Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość cacharelll

Mamy siedzące w domu z dziecmi

Polecane posty

Gumis,a zeby Cie rozbawic:D:D:D:DI'love you👄 Dziewczynki jutro napisze wiecej narazie juz koncze na dzis:(,bo mam w domu urwanie glowy z maluszkiem:( dobrej nocki zycze i przespanej oczywiscie :)🖐️ Sle oczywiscie moc fluidkow dla potrzebujacych ..............................🌼 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
POOOOBUDDKA !!!!! 🌼 🖐️ kawa dla wszystkich > ja juz po.. glowa mnie dzis boli.. a u dentysty,dobrze, wyleczylam wkoncu 2zeby. tylko ze zrujnowalam sie finansowo:-( jestem w plecy o 170zl. :-( milego dnia🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monika, gratuluję samodzielnej jazdy :D Zobaczysz, jeszcze parę razy i będziesz śmigać, jak Hołowczyc ;) Sylwia, czy Ty na to wesele przyjeżdżasz do Chełma???? To tylko 25 km ode mnie :) Więc może małe spotkanko w realu ????? Brylka, jak po wizycie Batmana???? Gumisia, widzę, że masz forumową wielbicielkę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobitki nie piszę, bo się rozchorowałam, ledwo na oczy patrzę od kataru😭 chyba się przeziębiłam myjąc samochód na deszczu, czułam że to się źle skończy:( myłam samochód, bo planowałam kilka wyjazdów od środy do piątku, ale teraz nie pojadę, bo w takim stanie to tylko z poduszką i chusteczką w domu siedzieć:O jeszcze na dodatek ksiądz jutro chodzi:( a ja jestem zdechła:( w nocy spadł śnieg, jest chlapa, bo pada deszcz i zimno strasznie, wszystko przeciwko mnie:O pa kochane🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Manika zdrowiej kobitko🌻 Monika zdrowie niestety kosztuje:( Zuziu❤️ Sylwia a ty co? szlaban na kompa masz czy awaria?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️Wszystkim! Gumis,a zasluzylas tym,ze smieszna jestes i mnie czasami rozbawiasz do lez:D:D:D i za to jaka jestes🌼oooooooooo juz zaraz jakies podejzenia,ze niby co ja i gumisia:D:D:D:D:Dno,no,no nie ladnie tak podejzewac nawet:PGumis za Wszystko🌼 Zuzia🖐️bardzo chetnie bym sie spotkala z Toba,ale naprawde czasu nie znajde,bo musze duzo spraw pozalatwiac w Chełmie i musze z Dawidkiem wybrac sie do szpitala na wyciecie migdala3:( Do obiezdzenia kupe znaomych:)juz liste robia do kogo 1 pojedziemy:D:D:D Zuzia ja nie mam auta w polsce ani prawka:(ale moze na poczatku czerwca sie spotkamy jak przyjade na brata wesele:),bo potem chce zostac dluzej i zrobic prawko zebym mobilna byla jak normalni ludzie:),a nie wszedzie na piechote:(deszcz nie deszcz itp.same rozumiecie,a z reszta chce zrobic to prawko,bo mi szkoda dzieci ciagac w taka pogode jak tu jest na okraglo:( Jeszcze sie zgadamy Zuzia;) Monisiu no dzielna z Ciebie dziewczynka dentyste masz juz z glowy brawo🌼 Manka bidulko mega fluidki dla Ciebie wysylam jumbo dzetem ...............🌼 Dla pozostalych tez ...................🌼 Lece obiadek zrobici ogarnac mieszkanie tymczasem🖐️ Milego dnia zycze 👄 Aaaaaaaa Zuzia na NK Ci odpisalam:)Fajnie ,ze sie zapisalas🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gumis ja i szlaban;)newer:D:D:D:D Maly teraz spi to ja lece obiad robic:)nie dawno wrocilam i musialam go uspac potem zajze jak sie obrobie ;) Guminiu,a Ty co stesknilas sie za mna???;) 👄🖐️🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak myslalam,ze jak ja bede to nikogo nie bedzie:( Ja juz obiad zrobilam i w domku posprzatalam:) Zaraz ide po Dawidka i potem zajze do Was,bo bede miala wiecej czasu:) Narazie 🖐️Milego i spokojnego dnia dla Wszystkich👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapomnialam napisac,ze ze mna cos sie dzieje i nie wiem co to moze byc:(a mianowicie na nogach abym troszke mocniej sie dotknela wyskakuja mi zaraz siniaki:(czemu tak sie dzieje,a moze ja na cos chora jestem tfuu,tfuu,odpukac. Moze,ktoras z Was wie co to sie dzieje ze mna??:( Buziaki dla Wszystkich 👄👄🌼🌼 do poczytania pozniej🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam kobiety!!!🌼 jestem załamana od wczoraj och...ja mam chyba z was najstarsze dziecko jak się nie mylę???? wczoraj była wywiadówka i nauczycielka stwierdziła że mój syn nie dorósł emocjonalnie do drugiej klasy i jest dziecinny i powolny z nauki jest dobry ale że powolniak więc jest przez to ogólnie dużo gorszy od innych normalnie strasznie się przejęłam i niewiem jak to będzie dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ksiądz troszkę u nas posiedział od niego można wyciągnąć sporo plotek (jest w naszej parafii już 22 lata) Margaret gdzie się podziewasz i jak tam Twoje zdrowie byłaś może u innego lekarza daj znać. Trzymam kciuki za Ciebie Sylwia ja słyszałam że rutinoskorbin wzmacnia naczynka moż e pomoże na Twoje siniaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ania nie przejmuj się porozmawiaj z panią może trzeba robić jakieś testy lub zapytać psychologa na pewno coś poradzi może jakieś dodatkowe zajęcia zaleci no nie wiem jak Ci mogę pomóc Trzymaj się kochana Dal wszystkich chorych duuuuuuuuuużo zdrowia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brylka dzieki🌼 anianiania nie lam sie wszystko bedzie dobrze🌼,a swoja droga ja nie widzialam dziecka,ktore nie jest dziecinne;) Gumis:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapomniałam napisać dzisiaj byliśmy z chłopakami i moją mamą w kinie z okazji dnia babci i dziadka chłopcy zachwyceni bo naciągnęli jeszcze babcię na mcdonalda kola przez słomkę i frytki byli zachwyceni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Monika gratuluję pierwszej jazdy samodzielnej.🌼 Gumijagoda a czy Ty też ją masz za sobą?Bo od odebrania prawka jeszcze się nie pochwaliłaś. Manika szybkiego powrotu do zdrowia. Zuzia jak tylko przeczytałam wiadomość na NK wiedziałam że to Ty.Fajnie że się zapisałaś. Aniania porozmawiaj jeszcze raz z nauczycielką i niech Ci powie na jakiej podstawie to stwierdza.Nie martw się na zapas.Będzie dobrze. A u nas brzydko.Leje i leje .W niedzielę kupiłam Julce butki do chodzenia po domu.Tak jej spasowały,że jak mało chodziła teraz zasuwa jak perszing.Cieszę się bardzo.Dziś zapisałam Kubę do zerówki.Będzie chodził do szkoły bo mam dość płacenia za przedszkole i dobrze mu zrobi też odrobina dyscypliny. Muszę kończyć bo pora uśpić Julkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Luiza to szybko są u Was zapisy bo u nas dopiero w kwietniu A ja zapraszam na Reddsa malinowego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny! dzisiaj prawie caly dzien zajelo nam wyrabianie paszportu dla ksawerego :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gumiajgoda
i :(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Świetne fotki ,Dominiś jest słodki,Dawidek niezły przystojniaczek a mamusia ma świetne warkoczyki:) Luiza narazie jeszcze niejeżdziłam,jestesmyw trakcie rejestracji auta ,więc jak tylko założymy blachy to siadam za kierownice...ale mam obawy ogromne:( Jestem wściekła na mojego brata...ale nie będe tu kleła bo i tak wykropkują wszyskie ku... W piątek dzieciaki mają bal i mają sie przebrać za jaskiniowców,hhahaha Ide w cos zagrać bo muszę sie odstresować🖐️.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×