Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość cacharelll

Mamy siedzące w domu z dziecmi

Polecane posty

Witam:) Przyznać sie która zabrała mi piękną pogode!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Wczoraj tez pół dnia spędziliśmy na ogródeczku,Bartuś dzielnie mi pomagał sadzić cebulkę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też nie!!!! Bo u mnie ciągle pochmurno :( i chłód czuć :( Dobrze, że jeszcze nam ogrzewania w pracy nie wyłączyli :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie bójcie sie:)nie będe biła:)za tą pogode. Właśnie wróciłam z miasta,gdzie pod pomnikekm Ojca Świętego były uroczyste obchody 3rocznicy jego śmierci:( Nawet niebo \"zapłakało\" kiedy śpiewaliśmy \"Barkę\"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pozdrawiam wszystkie mamy pracujace w domu .ja nie mam czasu na nude.ciagle jest cos do roboty przy dwojce urwisow.sprzatanie,pranie,cerowanie.wlasnie moj syn wrocil w podartych rajstopach ze szkoly.gdzie tu czas na nude ,a o spacerach nie ma mowy.moj maz to 3 dziecko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️Kobitki:) Gumis dawaj do mnie u mnie cieplo:P:Dsuperrrr;)👄🌼👄🌼👄 Dominik spi ,Dawidek w szkole,a ja zabieram sie za prace kury domowej;) Aaaaa potem ide na solarium,a coooo:Dmi sie tez cos nalezy nie:)??? Pozdrawiam serdecznie i mocno caluje:) Luize👄🌼👄🌼👄 Brylke👄🌼👄🌼👄 Manike👄🌼👄🌼👄 Anienianie👄🌼👄🌼👄 Monisie👄🌼👄🌼👄 Anet.D👄🌼👄🌼👄 Gumisiu Ciebie rowniez:)👄🌼👄🌼👄 Zuzie👄🌼👄🌼👄 Alina witaj:)👄🌼👄🌼👄 Sle fluidki dla chorowitek i nie tylko............🌼 Dzisiejszym jubilatom duzoooo,duzooo zdrowka zycze,bo zdrowko to podstawa:) 👄🌼👄🌼👄👄🌼👄🌼👄 👄🌼👄🌼👄👄🌼👄🌼👄 Ide zjesc snaidanie i do roboty zmykam:) Zycze milego dnia i udanych spacerkow🖐️ Monisiu❤️🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaaaaaaaaa i piszcie dziewczynki co tam u Was slychac?? Luiza jestem ciekawa jak tam sytuacja w domu??🌼i jak tam dzieciaczki sie maja?? Ja jeszcze napisze,ze moj Dominik ma katar i to taki gesty,ze szok i w nocy mi kaszlal:(I Dawidek to samo:(kaszle i katar mu z noska leci boszzz kiedy to sie skonczy wkoncu!!!:( 3majcie sie cieplo🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Nie mam czasu na kafe,bo Julka jest nie możliwa.Przez wychodzące zęby ma katar przez który wymiotuje jak kładę ją spać.Po mimo syropu,maści,kropel przechodzi jej to bardzo powoli.Nie mogę spuścić ją na chwilę,bo spadła mi z łóżka już 6 razy w ciągu dnia.Żeby to było dla niej nauczką,gdzie wchodzi z nowu zadowolona i do okna.Dziś byłam na zakupach to mama potrafiła zadzwonić do mnie 5 razy że Julka to i tamto,a może się pospieszę.Koszmar.Teraz w końcu śpi.Wczoraj poszła spać o 22.30.Z Kubą też był problem bo poszedł spać godzinę wcześniej od niej.Więc ja tylko latam za Julką,dobrze że na spacerze jest grzeczna.Ostatnio wieczorami zajmuję się nią mąż bo widzi że ja już warczę na nią.Dobrze że mam pomoc od niego.Po narzekałam na moje słodkie z różkami maleństwo a Kubę pochwalę bo jest grzeczny i będę kończyć bo głodna jestem. Miłego dnia a pogodę mamy dziś ładną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Luiza przepraszam ,ze zapomniałam o Tobie ,oczywiście też Cię pozdrawiam serdecznie. OJ moja Julka też mi krwi napsuje .... Sylwia tylko sie nie zjaraj:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pozdrowienia dla wszystkich dziewczyn 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 Nie pisałam bo czasu nie miałam jak wracałam z ogrodu to padnięta byłam strasznie a jeszcze wkurzyłam się strasznie na siebie bo w poniedziałek wyjeżdżałam z garażu i lekko uszkodziłam samochód i wściekła byłam bo to było strasznie bezmyślne jeżdżę wszędzie i na własnym podwórku taki pech. M powiedział że trudno . Sylwia ja mieszkam w Majewie koło Elbląga http://pl.wikipedia.org/wiki/Majewo_%28wojew%C3%B3dztwo_warmi%C5%84sko-mazurskie%29

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Luiza,strasznie Ci zazdroszcze... nie martw sie,przeciez ona z tego wyrosnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam kobiety dlugo do was nie zaglądalam bo charowalam w ogrodzie z grabiami :):) na dodatek ubieralismy calą wieś na przyjazd obrazu z Częstochowy no i dopiero dziś sie trochę odrobilam a po kilku dniach to normalnoe pieć pralek prasowania mialam także same wiecie :P:P koleżanka do mnie przychodzi z rocznym chłopczykiem to chwili nie usiedzi spokojnie taki rozrabiaka ten maly łobuz hahaha pozdrawiam was serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Luiza bardzo Ci wspolczuje przezyc:(a Twojej mamy kompletnie nie rozumiem😠normalnie sie wkurzylam jak przeczytalam,ze do Ciebie zadzw.ze skargami na Julke:(co zrobic rodzicow sobie sie nie wybiera:(fluidki dla Ciebie...............🌼 M Twoj jest spoko facet,ze Ci pomaga ahhh jak Ci zazdroszcze:(Zycze Ci duzoooo cierpliwosci i wytrwalosci🌼👄❤️ Gumis jeszcze sie nie spalilam heeeee:P:D Brylka🖐️nie lam sie z autem,bobrze ze Tobie sie nic nie stalo:)czasami tak bywa,ze rozne dziwne rzeczy sie zdarzaja i to kolo domu,a Twoj maz zachowal sie na 6+:)🌼 anianiania🖐️Ty to sie nameczylas:(wiem co to praca w polu,ogrodzie,czy na dzialce,bo ja czesto swoim rodzicom pomagalam i dziadkom swoim tez:)fluidki dla Ciebie na lepsze samopoczucie.............🌼 Aaaa u Zuzi co sie dzieje aaaaaa??Zuziu odezwij sie:)🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Az mi sie humor poprawil,jak zobaczylam,ze stronke zlapalam huraaaa:D:D:D:D Zapomnialam Wam napisac,ze bylam z M na zakupach i sie z nim poklucilam,a za to jak mnie traktuje😡i teraz sie do niego nieeee odzywam,aaa coooo sie bede wkurzac;) Manika ❤️🖐️fluidki dla Ciebie juz wedruja.................🌼 Monisiu👄❤️🖐️Zycze Ci duzoooooo zdrowkaaaa wytrwalosci i cierpliwosci❤️🌼 Maly juz zasnal ide go przelozyc i z Dawidkiem lekcje bede odrabiala,a potem jego umyc i klasc spac:)no i slodkie lenistwo mnie tylko bedzie czekalo;) A na tego M naprawde jestem 😡 Zycze spokojnej i przespanej nocki🖐️👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry witam wszystkich z rana M pojechał odwieść dzieci do szkoły i mam chwilkę bo jak wróci to on przejmie kompa Dzisiaj jadę z babcią na kontrolę do lekarza co z tym jej barkiem ale ja nie wiem po co jechać bo ona nie słucha zaleceń i już chodzi do ogródka i kopie bo przecież ona zrobi to lepiej a my tak nie umiemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam czesć kobitki:) Sylwuś co tam w szerokim świecie? Luiza wytrwałości życzę:) Brylka skądś to znam....swoją drogą to my już też szalejemy w ogródku,co można było już posiane,stolik przygotowany i kawkujemy popołudniami. Miłego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć A ja wczoraj po długiej nieobecności poszłam na aerobik.Teraz jestem troszkę obolała ale samopoczucie lepsze.Miałam nie iść,ale mąż grał z Kubą na komputerze a ja Julki nie mogłam uśpić więc powiedziałam mu że wychodzę i niech robi z dzieciakami co chce.Jak wróciłam to Julka dopiero co usnęła Kuba czekał na przeczytanie bajki i też od razu zasnął.Mąż przyznał się że miał kłopot z małą bo spać nie chciała.A mnie to ......Dziś pogoda beznadziejna.Miałam iść z Julką na szczepienie,ale zrezygnowałam.Ma jeszcze katar i na dodatek zęby idą.Wolę nie ryzykować.Co do mamy ona taka już jest.Woli starsze dzieci a nie takie małe które nie mówią.Ona wtedy nie wie o co im chodzi.Kubą zajmie się bez problemu z Julką tylko na chwilę.Jak będzie starsza to będzie już dłużej.Muszę kończyć,bo Julka śpi a obiad jeszcze nie ugotowany.Dziś pomidorawa i rybka Gumiś ja się nie gniewam:D Miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie panie w ten piekny sloneczny piatek🖐️:) Gumis,a nic ciekawego:PTy wiesz jak mnie wczoraj skora piekla:(i mysle sobie o nieee Gumisia pewnie wykrakala zebym sie spalila:D:D:D nasmarowalam sie balsamem i juz mi lepiej bylo:)Gumis,a Ty tak nie krakaj,bo naprawde sie spale:D:D:P Luiza wytrwalosci zycze...🌼 Brylka 🖐️fluidki dla babci........🌼u mnie z tymi robotami w ogrodku bylo tak samo tylko,ze z mama:(Gon ta babcie na chama z ogrodka;) Manika zyjesz helooo hop,hop:)fluidki dla Ciebie rowniez sle.........🌼 Zuzia🖐️,a co to byl za usmiech cooo??czego sie ze mnie smialas:D Monisiu co u Ciebie slychac??❤️jak sie czujesz i jak dzieciaczki Twoje kochane sie miewaja aaa??🌼👄❤️ Fluidki sle dla wszystkich potrzebujacych...........🌼 I oczywiscie wszystkiego naj dzisiejszym jubilatom:) 🌼❤️👄🌼🌼❤️👄🌼🌼❤️👄🌼 🌼❤️👄🌼🌼❤️👄🌼🌼❤️👄🌼 Lece sprzatac,bo potem jak maly wstanie to ide na zakupy sobie humor poprawic aaa cooo;):D Pozdrawiam serdecznie Wszystkie wspaniale mamy i zycze Wam udanego weekendu i pieknej pogody🖐️🖐️🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w słoneczny piątek na lubelszczyźnie :D Ale to dopiero od niedawna, bo cały ranek był pochmurny i mglisty. Ja tylko na moment, bo w pracy zawierucha, mamy wizytację.... A po południu zabieram Paulę i jedziemy do moich rodziców. Mąż zostaje w domu!!! :P Miłego wekendu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuziu🖐️ja Tobie rowniez zycze udanego weekendu👄 Zakupy zrobione:)micha sie cieszy :D:D:D:D:DPogoda miodzio:)dziecie spi,Dawidek je lody,a ja zabieram sie za reszte porzadkow i musze sie przebrac:)Zajze potem,bo i tak tylko Zuzia napisala:) 🖐️babonki👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basiu ja jeszcze nie sieję dopiera gdzieś za 3 tygodnie bo u mnie dużo zimniej niż u Ciebie ( u nas jeszcze żółty żywopłot nie kwitnie a byłam dziś w Elblągu a tam kwitnie ) Babcia ma jeździć na rehabilitację i lekarz zabronił kopać i pielić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brylka pilnuj babci niech sie oszczędza.U nas forsycja[ten żółty krzak]powoli dostaje już liści. Sylwia prosze o słoneczka jutro trochę:) Zuziu udanego wypoczynku:) Luiza czy Twoja mama ukończyła rzymskie puzzle?,Gram teraz w perskie puzzle ,jestem już na 85poziomie i idzie mi całkiem dobrze. Pozdrawiam mamuśki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Gumijagoda mama skończyła puzzle i gra od nowa Zuzia miłego weekendu. A ja jestem nie wyspana.Wczoraj z mężem oglądaliśmy świetną komedię-Dziewczyna moich koszmarów-polecam A dziś Kuba zrobił nam pobudkę o 6.30 rano.Będę kończyć. Miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny :D Byłam wczoraj po vize. W maju lecimy do Stanów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Gumis👄sloneczko juz posylam,bo u mnie jest jego duzoooo:P:Dtylko wylacz suszarke do wlosow,bo u mnie za bardzo wieje;) anet.d🖐️super,ze masz juz ta vize:)napisz cos wiecej co u Ciebie??:) Pozdrawiam serdecznie wszystkie kolezaneczki i zycze milego dnia:) Fluidkow posylam garsc.......🌼 U mnie moze byc i tyle co napisze,bo jakos nie mam weny do pisania:( 3majcie sie cieplo 🖐️ A no i dla dzisiejszych solenizantow wszystkiego najlepszego zycze i 100 lat zycia,oraz ciaglego usmiechu na twarzy:) 🌼👄🌼🌼👄🌼🌼👄🌼 🌼👄🌼🌼👄🌼🌼👄🌼 🌼👄🌼🌼👄🌼🌼👄🌼 Jakos tak sie czuje dzisiaj:(:(:(:( Buziaczki dla wszystkich🖐️🖐️🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melduje poslusznie,ze czarodzieje;)pojechali i nawet sie nie porzegnali z dziecmi,takich dziadkow maja moje dzieci z M strony:( Ale ja mam to wszystko wiecie gdzie;) Obiadek juz mam zrobiony,w domku posprzatane:)teraz usypiam krzykacza,a jak wstanie Gumis tylko nie kracz:D jade na solarium;) U nas dalej pikna pogoda:),a Gumis sloneczko dotarlo???:):D Dominik maruda:(,a to dlatego,ze zabek znowu mu idzie duzy na gorze,tylko ze z rugiej strony.Dzieki Bogu nie goraczkuje:) Monisiu co u Ciebie slychac i jak zyjesz??❤️👄🌼 Brylka🖐️🌼👄🌼 Luiza 🖐️ta Twoja mama to jest jakas dziwna:(ilez mozna grac w te puzzle?? Musze zmykac bo M wrocil papa kochane🌼👄🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×