Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość cacharelll

Mamy siedzące w domu z dziecmi

Polecane posty

Gość BehindBlues2002
no

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Victoria27

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój Kubuś najprawdopodobniej musiał zjeść sierść naszej suni (teraz lnieje) i to mu tak zalegało na żołądku. Dostała leki osłonowe i na wszelki wypadek mam mu zrobić badanie moczu. Ale on już świetnie się czuje i dokazuje jak zawsze dziś cały dzień obsługiwał na zmianę piloty i telewizor, a szczęśliwy był, że go mama po domu gania... Mnie wczoraj coś dopadło: nudności, duszności, fale zimna i gorąca, dreszcze, dziś dalej trzyma, ale już delikatniej. Nie mam pojęcia co to może być, ale czuję się fatalnie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję anet.d Wiem, że się powtarzam, ale cieszę się, że Was znalazłam. Mój mężuś, przyzwyczajony, że wieczorami zazwyczaj na nic nie miałam siły jest w lekkim szoku, że wieczorami tyle czas spędzam przy kompie... najciekawsze jest to, że chyba poczuł się troszkę zagrożony i coś tam sprawdzał, bo dziś do mnie mówi \"na tych forach to kilka dziewczyn pisze do siebie tak?\" Bo ja nie będę ukrywała jestem kurą domową, ale się robię nowoczesna, wyemancypowana... Właśnie przeczytałam to jeszcze raz...ja faktycznie dziś gorzej się czuję, żeby takie rzeczy pisać?, ale wysyłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D Zielna.33/Małgosia-31.05.2002, Ala--09.11.2005.........../ pomorskie Gumijagoda.30/Julka-5.12.2000,Bartuś-15.09.2005......./ Dolny Śląsk Luiza....28.../Jakub-17.05.2002,Julia19.02.2007......... /Krakowskie Monika....../Nikodem--15.08.2003; Miłosz-17.07.2006..../małopolska Brylka.30 /Ola-20.06.2001, Marcin i Przemek 25.11.2002/ Elbląg MARGARET777..26/ Iza 01.08.2003, Ola 02.02.05........../małopolskie Zuzia 31/Paulinka 23.03.2005................................../.lubelskie Marteczka77./Kamilek-16.09.2003, Damianek-10.04.2006.. /Lublin Mama_zuzi-26/ Zuzia- 07.05.2002 - 4 l Nell06.10.2007............/ Göteborg Kala23 - Jakub 29.09.2003, Oliwia 15.05.2006............../Płock Manika74/ Kamil13.03.95,Maja26.03.06................../zachodniopom anet d /Ksawery 26.03.2004...................../ lubelskie stokrotkapolna/Jakub 25.01.2003 ,Weronika 29.12.2004/ Dolny Śląsk sylwunia27/Dawidek15.11.2002, Dominik4.03.2007 /Irlandia Mamuśka30/KUbuś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwunia27
🖐️Dziewczynki ja juz padam na twarz jutro wiecej wam napisze co u mnie teraz ogladam Troje na TVN razem z mezem.Dominis juz prawie spi,a Dawidek wlasnie poszedl spac z babcia:D ojjj poleje sie jutro wodka na topiku:D Dla Luizy i Miki🌼🌼🌼🌼[kwia tek]🌼🌼 Z bukietem roz nie moge przyjsc by zlozyc wam zyczenia dlatego z oddali przyjmijcie me zyczenia.Duzo zdrowia,szczescia i radosci niech w Waszych ❤️❤️ zawsze gosci,niech sie spelnia Wasze zyczenia w dniu WASZEGO URODZENIA👄👄 Do jutra MAMUSKI duzo zdrowka zycze dla Was i Waszych dzieci🖐️ 🌼 Spokojnej i przespanej nocki zycze Wam i Waszym dzieciom👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwunia27
:D:D Te zyczenie byly oczywiscie dla LUIZY I MANIKI,a nie MIKI cos mi zle sie napisalo upss sorki.Pa kochane 👄👄🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kubusiek ząbkuje (bardzo cierpi, ma krwiaka na dziąsle) i ciągle siębudzi. Muszę uciekać. Spokojnej nocy drogie mamuśki. Anet 🌼 za pomoc, jagódko 🌼 za słowa cieplutkie. Do jutra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki kobitki za życzenia👄:) mamuśka, każdy pisze, o jakiej porze mu pasuje, nie ma reguły:) margaret, z kupami Majki bez zmian, odżywiam ją zgodnie z zaleceniami anet:), nie są twarde, ale nadal powstrzymuje po dwa dni, i ryczy jak robi, ale nic ją nie boli przecież:( wieczorkiem zajżę na topik, może się uda:) bo teraz lecę , mam full roboty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
manika 🌻 luiza 🌻 dziewczyny zycze wam zebyscie byly najszczesliwszymi kobietami na ziemi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
manika daj majeczce troche czasu mozesz jej parzyc siemie lniane (zawiera bardzo dużo substancji śluzowych, a także sporo oleistych, sporo białka w bardzo korzystnym zestawie aminokwasów, wiele mikroelementów (szczególnie cynk), duże ilości lecytyny, oraz wiele innych cennych substancji) podaj jej kiwi albo arbuza wogole owoce ktore maja duzo wody

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwunia27
🌼MANIKA🌼LUIZA 100 lat 100 lat niech zyja MAMUSKI nam,niech zyja nam.Wszystkiego jalepszego z okazji urodzin,zycze Wam abyscie byly szczesliwe do konca dnia i jeszcze jeden dzien dluzej 👄👄🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwunia27
Ja wczoraj caly dzien latalam po miescie nie mialam czasu zjesc sniadania.Do szkoly na 11 potem po zakupy,z zakupow do domu rozwiesic pranie nakarmic Dominisia i znowu do szkoly,ze szkoly na poczte po paczke bo mi kolezanka wyslala z tabl.odchudzajacymi:DWparowalam do domu ponakarmialam dzieciaczki i zabralam sie za sprzatanie i nie skonczylam sprzatac bo maz z pracy wrocil i pojechalismy po reszte zakupow.Normalnie spida takiego wczoraj mialam,ze hej.Kochaniutkie ide narazie bo brat do mnie przyszedl pozdrawiam serdecznie potem jeszcze zajze 👄👄Zycze udanego weekendu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwunia27
Manika i Luiza chodzilo mi zebyscie byly szczesliwe do konca zycia i jeszcze jeden dzien dluzej sorki za blad🌼Caluski przesylam Wam wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny. Bardzo dziękuję za życzenia Dzień zaczęłam fatalnie.Rano byłam z Julką i z sobą u lekarza.Julka w nocy dostała gorączkę,zwymiotowała i zaczęła kaszleć.Na szczęście lekarka powiedziała,że kaszel ma przez katar,płuca czyste i że wychodzą jej zęby.Dostała syrop na kaszel,witaminę c,krople do nosa. Ja nie doleczone zapalenie krtani.Antybiotyk i leki na kaszel.A ,lekarz złożył mi życzenia i powiedział,że nie zły prezent sobie sprawiłam na urodziny. Dobrze,że wczoraj wszystko zrobiłam.Mąż ma tylko odkurzyć.Ja zapraszam na wódeczkę z Łącka-śliwowica,gruszkówka,wiśniówka oraz na winko,likierek.Goście przyjdą na 17.Będzie 6 osób z nami 8.Choroba i tak mnie nie przeszkodzi świetnie się bawić.. Kończę bo mąż przyniósł mi zupkę-ciepły rosołek Miłego dnia Poprawiam tabelkę-wiek Zielna.33/Małgosia-31.05.2002, Ala--09.11.2005.........../ pomorskie Gumijagoda.30/Julka-5.12.2000,Bartuś-15.09.2005......./ Dolny Śląsk Luiza....29.../Jakub-17.05.2002,Julia19.02.2007......... /małopolskie Monika....../Nikodem--15.08.2003; Miłosz-17.07.2006..../małopolska Brylka.30 /Ola-20.06.2001, Marcin i Przemek 25.11.2002/ Elbląg MARGARET777..26/ Iza 01.08.2003, Ola 02.02.05........../małopolskie Zuzia 31/Paulinka 23.03.2005................................../.lubelskie Marteczka77./Kamilek-16.09.2003, Damianek-10.04.2006.. /Lublin Mama_zuzi-26/ Zuzia- 07.05.2002 - 4 l Nell06.10.2007............/ Göteborg Kala23 - Jakub 29.09.2003, Oliwia 15.05.2006............../Płock Manika74/ Kamil13.03.95,Maja26.03.06................../zachodniopom anet d /Ksawery 26.03.2004...................../ lubelskie stokrotkapolna/Jakub 25.01.2003 ,Weronika 29.12.2004/ Dolny Śląsk sylwunia27/Dawidek15.11.2002, Dominik4.03.2007 /Irlandia Mamuśka30/KUbuś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kochane babulce!!! 100 lat dla naszych solenizantek!!Duzoo zdrowia ,usmiechu ,miłości ,pociechy z dzieci i żebyscie pamietały o sobie bo czesto zapominamy w natłoku obowiazków !!!Udanych imprezek :) 🌼 👄 !!!! Troszke mi zajęło nim wszystko nadrobiłam,produkujecie stronki aż miło :) witam tez nowe mamusie 🖐️ ,całuje cała resztę 👄. Troszke mnie nie było gdyz delektowałam sie chwila dla siebie u tesciow :) ,dzieci były takie kochane i grzeczne a ja mogłam wyspac sie do woli i nacieszyć mężem .Odwiedzilismy tez kawalek rodziny ,ogólnnie było bardzo rodzinnie i milo.Od wczorajszej nocy wróciłam na swoje śmieci i juz rano przezyłam szok .Tzn moje maluchy dały mi jasno do zrozumienia że ten czar prysnoł :)i na całe gardło ryczały i biegały po sypialni że chcą mleczka ( godzina 7.00 rano :( ). Całuje bardzo mocno i miło pobyc znowu z Wami :) !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gumijagoda co do puzzli to cały czas nie mogę przejść 74 poziomu.Teraz znowu spróbuję,ale już wiem że jestem na straconej pozycji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwunia27
🖐️Stokrotkapolna powiedz mi kochana jak sie czujesz i jak tam fasolka sie rozwija???Mam pytanie czy w Polsce dalej lezy sie 3 dni po porodzie?Bo ja szok przezylam,bo tu gdzie mieszkam jest tak,ze urodzisz i na 2 dzien wychodzisz:D nie zle co???Pozdrawiam🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwunia27
🌼Zapomnialm wam zyczyc dziewczynki udanych imprezek bawcie sie dobrze i oczywiscie duzo zdrowka dla Waszych pociech i dla Was samych🌼👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sylwia ja po cc lezalam trzy doby a w stanach wychodzisz kilka godzin po porodzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwunia27
Powariowali gdzie po cc wypuszczac na 3 dobe.Ja sobie nie wyobrazalam jak mozna wyjsc zaraz po porodzie do domu,az sama mnie to dotknelo.Ja Dominisia urodzilam naturalnie wazyl 4220 mialam super opieke i powiem szczerze,ze za Chiny w Polsce bym juz nie chciala rodzic bo to co ja z Dawidkiem przeszlam to jeden Pan Bog wie na sama mysl mam gesia skorka mi sie robi brrrr.Ja wlasnie usypiam Dominisia,Dawidek poszedl z babcia do siostry,maz w pracy,a ja jak zwykle wygladam jak kopciuszek nie mialam czasu sie zebrac jeszcze:DJeszcze musze dzis nogi ogolic,bo zaroslam jak dziki agrest hihihi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×