Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość cacharelll

Mamy siedzące w domu z dziecmi

Polecane posty

Syn pisze list do matki: "Droga Mamo! Urodził mi się syn. Żona nie miała pokarmu, wzięła mamkę Murzynkę, więc synek zrobił się czarny." Matka odpisuje: "Drogi Synu! Gdy Ty się urodziłeś, również nie miałam mleka wpiersiach. Wychowałeś się na krowim, ale rogi ci wyrosły dopiero teraz."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Córeczka budzi się o trzeciej w nocy i prosi: - Mamo, opowiedz mi bajkę. - Zaraz wróci tatuś i opowie nam obu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
- Pierwszy raz od 20 lat ucieszyłam się na widok męża. - Z jakiego powodu? - Wezwali mnie na identyfikację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
- Tato, mogę spróbować skoków bungee? - Lepiej nie synku, o ile sobie przypominam, od samiuśkiego początku prześladowały cię wypadki z gumą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaraz wroce ide przeloze Dominisia do lozeczka ,bo juz zasna:),a wczesniej mialam sie z nim Boszzzz dostal takiej biegunki,ze hej:(zarobil sie po same pachy i musialam go kapac,bo inaczej nie dalo sie uporzadzic:( Zaraz jeszcze cos napisze tylko malenstwo przeloze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przekladanie zakonczylo sie na tym,ze musialam go zabrac na dol,bo lulanie na kekach nie pomoglo:(😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak go znioslam na dol o 21 siedze do tej pory z nim:(😭dalej ma biegunke:(M jezdzil do kolezanki wziasc cos od biegunki bo mi sie zapasy pokonczyly😭 U mnie jest 23.05,a ja dalej go lulam Boszzz zasypiam w fotelu i litery mi sie mienia od zmeczenia:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podalam mu Nifuroksazyd i mam nadzieje,ze mu pomoze:) Siostra jest teraz w Polsce i juz jej pisalam zeby mi kupila cos dla niego od biegunki,a i mama ma jej cos podac jak bedzie wracac to mi przywiezie,bo te zapasy co mialam to mi sie skonczyly:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dominis lezy w bujaku i macha raczkami,ja nie mam pojecia,o ktorej on mi zasnie 😭predzej ja zasne w fotelu😭 Dziewczyny czuje sie tak jak by mnie walec przejechal😭 M mi wcale nie pomagal dzis przy nim zreszta zadko to robi😭ale mowil,ze to sie zmieni jestem tylko ciekawa kiedy?:( Chyba w grudniu po poludniu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dawidek biedny tez mi juz plakal 2 razy,mowil ze teskni za dziadkami,a jeszcze oni nie polecieli😭ale ja sie bede miala z nim Boszzz,az nie chce o tym myslec,oby mi sie tylko nie rozchorowal:( Poszedl niedawno spac,bo biedny zglodnial i przyszedl zebym mu cos zrobila jesc:)to mu zrobilam amciu i poszedl spac:)tato przyszedl po niego. A dodam jeszcze,ze od jutra ma isc do szkoly,a sobie wmowil,ze dziadkow odwiezie na lotnisko:)tak mnie prosil,ze nie moglam mu odmowic:)tylko nie wiem jak on wstanie bo maja wyjechac o 4 rano:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jest tam jakas masazystka:)ojj jak by mi sie przydala:) Dziewczyny tak mnie kregoslub boli,az normalnie pali ogniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra bede konczyc ten monolog napisze Wam jutro jak moja nocka minela:(albo nie ,napisze jak malenki zasnie oby to bylo juz nie dlugo bo ja jestem juz wypompowana:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chcialam sie Was zapytac jakie przyzwyczjenia maja Wasze dzieci przed zasnieciem?:) bo moj Dawidek bawi sie moimi wlosami,dodam tylko,ze to trwa juz 4 latka:)jak mnie ciaga za wlosy:( A Dominik przed zasnieciem musi nalozyc na siebie pieluszke dopiero zasypia,oczywiscie mama musi lulac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaaaaaa i jeszcze Gumis i co byliscie na weselu?Daj znac o sobie:)no,a jak bylas to opisz wrazenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znowu moja:):)i to na dobranoc👄 Dominis wlasnie chrapie czas isc juz spac:)ale tak sie boje jak go przeloze,a ten mi sie obudzi tfu,tfu oby nie bom padne na twarz:( 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry!!!!! ja juz żłopie drugą kawe, bo musiałam chłopców zebrac na rehabilitacje,juz pewnie zaczeli, bo mieli na 8mą. sylwunia, mój maluszek tez nie chce ostatnio spac, a ja nie wiem czy to zęby czy nie gardło go boli:-( bo ząbki juz sie przebiły, to nie powinny bolec. ja naszczescie nie usypiam go sama, najczesciej mąz usypia, ale czasami tak jak wczoraj, maluch chcial tylko mnie.ale pózniej chłopcy go zagadali i wzieli do spania:-) w nocy sie przebudzał i pokaszliwał:-( u nas jest tak, ze Milus u kazdego zasypia inaczej, zalezy jak go kto nauczył. u męza zasypia na kolanach,jak go buja,ale schodzi mu dłuzej niz u mnie. ja kłade go na łózku, leze obok niego i klepie po pupci albo masuje. i zasypia szybciej. a moze twój maluszek za duzo spi w dzień? moj jak wiecej spi, to w nocy sie budzi i nie moze spac.. dobra, biore sie za robote, bo ksiądz dzis bedzie po kolędzie, a u nas kompletny bałagan!! gumisia,wracaj, chyba ze jeszcze spisz po weselu ;-) ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w poniedzialek🖐️ Wpadlam sie przywitac🖐️ Zbieram sie do lekarza maly dalej ma biegunke i marudzi mi:(M zaraz wroci i jedziemy.Pojechal Dawidka do szkoly zawiesc:)potem czeka mnie przemeblowanie w pokoju u Dawidka chcemy tam tez przeniesc lozeczko Dominisia zeby Dawidek sam nie byl w pokoju:)sam nas o to prosil zreszta:) Dobra zmykam potem napisze wiecej jak sie obrobie ze wszystkim:) Monisiu fajnie Ci,moj M raz tylko uspal,czy 2 malego i tyle wszystkiego:(Pozdrawiam serdecznie zycze duzo zdrowka i udanego tygodnia dla Was wszystkich:)🌼👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Informuję tylko, że jestem...jak znajdę czas, żeby Was poczytać to coś więcej napiszę, bo teraz nie bardzo mogę (kierowniczka się kręci ;) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sylwunia zdrówka dla Dominika oby się nie odwodnił u moich chłopaków z zasypianiem od 7 -8 miesiąca nie było problemu bo wkładałam do łóżeczka i leżeli aż usnęli w dzień i wieczorem ale do 7 miesiąca to usypiali bujani w leżaczkach lu wózku i musieliśmy to zmienić bo przy dwójce szkrabów i nie za dużej Oli brakowało nam rąk do usypiania. Przez ok 2 tygodnie płakali przed uśnięciem włożeni do łóżeczka ale stopniowo się nauczyli ( ja siedząc w drugim pokoju też wyłam ale moja babcia powiedziała mi że inaczej nie damy rady i miała rację). Obecnie każdy musi się położyć w swoim łóżku czytamy bajkę siedzę z nimi 5 minut i wychodzę a oni muszą leżeć mogą między sobą rozmawiać ale nie wolno wychodzić ze swojego łóżka i nie ma problemu z usypianiem. Szwagierka też urodziła dziecko to od małego wkładała swoją córkę (obecnie ma 2 latka) do łóżeczka i wychodziła i mała przyzwyczaiła się usypiać bez bujania. czasami są wyjątki choroba dziecka lub ząbkowanie to wiadomo że maluszkowi będzie lepiej u rodziców

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc kobiety co za dzień znowu mi zwial autobus szkolny musialam syna zawieść samochodem mąż chory bylam go zarejestrować do lekarza zgroza kolekjka długa ludzie się kłucą szkoda gadac nie lubię takich sytuacji :( i znowu obiad trzeba gotować i tak w koło dobrze ze mam z wczorajsza fasolke po bretońsku marzy mi się wyjazd nad morze :):):):) to nic że zimno ale taki spacer po plaży jest cudowny uwielbiam to rozmarzylam się pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anianiania, ale mi zrobiłas ochote, ja tez uwielbiam moze. tez bym pojechala zprzyjemnoscią....ach.. prawie posprzatałam. ksiadz pewnie bedzie u nas kolo 15ej, moze wczesniej. 🖐️ milego dnia❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ola jest dużo bardziej zasypana niż Iza była, przedwczora i wczoraj mjała temperaturę. Iza odkąd ją obsypało jeszcze nie wychodziła na dwór, a od wczoraj jest zasmarkana i kaszle-narazie leczę ją sama. Anet wszystkiego najlepszego z okazij urodzin🌻🌻🌻 Wynik testu jest chyba dla ciebie satysfakcjonujący? ale mężuś to raczej chciałby takiego szkrabeczka? Sylwunia pozdrowienia dla dzieci Co chodzi o usypianie to Izę lulałam, a przy Oli już byłam mądrzejsza i jej nawet niepokazałam jak to wygląda, wkładałam do łóżeczka i spała, jak miała koło 9 ms. to zaczeła mnie podbierać i marudzić to ją wyciągłam zaniosłam do siedziska w kuchni usiadłam przy stole i czytałam gazetę a co zerkłam na nią to jej powtarzłam widzisz jak tu nudno i niewygodnie , a w łóżeczku czeka dorotka(lala), po paru dniach już niemarudziła, chyba że była chora lub ząbkowała to wymiękałam. Monika jak tam po kolędzie, u nas będzie dopiero za 2 tyg. Anianianaia- Luiza ja też wolę lekki mrozik i słoneczko, a jak narazie paskudna odwilż:O Brylka-🌻 Zuzia- nic już niewspominasz o przeprowadzce, zaniechaliście tę sprawę? Gumijagoda- wybawiłaś się? Zielna.34/Małgosia-31.05.2002, Ala--09.11.2005.........../ pomorskie Gumijagoda.31/Julka-5.12.2000,Bartuś-15.09.2005......./ Dolny Śląsk Luiza....29.../Jakub-17.05.2002,Julia19.02.2007......... /Krakowskie Monika....24./Nikodem--15.08.2003; Miłosz-17.07.2006..../małopolska Brylka.31 /Ola-20.06.2001, Marcin i Przemek 25.11.2002/ Elbląg MARGARET777..27/ Iza 01.08.2003, Ola 02.02.05........../małopolskie Zuzia 32/Paulinka 23.03.2005................................../.lubelskie Marteczka77./Kamilek-16.09.2003, Damianek-10.04.2006.. /Lublin Mama_zuzi-27/ Zuzia- 07.05.2002 - 4 l Nell06.10.2007............/ Göteborg Kala23 - Jakub 29.09.2003, Oliwia 15.05.2006............../Płock Manika74/ Kamil13.03.95,Maja26.03.06................../zachodniopom anet d /Ksawery 26.03.2004...................../ lubelskie stokrotkapolna/Jakub 25.01.2003 ,Weronika 29.12.2004/ Dolny Śląsk sylwunia27/Dawidek15.11.2002, Dominik4.03.2007 /Irlandia Mamuśka30/Mati 11.12.2004, Kubuś 15.10.2006/Olsztyn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki 👄 Nie dam rady teraz pisac jestem za bardzo zmeczona:(u lekarza bylam,maly zlapal jakiegos wirusa i lekarz przepisal mu antyb. powiedzial o biegunce,ze lepiej jak ja ma,niz mial by wymiotowac😭nie mam sil juz kiedy oni wkoncu beda zdrowi?:( Potem moze zajze 🖐️ Stawiam {}>kawusie:)papa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×