Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość cacharelll

Mamy siedzące w domu z dziecmi

Polecane posty

I okazało się, że te wpisy sprzed kilku minut, to nasze:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niom lepiej przejść do nastepnej strony bo jak ktoś to przeczyta to sobie pomysli że tu jakies pomylone są :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nooo:-D Kala, ale chociaż poznałyśmy Pana Moderatora;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokładnie Zielna Moje dzieciaczki śpią a męża nadal nie ma :( ale ochote na piwo mam. ale co mam sobie maila do sklepu wysłać :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A daleko masz ten sklep? Może się nie obudzą;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gumijagoda tyle mocowania się z kafe a teraz cie wcieło :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sklep niedaleko ale biorąc pod uwage że może być kolejka, Olinka w wózku śpi teraz to by mogło byc bummm :( ja za strachliwa jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Za długo żeśmy walczyły:-( Też mam robotę i powinnam się wziąć. I nawet sobie nie pogadałyśmy😭 Zuzia też tylko przemknęła:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy wyjeżdżając do Włoch z dziećmi muszę im wyrobić paszporty czy wystarczą dowody osobiste?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie moja branża wprawdzie, ale kiedyś dowiadywałam się z Gosią. Powinny być przynajmniej wpisane do paszportu któregoś z rodziców. Tyle, że wtedy musicie mieć Wy ze sobą paszporty, no i jak będzie chciało jechać z dziećmi jedno z rodziców, które nie ma tego wpisu, to kaplica. Ja wyrobiłam swoim paszporty. Tak jest wygodniej:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak w końcu pozałatwiam sprawy dokumentów to nie ma sprawy ,najpierw muszę wyjechać:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wreszcie uff takich wyrzutów już teraz nie mam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GJ, taki wpis do paszportu jest chyba szybszy niż wyrobienie nowych paszportów. U nas, jak się komuś spieszy, to odsyłają z biura w Wejherowie do Gdyni do jakiegoś główniejszego biura. U Was pewnie też tak można. A co to za nagły wyjazd? Pisałaś już o tym? Niestety nie wszystkie zaległości przeczytałam:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wczasy? O tych wpisach, że znieśli, to nie słyszałam. Do maja to powinniście zdążyć z wyrobieniem. Jest poza sezonem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
że przez moje głupie pisanie temat nam zamknąć chcieli :( Właśnie mi ulice odsnieżają bo wieczorkiem troszkę popadało śniezku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak jakby:D jedziemy na komunie do mojej chrześnicy i przy okazji urlop zaliczymy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kala, pozbądź się wyrzutów, to ja zaczęłam:-) Gumijagoda, fajne wakacje Ci się szykują:-) Dobraaaanooooc!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry:) Fajnie sobie wczoraj popisałyście, ale ja niestety padłam:( Te dzieci mnie wykończą;) Dziś znów szykuje się wielki ból głowy ... Paulinka nie chce być z babcią, cały czas wyje, że chce ze mną (nawet do WC), szwagra córka wyje, że chce za Paulinką, teściową lata za wnuczkami ... normalnie wyglądamy jak biegająca po domu sfora psów :D A miałam się dziś wybrać na zakupy i do fryzjera 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny.A u nas deszcz ze śniegiem.Wczoraj było ciepło,więc z Kuba bylismy na długim spacerku a dziś siedzenie w domu.Ja nic nie robie tylko sprzątam.Mam nadzieję,że to przyspieszy poród.Wszyscy mają ze mnie ubaw.Jak na razie skurcze mam,ale nie takie żeby jechać do szpitala.Wszyscy wymyslają daty porodu.Tata chce w piątek bo wtedy ma urodziny,Kuba walentynki,teściowa 15 lutego bo wtedy ona ma urodziny a mąż chce w terminie.Czemu?On będzie obchodził urodzinki.A ja chcę już.Dużo mamy tych imprez w lutym.Boże ja już o niczym nie gadam tylko o porodzie.Zaczynam robić się nudna.Mąż dzisiaj ma imprezę w pracy,w piątek następna.Jestem trochę zła,ale mam nadzieję,że nie będzie długo.Będę kończyć,bo kończę gotować zupę ogórkową i mam na nią juz ochotę.Miłego dnia.Już więcej nie będę pisać o porodzie.Obiecuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×