Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość cacharelll

Mamy siedzące w domu z dziecmi

Polecane posty

roztargniona to ja jestem !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!11 napisałam połowe postu i ok!!! niewazne musze leciec bo mały sie obudzil i tyle z leniuchowania! milego dzionka !!!!!!!!!!!!1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kris;):) Ja tez zmykam Dominik wlasnie wstal,spal 3 godz.:)ahh jak milo bylo poleniuchowac:)teraz wzywaja obowiazki buziaczki🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mialam isc do siorki i lipa buuuu:(wielkie sprzatanie u niej w domu i nawet nie miala bym jak sie ruszyc z dziecmi:(ale to nic,jutro ja odwiedze:)po wizycie u lekarza,ktorej wizyty sie bardzo boje:(,ale musze to jakos przejsc. Dawidek bawi sie z Dominikiem na podlodze zabaweczkami nowymi:)ale widze ze Dominis nie jest zaciekawiony,bo woli buta grysc niz sie bawic zabawkami:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Manika tyyyy maupooooooooo juz wiem gdzie Ty sie podziewasz jak u nas sie nie udzielasz:D:D:D:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iiiiiiiiiiii tak Cie lublu;)🌼 Dobra ja zmykam narazie potem sie odezwe:) Pytalam sie czy widzialy Wy zdjecie moje aaaaa???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki,a Wy gdzie sie pochowalyscie aaaaaaaaaa??ja sie zapytywuje??ja juz dzieci wykapalam:)M uspal Dominika,a Dawidus jeszcze z nami siedzi i oglada tv:) Ide sie zaraz wykapie i bede odpoczywac:) Poprztykalam sie troche z M i nie mam checi na nic buuuu:( Nie ma nikogo to i ja zmykam:) Zycze spokojnej i przespanej nocki do poczytania jutro🖐️ Przesylam jeszcze moc fluidkow dla potrzebujacych.................🌼 trzymajcie sie cieplo do jutra kobitki kochane:) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eee, to ja :D sylwio oglądałam twoje zdjęcia, dominś śliczny jak aniołek:) torcik też bajerancki, aż byłam ciekawa co to po bokach ma, myślałam że banany, ale następne zdjęcie wyjaśniło sprawę:) a zdjęcie z wesela:D to ty już chyba po paru głębszych byłaś, ha??? :P Gumiś:D bo to jest tak, że ja udaję, że rzuciłam palenie, a wszyscy udają że mi wierzą:P, i nie ma tematu:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia wreszcie mi sie udało obejrzeć zdjęcia:) Torcik super!!!!!!!!!!!!!!!!!! Masz slicznego synusia tego na litere D:D Manika całkiem fajnie to napisałaś:) Dobrej nocki kobitki I nie kłócić sie tylko GODZIĆ z męzami;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w piękny słoneczny poranek :) Już czuję się trochę lepiej, chyba to jednak była depresja pogodowa. Ale nadal mam problemy z Paulinką. Wczoraj nawet pani w przedszkolu się na nią skarżyła. Ależ mi było głupio :O Teraz uciekam do pracy, ale postaram się później jeszcze coś napisać. Miłęgo dnia 🌻 i słoneczka 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joanna_warszawaaa
Witam, może jest jakaś mama z Warszawy, która siedzi w domu i mogłaby w pon i wtorki zająć się moją 9-cio miesięczną córeczką. Nie mogę zaproponawać dużego wynagrodzenia, ale chętnie dodatkowo zajmę sie dzieckiem w innym terminie ( środy, piątki, sob i niedz). Wszystko do uzgodnienia. Dodam że studiuję na kierunku pedagogicznym:) Pozdrawiam roxy_m@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobiety kurcze no i nici z moich zakupów wiosennych samochod mój jest w naprawie i lipa moje zaskurniaki poszly na naprawę :(:(:( sylwia nieumiem otworzyć tych zdięć twoich ech... jestem dumna z mojego marcowego chlopaka normalnie jak za dotknięciem czarodziejskiej różczki przestal chorować b dobrze się uczy i podrósl w oczach szok :):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anianiania🖐️ nie mam pojecia jak masz to zrobic,moze Gumis podpowie Ci jak ona to zrobila???:) 🖐️Wszystkim na dzien dobry:)🌼 Ja wrocilam nie dawno ze szczepienia.Dominis jest zdrowy:)wazy 11.8dkg.,a wzrostu ma UWAGA 78cm:)nawet tak zle nie bylo,bo tylko troche zaplakal:)Teraz spi,a ja ide cos zjesc,bo glodna jestem jak wilk. Zapomn. napisac,ze Dawidek mial wczoraj badania w szkole i UWAGA:) wazy 27.34dkg. i UWAGA 119.8 cm:)ahhh jaki on duzy,to po tatusiu tak ma;) Gumis :D:D:Ddobre to z litera D;) Dziekuje za wszelkie opinje🌼👄 Zycze milego i spokojnego dnia🌼👄 Zuzia🌼bedzie dobrze zobaczysz,ze ona z tego wyrosnie:) Dla Ciebie 🌼👄super,ze juz Ci lepiej:) Tymczasem zmykam i o droge nie pytam:)🖐️ Aaaaaaaaa i jeszcze fluidki zdrowotne i nie tylko;)dla Wszystkich.........................🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dominik dalej sobie smacznie spi:),ja mam jakiegos lenia:(kompletnie nic mi sie nie chce buuuu:( Moze,ktoras chetna jest przyjsc i mi kalafior ugotowac??M powiedzial zebym nic nie gotowala dzisiaj,tylko zrobila warzywa i tyle:)pewnie chce sie odchudzac;) Dawidek zazyczyl sobie kluski z kulkami drobiowymi,to u niego podstawa,dla Dominika mam obiadek juz gotowy,ale moge sie zalozyc,ze go nie zje tylko mleko wypije i tyle:( Ale on tak nie zawsze ma,sadze ze mu zabki beda znow wychodzic i dlatego on nie chce mi jesc:( Dobra co jak co,ale samo nic sie nie zrobi:(zmykam do prac domowych potem zajze sprawdzic jak sie topik rozwija:) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spie zywcem:(pogoda jakas,czy co?? Gdzie sie podzialyscie babony aaaa??Ja sie zapytywuje:)?? Myslalam,ze mam wiecej roboty,a tu niespodzianka:)zostalo mi warzywa odcedzic i pranie rozwiesic,no a potem to juz tylko po Dawidka do szkoly i luzik:) Brylka co u Ciebie slychac??🌼 anet.d co sie z Toba dzieje aaa??Wracaj szybko i to juz! Manika Ty pewnie udzielasz sie gdzie indziej:P;) Monika🌼❤️ A nowe mamy gdzie sie pochowaly??:) U nas cieplo,ale pochmurno:(ja tylko prosze Bozie zeby deszcz nie padal,bo mi parasolka sie polamala i lipa by byla,jak by lalo:( Luiza jak samopoczucie??🌼❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maly cos sie kreci i pewnie zaraz wstanie:)i tak juz dlugo spi:)oooooooooooo juz wstal. Ide naszykuje mu jesc,pobawie sie z nim troche,rozwiesze pranie i zrobie te warzywa no i myk po Dawidka mojego kochanego:) Oczywiscie jak bede mogla to sie odezwe,ale pewnie znowu bede sama pisala ze soba:( Pozdrawiam serdecznie jeszcze raz 🌼i sle buziaczki dla dzieciaczkow Waszych kochanych👄🌼 🖐️lasencje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć. Sylwunia Dominiś wagowo moją Julkę przepił,bo moja waży 10 kg.,ale wzrostu to ma 80 cm.Dobrze że juz jesteście po szczepieniu nas czeka za dwa tygodnie,ale nie wiem jak to będzie bo Julka ma dziś stan podgorączkowy,kaszle i ma katar.Wiem że to na zęba bo nie chce dziś nic jeść i najgorsze to ciągle wyje.Znowu spała z nami.Ja się wykończę.Dziś byłam porobić opłaty i pochodziłam po sklepach.Trochę się zrelaksowałam.Kuba odpukać zdrowy. Aniania cieszę się razem z Tobą, a co do zdjęć to ja też nie mogę oglądnąć Zuzia to przejściowe z córką nie martw się na zapas,może ona chce w ten sposób zwrócić na siebie uwagę.Zobaczysz wszystko będzie dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny🖐️ co do zdjęc sylwii, to trzeba wejsc na te strone i tam sa foldery, kliknąc i juz :D sylwus,bardzo ładne zdjęcia.:-) twój mąz to ten po lewej, tak? ja dzis caly dzien sprzątam. wczoraj bylismy u kontroli, i dr powiedziala ze zdrowi. a tu milus pol nocy dzis kaszlał, i teraz tez strasznie kaszle... :-( skonczyl antybiotyk i mu nie przeszlo... :-( pozdrawiam dziewczęta🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monisiu🖐️Moj maz to ten z wlosami:):D;)w sweterku w paski jak sie nie myle:)Monisiu fluidki zdrowotne dla Was sle ........🌼❤️👄 Luiza Twoja Julka to dobiero dluga jest:)i dobrze,bo dziewczyna jak jest mala to nie zbyt dobrze;) Zycze Ci Luizo duzo wytrwalosci i cierpliwosci🌼pamietaj tak wiecznie nie bedzie:)i jeszcze nie raz bedziesz chciala zeby z Toba spala,a tu lipa powie Ci ojj mamo idz z tad nie rob wiocki:D:D:D Zdrowka,zdrowka i jeszcze raz zdrowka dla Was.......🌼 Ja nie dawno wrocilam do domu nalazilam sie po miescie,ze mi nogi wlaza w ......:(ale co tam fajnie bylo na spacerku:),a ruch to zdrowie:) Musze narazie zmykac ide zjesc kolacje i naszykowac malzowi:)moze potem gdzies pojedziemy w teren;) A swoja droga super,ze zdjecia sie Wam podobaly:)🌼 Tymczasem 🖐️👄do napisania wieczorkiem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wczoraj byłam z babcią u lekarza i ma pęknięty bark wychodziła z wanny i się pośliznęła dobrze że tylko pęknięty a dzisiaj całkiem dobrze się czuła sprawdziłam książeczki dzieciaków i to są ich wymiary 1 rok obecnie OLA 10kg i 78 cm 27kg 130 cm Marcin 12,550 i 85cm 24kg 123 cm Przemek 12,800 kg i 84 cm 22kg 123 cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
................1 rok .................................obecnie OLA .............10kg i 78 cm ................27kg 130 cm Marcin ......12,550 i 85cm................... 24kg 123 cm Przemek .....12,800 kg i 84 cm ............22kg 123 cm poprzednia mniej czytelna to poprawiłam Sylwia zdjęcia super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brylka🌼❤️👄 No dzieciaczkowa tabelka super:)Oby tak dalej dobrze sie rozwijaly jak do tej pory:)gratulacje🌼 Siedze i czekam na M dzieciaczki sie bawial ladnie:),ale jeszcze 30 min. i bede musiala Dominisia spac polozyc:) Brylka piwko bys jakies postawila,bo mnie ochota naszla;) Oczywiscie Brylka duzooo,duzooo zdrowkaaa dla babuni,dobrze,ze sie nie polamala calkiem,bo by lipa byla:( Fluidki dla niej na ozdrowienie.........................🌼 Gumis gdzie Ty sie podziewasz???Ja sie zapytywuje:)?? Fluidki rowniez dla Ciebie i Twojej rodzinki:)................🌼 Pa kochane potem napisze M wrocil🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trochę zabiegana jestem,wyjeżdzam jutro na łykend:) do siostry,wiec musiałam jakieś prezenty kupic siostrzenicom:) Zanim wyjade to sie jeszcze z Wami pożegnam🖐️ Teraz ide tłuc orzechy włoskie na Snikersa:D Brylka pozdrowionka :)kiedy ta babcina imprezka? Zdrówka dla szanownej jubilatki. Anianiania🖐️ Luiza👄 Monisia👄 Manika :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wsumie wpadlam zyczyc spokojnej i przespanej nocki bez zadnych nie milych niespodzianek.............🌼 Aaaaaaaaa i ogladajcie dzis na TVN-ie po Wspolnej:)bedzie super Polska kom.Zrobmy sobie wnuka:)polecam ja zawsze na niej boki zrywam:D:D Dominika juz uspalam ufff :)jeszcze tylko Dawidek mi zostal,ale to za 30 min.,a potem lenistwo z mezem i ogladanie filmu:):) Trzymajcie sie kobitki do jutra🖐️🌼 Gumis 1 raz o mnie zapomnialas😭:(i dalej fochhhh!:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwuś pamiętałam o Tobie ,to głównie do Ciebie jest moje pierwsze zdanie z ostatniego mojego wpisu \"Trochę zabiegana jestem,wyjeżdzam jutro na łykend do siostry,wiec musiałam jakieś prezenty kupic siostrzenicom\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przerwa w czasie filmu:) Gumis :)kochana,aaa z kad ja moglam wiedziec,ze to do mnie aaa ja sie zapytywuje???:) Ja Ci kochana zycze superowego wypadu na weekend,mam nadzieje,ze sobie odpoczniesz,i ze wypad bedzie bardzooooooo udany:) Dawidka uspalam 20.35 siedze sobie z M i ogladamy film i co raz smiejemy sie do siebie:)ahhh i jak ladnie do mnie mowi,az ❤️sie raduje:) Dobra zmykam papapa kochane 👄 Aaaaaaaaaa Brylka gdzie te moje piwo;)??? powiem tyle,ze juz dziekuje,bo M przyniosl nam do domciu:),az mi ulzylo;)aaaaaa moze ja w ciazy???ze takie zachcianki ma:D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwuś oj czy ja odpocznę to wątpliwe bo jade z dziećmi ,za to mój małżonek zostaje SAM!!!! On to dopiero będzie miał luzik:) A TY nie pij tyle bo Ci sie żaby zakocą w brzuchu:P) Zmykam spac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×