Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość cacharelll

Mamy siedzące w domu z dziecmi

Polecane posty

hej dzięki kobitki za fluidki🌻 , ale choróbska nie przechodzą w jeden dzień, więc dziś wcale nie jest lepiej, czuję się fatalnie:O anianianiu, coś ci doradzę, najstarsze dziecko na topiku to mam ja;) syn ma 13 lat:D w przedszkolu panie mi wmawiały że coś z nim jest nie tak, potem w pierwszej klasie też sie uczepili. Znajdź najbliższą Poradnię Pedagogiczno- Psychologiczną dla Dzieci, one współpracują ze szkolami, możesz poprosić w szkole pedagoga o skierowanie, ale sama też możesz sie zapisać. Umówisz sie na spotkanie i zrobią dziecku testy. Jeśli cie skieruje szkoła to lepiej, bo oni piszą wtedy swoje zarzuty i pod tym kontem dziecko jest badane. Psycholog wystawia opinie dla ciebie i szkoły. Jeśli mu coś dolega, to sa w opini zalecenia dla ciebie i dla szkoły co należy dalej robic. Ja ze swoim synem byłam i okazało się że wszystko ok i wychowawczyni sie odczepiła:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam mamusie i dzieciaczki🖐️👄 Gumis nie podlizuj sie :D:D:D:D:D:D;)Dziekuje Ci bardzo za opinje co do zdjec:)A warkoczyki tez mi sie podobaja:) Manika fluidki dla Ciebie..................🌼wracaj szybko do zdrowia👄🖐️ Zycze milego dnia dla Wszystkich 🌼👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boszzzz zapomnialam napisac:( Moj Dominik polecial razem z bujakiem na twarz,rozcial sobie troche usteczka i krew mu troche poleciala😭😭myslalam,ze zwariuje:(i na Dawidka nakrzyczalam troszeczke,bo siedzial razem z nim w pokoju i prosilam zeby uwazal na niego,zreszta zawsze Dawidek Go pilnowal i mi pomagal przy nim.Traf chcial,ze poszlam Dawidkowi sniadanie zrobic przed szkola😭przeprosilam potem Dawidka i powiedziala,ze to nie jego wina jest,ze on upadl,bidulka tez plakal:(Jestem sama zla na siebie,ze go nie upilnowalam,a na Dawidka nie potrzebnie nakrzyczalam😭 Mam teraz dola giganta i zero humoru:( Do poczytania potem🖐️ Fluidki jeszcze dla potrzebujacych..................................🌼Wracac szybko mi do zdrowia i bez gadania:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Sylwia....najwazniejsze ,że nic poważnego sie nie stało małemu no i że przeprosiłaś Dawidka:) Manika dobrze napisałaś Aniniani,zgadzam się z Tobą ,zdrówka CI zyczę:) MY już po obiadku:)własnie sie zastanawiam czy iść na miasto,bo jak pójde to stracę kase a jak zostanę w domu to mój rozrzutny mąż wyda jeszcze więcej;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gumisia:)ciagle o tym mysle i to mi spokoju nie daje:( Co za dzien durnowaty😭 Wlasnie mi kolezanka napisala,ze jej coreczka w ta srode co bedzie ,ma miec operaje i lekarz daje 50%szans na przezycie😭😭 Ma na imie tak jak ja i ma 22 lata,a urodz.wczesniaczka ma na imie Nicola. Urodzila sie majac brzuszek nie zrosniety i jelitka na wierzchu😭😭lekarze byli i sa bez radni,bo jelitka sa za krotkie i nie moga ich podolaczac do siebie[beksa[😭 Koszmar jakis normalnie 😭😭😭ciagle.Ona strasznie zalamana:(ja ja ciagle pocieszam jak moge i co mi tylko pozostalo to modlic sie za nia i prosic Boga,zeby coreczke oszczedzil.😭😭 Jestem przybita tym bardziej,ze to miala byc moja bratowa,ale nie wyszlo im:(Nie mam nastroju na nic i nie chce Wam smucic:( Gumis jak znasz jakis kawal to napisz:)bo Ty zawsze cos fajnego napiszesz:)Ja do kawalow nie mam glowy,a tym bardziej ich pisac:) Potem zajze musze pranie nastawic,bo zmoklismy jak licho i wszystko nadawalo sie tylko do prania:( 🖐️👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gumis dzieki za kawusie🌼ale jak bym o tej porze wypila kawe to bym do 4 rano buszowala po necie:D:D:D:D,a swoja droga to Tylko 3 osoby z tego co pamietam kawusie serwuja;) Gumis🌼👄Ty moja wielbicielko;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia trzymam kciuki za małą NIcolke❤️w jakim ona jest wieku? Znałam kiedyś chłopca z podobnym problemem,teraz z niego już niezły kawaler,ale to co przeżyła jego mama ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam!!!! dziękuję za pocieszenie👄 dziś byłam na dzień babci w szkole pomagać przy obsłudze stołów ogólnie było po nad 80 babciów i dziadziow wszystko super zorganizowane przedstawienie też jak się patrzy jestem dumna z mego syna prezentuje się super tym bardziej mi przykro że jest być może niedorośnięty emocjonalnie niestety jestem bardzo przejęta tym nie śpie już 2 noce dziś rano byłam nieprzytomna z nerwów miałam biegunkę i wymioty i za nim dotarłam na 10 do szkoły trochę się zregenerowałam ale łeb mi pęka tabletki nie pomagają ...no taka jestem głupia manika masz rację to samo mi powiedziała nauczycielka tylko kazala poczekać do czerwca tylko ja się boję że przez to by mógł niezdać ??? nie wiem nie śmiałam zapytać na pewno jest zdolnym dzieckiem ma tylko nie wyrobioną rękę manualnie więc myślę że jak będzie ćwiczyl pisanie to nadrobi zaleglości sory że przynudzam ale muszę się wyżalić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
boże ja takimi głupotami się przejmuję a tu ludzie mają takie problemy aż mi głupio i bardzo wspólczuję temu dziecku i jego matce ....przykro mi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniunianiu nie pisz tak,dla Ciebie to nie głupoty a problem ... Każdy ma swoje problemy i nie można mierzyć ich miarą innych:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gumijagoda zgadzam się z Tobą każdy ma swoje problemy i mierzy je swoją miarą. Sylwia ja trzymam kciuki za to dzieciątko i myślę że skoro lekarze dają 50% to dużo bo u mojego Marcina przed pierwszą operacja mówili że będzie dobrze a przed drugą powiedzieli \" wie pani co musimy wyciąć zdrowy wyrostek bo nie wiemy co jest pani dziecku i szanse na przeżycie są bardzo małe\" a wyrósł z niego już duży chłop Margaret 🌻 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gumis ma 4 mies.i wazy 3.8kg.wazy tak malutko bo jest karmiona sztucznie ciagle:( Anianiania🖐️Gumis dobrze Ci napisala i nie zamartwiaj sie tak mocno,bo sie wykonczysz:(Ja tam nie wierze w to,ze moze byc za malo emocjonalnie rozwiniety glupoty jakies i tyle:) Anianiania nie sluchaj durnot baby jakiejs:(no wkurzyla mnie😡sama jest walnieta na umysle i tyle! Umow sie na wizyte do lekarza i to sprawdz jak masz watpliwosci jakies:)Mi jak by ktos powiedzial,ze mam dziecko nierozwin.emocjonalnie to bym mu kazala sie puknac palcem w glowe i koniec .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brylka🖐️dzieki🌼super,ze u Ciebie skonczylo sie tak jak sie skonczylo:)i masz cud chlopaka:) Zdrowka dla Was zycze.....................🌼 Manika 🌼👄🌼👄🌼👄 Fluidki dla Ciebie............................🌼 I dla potrzebujacych rowniez fluidki.......................🌼 Potem odpisze,bo ide malego ukladac spac bo 😭😭dodam,ze nie spi od 14.30:( 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuję 🌼macie rację kurcze jednak lepiej jest jak się pogada w kilka osób aż mi ulżyło apropo dzieci chorych to i tak mi ich żal bo nic nikomu nie winne a tak cierpią świat jest okrutny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anianiania :)pamietaj nie daj sobie w mowic,ze cos jest nie tak:) Ciesz sie zyciem i z bycia mama,a reszta sie nie przejmuj;)Nie ma tego zlego co by na dobre nie wyszlo:)To moje motto zyciowe i tego sie trzymam:) Gumis gdzie Ty sie podziewasz😭:)👄Twoja wielbicielka domaga sie Twojego towarzystwa;) Moj cwaniaczek juz zasna ufff i oby spal juz cala noc,bo ja od pasa w gore nic nie czuje:( Monika co u Was???...........................🌼 anet.d,a Ty o nas zapomnialas juz:(nic nie piszesz ostatnio:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Swiat jest tak do d..y az szkoda gadac😭 Teraz co sie dzieje na Swiecie to glowa,az boli:(tyle tragedii i tyle problemow ludzie maja,ze te nasze drobne to pikus w porownaniu z tymi jakie ludzie maja na Swiecie:( Ja co dzien staram sie byc lepsza i zyc pelnia zycia,bo zycie i tak jest krotkie:( Zycze wszystkim pogody ducha i duzo zdrowka,a reszta sama jakos sie potoczy:) Ojjj zebralo mnie na jakies madrosci czy jak to nazwiecie:) Powiem tak kocham Was wszystkie i ciesze sie,ze trafilam na Was:)jestescie Boskie👄 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 🌼🌼🌼🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Luiza kochana jak sie czujesz?? I jak tam mama skanczyla grac wkoncu w te puzzle:D:D:D:D Sle fluidki zdrowotne dla Was Luiza.................................................🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No znowu moja huraaaa:D:D:D:D:D:D Jak ma nie byc moja jak tylko ja ostatnio nadrabiam za Was:) Ogladam na Wspolnej,a potem zajze na NK i pewnie M przejmie kompa:(ale moze jeszcze zajze,a jak nie to zycze Wam babonki kochane spokojnej nocki i przespanej:) Buziaczki dla dzieci Waszych kochanych👄👄👄 🖐️🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wpadlam napisac Dobrej nocki i pomachac na dobra noc🖐️🖐️ Gumis nie stety musze juz isc wykapac Dawidka i isc lulu pac:) Do jutra kobitki🌼👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ u mnie kiepsko, napisze potem, jak sie wyjasni sprawa całuski***********

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Monisiu 3maj sie kobieto🌼fluidki dla Was na wyjasnienie sprawy.......................🌼 Kawke stawiam i mykam )...................🌼 Zycze Wszystkim udanego i spokojnego dnia🌼 Oraz sle moc fluidasow dla chorowitek.........................🌼 Ja sie zbieram do szkoly:(na dworze wieje straszne,az mi nie chce sie isc:(no ale musze🖐️ Zapomnialam napisac:(maly znowu wypadl z chodzika polecial na glowke:(nic mu sie nie stalo jak polecialam do niego zeby Go podniesc to sie smial:D:DJa to mam przypalki z nim:(Chyba zaczne go palowac,bo inaczej nie da mi Dawidka wyszykowac do szkoly:(Jest taki zwiercony,ze hej. Do poczytania potem🖐️👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️🖐️🖐️ Sylwia wyrzuć ten chodzik przez okno...MÓj Bartek nawet nie wie co to za ustrojstwo i zaczął chodzić w wieku 10miesięcy. MOnika❤️trzymaj się . Zuziu👄co tam ciekawego w sekretariacie?:) Anet🖐️ Brylka🖐️ Anianiania🖐️ LUiza właśnie jak się czujesz? Manika a TY lepiej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEj. jestem nowa, ale nie calikie, z topiku o mamuskach marcowkach 2006:)Obecnie skonczylam w lipcu studia i siedze w domu z moim Mateuszem(22miechy):)Jednak rozgladam sie za praca... przyjmiecie mnie do grona?:) Pozdrawiamy, a tak wygladamy: http://fotoforum.gazeta.pl/5,2,izabela833.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry dziewczynki:) W sekretariacie mnóstwo pracy, kierowniczka wariuje, więc nie mam zbytnio czasu, aby Was nawet poczytać... Wszystkim ślę pozytywne fluidki 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć. Dziękuję czuję się świetnie.Samopoczucie dopisuje,wszyscy zdrowi. Do komputera nie mam dostępu,bo moja mama od wczoraj jest emerytką i jak siadła przy puzzlach skończyła o 19.Dziś poszła do kosmetyczki i fryzjera,bo jadą jutro na wycieczkę do Zakopanego.Nie będzie ich 3 dni.W końcu odpocznę. Witam nową mamę. Aniania podpisuję się pod wszystkim co dziewczyny piszą.I po to my tu jesteśmy abyś mogła się wyżalić,nie zanudzasz nas. Sylwunia zgadzam się z Gumijagodą wyrzuć ten chodzik.Kuba ani Julka nie wiedzą nawet co to jest.Kuba zaczął chodzić jak miał 11 miesięcy,Julka 10,5 .Ona śmiga ino trza patrzeć,bo jest jej wszędzie.A co do upadków to obydwoje zaliczyli trochę. Muszę kończyć,bo Julka woła am am i muszę coś jej zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×