Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość cacharelll

Mamy siedzące w domu z dziecmi

Polecane posty

🖐️🖐️🖐️ Manika przytulam poraz kolejny bardzo mocno:( MOnika a Ty spać nie mogłaś o tej porze?? Brylka wszystkiego najlepszego z okazji imienin dla Przemka🌻,widze w kalendarzu ,że i Marcina tez imieniny,czy chłopcy razem je obchodzą? Jesli tak to dla każdego kwiatek 🌻🌻 Zuziu❤️ Sylwia co tam??? Luiza pozdrowionka:) Anianiania🖐️ Może i Zielna zajrzy👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gumisia miałam nadzieję, że sobie dziś poklikamy i nie mam gg :( Miłego dnia dla wszystkich koleżanek. Manika, myślami cały czas jestem z Tobą i Twoją rodziną!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ w ta piekna sloneczna niedziele:) Ja juz rosolek mam ugotowany,zostalo mi schabowe posmarzyc,ubrac ziemniaki i mizerie zrobic:)Teraz wlasnie kolysze maluszka,a potem ide ubrac Dawidka,no i sama musze sie przebrac:)Nie mampojecia co dzis bedziemy robic:(napewno do kosciola z dziecmi sie wybiore:)na 15.30.M w pracy,ale tylko co patrzec i bedzie spowrotem:)Miedzy nami jako tako:(szkoda gadac achh:( Marzenko❤️ciagle mysle o Tobie👄jestem z Toba pamietaj🌼🌼🌼 Musze konczyc,bo M wrocil:) Zycze wszystkim spokojnej niedzieli🖐️ Aaaaa i przesylam fluidki dla potrzebujacych...............🌼 Oczywiscie wszystkiego naj...............dla dzisiejszych jubilatow:)🌼👄❤️🌼🌼👄❤️🌼 🌼👄❤️🌼🌼👄❤️🌼🌼👄❤️🌼 🌼👄❤️🌼🌼👄❤️🌼🌼👄❤️🌼 Do poczytania potem🖐️ Pozdrawiam wszystkie mamusie:)🌼👄❤️🌼 🌼👄❤️🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marzenko myślami jestem z Tobą trzymaj się dzisiaj faktycznie imieniny Przemka i Marcina ale w przyszłości będzie miał je Przemek( obecnie nie wyprawiamy dzieciom imienin tylko urodziny) jak mieli by razem to gorzej w przyszłości z odwiedzaniem siebie nawzajem . Ja mam urodziny razem z moim młodszym ( 3 lata i 3 godz) bratem i tylko do siebie dzwonimy bo każdy ma swoich gości. Pogoda dzisiaj już się poprawiła jest słoneczko i byliśmy na długim spacerze. pozdrowienia dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Dziewczynki wpadajcie na grilla:)oczywiscie,ktora chce i ma czas:( Ja wlasnie usypiam synka juz na noc:),a cala reszta siedzi na dworze:(ale zbytnio sie tym nie przejmuje:D Zycze spokojnej nocki do jutra🖐️ Brylka👄 Marzenka❤️ Luiza👄 Gumisia👄co porabialas dzisiaj?? anet.d pisz czesciej:)🌼 Monisiu🖐️:)dla Ciebie te 🌼🌼🌼za to jaka jestes❤️👄 anianiania🖐️co slychac u Cieie??🌼 Zuziu hej :)jak leci ??🌼 Pozdrawiam wszystkie kolezanki:)🖐️zycze spokojnej nocki papapa!!! 👄🌼❤️👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maniao7
Witam wszystkie mamy. Czy ktoś mógłby mi doradzić gdzie można pojechać z 1,5 rocznym dzieckiem na wczasy zagraniczne? Teraz jestem na urlopie wychowawczym i w końcu mam trochę czasu na wyjazd. Pozdrawiam wszystkich i proszę o odpowiedź doświadczone mamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️wpadlam sie tylko przywitac,bo nie mam czasu siedziec i pisac:(moze wieczorkiem mi sie uda:) Zycze milego dnia🖐️👄 Aaaaaaaaaa grill byl udany:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dzisiaj cały dzień byłam w ogrodzie i jestem okropnie zmęczona. dzieciaki jak przyjechały ze szkoły to siedzą cały czas na dworze bo pogoda ładna i jeszcze dzisiaj wreszcie zakwitła forsycja. do MANIO 7 wyjeżdżając na wczasy zagraniczne z tak małym dzieckiem musisz mieć odpowiednie nosidełko i brać pod uwagę że latem w cieplejszych krajach jest strasznie gorącą i dla dziecka to będzie strasznie męczące chyba że cały czas przesiedzisz na plaży po parasolem. wydaje mi się że jeżeli chcesz naprawdę odpocząć to z dzieckiem na urlop do Polski a zagranicą dziecko zostaw z babcią w domu ( to jest moje zdanie a ty zrobisz jak uważasz)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny mam pytanie czy któraś z Was farbuje może włosy henną bo ja kiedyś farbowałam( z 8 lat temu) i teraz też chciałam powrócić do tego sposobu ale się zastanawiam może mi podpowiecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brylka ja henna nigdy nie farbowalam:)zawsze farba i sadze,ze tak bedzie lepiej,albo szamponem koloryzujacym:)zreszta zrob jak uwazasz:)🌼 Ja tez calymi dniami siedze za domem,bo jest ladna pogoda:) Dominik nie spi jeszcze,a ja padam juz na twarz:( Ide juz spac,bo padne zaraz na klawisze:( Zycze spokojnej i przespanej nocki🖐️ Fluidki przesylam potrzebujacym............................🌼i zmykam:) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
manika tak ci wspolczuje ....przykro mi muj kuzyn znal twojego brata jechal za nim ale nie wiem czy moge tu na ten temat mowic chyba nie .... sylwuś kochana ty o mnie pamietasz :):) nie mam awari kompa mam dużo gorszą sytuacje bliski z rodziny rozczaskal sie na motorze a jego żona jest w 9mies ciązy wyobrażacie to sobie ......stan jest ciezki ale stabilny i czas wszystko pokarze jak to sie skończy .... tak mi go szkoda taki super chłopak i mąz ....przyszly ojciec .... pojechal sie przewiesc kolegi motorem i już nie wrucil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Anianiania, przykro mi z powodu wypadku, mam nadzieję, że wszystko będzie dobrze. Brylka, ja tylko raz pomalowałam włosy henną i wyszły mi ... zielone !!!! Więc teraz tylko szampon, albo farba. Sylwia, dziękuję, jakoś leci..staram się teraz więcej czasu poświęcać dziecku. paula jest strasznie zazdosna, jak bawię się ze szczeniaczkami :( Gumisia 😘 Monika 🖐️ Manika 🌻 Luiza 🖐️ zazdroszczę Ci tej wizyty u fryzjera. Wiem, jak to poprawia humor :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry🖐️ anianiania bardzo współczuje.mam nadzieje ze edzie dobrze🌼 brylka , ja farbuje henną.na brąz, i wychodzi fajnie. no i tanio, bo tylko 5zl. wczesniej farbowalam tylko farba, ale kuzynka mi pilecila, nie widze roznicy. tylko w cenie:-) idziemny na spacerek🖐️ wszystkim🖐️😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kobitki. Anianiania mam nadzieję,że wszystko się ułoży w Rodzinie. Monika ucałuj chłopców od ciotki👄 Zuziu ❤️ Luiza też bym chętnie sie wybrała do fryzjera ,ale muszę trochę zapuścić te swoje kudły,narazie wyglądam jak \"idź mi stąd\" Sylwia 🖐️ Brylka :) Manika.....odezwij się jak będziesz mogła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️babencje:) Anianiania boszzz bardo mi przykro:(:(:( z powodu wypadku😭ja nawet nie chce sobie wyobrazac,co ta zona przezywa😭Mam nadzieje,ze wszystko bedzie dobrze,ma byc dobrze!!!Fluidki przesylam dla niego i jego rodzinki.................🌼🌼🌼 Zuziu🖐️ja tez ostatnio nie mam czasu zeby siedziec i pisac cos wiecej,bo moj dominik to jest taki skrecony,ze w miejscu nie usiedzi:(,a i staram sie jak najwiecej przebywac na dworze,bo jest ladna pogoda:)🌼Moj dominik to jest zazdrosny jak Dawidek siada u mnie na kolanach i mowi moja mama:)ach jaki wtedy mamy ubaw z niego,jak podchodzi i go spycha,bo sam chce wejsc na kolanka:D:DZuziu zycze duzoo zdrowka Tobie i calej Twojej rodzince:)...........🌼 Gumis co tam slychac u Ciebie aaaa???🌼👄 Manika daj znac o sobie jak bedziesz mogla.❤️👄🌼 Monisiu🖐️milego spacerowania zycze i duzoo zdrowka dla Was:)..🌼 Luiza hej:) Brylka 🖐️i co pomalowalas juz sobie wloski??:)🌼👄 Anet.d jak leci??:)🌼 Dominik spi,a ja zabieram sie za sprzatanie,ale zanim co to ide zjesc sniadanie,bo jeszcze nic nie jadlam:( Fluidki sle potrzebujacym...........🌼 Zycze milego dnia🖐️ A jaka u Was pogoda jest??Bo u mnie slonko swieci,ale cos zimno jest:(i czasami popada deszczyk😠 Zajze potem narazie 🖐️👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuję dziweczyny za dobre slowo u nas piekna pogoda ale nawet wyjsc mi się nie chce :(:( u mnie powoli przygotowania do komuni bylam wczoraj ustalić meni no i po poludniami do kościola jeżdzimy na przygotowanie dzieci a po za tym to lipa czekamy tylko na wiadomosci o stanie chorego mam nadzieję że dziś po poludniu usłyszymy coś dobrego po tomografi ..kolejnej pozdrawiam was 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anianiania bedzie dobrze,ja jestem dobrej mysli:)🌼Daj znac potem co i jak po badaniach???🌼 A z ta komunia to roboty masz full nie i malo czasu na cokolwiek:(A teraz dzieci ak chodza ubrane w albach dalej,czy w garnitury i sukienki???Fluidki sle Tobie i zycze cierpliwosci i wytrwalosci.................🌼👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia jeszcze włosów nie robiłam ( umówiłam się na koniec kwietnia moja fryzjerka przyjeżdża do mnie do domu)ale chyba jak zwykle pofarbuję farbą i kilka jasnych pasemek mam jeszcze trochę czasu to zobaczę (ale coś mnie kusi żeby tą henną spróbować) ania dużo zdrowia dla kuzyna Pozdrowienia dla wszystkich 🌻 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej mam awarię komputera,piszę od koleżanki.Jak tylko będzie sprawny zacznę na nowo pisać.Będę tęsknić za wami.🌼❤️👄 Do następnego klikania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do południa było ładnie,nawet koce poprane mi wyschły. Niestety później przeszłą pierwsza wiosenna burza. Późnym popołudniem pojechliśmy do mojej ciotki i uwaga!!!! Sama kierowałam pare dobrych kilometrów:) nie było przy tym żadnych strat w ludziach:) Luiza poczekamy cierpliwie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć kochane❤️ dziękuję Wam za wsparcie,👄 jeszcze nie mogę wiele pisać, to jest takie trudne, tyle nie przespanych nocy, łez, a trzeba teraz wrócić do codzienności..... martwię się o mamę, pamiętacie... jej serce....znowu ma nerwobóle... całymi dniami siedzę z nią... i jeszcze muszę zadbać o moją małą rodzinę... anianianiu, nie pisz nic na forum!!!!! mam prośbę ! jeśli coś wiesz napisz mi na maila przybyslawska@o2.pl jak ci odpiszę to wyjaśnię dlaczego tak tego potrzebuję....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam i nie wiem czy taki dobry ten dzień... Pogoda paskudna:(,JUlce coś sie odwidziało o płakała w szkole jak miałam wyjść. Bartek rano obudziłsie wcześniej i musiałam go targać ze sobą do szkoły,pomimo rękawiczek zmarzł w rączki w płakał😭 Ja chcę piękną wiosnę!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×