Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość cacharelll

Mamy siedzące w domu z dziecmi

Polecane posty

Aaaaaaaaa i jeszcze do Luizy:) Dawidek jest istny tatus:),a Dominis istna mamusia:) dzieki za opinje🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny! test robilam dzisiaj rano i wyszedl negatywny ale jakos tak dziwnie sie czuje moze sobie wmawiam no nic przekonamy sie za jakis czas na wszelki wypadek biore kwas foliowy :D chociaz wolalaby zeby zostalo tak jak jest ale pozyjemy zobaczymy moj maz juz wymysla imiona i mowi ze bardzo by sie cieszyl gdybysmy mieli drugie dziecko sylwia super dzieciaczki masz a dominik jest to ciebie bardzo podobny :D luiza zdrowia zycze 🌻 margarett ja ta ksiazke dostalam i naprawde jest tam mnostwo pomyslow na spedzanie z dzieckiem wolnego czasu mam jeszcze jedna taka ksiazka pt \" 365 dni dziecka \" zabawy i zadania na caly rok autorstwa beaty dawczak i izabeli spychal dziecko wykonujac te zadania bardzo fajnie sie bawi a dotego jeszcze duzo sie uczy zycze zdrowka malej \"biedroneczce \" oli pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️Anet.d no trudno sie mowi:(ale czas sam pokaze co jak bedzie:)Mam pytanie do Ciebie,a Ty bys chciala miec?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gumis:) Zuzia :) i cala reszta:)gdzie Wy wszystkie sie podziewacie? Co ja mam tak sama pisac?:( Anet.d dzieki za opinje🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki my z urodz.wrocilismy o 21 bylismy tylko 2 godz.:) Myslalam,ze jak wrocimy do domu to Dominis bedzie spal:),a tu niespodzianka na calego:)❤️Dominis szalal na lozku z dziadkami:) Boszzz dobrze,ze dlugo mnie nie meczyl:)wlasnie go uspalam:) ❤️Dawidek byl z nami tak szalal,az caly byl czerwony:)tak z dzieciakami szalal:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki ja sie juz klade spuniu:),maz zaraz jedzie na lotnisko siostre moja zawiesc,a slyszalam,ze w Polsce ma byc dzis -25 stopni nawet o Boszzz ja bym chyba zamarzla:)tu najnizsza temp. -2:) Dobra ja zmykam spac Dobranoc kobitki🖐️ Zycze spokojnej i przespanej nocki,oraz duzo,duzo zdrowka dla Wszystkich👄🌼 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzisiaj mam urodziny :D wiec w domu wszystko robi maz a ja odpoczywam sylwia jezeli chodzi o ciaze to szczerze mowiac moglabym na urodzinowy prezent dostac @ i bardzo by sie z tego ucieszyla milej niedzieli !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anet.d:) 100 lat🌼100 lat🌼niech zyle Anet nam,niech zyje nam:)🌼🌼🌼🌼🌼🌼 🌼🌼🌼🌼🌼🌼 🌼🌼🌼🌼🌼🌼 Spelnienia marzen i wszystkiego najlepszego,oraz duzo zdrowka zyczy Sylwia z rodzinka:) A co do prezenciku @ jeszcze sie doczekasz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gumis🖐️ Luiza🖐️ Monika🖐️ Zuzia🖐️ Margaret🖐️ I calej reszcie🖐️:) Udanej niedzieli zycze:)oraz duzo zdrowka dla Wszystkich🌼 Ide pomoge mamie obiad robic,a potem chcemy isc Wszyscy do kosciola:)Moja mama ostatni raz mnie wyrecza w gotowaniu na niedziele:),a od jutra koniec luzu:(😭 Pozdrawiam 🖐️zajze potem zobacze,czy zyjecie:)👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anet wszystkiego najlepszego z okazji urodzin oby spełniły się Twoje najskrytsze marzenia 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 moi chłopcy pojechali na basen więc mamy trochę luzu sylwunia u nas dzisiaj trochę cieplej w nocy -6 a teraz -2 i pada śnieg bynajmniej u mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rosolek juz zrobiony:)dzieciaczki nakarmione:) ❤️Dominik rozrabia w chodziku:) ❤️Dawidek klocki z babcia uklada,a reszta domownikow spi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuzia31🖐️co porabiasz,ze nawet na chwilke nie zajzysz? Jak tak dalej bedzie to ja sama topik bede musiala podtrzymywac:(😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak mi dzisiaj smutno😭ta ostatnia niedziela z rodzicami Boszzz jak ja wroce do normalnosci😭 Teraz to juz nawet nie bede mogla spokojnie na zakupy wyskoczyc:(i bede musiala ciagac dzieci ze soba:(,a czasami to tak jest,ze wieje strasznie i deszcz pada,a ja biedna musze te moje dzieciaczki ciagac ze soba:(ale co ja biedna moge?-nic! Bede musiala od nowa sie przyzwyczajac do pewnych spraw😭 A na meza nie zawsze moge liczyc co do pomocy przy dzieciach😭ale ja sie nie dam i bede go gonic do dzieci:),bo przeciez ja sama ich sobie nie zrobilam:)i on powinien mi pomagac jako maz i Ojciec dzieci,a nie rece umywac od odpowiedzialnosci:( MOWIE GLOSNO NIE DAM SIE!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaaaaaaaaa i jeszcz do Gumijagody. Pewnie nie masz czasu bo w te puzzle grasz co? Nie mam z kim pogadac wszystkie sie gdzies pochowalyscie:( 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dominis moj zasna:)Dawidek rysoje sobie samochodziki:) mama siedzi i oglada film na TVN,a reszta dalej spi:) Kurcze cos mnie zoladek rozbolal i glowa:(jestem zmeczona troche i rozdrazniona:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Huraaa i znowu moja:),ale co sie dziwic jak ja tylko pisze:) Dziewczynki udanej niedzieli zycze dla Was Wszystkich:)i duzo zdrowka dla potrzebujacych:)🌼 Do wieczora🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anet wszystkiego najlepszego z okazji urodzin dużo zdrówka i oby spełniły się Twoje najskrytsze marzenia 🌻 🌻 🌻 🌻 pisałam wcześniej i nawet widziałam że kafeteria przyjęła mój wpis a teraz zniknął chyba że mam jakieś omamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas strasznie mocno pada śnieg i znowu będzie dużo odśnieżania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam 🖐️ Anet d. WSZYYSTKIEEEEGO NAJ NAJ LEPSZEGO!!!!! DUZO ZDRÓWKA I MOC MIŁOŚCI!! ❤️ ❤️ sylwunia, u mnie wczoraj rano było minus 9, a dzis juz 0 tak ze nie jest tak zle. mój mąz chetnie sie dziecmi zajmuje, ale nie umie sie bawic z nikusiem. jak juz to albo siedza w komputerze albo szaleja co konczy sie płaczem.on jest jedynakiem ,i mowi ze zawsze bawil sie sam, wiec teraz nie umie z dzieckiem.:-( Gumisia,odsypiasz wesele? ❤️ ja dzis bylam na uczelni.sesja sie zbliza wielkimi krokami jutro mamy kolende, nie lubie takich \"imprez\" 😠 buziaki i pozdrówka dla wszystkich🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Anet wszystkiego najlepszego!!!!!!! A u nas leje.Wkurza mnie ta pogoda,bo wolę śnieg i mróz niż chlapy i kałuże.Dziś byliśmy u teściów jak co niedzielę.Miło spędzony czas i trochę odpoczynku.Teściowie bawią cały czas dzieciaki. Sylwunia wiem,że będzie Ci ciężko bez rodziców,ale darz sobie radę.Dawałaś sobie wcześniej to i teraz też.A męża to trochę pogoń do zajmowania się dziećmi. Gumijagoda Twoja długa nieobecność to mam nadzieję,że jakiś nawał roboty i nie masz czasu tu zajrzeć. Dla pozostałych dziewczyn 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Luiza🖐️dzieki za te slowa🌼:),a z M bede tak robic,bo przeciez nie moze byc tak,ze ja sama bede wychowywala dzieci:( Potem zajze jak malego bede usypiala,jak narazie zmykam bo musze isc do niego,bo siedzi na podlodze i rozrabia,a M zamiast zagladac do niego to lezy i ma wszystko wiecie gdzie:(Mam jakiegos nerwa i jest mi zle:( 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monika wspolczuje Ci u mnie to samo z M,ze zawsze jak sie bawi z Dawidkiem to konczy to sie placzem,a ja jestem 😡:( Trzymaj sie Monisiu🌼👄 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jaka jest prawdziwa kobieta? > Nigdy nie ma: - czasu, - pieniędzy, - w co się ubrać. > Zawsze ma: - rację, - genialne dzieci - męża idiotę. > Z niczego potrafi zrobić: - sałatkę, - kapelusz - awanturę małżeńską.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a to następny Córka pyta matkę: - Czy to prawda, ze w niektórych częściach Afryki kobieta aż do chwili ślubu nie zna swojego męża? - Tak kochanie, ale to zdarza się w każdym kraju...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
- Dlaczego mężczyzna jest jak dyplom magisterski? - Tracisz mnóstwo czasu żeby go zdobyć, a potem okazuje się, że do niczego nie jest ci potrzebny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×