Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość cacharelll

Mamy siedzące w domu z dziecmi

Polecane posty

Manika znalazlam Cie huraaaaa:D:D:D:D I musze Ci powiedziec,ze ladna laska z Ciebie:) Ja juz prawie posprzatalam:)zostalo mi umyc lazienke i podlogi pozmywac:) Dominis wlasnie zasna,a ja myk do Was wskoczylam zobaczyc co slychac:)i zaprosic na druga {}>usie:) Zuzia31 jak tam Ci jazda idzie autkiem?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja za ciastko dziekuje dbam o linje;)jak w pazdzierniku wazylam 85:(,tak teraz waze 75:) Ja obiad mam z woczar i powiedzialam,ze strajkuje i nic gotowac nie bede dopiero jak tamto pozjadaja to moze i strajk zawiesze:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kochane:) Nawet nie mam czasu Was poczytać :( Przez ostatnie 2 dni jeździłam po mieście załatwiać sprawy służbowe, a dziś nie mogę się wyrobić z papierkową robotą. Zwełaszcza, że kierowniczka cały czas koło mnie siedzi i wprowadza poprawki 😠 I jeszcze przyjechała taka ruda jędza na kontrolę i mi wytyka błędy wszystkich pracowników!!!!!!!! Miłego weekendu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oooo tak poczęstuję was kobiety ciastem bardzo chętnie !!!!!ja gościnna jestem haha już się piecze biszkopt a frytki smażą no i mięsko się prosi o panierkę no i nic beze mnie obejsć się nie może taki to los kury domowej 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuzia nie lam sie:),a ruda sie nie przejmuj traktuj ja tak jak by jej nie bylo:)i nie psuj sobie humoru dzis jest piatek tygodnia koniec i poczatek tra la la weekendu:) Co jak co ale moj Dominik jeszcze spi,a tu musze zaraz wychodzic po Dawidka Boszzzz jak ja nie lubie go budzic:(ale co zrobic,przeciez go samego w domu nie zostawie:(daje mu jeszcze 10 min. i pobutka bedzie oby tylko bez 😭 Narazie pa potem sie odezwe🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Gumijagoda witaj i zdrówka dla rodzinki. Zuzia mam nadzieję,że weekend będziesz miała super i odpoczniesz od pracy. Aniania poproszę przepis na ciasto A Julka zaliczyła pierwszy bal karnawałowy.Wzięłam ją na zabawę do Kuby i po prostu była zachwycona.Nawet nie chciała spać.Bawiłyśmy się trzy godziny i nawet załapała się na sesję fotograficzną. Sylwunia ze zdrówkiem tak sobie.Cały czas mam chorą krtań.Do lekarza nie mam kiedy się wybrać.Miałam iść w tym tygodniu,ale nie miałam czasu. A,znowu zaczyna szwankować komputer,więc gdy by długo mnie nie było,to przyczyna znana-awaria komputera.Mąż ma chrapkę na nowy,ale coś zaczyna szwankować samochód. Co do NK ja się jeszcze nie zapisałam.Mąż mnie namawia,ale jeszcze nie.Jak to zrobię będę was szukać. Muszę kończyć,bo Julka wyje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam dosyć kobtki:( Wydawało mi sie ,ze Bartek czuje sie już całkiem dobrze a tu dupa blada:( Chlusnęło z niego jak z fontanny. Julka nie była na balu bo wygląda niewyraźnie:( Kiepsko zaczął sie nam rok:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Luiza bidulko:(Napisze tak nie obchodzi mnie jak Ty to zrobisz,ale musisz znalesc dla siebie czas i isc do tego lekarza,z gardlem nie ma zartow!Boszzz pomysl sobie,ze jak bys wstala ktoregos dnia,a tu slowa nie mozesz powiedziec Boszzz,az strach pomyslec:(Nie interere mnie to jak to zrobisz ale marsz mi do lekarza i to w try miga:) Mega,mega fluidki dla Ciebie obys szybko wrocila do zdrowia🌼 Ja siedze sama,a raczej z Dominikiem:)on spi sobie,a ja serwuje po NK,Dawidek poszedl do cioci:)wczoraj wrocila siostra i on tak chcial isc do niej to go puscilam,M jak bedzie wracal z pracy to ma go zabrac:) Na dworze straszna mgla sie zrobila,ze nic nie widac:( Ja juz posprzatalam,zostalo mi pranie rozwiesic i odpoczywac bede jak tylko sie da:) Potem zajze do Was:) Gumis wracaj szybko do zdrowia🌼 A gdzie to reszta mam sie pochowala coooo?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
manika a skad znasz moje nazwisko z gg ? (bo kiedys mialam wpisane) nie zeby to byla jakas tajemnica :D :D :D tak tylko sie pytam z ciekawosci :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gumis to przejsciowe zobaczysz i nie mysl sobie,ze jak tak sie zacza nowy rok,to bedzie tak caly rok,ojjj nie pozwalam tak Ci myslec nawet:) Trzymaj sie cieplo zycze Ci duzo zdrowka,wytrzymalosci i cierpliwosci chociaz wiem,ze to trudne czasami:(Bedzie dobrze zobaczysz🌼 Mega,mega,mega fluidy dla calej Twojej rodzinki.....................🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki ja narazie musze zmykac:(,ale jeszcze do Was zajze:) Dziewczynki udanego i spokojnego weekendu zycze:)tylko mi tam sie nie poopijac za bardzo;):D:D:D:D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anet, pudło:D przysłałaś mi maila z kartką świąteczną;) ...podpisaną:P gumisiu, walcz z choróbskami i melduj nam się szybko w dobrym nastroju❤️!!!! ja to mam trochę nerwa na mojego małża, ostatnio robi mi coś paskudnego i zastanawiam się czy zrobić mu awanturę bo jak myślę o tym to mi pokrywka kipi, czy zagrać jego metodami i ciągnąć tą głupią zagrywkę, jak by nigdy nic:( ale to sie odbije na dzieciach:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
manika :D :D :D tak myslalam ale nie bylam pewna jak moglam zapomniec :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to laski wchodzic na NK i mnie wyszukac bo ja waszych nazwisk nie znam a kartke swiateczna wszystkim wam wyslalam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej🖐️ bylismy u lekarki, na sZczescie i ku mojemu zdziwieniu nie przepisala nam antybiotyku tylko syropy. powiedziala ze to wirusoe zapalenie gornych dróg oddechowych, ale juz przechodzi, i jesklli nie bedzie mial goraczki to tylko te syropy podawac:-) ciesze sie i mam nadzieje ze szybko mu przejdzie. dobra spadam, bo padam:-) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anet.d zajzyj na Nk:) Dziewczynki ja juz wysiadam dzis:(Maly moj tak szaleje,ze masakra:(od 19 go usypiam i nic,a tak chce spac,ze hej i dziwie sie,ze sam nie zasna juz z tego zmeczenia:(Boszzzz czemu on tak dlugo nie moze zasnac?:(Ja na jego miejscu juz bym dawno zasneła nawet na stojaco,a ten nie cwiczy dalej:(wlasnie raczkuje sobie po salonie:) Monisiu ciesze sie,ze juz lepiej:)fluidki nadal dla Was..🌼 Gumis tobie terz..................🌼 I calej reszcie wspanialych mam fluidki....................🌼 Jutro napisze wiecej jak znajde czas:) Dobranoc mamusie:)👄 🖐️ Wlasnie Dominik stana sam przy lozku huraaaaaa:) Zdrowka zycze dzieciaczkom i oby wkoncu przestaly chorowac!🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gumis napisz jak tam dzieciaczki sie maja i jak ty sie czujesz? Zuzia pytalam jak ci idzie jazda samochodem:)Boisz sie dalej?czy juz nie tak bardzo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
POBUTKAaaaaaaaaaaaaaaaaaaa! Co sie z Wami dzieje?:) wiecie co,zeby zadna do mnie z rana nawet lapka nie pomachala:( Anet.d zajzyj na NK u mnie chodzi jak spidy Gonzales:D:D:D:Doby tak caly czas:) Dominik spi,Dawidek na gorze w pleya gra,M do pracy poszedl,a ja sprawdzam poczte i jestem na NK:) Siedze jeszcze w pizamie:),bo mam lenia i nie chce mi sie isc ubrac:) ale bede musial,bo jak sie zasiedze przed kompem to kaplica:)M wroci z pracy,a ja dalej w piernatach:D:D:D Gumis jak sie czujecie? Monisiu,a Wy jak tam sie macie dzisiaj? Manika74 macham widzisz🖐️:D:D:D:D M sie nie lam kiedys mu przejdzie,a jak chcesz to zagraj tak jak on gra i zobaczymy co z tego wyjdzie:)Szkoda tylko dzieci,ze musza sie na to wszystko przygladac:(u mnie nie lepiej bylo same wiecie:( A gdzie to nowe dziewczyny sie podzialy?🖐️ Zuzia31🖐️ Luiza,a Ty jak ze zdrowkiem dzisiaj?:)🖐️ anianiania🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki zycze udanej soboty:)zmykam narazie potem zajze jeszcze do Was zobaczyc postepy:) Buziaczki dla Wszystkich👄👄👄 I mega,mega fluidki dla Wszystkich potzrebujacych...........................🌼 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwunia dzięki za zainteresowanie👄u mnie raczej bez zmian:( Ciągle nie możemy wyjśc na prostą:( Dobrze,że to wesele było tydzień temu bo dzisiaj nie było by szans na wyjście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejaaa!!!!! hura!!!zamowilam sobie dziś wreszcie fotele i stolki do kuchni co za radość hahahah luiza daję przepis na ciasto polecam biszkopt 6jaj,6łyżek mąki ,6łyżek cukru,łyżeczka proszku upiec biszkopt i po wystygnieciu ulożyć do patelki masa bananowa 4banany rozgnieść widelcem ,utrzeć 1maslo lub kasie z 3 żółtkami dodajac po trochu banany,galaretkę cytrynową rozpuścić w pół szkl gorącej wody,tężejącą dodać do masy i miksować na puch wyłożyć na biszkopt i włożyć do lodówki pianka 3 białka ubić z pół szkl cukru pudru,dodać tężejącą galaretkę czerwoną rozpuszczoną w pół szkl wody ,ubić na puch i włożyć na masę i do lodowki na piance ulożyć pokrojone 2 banany i zalać galaretką np.agrestową przepis jest na dużą patelkę smacznego!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Aniania dzięki za przepis na pewno zrobię to ciasto. Gumijagoda zdrówka dla rodzinki.Ja choruję już 2 miesiące i końca nie widać.Powoli się wykańczam. Ja do południa byłam z Kubą u fryzjera.Obcina go moja koleżanka bo nam się nie pozwala.Przynajmniej jest grzeczny a nie wierci się i płacze.Wszystkim potem się chwali,że ciocia Krzysia go obcinała.Jak wróciliśmy do domku to mąż wyszedł z dzieciaczkami na spacerek a ja szybko za sprzątanie się wziełam,bo na 16 mamy być u kolegi.Dziś na obiadek mam rosołek i pieczone pstrągi.Będę kończyć i miłego dnia Zdrówka dla wszystkich!!!!!!.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Luiza 3maj sie kobitko! Fluidki zdrowotne juz wysylam ............................🌼 Monika🖐️ Jak u Ciebie sprawy sie miewaja? Ja siedze na Nk i buszuje:) Dominis spi o dziwo juz chyba ze 2 godz.:) Dawidek na dworze sie bawi:) Ja ide cos wkoncu zjem,bo jeszcze nic nie jadlam:),a zoladek zaraz mi do kregoslupa przyrosnie:) Malz zaraz ma wrocic z pracy i ja chce z nim na zakupy skoczyc,bo w lodowce to tylko szron i swiatlo:D:D:D:D:D:D:Doczywiscie nie jest tak zle;) Do poczytania potem🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie troche lepiej:) Luiza czy to pierwszy raz tak długo chorujesz? Sylwia kup coś dobrego:) to może koleżanki poczęstujesz:) Monika jak MIłoszek? Anianiania🖐️ Anet🖐️ Powinnam chałupe ogarnąc i poprasować...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wieczorowa pora:) Gumis dla Ciebie lody waniljowe z orzechami wloskimi:) Anet.d dla Ciebie chamburger z duza iloscia salatek:) Ma ktroras jeszcze specjalne zamowienia;) Jak tak to zaraz powysylam:) Do nas przyszedl Dominika Ojciec chrzesny:)i jak on go zobaczyl to Dominik sie 😭:( U nas leci Viva wlaczcie sobie i sluchajcie razem zemna:) Dominik i Dawid jeszcze nie spia:( Jak zasna to wtedy mami[czyli ja zaszaleje;)] To co komu jeszcze przeslac bo zaraz bede musial konczyc,bo jakos nie ladnie,ja na kompie,a gosc siedzi i jakos mi nie tak siedziec i pisac:( Przez 10 min. zbieram zamowienia:) Aaa i jeszcze dodam,ze u mnie jest 19.38:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×