Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość cacharelll

Mamy siedzące w domu z dziecmi

Polecane posty

edyta28🖐️zagladaj czesciej i pisz co u Ciebie:) Monisiu🖐️ Ja dopiero co usiadlam Dominik caly dzien marudzi i placze,mi jest brak cierpliwosci dzisiaj i 😭sie chce:( Bylam dzis na zakupach z dziecmi kupilam im pare ubranek:)i jak wracalismy Dominis ciagle beczal,az mnie glowa rozbolala nie moglam go uspokoic:(dopiero jak do domu dotarlam to sie uspokoil:) Zmarzlam jak nie wiem co i sie umeczylam z nim,ze hej ojjj ja juz predko na zakupy z nim nie wyjde:(jak juz to z M zeby mi pomogl,bo to nie na moje nerwy,ktore sie koncza:( Dziewczynki koncze narazie zajze potem M wrocil ide cos jesc zrobie jemu i Dawidkowi coctajl,bo sobie zamazyl:) Pozdrawiam serdecznie🌼 Gumis wracaj:) Zuzia🖐️ Luiza🖐️ Anet.d🖐️ Margaret🖐️ I calej reszcie fajnych babeczek🖐️Duzo zdrowka zycze dla Was i dla Waszych pociech,oraz duzo cierpliwosci dla rodzicow:) Tym czasem 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie wiem o co chodzi?ale wczesniej jak weszlam na caffe polowe postow nie bylo:(,a teraz sa:) Dominik juz zasna ufff tak mnie dzis wymeczyl,ze mam tylko ochote siedziec i sie nie ruszac:( Dawidek oglada bajeczki na gorze z tatem:)M zaniosl do jego pokoju DVD i mu podlaczyl,a ten tak sie ucieszyl jak by nie wiem co zobaczyl:)ale jak to dziecko byle co i go cieszy:) Zuzia jak tam jazda Ci idzie?:) Luiza ja sie czujesz? Gumis Boszzz ja sie juz o Ciebie martwie:(co sie z Toba dzieje?:( Monisiu,a u Ciebie co wiecej slychac?:)Fluidki zdrowotne dla Ciebie oby Cie zabki nie bolaly:) Margaret🖐️ Dla Was Wszystkich sle fluidki zdrowotne:) Anet.d mam pytanie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pytanie do Anet.d:) Kochana kiedy bys chciala miec druga pocieche:)i czy chciala bys zaplanowac,czy nie? Brylka ,a co u Ciebie ciekawego sie wydazylo?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sylwia na dzien dzisiejszy nie chcialabym miec juz wiecej dzieci ale jak to mowia nigdy nie mow nigdy!!! wiec sie nie zarzekam a jezeli kiedys sie zdecyduje to chcialabym aby byla to ciaza planowana i w pelni swiadoma ksawery byl planowanym dzieckiem trzy miesiace przed ciaza bralam kwas foliowy i zrobilam wszystkie potrzebne badania tak samo chcialabym aby bylo z nastepna ewentualna ciaza no chyba ze los zdecyduje inaczej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa .... i bardzo dziekuje wam dziewczyny za zyczenia urodzinowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzisiaj z dzieciakami robiliśmy maski karnawałowe mieliśmy świetną zabawę i bardzo dużo makulatury. poszłam na chwilkę z Marcinem do łazienki a Przemek pociął kartki w cienkie paseczki pytam się go co to będzie a on na to mamo to są sznurki jak posklejam to będziesz miała na pranie :D (skleił ze 3 i mu się znudziło) witaj edyta 28

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anet.d no to super:)masz racje nigdy nie mow nigdy:) Tez bym chciala zaplanowac corcie,ale nie wiem czy mi to wyjdzie:),a zreszta ja 2 nie planowalam,choc bardzo mocno chcialam:)i tak 4 lata czekalam na Dawidka i 4 lata czekalam na Dominika i jak ma byc 3 za 4 lata to ja juz musze sie rozpedzic:D:D:D:D Pozdrawiam serdecznie i zycze Ci wszystkiego najlepszego:)🌼 Brylka super zabawe mieliscie:),a sprzatania tez pewnie sporo:),a co tam ze sprzataniem wazne zeby dziecko sie cieszylo:) Dziewczynki ja juz ide spac bo zaraz uderze twarza w klawiature ze zmeczenia:) Dobranoc!🖐️ Fluidki zdrowotne juz wysylam sssssssssssssssssssssssssssssss juz powinny dojsc :)papapa👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry!!!!!!!!! co to niema zadnej?????? u mnie ksiądz juz przefrunął haha jak batman teraz mogę spokojnie robić krokiety na obiadek ale senny dzień już 3 kawkę wypilam i dalej siedzę przydżumiona muj adrian rok temu mial ospęi lekarka ostrzegala żeby nie zaziębić dziecka bo mogą być powikłania ok 3 tygodnie musi być w domu życzę zdrowia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny widze ze spotykacie sie do poludnia a potem po 20 gdy pociechy spia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja 13 miesieczna corka julai poszla na popoludniowa drzemke wiec mam troche czasu aby pogadac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiec zanim dolacze do was napisze kilka slow o sobie.mam 28 lat i tak jak wy jestem mama 13 miesiecznej julki.Corka to odpukac....cudowne dziecko.Nie choruje ,w wieku 9 mieciecy zaczela chodzic,sama zasypia w swoim pokoju,nawet zabkowanie pozne bo dopiero w roczek wyszedl jej pierwszy zabek a dzis ma juz 6 sztuk przeszla znosnie.Jak mowi moj maz:lata ,biega,fruwa ...pogodne dziecko ktore niczego i nikogo sie nie boi...cyganskie dziecko.Uwielbia mini mini i jak mama M jak Milosc.Oczywiscie sa momenty kiedy chce wyjs z siebie bo jak kazda pociecha ma swoje humory ale to tylko dzieci ...trzeba przecierpiec taki nasz los.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj edytko❤️ dziewczęta🖐️🖐️ ja tez pije juz druga kawke, bo tak dzis pochmurno, ze tylko walnac sie i spac.. moj maluszek wlasnie spi, a duzy jest w przedzszkolu.:D Milus bardzo w nocy kaszlał, ale teraz spi spokojnie. waham sie jeszcze czy isc z nim dzis do lekarza.. ale pewnie pojde ze strachu..:-( lece bo musze cos ugotowac, choc nie mam wogole weny... milego dnia!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
edytka, pisz kiedy tylko masz chwile, nie ma ustalonego czasu, kazda z nas pisze kiedy ma na to czas i ochote :-) buzki😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny, a kiedy rozbieracie choinkę? ciekawe tez co sie stało z mamuską, ze juz nie pisze....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️Kobitki! Wpadlam na moment:(mam troche pracy w domu,a zreszta same wiecie zawsze sie cos znajdzie do roboty:) Dominis spi:)Dawidek w szkole:),a ja zajzalam do Was czy cos do przodu sie ruszacie z topikiem:),a tu nic,ani troche sie nie rusza:|) Anianiania🖐️ edyta🖐️na mojego Dominika tez mowia,ze to dziecko cyganskie:)ma juz 6 zebali,ale ciezko to jakos znosi:(,a ja z nim :(kazda z nas musi to przejsc i nic na to nie poradzimy:)dobrze,ze nie goraczkuje,bo tak to juz calkiem masakra by byla😭 Super,ze masz taka fajna i grzeczna dziewczynke:)ja na swoje tez nie moge narzekac,bo sa grzeczne,spokojne i ukochane:)jedyny minus to ostatnio mi choruja:(jak jeden skonczy,to drugi zaczyna:(i tak w kolo wojtek. Dobra ja zmykam narazie ide robic obiadek i inne prace w domu:) Zajze potem:)pozdrawiam serdecznie zyczac Wam duzo sily i cierpliwosci na dzisiejszy dzien,wieczor i noc:)oraz duzo zdrowka dla Wszystkich🌼 Luiza🖐️ Gumis🖐️ Zuzia🖐️ Monika🖐️ Brylka🖐️ anet.d🖐️ Margaret777🖐️ I calej reszcie mam🖐️👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sylwia to musisz zaczac juz działac by miec dziewczynke:D ja tez bym chciala córke, ale napewno nie teraz, i nie wiem czy wogole sie kiedys zdecyduje.... lece bo malutki sie obudził:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj, czuje sie urazona;-) ruszam topikiem jak moge a tu sylwia mnie nie zauwaza😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monisiu wspolczuje Ci🌼 Fluidki zdrowotne dla dzieci juz poszly......................tup,tup,tup. Trzymaj sie cieplo,pozdrawiam serdecznie:) Ja juz od dawna sie o gumisie martwie:(Boszzzzz co sie z nia dzieje? Fluidki dla Ciebie Gumijagoda,oby Ci nic nie bylo i wracaj szybko do nas🌼 Dobra ide juz bo obiadek sam sie nie zrobi,a Dominis zasna wiec moge sobie wiecej cos zrobic:) 👄🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
huraaaa! nawet stronki zdobywam, zeby topik sie rozrastal:D nareszcie moja!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monisiu sorki jak sie urazilas,ale ja Cie widze kochana:)i to dobrze. Ruszaj,ruszaj topikem bo ja nie zawsze mam jak:) Monisiu jeszcze raz fluidki dla Was............................🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki sylwuś, to oczywiscie zarcik:D moje słoneczko wstało wiec musz mykac, ale napewno wróce:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie znacie moze zadnego szamponu na porost wlosow bo julka nie ma wcale tak wiele.....no ma jakies tam delikatne ale warkocza niestety nie da sie uplesc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka kobitki:) oj trochę mnie nie było i widzę, ze sylwia też mnie pomija w machani;) edyta witaj gumijagoda to nasze topikowe guru, zawsze jest, a ostatnio coś zniknęła:O ja stawiam na awarię kompa, bo inaczej dała by info:) często na nią mówimy gumiś;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
edyta, ja często siedzę w naszej klasie:) a szamponu nie znam takowego, a przydałby sie i mojej córci, bo ma lichutkie włosy , cienkie i rzadkie. kobity, mam ambitny plan rozebrać dziś choinkę i biorę się za to jak pies za jeża:O czekałam na kolędę, ale niema i nie ma, a ta cholera strasznie się sypie i mnie wkurza zdrowia dla dzieciaczków i pozdrowionka dla was wszystkich🌻 może powklejamy zdjęcia naszych dzieci z choinką????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Manika74🖐️ kochana nie potrzebnie czujesz,ze Cie omijam w machaniu:),bo ja jesli wszystkich nie wymienie:)to zawsze macham🖐️calej reszcie mam:) Ja ostatnio tez jestem czesto na NK ale nie znam waszych imion i nazwisk:)tak juz bym dawno Wam zaproszenia wyslala:) Ide wlasnie na NK zobacze co sie dzieje i ide robic kluski slaskie:)do gulaszu mniam pycha:) Jak chcecie to dajcie mi swoje namiary ,a Was znajde:) Manika nie zapomnialam cie pamietaj:)👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×