Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość cacharelll

Mamy siedzące w domu z dziecmi

Polecane posty

Gość sylwunia27
Dziewczynki ja juz koncze na dzisiaj jakos zle sie czuje i zmeczona jestem odezwe sie jutro.Spokojnej nocki zycze,zdrowka dla Was i Waszych pociech🌼❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Kochane!! Mnie też zmogło, ledwo żywa jestem. Czuję się okropnie, na nic nie mam siły :( Wszystkie WAS Może jutro będzie lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamuśka wracaj szybko do zdrowia❤️ Anet a co to za nocne siedzenie przy kompie?;P Sylwia jak dzisiaj Synek? Zuziu 👄 Wszystkim macham i kawusie stawiam>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gumisiu, ja poprosze kawkę, bo moja się już skończyła:D jeju, niech przyjdzie w końcu mróż i wybije te bakterie i wirusy:O bo mam dość chorób, teraz synio się rozłożył:( a Maja wygląda podejrzanie:( wszystkim zdrówka życzę👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej babeczki kochane :D !!!!! Zmywarka ma być dzisiaj ,takze czekam z wielka niecierpliwością :D !! Wczoraj byłam z maluchami w fabryce bombek ,było suuuper!! Ale o tym napiszę póżniej teraz lece dokończyc sprzatanie chałupki bo troszke brudnawo sie zrobiło . To narka kochane !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Manika prosze >kubełek kawki:)i zdrówka życze Twoim pociechom. Stokrotko fajnie będziesz miała:)Gdzie byłaś w tej fabryce?W Złotoryi może???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwunia27
🖐️Wszystkim macham. Gumijagoda Dominik dalej ma katar i strasznie go meczy,a ❤️Dawidzio ma sie juz lepiej nie skarzy sie,ze go boli dzielnie znosil wyrastanie zabka nawet nie wiedzialam o tym,ze mu trzonowy wyrasta.Ja teraz usypiam ❤️Dominisia bo malo spal jak szlismy do szkoly.Ja sie zle jakos czuje potem zajze do Was kochane.Pozdrawiam Wszystkie Mamcie zdrowka zycze i udanego wtorku bez chorob itp.👄 dla dzieciaczkow Waszych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwunia27
❤️ W czoraj meza przylapalam jak moje posty do Was czytal:DPytam sie jego co Ty robisz,a ten ze tak sobie czytam, a to lobuz jeden wkurzylam sie troche na niego bo tak nie powinien robic.Was tez wam zagladaja???? :D:D:Ddobrz,ze nic zlego na niego nie napisalam:D:D bo lipa by byla,a zreszta on wie co ja sadze o nim jak by przeczytal cos to tylko prawde!!!❤️Dominis juz zasnal,ja zaraz bede musiala zabrac sie za sprzatanie i obiadek.Jak tam Wasze dzieciaczki sie miewaja????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Julkę trzymam na kolanach,więc nie wiem czy napiszę dużo.Ja już nie mam do niej cierpliwości.Wszystko zrzuca jak coś jej nie pozwalam,to najpierw pokaże mi język,piękny uśmiech i ręką zrzuca.Nic nie mogę zrobić,bo muszę za nią patrzeć,nie usiedzi w jednym miejscu.Koszmar.Nie zły z niej łobuziak. Zuzia31 ja mieszkam na razie z moimi rodzicami.Mamy dwa pokoje a rodzice jeden duzy.Jednak mam już ich powoli dość i marzy mi się iść na swoje.Dlatego podziwiam Margaret,nawet jak mają oddzielne piętro. Gumijagoda ja dalej nie mogę przejść 74 poziomu i to któryś raz z koleji.Bardziej się wkurzam a mąż zastanawia się kiedy odpuszczę.Co jakiś czas robię sobie przerwy.Mój kolego przeszedł ten poziom i już mnie pocieszył że dalej jest jeszcze trudniej.Super. Co do zębów to Kuba płucze szałwią.Ma też 4 dziury.Dentysta je tylko oczyścił i też nie założył plomb.Ma też 4 górne zęby skruszone,ale to długa historia.Na leczenie jego zębów jak był mały wydaliśmy 2000.Wszyscy mówili,że nam odbiło,ale warto było bo mógł je stracić.Teraz wychodzą mu nowe,mam nadzieję,że będą mocniejsze. Dziś Kuba w przedszkolu ma zdjęcia do kalendarza i ma przynieść dziś zaproszenie na zabawę andrzejkową.Muszę kończyć bo moje dziecko pożera gazetę. Miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anianiania
witam dziewczynki !!!!! 🌼co takie senne jesteście ???? mój syncio chyba lepiej już ale nos czerwony jak ...burak haha ja wruciłam od kolezanki ma małego bobaska i wrzeszcze przerażliwie i nikt niewie co mu dolega ... też chalpki jeszcze nie sprzątalam ..ale mi sie niechce !!!!!!! kawki wypilam 3 i znowu z dietką moją na bakier ......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anianiania
sylwunia mój mąż niema czasu na czytanie ale jak by mial chwilkę to kto wie ....🌼.....na szczęscie niewie że tu przebywam .... albo że się odchudzam ... wiecznie zresztą hahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwunia27
Anianiania ja sadze,ze chcial zobaczyc czy ja na niego nic nie pisze:D:D:D ,a co do odchudzania sam mi te tabletki podbiera lobuz jeden:D:D:D Martwi mnie to,ze mi juz 27 dni ok sie spoznia a w ciazy na 10000000000% nie jestem te tablitki tak dzialaja.Zebym ja tylko sobie tym nie pogorszyla stanu zdrowia.🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anianiania
mówie ci kochana odstaw te tabletki i zobaczysz jak twój organizm zareaguje 🌼 a ile masz lat ???sylwunia jeśli można spytać ??? zuzia co u ciebie z tą jazdą nie tak bo nie wiem dokładnie ty się boisz jeżdzić czy co???:) a i jeszcze powiedz mi jak obiawia się alergia u twojego dziecka kaszlem ...pytam bo mój syn też kaszle i kaszle kilka miesięcy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dziś znowu tylko na chwileczkę. Poczułam się lepiej, ale za to Kubusiek strasznie wymiotuje, jutro znowu lekarz. U mnie śniegu po kolana, pięknie jest za oknem :) Pozdrawiam Was serdecznie, 👄 i do jutra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️Anianiania mam 27 lat. 🌼Dziewczyny ja padam na twarz bylam dzis z Dominikeim u lekarza okazalo sie,za ma wirusowe zapalenie klatki piersiowej tak mi tlumacz przez tel. powiedzial nie bardzo wiem o co mu chodzilo ja sadze,ze to zapalenie pluc ale nie jestem pewna.Dostal antybiotyk i syrop teraz jeszcze nie spi, z tatusiem sie bawi.❤️Dawidek poszedl juz spac ja zaraz tez uciekam bo ledwo zyje,przemarzlam,zmoklam jak wracalismy od lekarza koszmar normalnie.jutro zajze do Was kochaniutkie bo ja ledwo na oczy widze mam nadzieje,ze Dominis bedzie spal spokojnie. 🌼Zycze Wam kobitki i pociechom Waszym duzo zdrowka,zdrowka,zdrowka.Kolorowych snow🖐️👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ ja na chwileczke ,wpadlam zeby zyczyc Wam kolorowych snow i duuuzooo zdrówka !!!!Szczesliwa jestem ,pierwsze mycie w zmywarce zaliczone :D! Maluchy zachowywaly sie dzisiaj okropnie ,spadl snieg to chociaz widok za oknem miły dla oka . Buziaki i kolorowych snów 👄!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kochane:) Gumisia ❤️ poproszę trochę tej kawy, bo zasypiam...w pracy :P Anianiania, ja mam jakąś fobię na temat zimy, jazdy samochodem.... Jak już wsiądę do auta to jadę, ale strasznie się przedtem denerwuję, biegam od okna do okna, sprawdzając stan dróg, oglądam po kilkanaście razy pogodę i na niczym nie mogę się skupić:( Luiza, nie zazdroszczę sytuacji...wiem, jak to ciężko (chodzi mi o wspólne mieszkanie z rodzicami). A co do Julci, to pociesz się tym, że wyrośnie z tego ;) Ja też musiałam się nieźle nabiegać za moją małą. Stokrotka, jak moja teściowa kupowała zmywarkę uważałam to za zbędny wydatek, ale teraz nie wyobrażam sobie bez niej życia. Mąż zresztą też. Ostatnio zaskoczył mnie mówiąc, że jak już będziemy mieli własną kuchnię, to też musimy mieć zmywarkę :) Zdrówka wszystkim chorującym mamom i dzieciaczkom 😘 Miłego dnia 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
😭😭😭Dlaczego mam taką nieustawną kuchnię???Zmywarke bym musiała mieć podwieszaną pod sufitem ,są takie w ofercie?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejoł kobitki gumisiu ja też kawkę poproszę:) zmywarka- marzenie:(, mój chłop nigdy sie nie zgodzi, ale też miałabym problem to pudło upchnąć w nowym domu:( mamy tam tylko aneks kuchenny i w dodatku ciasno tam:O u mnie nie ma śniegu:(, ale za to mróz ścisnął i zimno cholernie:) dobrze bo zarazki i bakterie wykosi:) miłego dzionka kosiane🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Stokrotka zazdroszczę Ci tej zmywarki,bo ja nie cierpię myć garów. Ja po nie przespanej nocy przez Julkę,ledwo chodzę na nogach.Dziś robię tylko fasolkę bo bretońsku.Na dodatek mama poszła na chorobowe i tak posiedzi do końca roku.Z jednej strony to fajnie,bo nie będe musiała gotować,ale z drugiej ...A od połowy stycznia idzie na emeryturę. Kończę,bo chcę głowę umyć i poprasować.Miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ola ma zastrzyki. Termin do poradni immunologicznej na 24 kwietnia:O A Oli terminu do pulmonoliga nieustaliłam , bo w recepcji i operatorka powiedzieli, że pan doktor przyjmuje poniedziałaek, wtorek, środa, ale go niema I NIKT NIEWIE GDZIE JEST! Sory że nie odpowiadam na posty. Przy tak długich terminach zapiszę się do psychiatry, bo może niedługo będzie mi potrzebny:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️Kobitki ja dopiero co weszlam do domu zmarzlam,ze hej.Wczesniej nie moglam zajzec do Was bo byl u mnie kolega:D❤️Dominisiowi juz troche lepiej ale ten katar to go zameczy 😠❤️Dawidek zdrowy i oby nie zaraziel sie od malego.Ja narazie uciekam ide umyc glowe i musze troche posprzatac.Jestem juz padnieta,a tu jeszcze tyle dnia pozostalo u mnie dopiero 16 jest.Potem zajze do Was pozdrawiam i 👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×