Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość cacharelll

Mamy siedzące w domu z dziecmi

Polecane posty

Kala !!!Witaj kochana i prosimy o relacje co u Ciebie :) !!! 100 lat ,samych radosnych i beztroskich dni dla Marcina i Przemka 🌻!!! Gumisiu zmywarka bedzie :D !!!!! Możliwe że nawet już dzisiaj :) Z moim mężem to jak w uredzie ,3 zdjęcia ,podanie i czekamy czy przyjma wniosek czy odrzucą ;) Co do zasypiania dzieci to ja przez 3 lata spałam z maluchami i pewnego dnia odbyłam powazna rozmowe ze szkrabami i ustalilismy że zawsze wieczorkiem (tak okolo 21.00) czytamy bajkę ,buziak i maluszki zasypiaja przy malutkiej lampce .Przez pierwszy tydz było małe wędrowanko ale póxniej było juz jak w zegarku i zostało ,grunt to trzymać się rytuałów i dobrze jest przed położeiem maluhów wyciszyc je ,żadnych szalenstw tylko spokuj ,przytulanie ,szeptanie itp ...same przyjemnośći :) Eh ja to jak zwykle nie umiem się zmieścić w paru słowach ;) . Trzymajcie sie lece zjeśc obiadek :)!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwunia27
🌼100lat🌼100lat🌼 niech zyja chlopcy nam Marcin i Przemek synkowie Brylki.Duzo zdrowka,szczescia i radosci niech w Waszych ❤️❤️ zawsze gosci,niech sie spelnia Wasze najskrytrze marzenia w dniu Waszego urodzenia👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwunia27
🖐️Kochane Mamuski ja dopiero co usiadlam ledwo zyje Dominis znowu jakis podziebiony katar go meczy.Mamuska poszlam spac o 1 w nocy Dominik krecil sie nie mogl spac ten katar tak go meczyl😠.Teraz wlasnie go kolysze w bujaku spac.Dawidek pojechal z babcia i moim bratrm do kosciola.Maz spi bo jezdzil w nocy do Dublina na lotnisko i musial byc jeszcze dzis w pracy zaladowac Tira. Fajnie Luiza,ze imprezka sie udala:D 🌼 Anet.d,a jak dzisiaj sie miewasz??❤️wracaj szybko do zdrowia czego Ci zycze.🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwunia27
🖐️Stokrotkapolna czekalas,czekalas az sie doczekalas zmywareczki fajnie Ci sama bym sobie sprawila ale nie ma sensu bo nie wiadomo ile ja tu bede mieszkac,a co do pisania ja tez nigdy nie moge sie zmiescic w paru slowach:D:D 🖐️Kala gdzie Ty sie podziewalas??? co u Ciebie slychac ciekawego????Pozdrawiam i sle 👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwunia27
POBUTKA gdzie Wy wszystki sie podziewacie??? Ja po poludniu jade do znajomych bo ❤️Dawidek chce sie z dziecmi pobawic,a jest z kim bo jest tam ich 3 lobuziakow:D:D Pozdrawiam wszystki i zycze udanej niedzieli.Ja sobie siedze i ogladam TVN popijajac barszczyk czerwony bo zamarzam tak mi zimno sie zrobilo ❤️Dominis spi i slychac jak harczy przez nosek ojj nie dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwunia27
Dominis sie obudzil musze uciekac jak znajde czas to zajze do Was kochaniutkie.3majcie sie cieplutko👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór :) Aleście się napisały, ledwie przeczytać mogłam :D Ale odpiszę może później lub jutro, bo muszę bagaże rozpakować i naszykować się na jutro do pracy.... Mamuśka wspaniałe zdanie napisałaś :D \"Jak taka wariatka może mieć na imię? Anka, oczywiście\" :D Wprawdzie wolę o sobie mówić Ania, ale nie ukrywam, że też niezła ze mnie wariatka :P Miłej nocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki🖐️ czytalam zaległosci:D tak sie roozpisałyscie ze jeszcze nie skonczuyłam;-) dzieki za zainteresowanie, kolokwium jakos poszlo, jeszcze nie wiem czy zaliczyłam, bo nie ocenił.u logopedy spoko, okazało sie ze popełnialismy duzo błedów zwiazanych z karmieniem miloszka. bedziemy jezdzic do niej na terapie narazie raz w tygodniu, a jak sie przyzwyczai to nawet 3razy! (oczywiscie prywatnie) prócz tego cwiczenia w domu no i dwa razy rehabilitacja NDT. a nie wiem czy pisałam wam, bo juz taka zakrecona jestem , ale załatwiłam , ze od stycznia będziemy miec jeszcze 2 razy w tygodniu rehabilitacje w domku.wiec razem 4razy w tygodniu.i mam nadzieje ze beda szybsze postepy. Miłoszek złapal znów zapalenie uszu.od czwartku ma znów antybiotyk(jesli juz to pisalam to wybaczcie)ale juz mu przeszlo, a antybiotyk niestety do konca trzeba dawac:-( Mamuska-gratulacje! Witam wszystkie nowe mamy❤️ pozdrawiam wszystkie babeczki 🖐️ biore sie za czytanie zaległosci:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwunia27
Kochane Mamuski co to sie dzieje,ze tylko ja cos pisze az mi glupio,ze tak czesto,ale ktos topik musi podtrzymywac:D:D:D Co tam u Was??? Bo ja jak zwykle mialam gosci nie zapowiedzianych:D:D:D Taki moj urok,ze ludzie lgna do nas.Kolega nam kiedys powiedzial, ze u nas jest taka atmosfera rodzinna,ze on lubi u nas przesiadywac,zreszta dawno takiej rodzinki nie widzial:D:D:D:D:D:DCzasami bywa to roznie z tym ogniskiem domowym ale kazda z nas wie jak to jest!!!! Kochaniutkie ja juz koncze ❤️Dominis ❤️ ma taki katar, ze ja nie wiem jak ja noc przespie???W dzien spoko w miare bylo.Mamuski jutro sie odezwe tym czasem DOBREJ NOCKI ZYCZE👄🌼,zdrowka zycze Waszym dzieciom kochanym szkrabkom🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :) Teraz \"pracuję\" ;) , więc więcej napiszę później.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobitki:D obiecuje poprawę;) Kaluś, kosiana👄 kiedy wrócisz na stałe??? dziękuje jeszcze raz za życzenia👄 impreza udana, ale ciągnęla się dwa dni:) bo rodzinka na ratu się schodziła:) najbardziej cieszy mnie wczorajszy wieczór z małżem:), sam na sam, dostałam bieliznę, wypiliśmy szampana, który został nam z naszego ślubu i kurzył się za lodówką;), dzieci u babci spały:P już dawno nie było nam tak miło, wszelkie topory wojenne zakopane:D poczytam sobie zaległości, bo namnożyłyście tego sporo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny! czuje sie juz znacznie lepiej ale jeszcze leniuchuje moj maz z \"okazji\" mojej choroby wzia sobie dzisiaj dzien wolny zebym mogla jeszcze troche polezec w lozeczku musze przyznac ze jestem z niego bardzo dumna swietnie sobie radzi z obowiazkami domowymi i opieka nad ksawerym bo do tej pory uwazalam ze pewne rzeczy potrafie zrobic lepiej i niedawalam mu sie tak do konca wykazac ku mojemu zadowoleniu mylilam sie karmi kapie ksawerego ustpia i spi z nim bo na czas choroby zostalam wyekspediowana z sypialni wystarczylo tylko dwa dni i ksawery o wszystko zwraca sie do tatusia teraz poszli na spacer wiec ja mykam do lozka milego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwunia27
Witam w ponury poniedzialek🌼 Manika az Ci zazdroszcze z tym mezem sama bym tak chciala:D Bylam dzis u dentysty z Dawidkiem zablabowala mu 2 zabki dobrze,ze nie wiercila dziur.Nastepna wizyta w poniedzialek bedzie mu dalej latac zeby.Dominik w miare spokojnie spal i jakos ta noc przespalam teraz wlasnie spi,a Dawidzio jak zwykle bajki oglada, mnie jeszcze sprzatanie czeka,a tak mi sie nie chce ale musze.Co tam u Was kobitki slychac???🌼Gumijagoda jak tam przeszlas ta gre wkoncu czy dalej sie z nia meczysz???:D Pozdrawiam wszystkie kolezanki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anianiania
witam dziewczynki !!!!! ale się naczytalam a ż mnie oczy bolą haha obiadek sie gotuje sam( prawie) wlasnie mi wykipialo!!!! dziecko znowu mam chore wczoraj musialam zaliczyć pogotowie i antybiotyk jak zwykle ale samo u mojego syna 8letniego nieprzechodzi z kataru zaraz gardelko i gotowy ...... a do tego kaszel nawet po antybiotyku nie przechodzi do końca zostaje suchy aż do ponownego antybiotyku i tak mi zchodzi na niańczeniu mojego chorowitka .. ... aha dziękuję za mile powitanie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kokon
sylwunia ja tez mojemu pląbowalam mleczaki i zaraz wypadywaly pląby i w końcu dentystka stwierdzila ze by zostawić je w spokoju aż w końcu powypadają i teraz ma dziury jak studnie i z buzi brzydki zapach i.... tak sobie myślę że może przyczyną tego wiecznego kaszlu są bakterie z tych ząbków ?? jak myślicie ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anianiania
to ja tylko mi się pomylił nick sory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwunia27
🖐️ Kokon ja do dentysty poszlam z ❤️Dawidkiem bo chcialam zeby sprawdzili mu co sie dzieje z dziaslem bo od zabka odeszlo i nie myslalam,ze bedzie mu zabki latac no ale moze i dobrze chociaz ja sadze,ze nie ma potrzeby bo i tak mu wypadna.Zapach tez ma brzydki przez te dziury co ma w zabkach.Powiedziala dentystka,ze nic zlego sie nie dzieje z tym dziaslem, i ze to wszystko sie unormuje.Na dodatek wychodzi Dawidkowi trzonowy zab na gorze i jak cos gryzie to go uraza bo tym zabkiem zrobil sobie tez rane od srodka policzka az mu krwia podeszlo.Kazala plukac woda z sola ale ja nie wiem ile tej soli trzeba nasypac???Moze Ty wiesz jak zrobic ten roztwor???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwunia27
A moze czym innym mozna plukac mu ta buzie??? Jak wiecie czym prosze napiszcie🌼z gory dziekuje👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwunia27
Kokon mam pytanie czy to Ty jestes na topiku szukam zawzietych??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tyle tego napisałyście, że już zapomniałam, co wczoraj przeczytałam :O Postaram się więc być teraz na bieżąco. Ja dziś oczywiście cała w nerwach, bo śnieg pada :( Wprawdzie mokry i drogi czarne, ale ja już myślę, co będzie wieczorem, czy jutro :( Rozmawiałam na ten temat ze znajomą psycholożką i kazała mi zwalczać ten lęk...za kierownicą!!! Kurczę, ale ja jak już usiądę, to jakoś jadę, gorzej mi jak jestem w domu i widzę, co za oknem, albo obserwuję prognozy pogody :( Margaret, mam do Ciebie małe (i może trochę niedyskretne) pytanko. Piszesz, że jest was w domu 10 osób, czyli trzy rodziny. Jak sobie radzicie we wspólnym życiu? Czy może każda z rodzin ma \"swój mały świat\", np. piętro domu? Czy może wręcz przeciwnie siedzicie \"na kupie\", z jedną kuchnią? Bardzo mnie to ciekawi, ponieważ ja mieszkam z teściami i jest nam źle :( Może popełniam jakiś błąd, może powinnam coś inaczej zorganizować.... Byłam dziś z Paulą u lekarza, bo prawie całą noc dusił ją kaszel. Na szczęście wszystko ma \"czyste\", czyli na 90% znów daje o sobie znać alergia :( Wszystkim chorującym mówię \"szybkiego powrotu do zdrowia\", a zdrowym \"trzymakcie się\" 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak twoj syn ma ranke w jamie ustnej to po roztworze wody z sola moze go piec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwunia27
kurna nie mam szalwii i co ja mam biedna zrobic????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anianiania
sylwunia tak ...to ja haha ale spotkanie taka wyrażna jestem??? w szlkance wody 1łyżeczkę soli rozmieszaj Albo dentosept kup albo rumianek ma własciwości odkarzające i bakteriobujcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwunia27
Anianiania ja tam tez bywam i zobaczylam Twoj nik dlatego sie zapytalam czy to Ty.Dzieki za porade zaraz zrobie Dawidkowi dzieki jeszcze raz🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wieczorową porą:) Dzieci walczą jeszcze zamiast spac Idę sie wykąpać ,może usną w tym czasie i będe mogła zasiąść do gry:P)Luiza faktycznie 74poziom jest nie do pokonania😭 Sylwia jak Sie czuje Dawidek? Monika a jak MIłoszek? Anet dobrze ,ze już Ci lepiej Margarett 🖐️ Zuzia❤️ Mamuśka🖐️ Stokrotka masz zmyware??????????? Manika babo :) 🖐️Aniaania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwunia27
🖐️Gumijagoda Dawidek ma sie juz lepiej dzieki.❤️Dominik juz spi i dzieki mu za to bo od kilku dni meczy mnie od 14 do 19.Dzis zasnal po19 ale byl juz taki padniety,ze jak bym go polozyla o 18 tez by zasnal.Ide go wlasnie przelozyc do lozeczka narazie papa pozdrawiam 👄🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×