Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość cacharelll

Mamy siedzące w domu z dziecmi

Polecane posty

A u nas pieknie słonko świeci i cieplutko.Teraz Julka i mąż śpią.Jak wstaną idziemy do teściów.Po obiedzie pójdziemy na spacerek.Dziś moi rodzice obchodzą 19 rocznicę ślubu,więc wieczorkiem za haczymy o imprezę. Zuzia oglądlismy 3 filmy-komedię,piłę 4 i zabójczy numer. Gumijagoda🌼 Sylwia jak po imprezie? Miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia cieszę się że imprezka sie udała i że z mężem potańcowałaś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widze że kobitki imprezuja:):):) My już po spacerku i obiadku ,ale pogoda zachęca do kolejnego wyjścia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gumis ja jeszcze siedze w domu,bo maly spi,aaaaa nie juz wlasnie sie obudzil ide go nakarmie i za jakies 30 min. idziemy na dwor:) Dominik spal 3 godz.:)Dawidek sie rosolem wlasnie bawi,no on to juz naprawde wymysla:D Dobra zmykam papa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, i minęła niedziela. Pogoda nawet piękna była, ale spacer się nie udał, bo Paula zasnęła przy stole podczas obiadu :D i spała ponad 2 godziny. Strasznie wściekła jestem, tak mnie dziś dziecko wyprowadziło z równowagi. No i narobiła mi wstydu w kościele swoim zachowaniem :( Tak strasznie ją kocham, ale chwilami już mi brak sił do niej. Wiem, że gdzieś popełniłam błąd w wychowaniu.... 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuziu ❤️doskonale Cie rozumiem,bo ja z dziecmi swoimi mam to samo:( Reszte opisze na dniach;) 🖐️👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słoneczko piękne to i mnie energia rozpiera:D Wam również życzę tego samego laseczki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie kobitki 🖐️ u mnie tez piękne słonce:-) ale w sercu zima... dbrze ze pogoda chociaz nie dołuje. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monisiu🌼👄🌼🌼👄🌼 U mnie pogoda nie za bardzo,a tak ladnie rano bylo:( Maluszek moj spi od 13.30:)Obiadek zrobilam sobie wczesniej,teraz to ide bawic sie z Dawidkiem,a jak Dominik wstanie,to wezme go do nas:)on uwielbia rozrabiac u Dawidka w pokoju:D Manika🖐️co u Ciebie slychac aaaaaaaaa??🌼 Brylka🖐️co nic nie piszesz:(???👄 Zuziu hej:) anianiania🖐️ Luiza,a jak u Ciebie sprawy wygladaja???🌼👄🌼 Gumis🖐️jak zyjesz??👄 I kogo jeszcze nie wymienilam macham mu🖐️🖐️🖐️ Fluidki sle potrzebujacym..........🌼 Dla dzisiejszych jubilatow duzooo zdrowka zycze:) 🌼👄🌼🌼👄🌼 🌼👄🌼🌼👄🌼 Ide sie bawic z Dawidkiem :)Zycze udanego popoludnia👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć A u mnie nic ciekawego.Piękna pogoda więc większość dnia spędzamy na polku.Dostaliśmy od rodziców odkurzacz,więc mąż po pracy ma go zawieść do babci bo u nas nie ma miejsca.Julka broi,po prostu nie mam już siły gonić za nią i cały czas upominać.Z Kubą najnormalniej się bije jak coś jej nie chce dać.Aż dwa razy przez nią płakał,bo go mocno ugryzła.Brak mi słów.Narzekałam kiedyś na Kubę,że broi ale to co ona robi to....On to anioł a ona diabeł wcielony.Wiem,że dzieci są różne,ale i tak wszyscy mi mówią,że podały się do mnie.Mąż mówi,że on był grzeczny,teściowa to potwierdza a moja mama się śmieje.Dobra muszę kończyć bo znowu słyszę kłótnię. Monika🌼🌼🌼 Miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Luiza🖐️tak to juz z Dziecmi jest:(u mnie to samo,a nawet gorzej:(Dawidek czesto robi na zlosc Dominikowi,a nie daj Boze jak mu cos zabierze normalnie to tak 😭😭😭,ze hej.Nie chce myslec co sie bedzie dzialo jak Dominik zacznie chodzic i mowic boszzz ja oszaleje chyba z nimi:(N o,a moze tak zle nie bedzie;)czas pokarze:) Wlasnie ululalam malego ufff:)teraz to juz bede odpoczywac sobie,bo sie nalatalam przy nim,a zreszta jak codziennie:DDawidka bede musiala uspac,a tak mnie to wnerwia,ze szok😠taki duzy i go musze usypiac:(moze to i moja wina,bo nie umiem mu odmowic😭M sie wkurza,ze on sam nie chodzi spac,ale co ja moge:(tak zle i tak nie dobrze buuuuu! U nas wlasnie strasznie wieje i pada deszcz:(boli mnie zoladek i normalnie padam na twarz ze zmeczenia:( Zycze spokojnej i przespanej nocki🖐️👄 Luiza,a Tobie duzo cierpliwosci zycze 3 maj sie dzielnie👄jasne;)M byl grzeczny:D:D:D:Dcos musieli powiedziec nie;) Monisiu🌼👄🌼co Ty jakas przygnebiona jestes co??Bidulko kochana co sie dzieje??Pozdrawiam serdecznie mordeczko Ty moja:D👄 Dobra juz koncze buziaki wielkie dla Wszystkich👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heloł dziewczynki:D żyję, żyję..... ale się nie czuję:( wróciły zakwasy po długiej przerwie, a dziś znowu byłam w pracy;) i od nowa walka z czasem, ale zajżałam żeby poczytać co piszecie:) buziolki dla wszystkich👄 👄 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️:)Kobitki! Manika🌼👄🖐️3maj sie kobitko! Zbieram sie do szkoly z Dawidkiem:)Zycze milego dnia i do poczytania potem🖐️ Fluidki dla chorowitek sle......🌼 I dla solenizantow dzisiejszych moc zyczen i wszystkiego najlepszego,oraz 100 lat zycia:) 🌼👄❤️🌼🌼👄❤️🌼🌼👄❤️🌼 🌼👄❤️🌼🌼👄❤️🌼🌼👄❤️🌼 🌼👄❤️🌼🌼👄❤️🌼🌼👄❤️🌼 Co tam dziewczynki u Was slychac???Buziole wielkie dla Was na poczatek nia co by byl udany;)👄👄👄 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kobitki:) Manika, pracujesz na budowie, czy wróciłaś do \"normalnej\" pracy? Luiza, wiem o czym piszesz, bo ja mam jedno dziecko, ale też nieźle musze się nagimnastykowac, aby ją okiełznać ;) Cały czas zastanawiam się, jak będzie się Paula zachowywac, jak bedzie miała rodzeństwo (widzę,jaki z niej samolub). Monisia, przytulam Cię mocno Gumisia 😘 Sylwia, slę Ci trochę moich pozytywnych fluidków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej🖐️ u mnie juz troszke lepiej, moze dlatego ze jestem strasznie zajęta wiec nie ma czasu sie martwic...niedawno wrócilam z miasta.rano odwiozlam nikusia do przedszkola ,potem dom,nakarmila milusia i na rehabilitacje. potem musialam podbic wnioski na wózek i buciki dla miloszka.. na szczescie udalo mi sie zaparkowac niedaleko, wiec niedlugo go nioslam, a i tak mnie rece bolą. mowie wam dziewczyny, takie dziecko wydaje sie dwa razy ciezsze niz jest, bo u góry wiotkie, a nogi spastyczne-czyli pręzy. wiec uniesc go gdzies dalej to naprawde nie latwe... wnioski podbite, jutro jedziemy po wózek.niestety i tak pewnie trzeba będzie czekac na niego dwa tygodnie... no i wreszcie fryzjer.bylam z Miloszkiem.prawdziwa gehenna.na szczescie nie wyrywal sie bardzo i pani bardzo szybko go opbcięła.. ale ile bylo placzu to szok.. potem prosto po Nikusia do przedszkola. i dom. no i jestem, pije kawe i pisze do was... obiadu juz nie gotuje dzis.nikus i tak je w przedszkolu, a reszta sie obejdzie:-) caluje was mocno dziewczynki❤️❤️❤️ pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie w ten szczególny dzień:D U mnie cudna pogoda wiec korzystam ille mogę:) Pozdrawiam i życze każdej z Was wszystkiego dobrego. Zuziu❤️ Monika dla Ciebie szczególne pozdrowienia👄 Luzia,Manika i Sylwunia🖐️kobitki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas dzis bylo cieplutko i pol dnia bylismy na dworze:)M wczesniej wrocil i poszlismy razem na plac zabaw:),a potem sprzatalismy kolo domu i M trawe z Dawidkiem kosil:) Teraz to juz lulam Dominika i sama bede miala luzik ahhhh jak fajnie:D Gumis 🖐️🌼 Monisiu wspolczuje Ci bardzo tych przezyc:(Szczegolne fluidki dla calej Twojej rodzinki............🌼i ogrom buziaczkow dla Ciebie👄👄👄❤️ Ja juz zmykam,bo M i tak zaraz kompa przejmie:( Oooooooooo wlasnie maly juz spi,az jestem w szoku,bo go kolysalam pare minut:) Zycze spokojnej i przespanej nocki👄,oraz sle fluidki dla potrzebujacych.....................🌼 Pozdrawiam serdecznie wszystkie mamusie i mocno caluje oooo tak cmok,cmok,cmok:) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spać!!!!!!!!!!!!!!!!!! Akurat w atkiej chwili zazdroszczę Wam \"siedzenia w domu z dziećmi\" ;) Miłego dnia 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×