jeszcze nigdy nie byłam na takim sylwestrze:-) choc spóznione, to najlepsze zyczenia z okazji nowego roku, niech ten rok bedzie wspaniały i niezapomniany!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja również witam w Nowym Roku!!! Od jutra przestaję być mamą siedzącą w domu z dziećmi:-( Mam nadzieję, że będziecie chciały ze mną jeszcze rozmawiać;-) Do zobaczenia w innej dla mnie rzeczywistości😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Próbowałam uspić Paulinkę, ale narazie nic z tego...Więc zasiadłam na forum z resztką wczorajszego szampana ;) Kala 😘 Gumijagoda 😘 Monika, 🖐️ Zielna, będzie dobrze :) I zaglądaj do nas w każdej wolnej chwili...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuzia 😘 Kuba też nie chce mi spać , chyba też szampana skończę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jaj ja Wam powiem jak moj maly obchodzil Sylwestra to padniecie,,:p Wstalismy o 7 rano ,a poszedl spac o 3 rano,,byl bite 20 godzin na nogach,,Juz ja zasypialam ,bylam zmeczona,a on ciagle chodzil i sie bawil. Stwierdzilam,ze przeszedl samego siebie,byl niezniszczalny,,,az wreszcie padl,,,i spal do 11,30 rano. Pochodzil godzinke,zjadl,,,i znow poszedl spac,,,Spal 4 godzinki po poludniu,az sama go obudzilam,bo mysle se,ze jak tyle bedzie spal,to znow bedzie sie bawil do trzeciej rano ;) Ale teraz widze,ze juz trze oczka,i zaraz pojdzie spac,,a przynajmniej mam nadzieje,,;) ( U mnie 21,58-godz mniej niz w Polsce ;) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w poświżąteczny i ponoworoczny zwyczajny wtorek:D Od dzisiaj koniec laby:) Zielna powodzenia🌻🌻🌻 MamoZuzi hop hooop............... MIłego dnia wszystkim życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ No właśnie, zwyczajny dzień.....wszyscy poszli do pracy, a ja muszę powalczyć z tym całym poświątecznym bałaganem :( Na dodatek Paulinka przeziębiona i cały czas marudzi :( Życzę miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! DUUUUUUUUUUŻŻŻŻŻOOOOOOO SZCZĘŚCIA !!!!!!!!!!!!!!! Ja już w końcu prawie zdrowa....balowanie do 6.30 pomogło:D:D:D Sylwester był u nas i było naprawdę super-a dzieciaczki spały od 22 do 9rano...Damainek z przerwami na cycusia:P Kala-Oliwcia dostanie ode mnie głosik codziennie-masz jak w banku:P Gj-jeśli wolno spytac to jakie zmiany masz na myśli? Zielna-prawdziwy zuch z Ciebie-trzymam kciuki za szybką adaptację do nowej sytuacji...mnie tez to w sumie nie długo czeka bo czas tak szybko mija... Damianek ma 7 zębów..i idzie 8 i już pewnie stoi na nogach przy oparciu nawet się przepieszcza na stojąco:D...i uwielbia polędwice sopocką-hahaha Okresu nie dostałam..nie wiem skąd ten ból był... Zapisałam dziś Kamilka znowu do foniatry bo jest podejrzenie przerostu trzeciego migdała...termin mamy na 18.01. Ide usypiac malucha...a potem zapraszam na kawkę:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc kochane :) Juz doszlam do siebie po sylwestrze :p i mialam sie wziac za nauke, ale nie chce mi sie...buuuu.... Ponad to podjelam 2 postanowienia noworoczne :) Zwiazane z tym ze staramy sie teraz na maksa o dzidzie :) Pierwsze: ze codzinnie bede robila 100 brzuszkow, zeby wzmocnic kondycje miesni przed ciaza ( w pierwszej przytylam tylko 8 kg a brzuszek mialam maly i okragly jak pilka do nogi) a do formy wrocilam miesiac po porodzie. Lekarz mi mowil ze kobiety ktore maja silne miesnie brzucha maja ladne i male brzuszki ...oby.... ;) Drugie: codzinnie bede masowala szczotka nogi i brzuch aby sobie poprawic wyglad skory (tez sie przyda w ciazy aby nie miec rozstepow). Pierwsza ciaza mnie oszczedzila od rozstepow ale kto to wie jak to bedzie w nastepnej... Zreszta jak sie sobie przejrzalam w dobrym swietle to az odwrocilam wzrok... Straszny mam celullitis... :( A latem jeszcze nie bylo . A jak u Was? Sa jakies postanowienia? Buzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak ,,ja postanowilam,,zrobic wreszcie ten test ciazowy,ktory lezy juz jakis czas w szfce,,:D:);):p ,musze wreszcie go zrobic,,z jednej strony chce juz wiedziec,a z drugiej taka niepewnosc tez ma swoje uroki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam mamuśki:-) Mężusia nie ma jeszcze z pracy, Ala już śpi, Gosia ogląda minimini, a ja do komputerka;-) Pierwszy dzień w pracy jakoś minął. Rano nie mogłam się skupić, przepisy się pozmieniały, a i tak tych starych nawet nie pamiętam. Ale po powrocie do domu i pomimo, że w drodze samochód zaczął mi robić psikusy i gasł mu silnik, jakaś taka pełna energii jestem:-) Mam nadzieję, że mnie nie opuści niebawem:-) Mamo Zuzi. Co do tego cellulitu, też by mi się przydała praca nad nim, ale nie chce mi się. Na wadze ostatnio podskoczyło, ale powtarzam sobie, że to z okazji zimy;-) Powodzenia w staraniach nad maluchem. Iza!!! Zrób wreszcie ten test i nie trzymaj nas dłużej w niepewności!!!;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza, posluchaj sie Zielnej!!!! Czekam z niecierpliwoscia na wynik i kibicuje Ci baaardzo!!!! Ile spoznia Ci sie okres? Kurcze Zielna mi tez sie jak cholera nie chce walczyc z cellulitem, i wlasciwie to mi te kilka kg nie przeszkadza gdyby tylko skora byla napieta i jedrna. A wakacje za 6 m-cy!!!!! a ja je spedze jak zwykle nad morzem i nie bede siedziala w dresach :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale te baby ciekawskie:P Zielna Mamo Zuzi ty już o wakacjach a to dopiero drugi styczeń:( Chociaż ja też jum mam wstępny plan i powoli zaczynam się rajcować tym wyjazdem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heheh,,faktycznie te babska ciekawskie!! :D No ,ale obiecuje ,ze juz wreszcie zrobie,,moze jutro,,,;) A spoznia mi sie jakies 2 tygodnie,,tylko,ze tym sie nie sugeruje,,czesto tak mialam.Jeszcze przed poprzednia ciaza czesto nie mialam nawet po 2 lub 3 miesiace,a w ciazy nie mialam. Do ginekologa chodzilam,badal,wszystko bylo ok,po prostu tak mialam,,i tylko mi dawal tabletki na wywolanie,,,a po jakims czasie znow mialam to samo;)Tak czy inaczej brakiem okresu juz sie tak bardzo nie sugeruje,,,choc zasiewa to ziarnko nadziei,,;);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mialo byc ,ze w ciazy nie bylam,,;) szybciej pisze niz mysle ;) Zuzi mama dzieki za kibicowanie,,,ale co ma byc to i tak bedzie,,;) Moj mezu zas ma nocki teraz,,zas siedze sama w domu :( Maly mi teraz zasnal na fotelu podczas ogladanie bajki,,Wykapany,pojedzony i padl jak mucha,,Pewnie jeszcze sie przebudzi przed nocnym spaniem,,kurcze balans :( Wole jak idzie spac ok, 22,00 wtedy juz spi cala noc,,a jak tak szybko zasypia to sie przebudza,,:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj Izunia, ty masz niezle nerwy... ;) Ja bym nie wytrzymala az 2 tygodnie :) Trzymam kciuki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej WITAM W NOWYM ROKU Sylwester wypadł nam rewelacyjnie, dawno tak sie nie bawiłam. Z postanowien noworocznych to postanowiłam zrzucić parę zbędnych kilogramów. Mije chłopaki załapały katar i kaszel mam nadzieje,że nic poważniejszgo im sie nie wykluje. Zielna POWODZENIA w pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Ja też bym chciała zrzucić 5kg:P Izuniu...ja jak byłam w ciązy z Kamilkiem robiłam dwa razy w ostępie 4 dni(czas już był odpowiedni)i dwa razy test był negatywny....a ja wiedziałąm że jestem w ciazy już......dopiero za trzecim razem zrobiłam test pokryjomu przed mężem(żeby nie myślał że mam ciąże urojoną:P)i ....bingo:D:D:D Trzymam kciuki żeby u Ciebie od razu było bingo;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marteczka hahahah,,rozbawilas mnie,,ta ciaza urojona,,:D No, ale jak to sie mowi \"do tzrech razy sztuka\" wiec gratulacje za \"mienie\" nosa i za upartosc ;) Ja pewnie juz po tym drugim tescie zwatpilabym,,bylabym pewna ,ze ciazy nie ma,,;) Ja za to jak bylam w ciazy to nawet nie wiedzialam przez 6 tyg,,moj maz stwierdzil,ze jakos piersi mi sie powiekszyly,,i zapytal czy ja czasem w ciazy nie jestem. Wysmialam go,,,,ale zrobilam ten test,,;) I wyszly ladne dwie kreseczki :) No zobaczymy jak to bedzie tym razem,,;) Chyba faktycznie jutro zrobie ten test,,bo juz jestem coraz bardziej ciekawa,,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uff.......a ja po całym przedpołudniu sprzątania znów muszę wziąść się do roboty, właśnie poszli od nas goście z dziećmi (więc same rozumiecie :( ). Iza, ja też bym nie wytrzymała z tym testem i już dawno zrobiła ;) mamo Zuzi, też marzą mi się wakacje nad morzem.... Zielna, tak trzymaj!!! 🌻 Brylka 🖐️ Marteczka 🖐️ Fajnie tak obserwować osiągnięcia własnych pociech... Moja Paulinka zaczęła właśnie wchodzić po schodach na nogach :) Wcześniej szła na czworaka. Gumijagoda 😘 Co do postanowień noworocznych to ja nic nie postanawiam....choć przydałoby się i kilogramy zrzucić i z celulitem powalczyć :P .... mam za to jedno malutkie marzenie......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×