Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość cacharelll

Mamy siedzące w domu z dziecmi

Polecane posty

Brylka ja pale ale nie w domu:)gdyby nie to,to byscie mnie szukaly,ale w wariatkowie;):D:D:Dzreszta lubie palic i pale juz dlugo:(ale co zrobic to silniejsze odemnie:P Powiem,a raczej napisze Ci jeszcze jedno:)Bardzo Cie podziwiam bycie mama 3 dzieci to nie lada wyczyn,jak pomysle ze mnie to kiedys czeka co Ciebie z 3 dzieciaczkow to mi ciarki przechodza,ale co sie nie robi dla dzieci:) nie??Kochane nasze malenstwa buziale dla nich ciotka sle👄👄Brylka podziwiam Cie strasznie i chyle przed Toba czolo!🌼👄 Lece cos zjesc i pobawic sie z Dominikiem:),bo Dawidus u cioci siedzi sobie:) Tym czasem 🖐️potem sie odezwe👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia szukałaś chętnej z która byś mogła przypalić na balkoniku od czasu do czasu:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia z wychowaniem 3 dzieci prawie na raz było baaaaardzo ciężko pomyśl sobie jak byś miała tylko Dominika i za 5 miesięcy rodzisz bliźniaki które są wiecznie głodne i ciągle mają kolki jak szłam na kibelek to na nim usypiałam a na małe dzieci to dopiero od niedawna mogę patrzeć bo jeszcze rok temu miałam mdłości jak widziałam takie śliczne małe dzieciątko. Teraz są już bardziej posłuszni ( nie zachowują się jak trole) tylko strasznie głośno się bawią i kocham je strasznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gumis tak szukalam:)i jakos nie ma chetnej zeby ze mna zapalic:P chetna jestes to dawaj na dymka;) Brylka nawet nie chce sobie wyobrazac:(a tobie to tylko wytrwalosci zyczyc,cierpliwosci i duzooooooooooooooo zdrowkaaaaaaaaaaaaaaaa:)🌼zuch z Ciebie dziewczynka:)👄 Jak bede miala kiedys 3 dzidzie to zawsze o Tobie bede myslala:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dominik zasna ufff ja zaraz lece wykapac Dawidka,a potem juz slodkie lenistwo;) Potem jeszcze sie odezwe tymczasem🖐️👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej babeczki. wyrąbana jestem ostatnio wiec malo pisze.za co odrazu przepraszam... dzis bylismy u okulisty z Miłoszkiem.wada mu sie zmniejszyla z plus 2 do 0,5.. :-) chociaz wogole prawie nie nosil okularow, bo je zrywal jak tylko mu zalozylam.. ale zeza niestety dalej ma,bo to nie znika niestety. 13go jedziemy do witkowic. mam nadzieje ze nie beda go przynajmniej na razie operowac...bo chyba juz umre ze stresu.. Sylwia, ja chętnie z Tobą zakurze:-) w domu nie pale, nawet nikt nie wie ze poza czasami puszcze dymka. jakbym mogla to bym w domu kurzyla, ale u mnie wszyscy sa do tego anty nastawieni. a pozatym w domu nie mam czasu, wiec pewnie nie mialabym kiedy ;-) wszyatkiego dobrego dla Dominisia z okazji urodzin!!!!! zdrowia, zdrowia i jeszcze raz zdrowia:D pozdrawiam wszystkie dziewczęta🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monisiu no to super,ze chociaz Ty kurzysz:) Wyslalam Wam link gdzie sa moje zdjecia 3 tylko te 3 to wcale mi sie nie podoba buuuuu.M takie wstawil,bo sam do konca nie wiedzial jak wyszlo:) Monisiu dziekuje kochana za zyczenia w imieniu mojego kochanego maluszka:)🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć MOnisiu❤️ super że wada MIłoszka siezmniejszyła:) Jak chłopcy sie czują ,zdrowi wreszcie? No i jak Ty dajesz sobie rade ,jak nastrój i EGZAMINY?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gumis nie dziala mi nic,a nic:(wkleilam tam Wam link z moimi zdjeciami,ale te ostatnie to mi sie wcale nie podoba buuuu. Ja sie juz klade jutro Was poczytam🖐️ Monisiu powodzenia na studiach i w zyciu🌼👄 Dobrej nocki Wszystkim zycze 🖐️👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki kobitki ❤️ chlopcy jeszcze kaszlą, jutro idziemy do kontroli.. w piatek mam ostatni egzamin, nareszcie!!!pozostale zdane,uf. nie bylo tak strasznie:-) gumis❤️ sylwus❤️ reszta dziewczynek❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich. mam na imie magda. mam 2 synow bartosza 2 letniego i wiktora 6 miesiecznego. sa cudowni, ale czasem juz wysiadam. ostatnio juz ponad 3 tyg. ciagle choruja, mam juz dosc. biegamy z mezem tylko po lekarzach. ciagle przeziebieni. poprostu: ratunku! ale nie w tym rzecz. moj starszy synek bartus ma 2 latka i 4 miesiace i mowi bardzo malo. tak sie boje czy z nim wszystko w porzadku. czy moje drogie kochane kobietki powinnam sie martwic. tak bardzo go kocham, poswiecam mu wiele uwagi, ale tak malo rzeczy go interesuje. probuje z nim malowac, wycinac, czytac mu, wszystko co sie da, a on ma to gdzies, tylko psuje wszystko i rozwala. jak obserwuje inne dzieci w jego wieku to jestem zalamana. inne juz rozmawiaja calymi zdaniami, a bartus tylko mama, tata, jaja, papa(małpa), dzi(drzwi), halo, i wlasciwie to tylko tyle. powiedzcie mi ze to normalne i sie rozkreci. juz wiele czytalam czy moze nie ma autyzmu, ale wiem ze nie bo nie ma zadnych innych objawow, ktore by na to wskazywaly. myslicie ze powinnam udac sie z nim do psychologa? bartus uwielbia bajki na dvd. wlasciwie to tylko to go interesuje. fakt, zdaje sobie sprawe z tego ze moze wczesniej zrobilam bledy, bo duzo pracowalam, i w wiekszosci nie bylo mnie calymi dniami w domu przez cale lato, a moim dzieckiem opiekowala sie mloda dziewczyna,ktora tylko go pilnowala, aby zjadl, spal i sam sie bawil. nie wiem, co robic. czasem placze bo sie martwie ze moje malenstwo slodkie nie rozwija sie psychicznie jak inne dzieci. moze taka wizyta u lekarza psychologa z bartusiem pomogla by mi w moich watpliwosciach. i jaki lekarz specjalizuje sie w takich diagnozach? dziekuje wam z gory i przepraszam ze tak sie rozpisalam. pozdrawiam serdecznie. magda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️:) Monisiu trzymam kciuki za pomyslnosc w sprawie🌼zycze duzo zdrowka dla Was......🌼👄 Gumis🖐️ Manika macham Tobie;)🖐️👄 Brylka🖐️🌼 Luiza🖐️🌼 Zuzia🖐️🌼jak sie miewasz dzisiaj???❤️ anet.d co u Ciebie???ja sie pytam???🌼👄 I calej reszcie🖐️zyczac milego i udanego dnia:) Zbieram sie do szkoly potem sie odezwe👄 Aaaaaaaa witam nowa mame:)🖐️pisz czesciej🌼 Paa kochane🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczynki niech sie ta wiosna wkońcu na dobre rozkręci bo już depresja mnie dopada powoli mażą mi się kolorowe ubrania zielona torebka hmmm... muszę się udać na skromne zakupy (kolorowe) mamo2urwisow Magda niema jeszcze powodu do paniki zobaczysz za niedługo zacznie NARAZ mówić twoje dziecko zobaczysz a jeżeli masz wątpliwości to zapytaj o to pediatrę i nie dopatruj się tak bardzo wad w swoim dziecku wszystkie matki są takie ja też mój ma już 9 lat i moje podejrzenia a miałam ich mnóstwo nic nie wykazały to po prostu moja nadopiekuńczość 🌼 pozdrowienia dla wszystkich mamusiek👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie. Monika a nie mówiłyśmy ,że dasz rade z egzaminami?:):):) Mamo urwisów najlepiej wybierz się z Bartusiem do psychologa i logopedy,ja mam niestety złe doświadczenia :( z niemówiącym dzieckiem. Trzymajcie sie kobity.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamo urwiskow zrob tak jak Ci gumijagoda radzi:) anianiania🖐️powodzenia na zakupach i nie daj sie depresji🌼fluidki dla ciebie juz wysylam..................🌼👄trzymaj sie cieplo:) Ja zaraz zwarjuje boszzz maly ciagle beczy:(nie chce jesc,ani pic,ani spac,ani k.... nic jestem juz bezradna i na wyczerpaniu psychicznym😭mam nerwice jak ode mnie na ksiezyc boszzz nie wytrzymam tego dluzej:(😭 Czekam na srodowiskowa pielegn. ma przyjechac obejzec Dominika po tym co nas w szpitalu nie przyjeli😠dalej mi kaszle i wogole antyb. mu nie pomogl z tego co widze:(no zobacze co mi powie jak przyjedzie???ale za nim przyjedzie ma zadzwonic,jestem tylko ciekawa jak ja sie z nia dogaadam,bo jak wiecie ja z ang. to nie za bardzo:(ale jakos bede musiala sobie poradzic,bo kto jak nie ja??:) Ide ogarne mieszkanie i cos zjem,bo az mi slabo:(potem sie odezwe jak nie zwarjuje😭 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
P.srodow. juz pojechala dostalam wskazowki co do mleka i powiedziala zebym skonczyla to mleko co mu podaje,a potem gotowala normalne co my pijemy i dawala do niego kasze.Jestem ciewkawa jaka bedzie Dominika reakcja na te mleko?? Usypiam wlasnie wrzeszczacego szkraba,a potem pojde dymka puscic moze mi nerwy przejda,a i cos zjesc wkoncu by sie przydalo:(maly na krok nie da mi sie ruszyc,bo zaraz 😭😭 Zmykam narazie 🖐️kobitki👄 Jeszcze raz fluidki dla potrzebujacych....................🌼 aaaaaaaa i co mi jeszcze powiedziala p.srodow. to to,ze mam isc na kontrol po antyb.,a za 2 tyg. czeka mnie szczepienie Dominika ojjj placzu bedzie co nie miara:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobitki rano wstaję, a tu śnieg pada😭 leży tego koło5 cm:( a ja chcę wioooosny sylwia, ja to kopcę nałogowo, ale nie w domu, za oknem;) i ukrywam ten fakt przed rodzinką:P pozdraiwiam was serdecznie🌻 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Manika🖐️:)to tak jak ja;)tylko,ze ja nie ukrywam:P:D:D:Di kopce na dworze:) Dominik spi juz 1.30min.ja kozystajac z sytuacji cece glowe umyc:) Byl moj brat wlasnie na kawie i przyniosl mi pismo od lekarza,ze na jutro od 9-10.30 mam sie wstawic na szczepienie z Dominikiem:(az sie boje o swoje uszy ilez to pisku bedzie😭szkoda mi go bardzo,ale co zrobic kazde dziecko musi to przejsc:( Do poczytania potem 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Manika i skutecznie ukrywasz sie z paleniem???NIkt nie podejrzewa??A mąz nie czuje??? Sylwia już mi sie pomieszały te imiona Twoich synków;)z którym idziesz na to szczepienie?Bo przecież po antybiotyku musi być przerwa ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gumis na szczepienie mam isc z Dominikiem i od razu bedzie mial bilans robiony roczniaka:)Gumis ja juz glupija jestem od tego wszystkiego i nie wiem co jak bedzie jutro???Ja im powiem i pokaze ten antyb.,ze skonczylam mu go dawac 3 dni temu i zobacze co mi powiedza wtedy??:(Nie mam juz siel na to wszystko ,a co najlepsze chudne w oczach:(chyba z nerwow,bo mi wysiadaja:( Dominik jak zasna 11.15 to spi do tej pory:)nastepne spanie to bedzie juz na noc gdzies 19.30 mojego czasu:),ale to roznie moze jeszcze byc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja dziś jestem Julka nic nie robi tylko wyje,chyba przez tą pogodę.Raz świeci słonko a teraz śnie pada, jeszcze w nocy znowu z nami spała.Koszmar.Jestem nie wyspana i wszystko mnie drażni.Ja szczepienie mam dopiero po 19 marca,więc troche spokoju.Nie palę i nie lubię tego.Mój tata jak ma zakurzyć wychodzi na balkon albo pali w kuchni.znajomi którzy do mnie przychodzą robią tak samo.Ja po dymie z papierosa zaczynam się dusić i od razu nawala krtań. Do mamy urwisów.Zgadzam się z dziewczynami.U nas w przychodni na bilansie 2 latka lekarka rozmawia z dzieckiem.Jeżeli mało mówi dla świętego spokoju wysyła do logopedy.Nie wiem jak u was.Mnie się to podoba,bo przynajmniej tego nie bagatelizuje. Monika cieszę się ze zdanych egzaminów i trzymam kciuki za ten ostatni. Zdrówka dla wszystkich dzieciaczków Margaret🌼kiedy będziesz miała dostęp do komputera,mam nadzieję że dzieciaczki zdrowe Julka znowu wyje,więc kończę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwuś też bym chciała chudnąć w oczach;)ale niekoniecznie po takiej nerwowej terapii odchudzającej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwuś też bym chciała chudnąć w oczach;)ale niekoniecznie po takiej nerwowej terapii odchudzającej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziwczyny !!!!!!! moj syn zasnal odkad skonczył 2 lata moze to jest 2 raz oczywiscie przedtem go z godzine namawiałam zeby sie przespał bo przeciez juz nie widział na oczy a co by było pozniej masakra uparty jak osiołek mały!!!!!!!!!!!!!! u nas dzisiaj słoneczko i co z tego jak zimno wiatr. pozdrawiam serdecznie wszyskie mamy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gumis :D:D:D:D:D:Ddobre!;) U mnie jak tak dalej bedzie to szkielet ze mnie zostanie:D:D:D;) Luiza wspolczuje Ci🌼moj maly tez dzis wyl prawie caly dzien:(teraz co mam troche spokoju,bo spi,a tak to koszmar:( Zycze Ci wytrwalosci i cierpliwosci🌼jutro bedzie nowy dzien pamietaj!! Mnie kaszel zaraz chyba zadusi:(az mi lzy leca i nie moge zlapac oddechu tak mnie w gardle drze,ze szok i normalnie oczy na wierzch wychodza boszzz musze wyjsc do kuchni zeby malego nie obudzic:( Zaraz wracam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ogladalyscie zdjecia co Wam link wyslalam??? Kris77🖐️napisalam,ze Twoj syn zasna odkad skonczyl 2 lata i co dalej,bo troche nie zrozumialam postu??Cos Ci sie pewnie pomylilo aaa??;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mialo byc napisalas,a nie napisalam:D:D:D jakas roztargniona jestem dzis i sie sama myle;)sorki🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×