Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość cacharelll

Mamy siedzące w domu z dziecmi

Polecane posty

hej dziewczynki matko jak mnie dziś łebek bolał szok :(:(:( niemam kiedy siąść przy kompie bo syn okupuje biurko naprawdę tyle jest nauki tyle lekcji powariowali chyba ! tyle mam czasu co rano jak nie mam jakiegoś wypadu po za dom :):):) manika to twój kamil dzień pużniej się urodzil :D:D od mojego łobuza oczywiście w innym roku .dla niego moc uścisków 🌼ja coś w niedzielę muszę zorganizować dla syna może na miasto gdzieś pojedziemy na razie kobitki 🌼 gumiś sylwunia manika luiza zuzia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:(:(:(:(dla tych co sie odezwaly🌼 A Ty Gumisiu to sie wysililas ojjj naprawde brawooooo:D:D:DZ kawka to ja sobie tez siedzialam,ale o innej porze:D Malo cos piszecie,az mi glupio,ze ja tak duzo pisze:(moze ja przestane,bo co tak sama bede sobie pisala😭Mam dola giganta i nerwa co do jutrzejszego dnia,ale pewnie i tak nie przeczytalyscie i nie wiecie o co kaman😭 Gumis wielkie👄i duzooo🌼-ow za poczucie humoru;) Koncze na dzis spijcie dobrze do jutra 🖐️ Maly dalej mi buczy i nie wiem,o ktorej pojdzie spac:(3majcie sie cieplo🖐️👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Sylwuś :) dasz rade z teściami,wierzę w Ciebie. i kochana wiosna idzie to będzie mnie coraz mniej na topiku.🌻 Anianianiania oczywiście dla Adrianka spóźnione życzonka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️wiaro:) Gumis ojj nie wydaje mi sie:(nie chce pisac o nich w topiku,bo to temat rzeka,a zreszta ja ich nie.......reszte sobie dodajcie:) szkoda,ze nie mam Twojego gg,to bym Ci napisala moje nastawienie do nich:(Dobra juz nie zanudzam na dzis:) Gumis kochana,a to za wiare we mnie:)🌼❤️👄🌼🌼❤️👄🌼🌼❤️👄🌼 🌼❤️👄🌼🌼❤️👄🌼🌼❤️👄🌼🌼❤️👄🌼 Dziekuje za odzew na NK:)Monisi i Gumisiowi :)🌼 Dla dzisiejszych jubilatow:)wszystkiego najlepszego,najcudowniejszego,spelnienia marzen,oraz duzooo zdrowka zyczy Sylwia z pociechami:)👄 Fluidkow moc sle dla potrzebujacych...................🌼 I tym akcentem koncze narazie,obowiazki kury domowej wzywaja:( Zycze udanych imprezek 3majcie sie cieplo:) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobietki:))) postanowilam sie do Was dolaczyc:) mam roczna corunie i jak na razie siedze z nia w domku. Czasem wpadam na chwilke do pracy....chyba jestem zbyt nadopiekuncza aby isc na 8godz i zostawic mojego lobuzka:)))pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobietki:))) postanowilam sie do Was dolaczyc:) mam roczna corunie i jak na razie siedze z nia w domku. Czasem wpadam na chwilke do pracy....chyba jestem zbyt nadopiekuncza aby isc na 8godz i zostawic mojego lobuzka:)))pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiciaaaa 🖐️jestem tylko ciekawa jak dlugo u nas zabawisz:D,bo juz nie jedna tak pisala i po jakim czasie znikala:D;) Manika 🖐️zyjesz???🌼👄 Gumis,a to czemu mniej Cie bedzie na wiosne??:(Masz moze dzialke?? Za byki🌼 Monisiu🖐️jak leci??🌼❤️ Luiza🖐️jak zdrowko????🌼 anianiania🖐️ Zuzia 🖐️jak sie miewasz????🌼 Brylka,a co u Ciebie ciekawego:)ja sie pytam?????🌼 anet.d🖐️daj znac o sobie :)🌼 I kogo nie wymienilam to sorrki🌼no i 🖐️:) Dominik dalej spi:)ja narazie sie nie zenie po domu;)bo mur beton zaraz,by sie obudzil:D Jakos nie mam nastroju:(❤️cos mnie boli i czuje sie slabo:( Ide sie polozyc,zajze potem do Was🖐️👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak Sylwuś mam ogródeczek koło domu,piaskownice ,hustawkę i stolik do kawki:) Pół dnia spędziłam z dziećmi na świeżym powietrzu:) Pozdrawiam serdecznie wszystkie mamuśki👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MARGARETT777
Spóźnione ale szczere życzenia dla Adriana i Kamila🌻🌻🌻 I z wyprzedzeniem duży bukiet dla Paulinki i Majeczki 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻😘 Dziewczynki są zdrowe:D Życzę dużo:D i 😍 Pozdrawiam{cześć]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Margaret🖐️👄🌼super,ze dziewczynki zdrowe:)ja rowniez zycze Tobie duzooo:Di sle duzooo👄dla Ciebie:) Gumis fajnie Ci ja ogrodek to mam ale w Polsce:D:D:DTutaj tez mam ogrodek,ale nie zbyt duzy:(za domem,nie wystawialam tam nic,bo sasiadka jak rozwalila mi plot w grudniu,to do tej pory nie zrobila😠a mowila,ze jeden dzien tylko go nie bedzie😡😡dziwie sie,ze mi stolika jeszcze nie gwizneli:D M zaraz jedzie po wiecie kogo;) Dominik spal2godz.45min:)normalnie szok:) M moj chory,ze szok:(mowi,ze go kazdy miesien boli boszzz maruda z niego,ze ho ho:( Musze leciec,dzis ma wpasc kolega:)wiec musze naszykowac cosik jesc;)zreszta juz sie robia skrzydelka w panierce mniam pychaaaa:( Zycze udanych imprezek,bawcie sie dobrze;)moze zajze jeszcze ale nie obiecuje:) Caluski dla wszystkich mam i ich pociech sle👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miśkoala🖐️ Siedze i usypiam synka:)oraz ogladam film na HBO Comedy :) M pojechal z Dawidkiem po 18 na lotnisko po czarow....;) Glowa mi peka,az oczy mnie bola:(Nie mam weny do pisania:(wiec koncze do jutra kobitki kochane👄🌼 Spokojnej i przespanej nocki zycze 🖐️ Aaaaaaaa nie mowilam,ze kiciaaaaaaa sie pojawila tylko na moment,a szkoda:( 3majcie sie cieplo👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I jeszcze fluidki dla potrzebujacych..........................🌼 Manika daj znac jak zyjesz??🌼 Monisiu,a Ty co nic nie piszesz aaaaa??Jak dzieciaczki sie miewaja?? Duzooo zdrowka dla calej Twojej rodzinki zycze:)................🌼 I dla Wszystkich rodzin z topiku zycze duzoooo zdrowka.................🌼 ooooooooo,a mnie wlasnie zgaga dopadla:(nie moge jesc smarzonego:(,a ja glupia frytki zjadlam:(dobra juz lece,bo i tak sama zostalam znowu buuuuuuuuuuuuuuu:( Pa pa caluskow 102,a jak sie zmiesci,to 140:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No jak,by moglo byc inaczej:D:Djupiiii ja jej:) Krzykacz juz spi uffffi oby spal cala noc,bo ledwo zyje:( 🖐️👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć. Aniania dla Adriana wszystkiego najlepszego!!!Przepraszam że tak póżno. Rozpisałam się i przez przypadek wyłączyłam komputer Wczoraj Julka i Kuba byli u fryzjera.Julka pierwsze cięcie zniosła dobrze a Kuba był w swoim żywiole.Popołudniu byliśmy z całą rodzinką na spacerku. Dziś jak zwykle obiad u teściów. Monika mam nadzieję,że dziś jest lepiej niż wczoraj🌼🌼 Sylwia mam nadzieję,że wczorajszą wizytę teściów jakoś zniosłaś.Trzy tygodnie to długo,ale znając Ciebie taż radę.Ja zawsze sobie mówię,że nigdy nie zniżę się do czyjegoś poziomu i to działa.I jeszcze jedno czas szybko leci.Za nie długo będziesz się cieszyć że już wyjeżdżają. Margaret cieszę się,że dziewczynki zdrowe.Mam nadzieję,że już nie długo będziesz z nami częściej🌼🌼 Dziś u nas piękna pogoda,więc trzeba zaliczyć jeszcze spacerek. Dla wszystkich dziewczyn🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) Udało mi się odgonić na chwilę męża od kompa, więc mogę coś do Was napisać... Gumisia ❤️ Cieszyłąm się z pójścia do pracy, ale teraz zazdroszczę Ci tej kawki w ogródku.... Anianiania, przyjmij spóźnione życzenia urodzinowe dla Adrianka 🌻 I udanej niedzieli :) Luiza, widzę, że w dobrym nastroju...oby tak dalej :D Monisia, trzymaj się kobitko 😘 Margaret, cieszę się, że Cię \"widzę\" 😘 Manika, czekamy na zdjęcia \"lasu\" Sylwia, cóż Ci mogę powiedzieć....ja też swoich teściów nie kocham, a mieszkam z nimi już prawie 9 lat...więc i Ty jakoś przeżyjesz te 3 tygodnie. I proszę Cię bardzo, nie obrażaj nas stwierdzeniami typu \"ale pewnie i tak nie przeczytalyscie i nie wiecie o co kaman\". Zapewniam Cię, że czytamy wszystko, choć faktycznie dużo tego. Witam nowe mamusie i czekam na Wasze wypowiedzi. A ja byłam w sobotę na zakupach...wróciłam z kilkunastoma torbami :D m.in. Paula ma nową kurteczkę i spodnie moro, a ja kurteczkę wiosenną. Wczoraj mięliśmy imprezkę urodzinową mojego męża, a dzis jedziemy na imieniny do babci. Ale Paulinka jakaś \"niewyraźna\" - kaszle, ma katar, nie ma apetytu :( Uciekam, bo zaraz idzimy do kościoła palmy święcić. Życzę Wam miłej i rodzinnej niedzieli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystkiego najlepszego dla Kamila i Adriana 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 Przemek trochę chorował najpierw miał straszny kaszel a w piątek strasznie wymiotował dzisiaj ma rozwolnienie ale już dużo lepiej wygląda. Sylwia jakoś wytrzymasz pobyt czarownic każdy ma teściów i nie zawsze za nimi przepada. Ja zaprosiłam swoich na święta teściowie + szwagierka szwagier z żoną i dzieckiem ( mąż mówił daj sobie spokój i tak nie przyjadą jak zawsze) a oni że święta chcą spędzić tak rodzinnie z a nie z obcymi bo będzie jeszcze moja mama z bratem i dziadkowie bo oni nigdy jeszcze nas nie zaprosili Muszę się pochwalić ja też mam duży ogródek Gumijagoda bardzo podobały mi się te świąteczne znaki drogowe Witam nowe mamy i zaglądajcie częściej bo tak jak pisze Sylwia wpadacie na chwilkę i już Was nie ma Margaret 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️w niedziele:) Zuziu ok juz nie bede,a jakos tak mnie ogarnelo,bo nikt nie pisal dluzszy czas:(wiem,ze nie zawsze mozecie odpisac:(i juz nie bede tak pisala ok??🌼 Luiza👄Brylka👄musze to jakos wytrzymac,choc lekko nie bedzie:(Wczoraj zlotu nie bylo:)ale za to dzis maja byc😠trudno jakos dam rade;)dobrze,ze siorka wpadla i kolega:)bedzie mi latwiej to przetrzymac :) Dla KAMILKA:) I ADRIANKA:)100 lat zycia i wszystkiego najjj,najjj,najlepszego:) 🌼👄❤️🌼🌼👄❤️🌼🌼👄❤️🌼 🌼👄❤️🌼🌼👄❤️🌼🌼👄❤️🌼 🌼👄❤️🌼🌼👄❤️🌼🌼👄❤️🌼 🌼👄❤️🌼🌼👄❤️🌼🌼👄❤️🌼 Dawidek pojechal na wesole miasteczko,Dominik spi juz 2 godz.:)mnie nerwy nosza:(tak to u mnie sie dzieje:( Musze sie pochwalic,ze moj Dominik jak zasnal wczoraj o 19.30,to spal do 7 rano huraaaaa:)tak to ja rozumiem,a nie wstawanie po 2 razy do karmienia. Musze konczyc,bo siorka juz jest narazie papa👄 Monisiu co sie dzieje kochana??👄🌼❤️ mega fluidki dla Ciebie juz wysylam...................🌼pozdrawiam serdecznie 3maj sie jakos ja cie prosze:)🌼👄❤️🌼 Mega fluidki dla potrzebujacych..................🌼 A tu macham 🖐️🖐️🖐️i sle 👄👄👄dla Wszystkich kochanych kobitek:)zyczac Wam milego dnia:) Wieczorkiem napisze co i jak u mnie👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I co jeszcze dodam,to to,ze wspolczuje kobitkom tym co maja porabanych tesciow:(i sie musza meczyc tak jak ja:( Dobrze,ze mam Was:)🌼👄❤️🌼🌼👄❤️🌼 🌼👄❤️🌼🌼👄❤️🌼🌼👄❤️🌼 🌼👄❤️🌼🌼👄❤️🌼🌼👄❤️🌼 Ja dzis z siorka i dziecmi idziemy na 15.30 do kosciulka,a potem to sie okaze co bedziemy porabiac:)ale pewnie w domu bedziemy siedziec,bo moj maz jest tak chory,ze az mi go szkoda:( Dobra ja zmykam 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas paskudnaaaaaaaaa pogoda:(a wczoraj było tak piknie. Sylwuś na temat teściów,zwłaszcza teścia nie wypowiem sięciesz sie ,że masz swoich od święta i nie musisz mieszkać ... Zrobiłam dzisiaj własnoręcznie ozdoby na okno w postaci kogutków:)Aż mi się podoba ,moje dzieło:D Zuziu❤️ Monisiu może potrzebna Ci gumiterapia na gg??Zapraszam:) Luiza 🖐️ Brylka🖐️ Manika jak tam nasz las?Ja posadziłam swoje wirtualne drzewko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry:) U nas pochmurno, zaraz pewnie będzie padać, ale to nic, bo ja już i tak wiosnę poczułam :D Dziś mam wolne !!! i niedługo idę do przedszkola do Pauli na zajęcia otwarte. Życzę Wam miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam U nas jeszcze nie pada.Dziś wziełam się za mycie okien.Zostało mi jeszcze jedno.Zmieniam zasłonki,fieranki.Właśnie skończyło się prać 2 pranie i nastawiam następne.Poprasowałam,ale druga połowa czeka.Uśpiłam Julkę,Kuba w przedszkolu więc biorę się do roboty. Czas na pisanie póżniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×