Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość cacharelll

Mamy siedzące w domu z dziecmi

Polecane posty

Kala juz daje !! 3 szkl. mleka 2 szkl cukru ok 40 dag kokosu 2 kostki margaryny 4 op. herbatnikow Mleko gotowac przez godzine z cukrem. Dodac 30 dag kokosu i gotowac jeszcze 10 min. Ostudzic. Rozetrzec margaryne,i dodawac ostudzone mleko z kokosem i cukrem oraz dodawac polamane herbatniki. Odstawic na noc do lodowki. Z zimnej masy formowac kulki i obtaczac w tej reszcie kokosu ,ktora zostala. To jest oryginalny przepis a tamtego topiku,ale ja bym zmienila troszke proporcje.Robilam to jeden raz,,smaczne,ale podejrzewam ,ze lepsze byloby gdybym dala 1 kostke margaryny ( bo troszke za tluste) i 1 szklanke cukru ( bo jak dla mnie to bylo za slodkie) Wyszlo mi bardzo duzo tej masy,wiec na drugi dzien kupilam spod biszkoptowy,wylozylam na gore ta reszte masy,oblozylam orzechami i migdalami,,i mialam super ciasto ( ale za slodkie troszku ) No to smacznego,,naprawde smakuje jak prawdziwe rafaello!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Zielna,,,wspolczuje,,to wszystko przytrafilo Ci sie jednego dnia?? Lomatko!! 13 piatek jest dopiero w piatek,,a tu juz taki pech Cie przesladuje :( Wspolczuje :( Ksenka27 🖐️ Witam nowa mamusie!! Milo Cie poznac 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza, brzmi smacznie:-) Pewnie wypróbuję kiedyś, bo lubię rafaello.:-) A marudzę sobie, bo mnie wszystko boli, chyba po tym pchaniu samochodu i bieganiu po schodach w tą i spowrotem w pozycji pochylonej nad Alą. Uczę ją schodzić, a ona odkryła dziś, że jak zejdzie, to przecież może wejść znów na górę po to, żeby znowu ćwiczyć schodzenie. I tak w kółko:-) Witaj Ksenka. Prosimy więcej informacji o sobie;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻zielna Witam Cie!! 🌻 To tak jak juz pisalam siedze w domu z synem. Mam 26 lat. No przedemna szkola sie zaczyna to znaczy Bartek(19.07.2000) idzie do pierwszej klasy,ciekawe jak to bedzie. Jakos ten czas tak szybko leci , pamietam jak byl taki malutki a teraz ze mna nawet gotuje i chetny jest ostatnio do zmywania naczyn. 🌻 Jakby co to pytajcie co chcecie wiedziec. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zielna,,wierze,ze masz dosc,,tez bym miala :( a z tym schodzeniem malej,,to chyba taki eta. Moj tez tak mial,,identycznie,,wszedl i zeszedll,no bo przeciez jak umialem zejsc,to chyba wejsc tez umiem?? A ja za nim,bo nie daj Boze by spadl,,,a raz spadl :( Juz myslalam,ze umie perfect wchodzic i schodzic,ja szykowalam mezowi obiad jak przyszedl z pracy,a maly byl na gorze z tata. Marek poszedl do lazienki i za chwile slysze lubudubudu z samej gory na sam dol,,,,i zero placzu,,,taka cisza,,,Nogi mi sie zatrzasly,zrobilo mi sie goraco,,,podbieglam do schodow,,patrze,,lezy maly na dole... Nie wiedzialam,czy go ruszc czy nie,czy ma kregoslup caly czy nie,,i dopiero jak nas zobaczyl to zaczal plakac i sam sie zbierac,,Poruszalam jego rekami,nogami,nic na szczescie sie nie stalo,,, Ale od tamtej poru juz sam sie nie zbliza do schodow,,tez sie wystraszyl. Jak chce isc na gore,to zawsze czeka na mnie i pokazuje paluszkiem na gore i w ten sposob mozi,ze chce tam isc . Co ja wtedy przezyylam,to nie masz pojecia. Chcialam jechac na pogotowie,zeby zrobic przeswietlenie czy wszystko ok,,ale obylo sie bez tego.. ;) Ja juz tez nie marudze,,trzymajcie sie!! Pa!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zielna bidulko 🌻 😘 Izunia dzieki chyba jutro zrobię 😘 Gumijagoda babo ty gdzie się podziewasz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ksenka witaj na pokładzie ,mamy już drugiego topikowego Bartka:D Zielna jesteś niesamowita DZIELNA ZIELNA:D:D:D Izunia aż spróbuje któregoś dnia te Rafaello:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gumiśka przemówiła ludzkim głosem :P ale ja wredna baba jestem hihihi i nadal sama 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje Mile Panie to ja bede spadac bo moj szescio latek jeszcze nie spi i musze go utulic do snu. Milej nocy papatki 🖐️ Milo bylo Panie poznac🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kala23 🌻 Witam Cie!! My jestesmy z żor. gumijagoda Ciebie rowniez Witam!!!🌻 Ale Was tu durzo i takie mile no no

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kala23 jagby moj syniu juz spal to bym chetnie z wami poklikala, ale odezwe sie jutro rano. PA PA 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oooo. Baby się odezwały! Iza, u mnie z tym wchodzeniem, to muszę za Alą ganiać już od kilku miesięcy. Jak jeszcze raczkowała, to odkryła, że można po nich wchodzić. Kiedyś też mi spadła. Kilka miesięcy temu mój mąż budował drewutnię w ogrodzie i miałam mu coś przytrzymać. Marudziłam, że dzieci same w domu, a on wsiadał na mnie, że przewrażliwiona jestem. Jak wracałam do domu, to jeszcze na dworzu usłyszałam łomot. Na szczęście Ala spadła tylko kilka stopni i to jakoś w poprzek. Nic jej się nie stało, ale potem Gosia stwierdziła, że przecież asekurowała Alę i Ala spadła dopiero, kiedy schodziła z góry:-O Najgorsze jest to, że mam schody ażurowe i zawsze mam wizje, jak Ala wpada między schody i zatrzymuje się na głowie, bo ta nie przejdzie:-O No i teraz przyszła pora nauczyć ją schodzenia:-) bo już nie mogę opanować tego jej wchodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka!! WITAM NOWA MAMUSIE, KSENKA 🖐️🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼!!! uprasowałam, teraz planuje sie uczyc;-) dziopki, któras z was kiedys podawała przepis na pyszna zapiekanke, ale nie odpisałam , czy mozecie podac jeszcze raz, prosze❤️ malutki terrorysta, nie spał cały dzien, a wieczorem zasnął i niedawno sie obudził, i nie wyglada juz na spiacego:-( zielna:-) Brawo za wytrwałośc! iza, ja tez mówie na moje malenstwo terrorysta, bo odkąd sie urodził, to nie przestaje nas terroryzowac:-) :-);-) kiedys nikus poszedł do wujka i mówi do niego, ze braciszek to jest mały terrorysta, a wujek sie pyta, dlaczego, on na to :bo terroryzuje mamusie, wujek na to: to co on jest z Al kaidy? , a Nikus:nie, z brzuszka. :-) hi hi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ksenka27---> Jeruna,tos ty je naszo dziolcha!! Jo zech je z Rybnika!! Zory toc to przeca kole mie!! Ziomalka graba!! [czesc ] :p ;) Tera zech je w Irlandyjii,ale w lutym jada do dom ,byda tam cos kole dwoch tydni,,;) Hehh,,zartuje z tym slaskim,ale milo spotkac kogos ze swoich stron,Zory znam bardzo dobrze (mialam tam slub cywilny ;) ) Monika---> bo to sa tacy mali terrorysci!!Ale za to jacy kochani!! I niech nas trroryzuja ile sie da,jak beda starsi to juz sie nie damy terroryzowac ;) :D Zielna 🖐️ gumijagoda 🖐️ kala 🖐️ kolorowych snow wszystkim!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co wy takie wylewne od rana :P u mnie w miare ta noc minela, ta moja baba juz sie tak nie budzila czesto i spalysmy prawie do 9 :P Miłego dzionka to tylko ja z mazowasza :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻Czesc Kobitki!!!🌻 No teraz mam troche czasu dla Was. Bartek w przedszkolu,obiad zrobiony, posprzatane itd.. izuniaz Ksenka27---> Jeruna,tos ty je naszo dziolcha!! Jo zech je z Rybnika!! Zory toc to przeca kole mie!! Ziomalka graba!! [czesc ] Tera zech je w Irlandyjii,ale w lutym jada do dom ,byda tam cos kole dwoch tydni,, No Tobie to wychodzi ten slaski, ja nie potrafie godac. ha ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Zaraz ide z malym na " Mums and tots",zmieniam miejsce,zazwyczaj jezdzilam do kosciola protestanckiego,ale znalazlam w mojej dzielnicy w "Community centre" Ciekawe jak tam bedzie,czy tez tak fajnie jak w tym kosciele,, Papatki,,do pozniej !🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :) Ja właśnie jestem po wizycie księdza :) Teraz pora na kawkę :) A wczoraj byłam z Paulinką u lekarza i niestety dostała antybiotyk, żeby odgonić zapalenie oskrzeli :( Niestety coś jej nie podpasował i zwymiotowała mi, musiałam całą pościel zmieniać i ją przebierać. Dziś rano już przyjeła go lepiej, więc może będzie ok... Monika, czy Tobie chodziło o zapiekankę makaronową? Bo jeśli tak, to ja kiedyś podawałam przepis... Ksenka27, witaj w naszym gronie :) Marteczka, Gumijagoda, Kala, Izunia, Monika 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iza.
czesc mamy Nie bylo mnie pare dni ale czytalam sobie wasze wypowiedzi ,ja zas mam pytanie do was moze ktoras z was moze mi napisac ile mialo wasze dziecko jak mu wyszly 2 zeby?i jak sie to odbywalobardzo prosze o odpowiedz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No a ja dzis bylam na tym \" Mums and tots\" ( takie grupy,cos jak przedszkole,,) no i musze przyznac,ze calkiem fajnie bylo,,;) Bylam tam pierwszy raz,w przeciwienstwie do grup przy tamtym kosciele,tutaj nie bylo zadnych Polek,Slowaczek itp. Szczerze powiem,ze sie ciesze z tego,bo przynajmniej zmuszona jestem rozmawiac po angielsku i szlifuje tym samym moj ang. Bo tak dla wygody siedzialam tam zawsze z tymi Polkami,Slowaczkami i nie uzywalam angielskiego w ogole,, Ok,,tyle tylko chcialam dodac,,a za jakies poltora godzinki mezu znow idzie na nocke,,i zas bede sama,,:( Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×