Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość cacharelll

Mamy siedzące w domu z dziecmi

Polecane posty

I chcialam tylko dodac , ze sa tam zdjecia Alanka z listopada a Mamka sie na nas wypiela juz chyba na poczatku wrzesnia, wiec dostep do neta ma, tylko juz nas nie chce , buuuu 😭 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no, buuuuuuuuu co tam dziewuszki, jak leci? my dzis bylism na polku, maluszek nawet ładnie spał w wózku.kurcze nie wiem kiedy sie zbiore zeby zrobic tę zapiekanke, bo ciągle mi cos przeszkadza:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gumijagooda, ja czesto pije kawke jeszcze pózniej, bo ogólnie pije do trzech kaw dziennie.;-) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i znowu pustki 😭 cos mi nie wyszło z tym prasowaniem;-) kurcze jutro musze wczesniej wstac wkoncu i sie zaczac uczyc, bo kurcze sesja mi siezaczyna a ja jeszcze nic nie umiem:-( oj babeczki cos nam topik podupada:-( dobrej nocki🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wpadłam się tylko przywitać bo zaraz mamusia do mnie przyjedzie i po co ma mnie zastać przy kompie ,kiedy dzieci jeszcze w piżamkach;) MOnika i IZuziaz wszystkie musimy się przykadać do istnienia topiku. Pa.ZAjrzę jak tylko będe mogła:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello!!! Mam net!!!:D:D:D POtem poczytam wasze posty bo jestem śnięta ryba i muszę wrócić do świata żywych....buziaki i miłego czwartku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień doberek :) Dziś tradycyjnie dzieci tubisie ogladały hehe Olinka rano zawsze ze mna spi i jak sie obudzi to włazi na mnie, ciągnie za włosy i nos a na koniec się przytula i okropnie obslinia hihihi ale jakie to słodkie ;) Teraz Kuba oglada domisie a Olinka stoi przy stole i stara się schwycić obrus hihihi Mykam robic kaszkę dla młodej Miłego dzionka 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki,to tylko ja.Wczoraj byłam u kosmetyczki na czyszczeniu twarzy i wyglądam dzisiaj jak potwor z bagien.Ale juz przynajmniej lepiej niz wczoraj............ Normalnie dzisiaj strasznie kiepsko sie czuje ,mam kaca.Wczoraj zbyszek przywiozł flaszeczke winka domowego od jakiegos gościa , a ze on nie chciał to ja sobie tak popijałam i oglądałam m jak miłość i wyobraście sobie że przez cały serial wyduldałam tą flaszke sama,normalnie ani nie zauzażyłam kiedy sie oprozniła.Potem zbyszek miał ze mnie ubaw,sama sie teraz z siebie smieje ze potrafilam wyzłopac cała flache i nawet wszystko pamietam ,tylko troche nogi mi sie platały..hehehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kochane, Zuzia juz lepiej, ale jeszcze w domku z nia siedze :) Martusiu, dzis jest SRODA, faktycznie musisz wrocic do swiata zywych hahaha ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien doberek!!!:d :D co dzis pichcicie kobitki? ja robie kotlety w płatkach. uprasowałam dzis prawie wszystko. cos pogooda nie zacheca do spaceru, niby nie pada, ale nie ma słoneczka:-( miłego dzionka:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka:D Dopiero piję poranną kawę;) nie miałam prędzej czasu:) Monika co to za cuda wyjdą i w jakich płatkach i co i jak? Marteczka Była u mnie mamusia moja kochana ❤️z okazji święta Babci w Juli przedszkolu,była bardzo wzruszona jak Julcia wręczyła jej własnoręcznie[z pomocą pani;)]wykonane prezenciki. JUlka strasznie kocha swoją bbacię i było jej bardzo smutno,że musiała zaraz wracać do pracy:( A prędzej to taka radośc biła z jej oczu kiedy miała babunie przy sobie na wyłączność. Mamo Zuzi i Viki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o rany, dziewuszki gdzie wy sie podziewacie? my własnie wrrócilismy z zakupów.wkoncu kupiłam składniki do tej zapiekanki, i jutro bede robic. juz nie moge sie doczekac.. kurcze juz nie moge wytrrzymac w domu, zeby chociaz było ciepło, to moglibysmy chodzic na długie spacery, a tak to nudzimy sie w domu, nikus przez to niegrzeczny, ja wpadam w depresje i nic mi sie nie chce😭 byle do wiosny!!! aha, mój malutki konczy dzisiaj pół roku!:D dzis planujemy z męzulkiem obejrzec film\"Babel\" bo juz strasznie dawno nic razem nie ogladalismy...mam nadzieje ze z tych planów cos wyjdzie:;-) Viki, ja tez planuje wypad do kosmetyczki na taki zabieg, ale nie wiem jak to wyglada, ile koosztuje, i jakie sa efekty, wiec jak mozesz to napiszz cos blizej na ten temat.🌼 gumijagoda, obtaczam kotlety w mące, w jajku, potem w płatkach kukurydzianych i w bułce tartej i smaże normalnie na patelni.smaczne. miłego wieczoru wszystkim!!!!😘❤️🌼:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór kobiety:) Ja dziś prawie cały dzień na wyjeździe, zmęczona jestem totalnie....jeszcze po powrocie do domu zastałam niespodziewanych gości... Ale mężuś po raz kolejny miło mnie zaskoczył :) Nie dość, że wzorowo zajmował się córką to jeszcze zrobił przepyszną zapiekankę :) (tym razem ziemniaczaną) 😘 Spadam lulać małą, a potem sama się położę 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
POBUDKA!!!! ????? czyzbym to ja najwiekszy sppioch z was ogłaszała pobudke?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olinka się obudziła raz w nocy na papu a potem o 6 ale zasnęła i w koncu sie obudziła na dobre o 8 ;) kurna wreszcie się doczekałam tej pieknej nocki :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D Mykam kawke zrobić dołączy sie któraś??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Wczoraj byliśmy z Paulinką u lekarza, bo nadal trochę kaszle...trochę się obawiałam, bo teraz ta epidemia zapalenia płuc i oskrzeli panuje...Ale wszystko w porządku, tzn. jest poprawa, ale nadal musi brać antybiotyk, żeby się choróbsko nie cofnęło :( I nadal jestem uziemiona w domciu 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuziu zdrówka dla Paulinki 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 Gumijagoda śpiochu ty gdzie się podziewasz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×