Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość cacharelll

Mamy siedzące w domu z dziecmi

Polecane posty

sylwia nic sie mie martw ja z ksawerym lecialam dziesiec godzin do tego jeszcze dojazd na lotnisko nastepne trzy fakt ze ty bedziesz leciala z dwojka dzieci ale znacznie krocej niz ja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anet.d podziwiam Cie🌼ja z 2 dzieci nie porwala bym sie leciec tyle godz.:(dzielna z Ciebie dziewczynka:) Maly sie obudzil lece go zbierac i zaraz na miasto,solarium;)i zakupy dla Dominika mleko,kaszka itp. Dawidkowi musze pantofle kupic i koszulke biala i moze ja sobie cos jeszcze kupie,a co;) Pod wieczor idziemy do znajomych mamy zaproszenie na caffe;) Napisze wieczorem jak maly zasnie:) Zycze milej niedzieli i spokojnej:) 🖐️👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kobitki:) My właśnie wróciliśmy z balu. Chrzestna babcia Paulinki zapisała ją na choinkę do swojego zakładu pracy. Mała zadowolona, a mnie nogi bolą od tańczenia ;) Brylka, u nas też już kilkucentymetrowa warstwa śniegu, ale ja mam nadzieję, że jutro drogi będą już czarne. Monisiu, Ty jesteś dzielna dziewczyna, generalnie optymistycznie do życia nastawiona, więc wierzę, że dasz radę...pomimo chwilowej słabości 😘 Luiza, dziękuję za przepis, pewnie jutro go wykorzystam. Gumisia ❤️ Sylwia 🖐️ olga 🖐️ Zmykam, bo muszę jeszcze popracować 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W dzień było sporo śniegu a teraz już go niewiele zostało. Gumijagoda chłopaki byli raz u mojego brata 3 dni z Olą bo my pojechaliśmy odpocząć to po naszym powrocie musieliśmy od razu wsadzić ich do samochodu i do domu bali się ze zostaną ( dwa lata temu).Obecnie jak gdzieś jedziemy to staramy się aby ktoś pilnował dzieci u nas w domu. Marcin chciał dzisiaj zostać u babci przed wyjazdem nawet kazał się spakować babci też mówił ze zostanie a na koniec zabrakło mu odwagi i powiedział że latem przyjedzie bo teraz chce do mamy.Teściowa ma bardzo małe mieszkanie a sporo ich tam mieszka, moja mama ma duże mieszkanie ale wiecznie pracuje i zaprasza ich tylko w dzień na kilka godzin ja jadę na jakieś plotki podrzucam dzieciaki a potem je odbieram Witaj Olga napisz więcej o sobie skąd jesteś ?? Jutro muszę rano wstać koniec ferii Ola idzie do szkoły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczyny ściskam was cieplutko🌼 ja mam dziś dzień powolniaka szwędam się bez celu nawet obiadu pożądnego nie zrobilam i o dziwo nikt nic nie mówił wyczytalm zaległą prasę i książkę syna pouczyłam mnożenia i tak dzień minął beztrosko sylwunia jaką masz suknię na weselisko ??? i ciekawe jak dzieci zniosą lot samolotem krótko będziesz lecieć więc szybko czas ci minie u nas wieje halny i śnieżek popadal brrr... luiza i co lekarz powiedział ? witaj olga huraaa od jutra ferie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anianiania :) Suknie mam super zobaczycie Wszystkie jak wkleje na fotosik;) Powiem tak:) Juz dawno nie czulam sie tak pieknal:) wszystko opisze jak wroce;) Pewnie juz nie mozecie sie doczekac jak gwiazde zobaczycie;):D:D:D Dziewczynki ja musze konczyc napisze jutro;) Jestescie super mamami :)i nigdy sie nie zmieniajcie;) Swiat lezy ku Waszych stop🌼 I Love werry much:) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pobudka ja dzisiaj niestety dawno już na nogach Ola do szkoły a tak fajnie śpi się rano będę wieczorkiem jak mąż skończy pracować bo już mnie wygania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️🖐️🖐️ Zycze milego dnia i duzo zdrowka dla Wszystkich................🌼 Ide synka do szkoly zaprowadzic narazie 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuzia🖐️dasz rade:)...........🌼 Maly spi,ja troche posprzatalam,pranie juz sie robi:)narazie siadlam bo nie chce sie zenic po domu i malego zbudzic. Oczy mnie cos pieka:(pewnie z niedospania,bo wczoraj maly jak sie w nocy obudzil to nie mogl dlugo zasnac:(i ja gdzies zasnelam o 2:( Gumis kochana co u Ciebie???🖐️🌼 Ja dzis musze sobie jeszcze wlosy pomalowac;),bo kolor mi sie zmyl troche:( Tak to u mnie ok;)tylko stresa mam giganta jak z tad na ksiezyc:(przed jutrzejszym dniem:(dzis sie spakuje zebym nie zapomniala czegos,a jutro tylko kosmetyki wsadze i w droge:) Prosze tylko bozie zeby wszystko dobrze i szybko poszlo i zeby lotu nie przesuneli albo cos ,bo sie chyba zalamie:( Jeszcze raz zycze milego dnia i duzo zdrowka dla Wszystkich.............................🌼👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gumis kochana gdzie sie podziewasz😭nawet nie pomachalas dzis kolezankom:(ani kawki nie postawilas:( Pewnie awaria kompa co??? Zdrowka zycze👄🌼 Luiza rodzic juz wrocili??Jak wycieczka im sie udala??🌼 Ide sie poloze,bo zaraz twarza na klawiaturze wyladuje:( 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Ja następna noc nie przespana.Oczy mnie się zamykają,ale nie mam kiedy spać.Kuba w domu bo mają ferie,Julka marudna.Wczoraj lekarka powiedziała,że temperatura 38,5 to nie żadna gorączka,powiedziała,że wszystko w porządku i powinna dużo pić i dawać jej po troszku jedzenie.Ta lekarka jest okropna.Zawsze bierze dyżury w weekend.Mało ją kto lubi.Julka wczoraj juz nie wymiotowała,ani nie przeczyściło ja.Jednak apetyt marny.Je ale bardzo mało jak na nią,picie dajemy jej nie raz na siłę.Dziś jadła pól kromki chleba i deser.Zobaczymy jak będzie dalej. A,wczoraj Kuba jak był u dziadków zadzwonił jego chrzestny.Kuba bardzo chciał z nim rozmawiać.I wiecie co mu powiedział,że chce laptopa na urodziny.Normalnie szczęka nam opadła a wujek zaczął sie śmiać.Nie wiem co go wzieło na taki prezent.Nigdy nam nie wspominał o laptopie. Rodzice zadowoleni z wycieczki.Przywieżli nam pyszny likier,Kubie kolejke a Julce nic dali kasę bo nie mieli na nią pomysłu.Nie żle. Dziś nic nie gotuję,dostałam gołąbki od teściowej. Wiem że piszę chaotycznie i nie raz zdanie nie ma sensu,albo sie powtarzam,ale na prawdę jestem tak śpiąca,że ledwo patrzę na oczy.Julka już wyje,więc kończę. Miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie miałam czasu kobitki:( TEraz pomacham 🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️ LUiza dobrze ,że z JUlcią już lepiej:) Sylwia nie sztresuj sie ,wszystko będzie git:) Zuziu śliczną masz córeczke👄 Dzisiaj JUlka miała bal,bardzo fajnie sie bawiła,ale nie dała się przebrać w strójdobrze że zrobiłam go małym kosztem bo by mnie szlag trafił gdybym wydało jakąś kase na to. Brylka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny normalnie mnie zatkało jak weszłam na NK dostałam zaproszenie od Oli koleżanki z klasy jej mama założyła córeczce klasę w zerówce i przedszkolu a wiem ze dziewczynka jeszcze nie umie czytać myślę po co dziecku taką siarę robić jak będzie chciało i umiało to samo sobie założy. Przecież ona nie ma wpisanych znajomych swoich tylko rodziców. Jutro jedziemy z chłopakami do logopedy a później na ploteczki do koleżanki ze szkoły średniej ( ciekawe czy nasze dzieci się polubią)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brylka masz racje,to niezłe przegięcie z tą NK dla dzieci,które nawet liter nie znają... Dopiero doszłam do siebie ,strasznie mnie głowa bolała:(:(:( Jutro lecę do skarbówki z nadzieją ,ze dobrze wypełniłam pita bo z okazji ulgi rodzinnej to ąz miło popatrzęc na pozycje115;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gumisiu kochana jeszcze nie jestem spakowana:(ide wlasnie to robic;) Bylam na solarium jeszcze dzis;)i wygladam cacy;) Ja wyjezdzam jutro o 16.30,lot mam 19.15 i oby opozniony nie byl:( Moj Dominik jakis dziwny:(goraczke lekka zlapal:(jest bladziudki i marudny:(😭zeby to byzy zabki,a nie cos gorszego tffu,tffu. Dawidek wuradowany,ze hej juz sie nie moze jutra doczekac:) Dobra ide sie spakowac troche,a reszte jutro bo mi ubranka jeszcze sie susza;)Napisze pozniej jeszcze jak synka bede usypiac,a to bedzie juz nie dlugo:) Gumis nie peniaj bez pozegnania bym Was nie opuscila;)👄 Fluidki sle dla potrzebujacych...................🌼 Brylka zgadzam sie z Toba co do tej NK,ta mame troche ponioslo:(i jestem ciekawa co jej corka na to kiedys powie??🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Padam ze zmęczenia...ale szczęśliwa jestem, bo wreszcie udało mi się więcej czasu poświęcić córeczce - byłyśmy na sankach, a potem wspólnie tańczyłyśmy i śpiewałyśmy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuzia🖐️ Ciesze sie,ze tak fajnie wybawilas sie z mala:)🌼super! Dziewczynki dobrej nocki zycze i duzo zdrowka,oraz przespanej spokojnej nocki[kwiatek Padam na twarz jestem zmeczona,ze hej:(Ide juz spac:)dominis juz tez spi zasna 21.20. Dawidek idzie ze mna,bidulka czekal,az mami skonczy robic przy sobie;) Zajze jeszcze do Was jutro pomachac Wam🖐️ Fluidki jeszcze raz sle dla Wszystkich potrzebujacych......................🌼 👄🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry🖐️ 😭😭😭cala noc nie spalam:(Dominik mial goraczke:(ciagle plakal,a ja juz z nim. Rece bola mnie strasznie od lulania i wogole mdleja mi:(mam nadzieje,ze go nie upuszcze na lotnisku:( Musze jeszcze skaczyc sie pakowac,wykapac Dawidka,zrobic M kotlety mielone i skoczyc do sklepu po bulki na droge:( Pada dzesz i jest ponuro:( A i jeszcze jak by tego wszystkiego bylo malo to dostalam @:( Siedze teraz pije kawe i usypiam malego.Oczy mnie strasznie pieka i czuje jak bym tam piasek drobniutki miala😭😭 M w pracy,Dawidek jeszcze spi,a ja jak uspi synka pujde reszte spakowac i wykapac Dawidka,a potem te kotlety i juz zostanie mi sie wyszykowac na droge:(strasznie sie boje,ale mam nadzieje,ze Bozia mi dopomoze:) Spadam narazie 🖐️ Zycze milego dnia,duzo zdrowka dla Wszystkich 3majcie cieplo:)ja jeszcze zajze potem zeby Wam pomachac:) Fluidki dla potrzebujacych jeszcze sle.............................🌼👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sylwia zycze ci tyle samo startow ile ladowan i milego lotu napewno swietnie dasz sobie rade

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boszzz maly ciagle mi😭nic nie moge zrobic:(spal tylko 10min.,ma znowu goraczke:(😭dalam mu nurofen i posmarowalam dziaselka.Na dziaselkach nic nie widac zeby mu zeby wychodzily ale pewnie beda,bo przeziebiony nie jest. Znowu go kolysze i jak zasnie ide Dawidka kapac. Dziewczynki jestem wypapowana jak detka:(czuje sie fatalnie:( trzymajcie za mnie kciuki:(i pomodlcie sie za mnie zebym nie sfiksowala;) Do poczytania potem🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia❤️bidulo ale Ci sie na głowę zwaliło:( Zyczę tego samego co anet :) i niech wszystko sie uda :) Brylka byłam w skarbówce i pani urzędniczka powiedziała ,że ta odliczana kwota nie ma wpływu na świadczenia rodzinne ,poleciła jednak zapytać jeszcze w Mopsie bo ona nie zna kryteriów przyznawania zasiłków rodzinnych. Zrobie obiad i lece zapytać.🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×