Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość cacharelll

Mamy siedzące w domu z dziecmi

Polecane posty

cześc dziewczyny...🌼 julka polecam taki koszyczek!jest super,Nadka zadowolona,podoba jej sie bardziej niż w wózku,bo więcej sie dookoła dzieje jak jedziemy.Chciałm kupic taki na bagażnik,ale stwierdziłam że narazie ten na kierownice lepszy,bo mnie widzi a nie mój ty...ek:-) celinka348 odezwiesz sie jeszcze?;-) sylwunia co tam u Ciebie?mój M. troche przystopował,no i smieci nawet bez słowa wynosi,chyba coś przemyslał...I jest teraz lepiej,bez nerwów...nareszcie gumijagoda a Ty to pewnie dzisiaj ranigast po obżarstwie potrzebujesz?;-) pozdrawiam resztę babek...życzę słonka takiego jak u mnie🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️Kobitki moje kochane👄 Ja na momencik,bo mam troche pracy w domu i poki maly spi,to ja musze nadrobic zaleglosci:(duzo tego nie mam,ale zawsze cos jest;) U mnie moze byc;)wyobrascie sobie,ze wczoraj po kosciele M zrobil grilla i UWAGA!bylismy sami tylko z dziecmi:)ale fajnie bylo i musze Wam powiedziec,ze to byl 1 taki grill gdzie bylismy tylko my sami i dzieci:) Dziewczynki ja narazie zmykam lece pranie rozwiesic i musze mleczko zgotowac Dominisiowi:)zajrze potem narazie🖐️Wszystkim:) Aaaaaaaaaaa zycze milego dnia,pieknej pogody:)i duzoooo zdrowka dla Wszystkich👄🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasbak:)ciesze sie,ze i u Ciebie juz jest lepiej;)👄🌼napewno przemyslal sprawe:DPozdrawiam serdecznie do poczytania potem🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas też piękna pogoda,więc pranie jak zwylkle piorę.Prasować nie mam ochoty,więc wziełam się za sprzątanie pokoi bo przez weekend nazbierało się trochę.Julka ma katar więc znowu idzie jej ząb,w nocy marudziła,że nad ranem wylądowała u nas w łóżku.Kuba w przedszkolu ,mieli mieć strażaków. Sylwia,Kasbak fajnie,że układa się wam z męzami Kasbak mam fajnych teściów,ale nie idealnych,bo nie raz dają zajść za skórę.A w niedzielę zawsze do nich jeżdzimy na obiad.Ustaliliśmy to z mężem.Chodziło nam o to aby dzieciaki widziały choć raz w tygodniu dziadków,bo moich rodziców widują codziennie,bo z nimi na razie mieszkamy.I podoba mnie się że chętnie zabierają Kubę do siebie na weekend.Teraz chcą Kubę i Julkę.Powiedziałam że dopiero w czerwcu bo ten miesiąc mam zapełniony wyjazdami. Manika super że w pracy wszystko w porządku.I będziemy czekać na Twoje wpisy Zuzia,Brylka,Julka11🌼🌼🌼 Gumijagoda -Ty to pewnie na ogródku.Jak po komuni Dobra kończę.Muszę ugotować makaron. Miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej wszystkim🖐️ Ranigast nie był potrzebny:P Komunia była udana,pogoda dopisała,nawet ksiądz sie śmiał i pytał jak sobie dzieciaki to \"załatwiły\":D Dzisiaj byłam odebrac JUlkę od mojej mamy,wczoraj wróciły z wojaży przed 1 w nocy,była tam bardzo grzeczna i zadowolona z wyjazdu,Bartuś też był bardzo grzeczny na komuni,wszyscy sie nim zachwycali i dziwili że taki spokojny:) Ale wieczorem już tęsknił za siostrą i chiał jechac do babci po nią:) Zmykam wieszać kolejne pranie:) MIłego dnia 🖐️ Zuziu❤️❤️❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gumis ciesze sie bardzo,ze komunja sie udala:),i ze pogoda dopisala;)Gumis masz zlote dzieci:)🌼 Luiza🖐️🌼 Dziewczyny musze zmykac po Dawidka do szkoly:)pogoda u nas 25 st.C superrr:)jak wroce z Dawidkiem,to lekcje z nim odrobie i na dwor wyjdziemy i tak bedziemy do nocy:) Zycze milego dnia jeszcze raz.🌼 Buziaczki wielke dla Wszystkich mam:)👄 🖐️mam nadzieje,ze wieczorkiem zajrze;) Manika🖐️👄🌼3maj sie cieplo:)super,ze u Ciebie ok:)❤️powodzenia w pracy Ci zycze🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja bylam z mala dzis na dluuugim spacerku bo pogoda dopisuje kasbak ja wlasnie myslalm nad takim plastikowym na bagaznik ale niewiem jeszcze :) sylwus mysle ze twoj M przemyslal sprawe i prubuje naprawic bledy :) to dobrze ze wam sie zaczyna ukladac 3mam kciuki :) luiza fajnie ze masz takich tesciow ja niestety moge dziecko zostawic tylko tesciowi i to na chwilke godzine dwie a tesciowa ech... widzi tylko czubek swojego nosa...:( gumijagoda do ciebie tez macham 🖐️ i wszystkim innym pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaraz będzie u mnie zlot na ogródku i robimy grilka:D Kasbak taka jazda z dzieckiem na rowerze to super sprawa,uwielbiam to.KIedyś miałam taki wiklinowy koszyczek i było to super że widziałam co sie dzieje z dzieckiem,potem kupiłam taki fotelik na tył i minusem jest to że nie widzę dziecka i kiepsko montowane pasy-beznadzieja poprostu!!!Zlikwidowałam te fabryczne i dopięłam szelki z wózka i na bank dzicko nie rozepnie sie z nich. Sylwuś u Ciebie też ciepło?:) Zmykam kiełbache szykowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gumisiu kochana ale Ci fajnie z tym grillem dzisiaj:)u mnie byl wczoraj i bylo super:) Pogode mam rewelacyjna:)wpadlam zobaczyc tylko co sie u Was dzieje i ide z wozkiem na dwor,bo mi Dominis zasnal w nim:) Na sloncu jest 33 st.C uwielbiam taka pogode:)ide moze troche nogi sobie jeszcze opale aaaa co:D:D:DUdanego grillowania Ci zycze:)🌼zostaw kawalek kielbasy wyglodnialej kolezance;):D Julka 🖐️mam nadzieje,ze sobie przemyslalbo ja juz 2 raz nie chce przez to przechodzic:(jemu powinno na nas zalezec,a nie mi na nim ooooooooooooo!!!! Lece na dwor🖐️szkoda w domu siedziec;)moze zajze wieczorkiem,ale nic pewnego:( Buziaczki wielkie dla Wszystkich wspanialych mam:)👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaaaaaaaa i jeszcze ja sie chcialam zapytac,a mianowicie:gdzie jest Monika aaaaaaaaa???Co sie u Ciebie dzieje i jak tam dzieci???Napisz jak bedziesz mogla👄🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I bym zapomniala:(boszzz jak ja Wam zazdroszcze,ze macie komu dzieci podrzucic:)ja to niestety musze byc zdana na siebie buuuuuuuuuu:(,a tak bym chciala chociaz 3 dni pobyc sama bez dzieci,ale coz nie jest mi to dane😭trudno sie mowi;)nie zawsze przeciez beda maluchami nie???:D:Di sobie wtedy odbije wszystko;):D:D:D Dobra zmykam juz naprawde,bo szkoda czasu👄🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas dzisiaj w dzień świeciło słońce w godzinę temu strasznie się ochłodziło ja miałam dzień sprzątania pomyłam okna i dywany a jutro będę jeszcze kończyć generalne porządki Sylwia 3maj się i dobrze że już jest lepiej z M ja też kiedyś chciałam jeździć na rowerze z dzieckiem w foteliku ale jak Ola była malutka to byłam w ciąży z chłopakami a później 3 foteliki nie wejdą na jeden rower :) Celinka witam mam pytanie czy Twój synek nie ma przypadkiem alergii bo moi chłopcy często chorowali za zapalenie oskrzeli i jak wylądowaliśmy w szpitalu to jakiś fajny lekarz zmienił nam mleko i przestali chorować bo on mówił że oskrzela to na tle alergicznym a dziecko jeżeli wozisz w wózku to ubierasz o jedną warstwę więcej niż siebie a jak chodzi to tak jak Ty a na wiosnę to najlepiej na cebulkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dziewczynki pora wstawać!!!:-) no i pogoda sie zepsuła:-(a było tak upalnie,a teraz????brrr... julka jeśli chodzi o fotelik,to myslę ,że ten na bagaznik jest fajny dla trochę starszego dzieciaczka,a na poczatek dobry ten na kierownice.Nadia dostanie niedługo na roczek ten na bagażnik od chrzestnego,więc wypróbujemy... luiza ty to masz fajnie,też chciałabym moich raz na tydzień widywać,a tymczasem mam ich pod nosem,mieszkają na dole sylwunia jak tam samopoczucie?u mnie coraz lepiej:-) brylka jakoś mało piszesz i dopiero teraz doczytałam,że masz bliźniaki,wow,nieźle.podziwiam takie matki,muszą niezłą kondycję mieć:-) pozdrawiam wszystkie mamuśki...całuski👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️Wszystkim:)👄 U mnie pogoda superrrr:)wlasnie pranie rozwiesilam i co mnie wkurza,to to ze musze co 2 dzien prac,a czasami codziennie:(ja nie wiem skad tyle tego sie bierze?? Dominis spi,a ja bede jadla zaraz zupke chinska:Dmusze dbac o linje;):D Przesylam Wam troche sloneczka...............🌼,ale tylko troche,bo jak za duzo posle,to mi ubrania nie wyschnal:D:D:D;) Kasbak u mnie ok;)chociaz jakos nie czuje ostatnio tego czegos:(w zwiazku;),ale co tam pewnie sie polepszy tylko trzeba na to czasu;) Zycze Wszystkim milego dnia :).🌼i dobrego samopoczucia👄 Fluidki sle chorowitkom.........🌼 i zmykam narazie,bo kolezanka z PL sie dobija na gg:) 3 majcie sie cieplo zajrze potem🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaaaaaaaa Gumisiu kochana skrobnij cos:)wiem,ze jestes dostepna na NK:D wiec chociaz pomachaj kolezankom i napisz jak tam grill sie udal???🌼👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem jestem:) Grill się udał a jakże :D do północy siedzieliśmy:D tylko że mi truskawki zmasakrowali trochę :(bo podeptali. Kiełbasy niestety Sylwuś nie zostało dla Ciebie.Ale spoko następnym razem schowam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A z tym wyśledzeniem na NK to sie właśnie zastanawiam jak to jest ,że akurat Sylwie i mojego kuzyna akurat wyselekcjonowało jako zalogowanych.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gumis no dobra na kielbaske zaczekam;),a truskawki odzyja:D:D:Dwidac dobrze sie bawiliscie:D:D:D A na NK,to Gumis czaryyyy maryyyy:D:D:D:D:D Julka🖐️co u Ciebie slychac???🌼 Moj synek spi od 9.30:)jak wstanie,to ide z siorka do banku za mieszkanie zaplacic i po Dawidka do szkoly wstapimy,a potem to juz tylko plac zabaw i do domu:)Obiadek mam z wczoraj wiec luzik na calego;)na dworze bede siedziala ile sie da:) Narazie 🖐️dziewczynki👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć A ja miałam koszmarną noc.Julka zwymiotowała nam na łóżko,potem ją przeczyściło,więc nie spaliśmy pół nocy.Teraz to odsypia.Jak się okazało to idą jej dwa zęby na dole,bo u góry czwórki już są teraz idą dolne. Dziś wziełam się za porządki.Wyprałam dywany,zrobiłam 2 prania,teraz będzie trzeci,więc Sylwia nie narzekaj,bo ja codziennie to trzy prania robię.Mama gotuje obiad,więc tym się nie muszę martwić.Zostało mi jeszcze podłogi do umycia,no i zaczęłam łóżko prać,ale dałam sobie spokój.Zabrakło mi siły w rękach.Teraz jem ciasto,chwila przerwy.Popołudniu wyjdę na plac zabaw bo u nas piękna pogoda i mam tam zamiar spędzić czas do wieczora.A jak wrócę to dziećmi zajmie się mąż a ja idę na aerobik.Zostało mi do zrzucenia jeszcze 2,5 kilo.Dam radę.Więc kończę i życzę miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo,widzę,że dzisiaj królują place zabaw;-)może ja tez się wybiorę?bo dzień zapowiada się bardzooo nudny,M.do późna pracuje,żadnych odwiedzin sie nie spodziewam,o rany beznadzieja:-(nadzieja,bo słonko już wyglada zza chmur:-)🌼 julka a Ty gdzie sie podziewasz dzisiaj?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Luiza boszzz bidulka musi sie meczyc z tymi zabkami:(,a nocy,to ci wspolczuje🌼co to jest 3 prana:D:D:Dmi sie zdazylo 5 nastawic:D:Dpobije mnie ktos;)????Luiza fajnego masz M ....:) M wczesnie z pracy wrocil narazie dlubie cos przy samochodzie,a potem jak synek wstanie musze skoczyc do sklepu po mleko dla niego:)Dawidek tacie pomaga wiec cisza w domu:)Pogoda dalej superowa i tak jak wczoraj spedze cale popoludnie z dziecmi na dworze:) Kasbak place zabaw sa super;)i samemu mozna troche odpoczac;)na poprawe nastroju masz tu ode mnie duzego buziaka👄............:) Narazie 🖐️Wszystkim zmykam jesc Dawidkowi zrobic:) 👄 Aaaaaaaa Zuziu kochana co u Ciebie slychac???Czemu nic nie piszesz??:(3maj sie cieplo pozdrawiam serdecznie🖐️🌼 Monisiu🖐️,a Ty o nas zapomnialas juz:(???????? Brylka ociagasz sie :P:D:D🖐️daj znac co u Ciebie??🌼 Anianiania🖐️Ty tez sie odezwij do nas:)🌼 Manika 🖐️👄pozdrawiam serdecznie❤️ Anet.d Ty jak wrocisz z tych wczasow,to tez cos skrobnij kolezankom:)jak tam wyjazd sie udal???👄🌼 Jesli kogos pominelam,to przepraszam🌼🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej jestem :) no wiec mnie nie bylo prawie caly dzien bylam u rodzimki :) i sie moja niunia wybawila ze hej a teraz spi z tata slodziutko ;) luiza no to ci wspulczuje z tymi zebani matko ile sie te nasze dzieci musza nacierpiec :( sylwia a co do prania no to ja mimo tego ze jest nas tylko 3 to piore codziennie prucz niedziel moj M ma b. brudzaca robote a po za tym uzbiera sie z dziecka a jak nic akurat nie ma w koszu to zaawsze sobie cos wynajde a to posciel a to reczniki a to firanki a to inne szmatki ;) dziewczyny buziaki wam sle na dobranoc 👄 i zmykam sie poprzytulac do M poki jeszcze jest ;) papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wieczorkiem:) Wykapalam dzieciaczki,ponakarmialam:)i teraz usypiam marude,ale nie wiem czy mi zaraz zasnie,bo po poludniu spal od 15.40 do 17.15:Oludzie kochani cierpliwosci mi czasami brakuje doslownie na to wszsystko:O:(Jak ja mam ostatnio napady boszzz,ze jak bym wyszla rano,to bym wrocila na drugi dzien:(zeby tylko sobie odpoczac od tej okropnej rutyny:(Pewnie nie jedna ma tak samo jak ja:(Tak ja bym wyszla acha hmmmm pewnie tylko na godzinke i w to watpie;)bo zaraz bym sie zamartwiala o swoje pociechy:(a co robia,a czy tatus dal jesc,albo czy im sie krzywda nie dzieje:O???Co zrobic taki los mamy:)kocham swoje pociechy nad zycie i nie zostawiala bym ich nigdy i sobie poszla,bo musze odpoczac:(jeszcze sie naodpoczywam;),a te chwile z moimi dzieciaczkami juz by nigdy nie wrocily i tylko miala bym zal sama do siebie buuuuuuuuuuuu:( Julka ja z tym praniem mam tak samo,ze nawet jak nie ma ubran,to nazbieram reczniki,albo cos innego;)Idz,idz sie przytulaj ile wlezie,bo potem bedzie post:D A kiedy Twoj M jedzie i na ile???Dasz sobie rade napewno:)ja sobie poradzilam,to i Ty dasz rade;) Kasbak Ty jeszcze na placu zabaw??:D;)co porabialas po poludniu???🌼 Widze,ze moj maly zaraz bedzie spal,bo sie pieluszka nakrywa:)i jak tylko zasnie ide sama prysznic wezme i do wyrka hop,siup tra la la:D Dawidek z tatem na gorze sie bawia:)wkurzam sie,bo ostatnio ciezko mojego Dawidka do spania zagonic:O Mamy starszych dzieci:)Wy tez macie ten problem co ja z Dawidkiem:O??? Oczywiscie co do jedzenia,to Dawidek jest dalej kluskowy chlopak:Dczasami zje cos innego,ale i tak kluski itp. przewazaja:(i wogole nie chce mi jesc surowek:Oboszzz koszmar normalnie mam czasami z nim:( Dziewczynki:)zycze spokojnej i przespanej nocki...🌼 Fluidki posylam gdzie sa tylko potrzebne...................🌼 3majcie sie cieplo i do jutra🖐️🖐️🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pobudka mamusie :) chociaz poewnie juz wszystkie powstawaly :) sylwunia ja tez tak czasem mam ze chcialabym wyjsc ale tak sobie mysle czsem jak ta moja niunia szybko rosnie jak mi dzien za dniem ucieka i wierz mi juz mi brakuje niektorych rzeczy :( i mam wyrzuty wtedy ze tyle chwil mi ucieklo:( . ostatnio chcialam wrocic do pracy ale teraz bardzo sie ciesze ze nie wrocilam:) a co do wyjazdu M to dzis ma dostac konkretna odpowiedz co jak i kiedy wiem ze sobie poradze...chyba :) kasbak ja tez mieszkam z tesciami😠 i narazie sie to nie zmieni :( ale kiedys kto wie ;) luiza jak tam twoja mała? lepiej? acha sylwunioa ztym jedzeniem przez dzieci to ja mam o kilkanascie lat mlodszego brata i co mama z nim przechodzila o matko nic tylko nalesniki i budyn ale sie kiedys wkurzyla i w nalesnika zawinela gotowane warzywa ;) i zjadl nawet nie wiedzial ;) :D buziaki dla was mamusie ja zmykam bo mi jagoda cala klawiature chlebkiem zakruszyla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
acha a jeszcze wam napisze ze u mnie pogoda pięęękna :) przesylam wam dzis sloneczka... 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 zmykam z niunia na polko :) papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć,witam babeczki sylwia normalnie jak czytałam to twoje o tym wyjsciu odpocząć to jakbym swoje mysli odkrywała:-)ale tak to jest z dzieciaczkami,a jak na chwilke gdzies jade,to okropnie tesknie za moim Kurczaczkiem:-) julka przekichane mieć teściów pod bokiem,ja to pocieszam sie tym,ze mam swoja kuchnie i łazienke,bo tak to bym nie dała rady,w końcu dla mnie to obcy ludzie😠 ja rzeczywiście byłam wczoraj długo na placu zabaw...ale jaką miałam fatalną sytuację:-(wzięłam do torby aparat,żeby zrobić Nadii fotki na placu,no i wylała mi się herbatka😠aparat pływał,no i tysiąc zł w dupie... masakra:-(mój M.mówi,ze nie potrzebnie przezywam,bo to tylko aparat.ale kurcze tyle kasy,yyhhhh ale jestem zła a co u reszty babek??pozdrawiam i przesyłam słonko,bo u nas duużo🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sylwia zaprosiłam Cię na NK do moich znajomych:-)więc nie bądź zdziwiona kimś obcym:-)pozdrawiam👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️:) Ja na momencik,bo sie zbieram do szkoly:) Kasbak dziekuje za zaproszenie :)🌼wlasnie je odebralam:)super wygladasz,a o niuni juz nie wspomne:)male cudenko:) U mnie jak narazie sloneczko swieci,jest lekki wiaterek,ale sie robi pochmurno:( Odezwe sie jak wroce:) Zycze milego dnia:)pieknej pogody.....🌼 Fluidki sle potrzebujacym..............🌼 Cala reszta babek czekam na zameldowanie sie i to w trybie natychmiastowym,bo jak nie to bedzie nagana wpisana w dzienniczku:D;) Pozdrawiam serdecznie wszystkie mamusie🖐️👄🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasbak śliczną masz córeczke:)właśnie oglądałam zdjęcia na NK:)Ona jest Boska:) Mój synek śpi,a ja lecę coś przegryść i będę oglądała zaraz bb:) A wogóle,to naganę macie wpisaną za brak nieobecności;)i to piszę do mam,które się nawet nie przywitały z rana:P Foch!!!:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×