Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość cacharelll

Mamy siedzące w domu z dziecmi

Polecane posty

POOOOOOOOOOOOOOOOOOBUUUUUUUUUUUUUUUUUDKAAAAAAAAAAAAA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja siorka dzis wychodzi:)wlasnie M po nia jedzie:) Pogoda u mnie paskudna:(niunio spi od 13:)ja rosolek mam juz zrobiony,a teraz nastawilam skrzydelka do pieczenia:)Potem lecimy do siorki na pepkowe;) Zycze Wszystkim milego dnia...........🌼 Fluidki sle potrzebjacym...........🌼 I sie pytam gdzie jest cala reszta bandy:D:D??? 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gumis:)zostawilam Ci wiadomosc na NK:) Zle sie jakos czuje:(boli mnie glowa i oczy:O Pogoda dalej do d......:(nawet na dwor nie ma jak wyjsc z dzieckiem,bo leje i wieje:( Pozdrawiam serdecznie wszystkie kobitki🖐️🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co tu taka cisza? my dzisiaj cały dzień na dworze,taki upał... sylwus oddam Ci trochę słonka,a TY za to daj nam deszcz:p a co Ci sie dzieje sylwuś,choroba się przypętała??oby nie!!!fluidki Ci posyłam...🌼 julka co tak milczysz?napisz co u Was:D my dzisiaj Nadii wyciągnęlismy basen i nalalismy wody,ale był krzyk jak miała z niego wyjść:-)ona uwielbia wodę,chyba jakąś pływaczką będzie:D a teraz jak Nadka wstanie to jedziemy na festyn,bo są dni naszego miasta,zobaczymy co tam będzie,u nas był odpust dziś to mała juz obkupiona w tandetne zabawki:p;-) no to całuski babki,nadrabiajcie zaległości i kliknijcie parę słowek:-)👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️:) Kasbak:)nie nie jestem chora:)tylko jednodniowy niewlad;)dziekuje za fluidki :)pomogly🌼 Gumis kochana zajzyj na NK i mnie nie 😡:P Zycze Wszystkim milego dnia:)............🌼 Ja zaraz bede usypiala synka,a potem ide do siorki:)Pogoda jako tako:O Kasbak dzienki za slonko:),a Ty masz tu deszczyk:) ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,, ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,, ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,, ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,, ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,, ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,, ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,, ,,,,,,,,,,,,,,,, ,,,,,,,,,,,,, ,,,,,,,,, ,,,,, ,, , Fluidki sle potrzebujacym..............🌼I zmykam lobuza usypiac,bo mi placze narazie🖐️Wszystkim:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc kobietki 🖐️ wekend mina mi troche leniwie, kasbak przetworow narazie nie robie bo muszą dojrzec na krzaczkach i drzewach A tak wogle to łapie mnie jakas deprecha :( zawsze tak mam po @ nic mi sie nie chce i nieudaje i to mnie jeszcze bardziej wkurza :( Chyba tylko ciesze sie z tego ze pogoda w koncu ładna choć na dzis wieczor zapowiadają burze. O 8 rano u nas dzis było 25\' a teraz to juz na pewno ze 30. a i pochwale sie wam ze zapisałam sie na kurs prawa jazdy....w końcu :P jutro ide na pierwsza teorie. Wczoraj miałam wam coś napisać ale tak sie potwornie żle czułam:( byliśmy z małą na rowerach i chyba mnie przygrzało bo wieczorem było mi niedobrze i głowa mnie bolała. a do tego Jagoda nie chciała iść spać i szalała do 22.30 Wszystkim potrzebujacym przesyłam słoneczka 🌼🌼🌼 ide zrobie sobie chyba kawe bo mnie coos spanie bierze.i pranie rozwiesze poki mała spi. Powiedzcie mi co robicie na obiad bo ja już niemam kompletnie pomysłu, chyba zastrajkuje dzisaj ,albo zrobie jarzynową to niunia z nami zje. luiza a jak ty sie czujesz? przeszły Ci troche chorubska? zdrowiej szybko 🌼👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dzięki za fluidy zdrowotne,zaczynają troche pomagać. Nadal jestem na środkach przeciw bólowych ,odstawiłam antybiotyk bo czyłam się tak żle że z łóżka nie mogłam wstać.Dziś miałam iść do laryngologa ale nie doszłam,jestem słaba,mam zawroty głowy nie dobrze mi,nie mogę się schylać,koszmar.Pójdę jutro jak będzie lepiej.U nas 35 stopni,duszno,parno i silny wiatr i to też była przyczyna że nie poszłam do lekarza nie chciałam żeby mnie zawiało.Dobra kończę,daję znać że żyje.Przepraszam że nie piszę o niczym innym ale nie ma o czym .Ode zwę sie w nie długim czasie. Miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julka:)Luiza zdrowka Wam zycze duzzzo,duzooo....🌼 Gumis mordko Ty moja,a Ty co porabiasz???Skrobnij cos kolezance,bo sie stesknila za Toba;)Jak tam Twoje pociechy,aaaaaa???Jada gdzies na wakacje>??? Moje malenstwo wlasnie usnelo:)u siorki bylam jakies 20 min.:(nie dal mi posiedziec dluzej:(ide sie poloze,bo mnie glowa boli:( Zajrze wieczorkiem:)i mam nadzieje,ze sprawozdania beda juz na biurku;) Brylka Ty zyjesz????🖐️co tam u Ciebie slychac???🌼 Zuziu🖐️pozdrawiam serdecznie3maj sie kochana👄 Monisiu🖐️jak tam praca napisana juz:)???Jak tam dzieciaczki sie miewaja???Duzooo zdrowka Wam zycze.................🌼 Lece sie polozyc🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szlag by to!!!!!!!!!!!!!!!! Tyle sie napisałam i mi zeżarło,jak wreszcie usaidłam żeby cos więcej naskrobać to ............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przepraszam Julkę cos mi się pomyliło z tymi życzeniami to teraz dla jagody wszystkiego najlepszego z okazji zaległych urodzin 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale mam nerwa. Postaram sie powtórzyć to co już napisałam .... Sylwuś babo ty;) MOje dzieci pojadą do moich rodziców jak tylko mamcia pójdzie na zasłużony urlop :) Potem też chcemy pojechać do Karpacza:) Luiza bidulko zdrowiej bo szkoda pieknej pogody na chorowanie👄 Brylka a co u was,jak dajesz rade z dziećmi podczas rozpocżetych wakacji?:) JUlka Tobie zycze madrego wykładowcy na teorii,fajnego instruktora w autku i gumowych drzew ;) kasbak a Ty co porabiasz? Zuzieńko ❤️ Dziisaj przytrzasnęłam Bartusiowi paluszki drzwiami od samnochodu ,ale chyba nie są złamane bo długo nie płakał i lekko je zgina. No i kupiłam wreszcie farbę do pokoju,troszkę sie obawiam czy nie za ciemny ,ale widziałm u znajomych na ścianie i wyglądał całkiem fajnie. Jesli chcecie ,zajrzyjcie na stronkę NOBILESa ,kolor nr.32 "jagodowy" Zmykam dopić kawkę i zabieram się za prasownie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dzisiaj z rana byłam z dzieciakami u dentysty a z Przemkiem u lekarza bo ma gardło strasznie zawalone i okazało się że ma anginę i powiększone węzły ale po dworze biega bo w domu go nie zatrzymam jak się wyleczy to mamy iść do laryngologa żeby zobaczyć czy nie trzeba usunąć 3 migdała Marcin miał usuwany jak miał 2 lata i rzadziej choruje pozbierałam truskawki w ogrodzie i jagody z krzaka nalepiłam pierogów z jagodami a teraz w międzyczasie przetwarzam te truskawki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzisiaj jak ubierałam chłopaków rano Przemek pyta się mnie mamo to już po wakacjach i idziemy do zerówki :) a dzieciaki całe dnie na dworze w tej chwili poszły na świetlicę i mam ich na trochę z głowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chciałam Wam się pożalić na rodzinkę męża normalnie szlag mnie trafił w sobotę wyprawialiśmy Oli urodziny i goście mieli przyjechać na 14 na obiad ( 5 dorosłych osób + 1 dziecko) i wyobraźcie sobie że przyjechali spóźnieni o 2 i pół godziny i jak weszli to nawet przepraszam nie było M ich opierdolił ( Ola płakała że babcia z dziadkiem o niej zapomnieli) my mając 3 dzieci nigdy się nie spóźniamy a oni z 1 nie mogą się wyrobić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem zla i zmeczona:( Pogoda dalej do d....:(spac mi sie chce i glowa mnie boli:O M lezy oglada tvn turbo,synio szaleje,ja nerwowo nie wytrzymam dzisiaj:( Brylka pierogi pycha:)dzieki🌼Jak ja bym chciala takich pierozkow zjesc:(a tu lipa😭wpadlabys mi narobic takich pierozkow;) Gumis babonie👄,ale maly musial plakac:(tos Ty nie widziala jak niunio palce wsadzal??Jak Tys to zrobila,aaaa???A Twoja mama gdzie mieszka???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
😠litery mi sie poprzestawialy i musialam kompa wylaczyc i znowu wlaczyc:OM wlasnie chrapie:D:D:Dno,a jeszcze minute temu gadal ze mna:D:D:Dniezly co??:D:D:D Gumis dzieciaki pewnie juz nie moga sie doczekac tego wyjazdu do babci co??? Kasbak i Julka,a Wy co spicie czy jak???:) Ja ide zaraz kapac Dominisia i bede go kladla gdzies kolo20 i sama sie poloze wczesniej spac,bo jestem zmeczona jakos:O Ide szykowac kapiel malemu:)aaaa i jeszcze potem bede dzwonila do Dawidka:)mama ma puscic sygnal jak bedzie on w domu,bo poszedl sie bawic do kolezanki:) Dobra do potem🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem,jestem ale na moment bo muszę iśc moje drzewka podlać,a tak mi sie nie chce napiszę tylko,mże jestem mniej aktywna na kafe,bo przez trzy dni nie ma u nas prądu do 15,więc nie mam neta😠.musze jakos wytrzymac do srody,bbrrrrr całuski👄 miłego wieczorku:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich 🖐️ Brylka nieprzejmuj sie rodzinką męża. Na pocieszenie powiem ci że u nas sie to zdarza nagminnie, zwłaszcza jednej osobie 😠 Gumiś kolorek fajowy bedziesz mieć:) ja całkiem podobny miałam w moim pokoju jeszcze do niedawna i wszyscy sie zachwycali:) a powiem ci ze wyszedł nam ten kolor całkiem przez przypadek bo sie babka w sklepie pomyliła i nam inny niż chcieliśmy dała, jak sie malowało to był b. ciemny ale po wyschnięciu super:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwuś a co ten twoj m tak chrapie w dzień ,pewnie zbiera siły na wieczorne staranka :D:D;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas gorąco przez cały dzien, w poludnie sie troche zachmurzyło i wydawało sie ze bedzie burza ale tylko troche pogrzmiało i poszło dalej, a wieczoram tak samo tylko troche jeszcze popadało, ale powiem wam że mimo tego że u mnie chyba najwiecej pada to i tak wszedzie sucho, ale co sie dziwic jak temp nawet w nocy nie spada ponizej 20' Jagoda spi w samej koszulce i pampersie, i tak sie rozkopuje z kołderki bo jej gorąco. hehehe gumiś jak już wyjade na droge to sie będzie działo :D:D, a co do instruktorów to akurat w tym ośrodku jest kilku takich przystojniaczków:D ech i jak tu sie potem skupic na jeżdzie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brylka aż mi jęzor do kolan zwisa na myśl o pierogach z jagodami...:) POmalowalismy kawałek ściany i kolorek jest super, JAGODOWY :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moj lobuzik zasnal 20.30:)przelozylam go juz do lozeczka i smacznie spi:)Ja sie juz umylam i tez zaraz ide spac:)Rozmawialismy z Dawidkiem achhh jak super jest go uslyszec i ten cudowny glosik kocham sie mamciu:)M az sie prawie poplakal,bo Dawidek skladal mu zyczenia na dzien Ojca:)achh normalnie zacalowala bym go:DKurcze niech te wakacje szybko sie skoncza,bo ja juz usycham bez niego:( Gumis kolorek super:)i widzisz zamiast pierogow z jagodami;)bedziesz miala pokoj jagodowy:)ojj wtedy bedziesz mogla sobie wgryzac sie w sciane myslac,ze to pierozki z jagodami:D:D:D Julka nie:Don tak zawsze chrapie:O,a staranka bedziemy poczynac 26.06;)wtedy ma sie niby udac;):D Zycze Wszystkim spokojnej i przespanej nocki:)do jutra 🖐️🌼👄 Aaaaaaaaaa i fluidki sle chorowitkom naszym:(..................🌼 Pozdrawiam serdecznie Wszystkie mamcie z topiku:)🖐️👄🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×