Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość cacharelll

Mamy siedzące w domu z dziecmi

Polecane posty

Cześć dziewczyny.Moi mężczyzni od godziny na sankach.Mam trochę spokoju.spotkamy się dopiero u teściów na obiedzie.Niech się wyszaleją.Ja właśnie piję gorącą herbatkę i zajadam serniczek.Zostało jeszcze więc zapraszam.Nas zasypało.jeżdzi odśnieżarka,ale to i tak nic nie daje.Pada śnieg,więc co odśnieży to zaraz zasypane.Ale pan się bardzo stara.Będę kończyć,bo muszę wysuszyć włosy.Miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze a zuzi na tamtej nozce znikly te plamki a pojawily sie na drugiej podeszwie... smaruje klotrimazolem, bo wydaje mi sie ze to grzybek, ale kto tam wie.... Nie swedzi jej to , za to mnie juz swedzi wszystko z tego wszystkiego :( Jutro z rana jade do przychodni i nie wyjde dopoki lekarz jej nie zobaczy... A u mnie wszystkie znaki na ziemi i niebie wskazuja na ciaze, choc testu nie robilam, i na razie czekam na srode. Umowilam sie z koleznka ze zatestujemy razem w srode. tu pytanko do Luizy, czy stosowalas w ciazy Clotrimazol masc, bo wszyscy mowia ze mozna uzywac a na ulotce jest napisane zeby nie w pierwszym trymastrze. No i sama nie wiem.... A tak poza tym Milej Niedzieli (choc ja oczywiscie sie juz zamartwiam tymi Zuzi stopkami... :((( )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamo zuzi clotrimazol w ciąży mozna stosować , ja miałam przepisany. Moje dzieciaczki juz śpią, mąż też bo ma dziś wysoką gorączkę także musiałam za trójką latać :P Teraz trzeba jeszcze pozmywać i pranie rozwiesic a tak mi się nie chce że szok :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gumijagoda 🖐️ 😍 No, zauwazylam ze jak cos napisze to nikt dlugo po mnie nie pisze... Chyba odstraszam ;) Ja jutro z zuzia do lekarza bo skora schodzi coraz bardziej :(( Ale nawet nie jest zaczerwnienione, no kurcze co to moze byc.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamo Zuzi przedewszystkim zdrówka dla Zuzanki:) i napewno nikogo nie odstraszasz,a na pewno nie mnie ,bo bardzo lubię jak się pojawiasz na topiku:D Kala Ty artystko :) Dobrej nocki wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻D🌻z🌻i🌻e🌻ń 🌻 ❤️d❤️o❤️b❤️r❤️y❤️ Olinka znów nocy nie chciała spac:( ona teraz łazi i sie smieje a ja 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny. Mamo Zusi nie uzywałam tego,więc nie mogę Ci pomóc. A ja cieszyłam się,że Kuba zdrowy a tu choroba.Gdy moi mężczyżni przyszli do teściowej Kuba był bardzo radosny,bo ulepili bałwana.Ogromnego bałwana,był większy nawet od męża.Po obiedzie zaczął mówić,że boli go głowa a o 18 oczka mu się zaszkliły,zaczął być śpiący.Zmierzyłam mu gorączkę to miał już 38 i powoli brały go dreszcze.Pojechaliśmy na dyżur i lekarka powiedziała,że gardło bardzo czerwone a że jestem w ciąży i mogę za nie długo urodzić to przepisała mu lekki antybiotyk(tak to nazwała),aby mnie nie zaraził i był zdrowy jak urodzi się dziecko.Gdy przyjechaliśmy do domu dostał leki i od razu usnął.Wstał za godzinę z gorączką 40 stopni.Noc nie przespana.Jestem zła,bo w tym tygodniu mam usg,potem wizytę u lekarza,mnóstwo zakupów wszystko zaplanowane a tu niespodzianka.Ja tak zawsze mam.Co zaplanuję to mi zawsze coś wyskoczy.Dobrze,że tata na chorobowym to może uda mi się coś zrealizować.Muszę kończyć,bo już mu się nudzi i prosi aby się z nim pobawić.Miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gumijagodka 🌻 Bylam z Zuzia w przychodni i wizyte mam dopiero za tydzien (niech zyje Szwecja!!!). Powiedziala ze jest multum dzieci chorych i one czekac nie moga a to co ma Zuzia to nic takiego i wytrzyma. No oki. Jak bedzie gorzej po prostu pojde prywatnie. A po nocy gdy posmarowalam Clotrimazolem stopki byly o wiele lepsze :D Woec jestem dobrej mysli. Acha.... no i dziewczynki JESTEM W CIAZY!!! Po prostu wbilo mnie w ziemie jak zobaczylam wynik testu. Placze i smieje sie na przemian!! No wiec za 9 miesiecy znow bede siedziec w domku i udzielac sie na topiku jako typowa \"siedzaca w domu z dzieckiem \" :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamo Zuzi gratulacje, trzymaj się cieplutko :D 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 Zobaczysz wszystko bedzie dobrze 😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwonka d-_-b
witam mam do was kobietki troszke nietypowe pytanko czy cos jest nie tak jak dzidzi robi zielonkawa kupke bo muj syn taka zrobil i nie wiem a nie mam sie kogo zapytac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwonka d-_-b
mamo ZUZI wiem jak to jest bo ja mam 5 miesiecznego synka i okres mi sie znowu spuznia a ja jestem na 99% pewna ze znowu dzidzi ale test sie boje zrobic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Teresasz23
czesc dziewczyny fajnie ,ze mozna pogadac z matkami ktoretez siedza w domu i wychowuja dzieciaczki.JA MAM 5 MIESIECZNA CORECZKEI DUZO PRZY NIEJ ROBOTY ALE FAJNIE JEST Z KIMS POGADAC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Teresasz23
IZUNIAZ SWIETNIE CIE ROZUMIE ,BO U MNIE TO SAMO.MOJ MAZ TEZ CALY CZAS PRACUJE NA NOCKI.PRZERABANE BO W DZIEN NIE MA KIEDY BO CALY CZAS JEST SIE PRZY DZIECKU

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiu 🌼G🌼R🌼A🌼T🌼U🌼L 🌼A🌼C🌼J🌼E🌼 Zyczę powodzenia:D Lepszej wiadomości w poniedziałkowy ranek nie mogłaś nam przekazać:) Zazdroszczę Ci troszke tego stanu:)bo lubiłam być w ciązy:) Kala ty moja babo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gumisia to w czym problem??? Kolacyjka i działać do łóżeczka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kala ty babolcu jeden:P Ja tylko napisałam ,że lubiłam być w ciązy,a nie bardzo mi się uśmiecha kolejny brzdąc teraz ,chociaż wózek mam juz przyobiecany:P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katarzynko-:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D Jak się BARDZO cieszę i serdecznie GRATULUJę!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ZAZDROSZCZę cI PRZEZYWANIA PO RAZ KOLEJNY TEGO CUDU:d:d:d Witam nowe i \"stare\"mamusie.......nie udzielam się bo nie mam na nic niestety czasu ale pamiętam o Was!!!Całusy mocne!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamo Zuzi GRATULUJĘ!!!!!!! Będziemy mieć dzieciaczki z jednego roku. Witam nowe mamusie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wróciłam :) Oj, jestem strasznie zestresowana, bo na drogach gołoledź, więc jazda tragiczna. Na szczęście cali i zdrowi dojechaliśmy do domciu i ja od razu do kompa :P Kasiu, gratuluję 🌻 🌻 🌻 I bardzooo zazdroszczę (pozytywnie oczywiście:) ) Ja chyba nie będę miała już dziecka w tym roku...jutro idę na rozmowę w sprawie pracy... Teraz biegnę się rozpakować. Dla wszystkich mamuś 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobitki. Nie mam kiedy poczytać co u Was, ale najważniejsze przeczytałam! Mamo Zuzi! Gratulacje!!!!!!!!! Trzymaj się ciepło i uważaj na siebie:-) Czekam na wieczór, kiedy chłopa nie będzie w domu, bo ostatnio nigdzie nie wyjeżdża, to porządek musi być i wszystko w chałupie zrobione:-) A że jeszcze jakaś fuszka do zrobienia, to zupełnie nie mam kiedy usiąść i pogadać z Wami:-) Pozdrawiam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje kobitki 🌻 Jestem wzruszona ze tak mi serdecznie gratulujecie 🌻 Mam nadzieje ze teraz dziarsko przejde przez te 9 miesiecy!!! kocham swiat dzisiaj 😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej babeczki🌼 przedewszystkim GRRATULACJE DLA KASI!!!!!!! nie pisze ostatnio, bo mam sesje, więc sie uczę,a przynajmniej usiłuję:D U nas na szczęście wszyscy zdrowi🌼 Dużo ZDRÓWKA DLA WSZYSTKICH DZIECIACZKÓW!!!!!!!!❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mama_zuzi GRATULACJE!!!! A widzisz,,a tak sie martwilas!! Jeszcze raz moje szczere gratulacje !! 🌻🌻🌻 Ja jeszcze chyba se poczekam na dzidzie,,,maz wiecznie na nockach,,a w ciagu dnia mlyn ;) A jak juz ma wolne,to nie ma dni plodnych,,a jak znow beda dni plodne to znow bedziemy w Polsce ,,,a tam zero bara bara,bo bedziemy w 4 w jednym pokoju,,hehehe,,:D Ok,,spadam,,dobranoc!! Mama_zuzi,,uwazaj na siebie i dzidzie,,i trzymam kciuki zeby ciaza przebiegala bezproblemowo!! :) 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×